Locotranssped Sp. z o.o.

Opinie o Locotranssped Sp. z o.o.

Poznan

Jak wygląda sprawa inwigilacji w biurze? Sa kamery nad monitorami?

widziałęm
@Poznan

Kamery są w rogach pomieszczeń żeby "omiatały wszystkim komputery". Kamery są bez mikrofonów. Nie są one potrzebne. Co bardziej uprzejmi doniosą komu trzeba :)

Nienowa
@widziałęm

W zasadzie nie wiem w czym to przeszkadza. Kamery mogą być zamontowane z różnych względów, nie po to aby był podgląd na to kto co robi na komputerze :) w wielu firmach są kamery ze względu nawet na bezpieczeństwo. Jakoś nigdy mi to w loco nie przeszkadzało i przez te lata nie miałam do czynienia z sytuacją żeby ktoś zwrócił mi na coś uwagę odnosząc się do podglądu z kamer. Bądźmy poważni :) jeśli ktoś na ciebie donosi ... To chyba coś jest nie tak i wytłumacz sobie to z tą osobą. Idź do prawdziwego dużego korpo. Wtedy zobaczysz dopiero kamery :)

antyloco
@Nienowa

No w normalnych firmach faktycznie gdy ktoś na kogoś donosi to jest coś nie tak, ale w Loco - to "norma" :)

Nienowa
@antyloco

Osobiście w ciągu paru lat nie miałam w loco z tym do czynienia

locoloco

Jeśli ktoś lubi być poniżany w pracy to idealne miejsce. Czytając ogłoszenie "nie wymagamy doświadczenia" sprawdza się tylko przez pierwszy tydzień. Później już się nie nadajesz i MUSISZ ROBIĆ WYNIKI!! BO JAK NIE TO SIĘ POŻEGNAMY!. Nie marnujcie czasu. Kierownik to po prostu typowy (usunięte przez administratora) Oddział Wrocław

Kacper Kozłowski
@locoloco

Ponieważ ta praca jest dla ludzi szybko uczących się, odpornych na stres i pracowitych. Oczywiście mówiłem to Panu na rozmowie o czym już Pan nie wspomniał. Po tygodniu każdy przeciętnie inteligentny człowiek jest w stanie zrobić samodzielnie bardzo dużo. Najwidoczniej Twój potencjał nie pozwolił rejestrować małej ilości danych w jednostce czasu, która według mnie predysponuje do bycia dobrym w tym zawodzie. To nie jest działalność charytatywna a moją rolą jest wyselekcjonować pracowników ambitnych i zdolnych, przynoszących wyniki dla oddziału i odpowiednią jakość dla klientów. Sugeruję swoją frustrację przekierować na rozwój osobisty lub zaangażowanie zawodowe. Bicie piany w internecie nic Panu nie przyniesie.

elo
@locoloco

Kacper, co ty mu zrobiłeś?

antyloco
@Kacper Kozłowski

Nie oczekując ŻADNEGO doświadczenia TYDZIEŃ jest dla Pana czasem, w którym można przysposobić całą potrzebną do tego trudnego zawodu wiedzę? Myślę, że warto byłoby się zastanowić nad karierą osoby rekrutującej do NASA albo Tesli :) Bardzo wielu klientów wszystkich oddziałów loco wypowiada się negatywnie na temat Państwa firmy - to jest ten profesjonalizm, którego wymagacie? Oczywiście pewnie czytając ten komentarz Pan (który ewidentnie sądzą po swojej wypowiedzi uważa większość negatywnie komentujących za "mało inteligentnych") uzna to za "bicie piany", ale "mało inteligentny" JA być może Pana zaskoczę - jest to strona do wyrażania opinii :) W Państwa przypadku (jako były pracownik) mogę z czystym sumieniem życzyć jak najwięcej zgodnych z prawdą - negatywnych. Z wyrazami szacunku, Były Pracownik

LOCOLOCO
@Kacper Kozłowski

Tym komentarzem Pan Kozłowski idealnie podsumował swój poziom, a raczej jego brak. Niczego więcej nie można od niego oczekiwać. Sami oceńcie.

LOKO TO SILVAN
@Kacper Kozłowski

Jeśli ktoś bez żadnego doświadczenia po tygodniu ma zarabiać, to chciałbym widzieć Twoje wyniki po chociażby 2 takich tygodniach wstępnych. Każdy dobrze wie, kto pracował w branży, że w tym zawodzie trzeba mieć trochę szcześcia i trochę "gadane". PIszesz o inteligentnych, ale do tej pracy to można mieć IQ uczestnika (usunięte przez administratora) the Road i trochę szczęścia i już mamy sukces, przykładem był pewien jegomość z oddziału poznańskiego, który robił konkretną marżę, ale po polsku to już nie potrafił zbytnio mówić, ciągle szukam tego "włancznika" .

Locosrocco

@Kacper Kozłowski widzę, że Loco cały czas nie inwestuje w rozwój kompetencji miękkich swoich pracowników na stanowiskach menadżerskich. Twoja odpowiedź jest na takim poziomie, że w życiu nie chciałabym pracować w takim zespole, skoro jesteś w stanie na forum napisać, że ktoś jest mało inteligentny :) to tylko świadczy o Tobie i tej firmie.

Orient
@Locosrocco

Kierownicy są wybierani spośród spedytorów na zasadach największej marży i jakoś to będzie. Bez jakiejkolwiek wiedzy na temat zarządzania ludźmi.

chciałabym dowiedzieć się co sądzicie o pracy w księgowości w tej firmie ? Poszukują teraz do księgowości kogoś ale patrząc na tyle negatywnych opini zastanawiam się czy tak jesy w każdym dziale i czy wysyłać tam cv

Etap 1: Telefon weryfikujący czy się nadajemy na stanowisko, informacje o firmie i jeżeli rozmowa przebiegnie po naszej myśli dostajemy promocje na drugi etap. Etap 2: Spotkanie w grupie kilku kandydatów i pary rekruterów. Na początku kilka pytań dla rozluźnienia atmosfery oraz w celu poznania siebie nawzajem. Później przyjemne zadania grupowe. Na końcu krótki teścik. Etap 3: Rozmowa indywidualna z rekruterami. Trochę o nas, trochę o firmie. Bardzo przyjemne spotkanie. Podsumowanie: Bardzo przyjemna rozmowa. Jednocześnie Bartek jak i Beata to świetni rozmówcy, którzy stwarzają świetną atmosferę wokół całego procesu rekrutacyjnego. Od pierwszej rozmowy można wyczuć że starają się nas rozluźnić i stworzyć na tyle przyjemny klimat żebyśmy się nie stresowali samą rozmową. Powitany zostałem uśmiechem i pozytywną energią. Na każdym etapie byłem informowany o wyniku mojej rozmowy. Nawet w momencie w którym odrzucili moją aplikacje, dostałem telefon z wyjaśnieniem co jest przyczyną takiej decyzji. Polecam każdemu przeżyć choć raz taką rozmowę.

Co sądzicie o pracy w księgowości w tej firmie ? Poszukują teraz na to stanowisko i nie wiem czy aplikować po przeczytaniu tak negatywnych opinii...

Magda

@nick a ile dokładnie opóźniają ?

MemePracownik

Osoby, które chcą zostać pracownikami jako "Młodszy specjalista ds. spedycji" zapomnijcie o tej robocie jeśli nie macie kupy doświadczenia i banku klientów. Niby firma na początku nie wymaga niczego, wdrożenie, super pięknie. Jak wygląda wdrożenie? 2 dni siedzenia i oglądania prezentacji, na których wyjaśniane jest działanie systemu. Gdy potem w praktyce czegoś nie wiesz i spytasz to jest wielkie oburzenie bo (chociaż nigdy tego w praktyce nie przećwiczyłeś) to przecież masz to wiedzieć! Kierowcy potwierdzą rotację pracowników - sami z siebie(bez pytania ich), oraz podobne wnioski co do kadry kierowniczej do moich ;) Po tych dwóch dniach wdrożenia dostajesz zadanie i MUSISZ ogarniać będąc zdany na samego siebie (pomimo tego, że w ogłoszeniu doświadczenie jest opisane jako MILE WIDZIANE, a przyjmując Cie jesteś zapewniany o tym, że pracodawca zdaje sobie sprawę z tego, że czegoś nie potrafisz) dlatego jak już napisałem wcześniej - osoby bez dużego doświadczenia - oszczędzajcie swój czas i PRZEDE WSZYSTKIM nerwy - życie macie tylko jedno ;) Co do samych warunków współpracy to jest to niczym z memów - piękne biuro, imprezy firmowe, multisporty, mikrofalówki, ekspresy do kawy za kupe kasy... właśnie apropo kasy - to tutaj jest dalej niczym w memach :D Mógłbym jeszcze wiele negatywów wymienić.... ale zmarnowałem na tą firmę dostatecznie dużo czasu :)

Łukasz

Ja wysłałem 2 miesiące temu. Doświadczenie 5 lat w spedycji. Nikt nawet nie zadzwonił, mimo, że wystawiają na bieżąco oferty. Domyślam się, że jeleni szukają, a doświadczony spedytor nie wpisuje się w ich wymagania :)

Weronika
@Łukasz

To chyba jeszcze o niczym nie świadczy, może firma nie była zainteresowana? Dużo osób ma duże doświadczenie i na takie stanowisko aplikuję a potem okazuję się, że 0 własnych klientów czy umiejętności wyceniania. Niektóre firmy bazują na kopiuj/wklej timo/trans. Takie doświadczenie się nie liczy - nie piszę, że jest tak w Pana przypadku :)

ja8
@MemePracownik

Ledwo wytrzymałam okres próbny. ciekawe co się stało że szukają księgowej? nie żałuję , że odeszłam

DzejZi
@MemePracownik

Który dział, z jakiego miasta?

Orient
@DzejZi

Księgowość jest jedynie w Poznaniu.

Filip

Firma stabilna i dobrze oceniana przez pracowników a system wynagrodzenia moim zdaniem jest bardzo uczciwy

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Locotranssped Sp. z o.o.?

Ona

Komputer i telefon - to z oczywistych, własny program do obsługi aut, zleceń, spraw księgowych, pełen pakiet narzędzi Microsoft Business - w tym Teams, dostęp do giełd i platform klientów, jeśli mamy spotkanie z klientem również auto służbowe. Niektórzy mają również auta służbowe na stałe. Nie wiem o jakie dokładnie narzędzia chodziło ale o tych w pierwszej kolejności pomyślałam.

Mariusz

Pracuje jako kierowca skoczek w firmie i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat firmy,Wiktoria,Monika,Daria ,Igor to ludzie że spedycji których poznałem mają bardzo profesjonalne i miłe podejście do pracy i kierowcy.pozdrawiam i życzę powodzenia Mariusz.

An

Pracowałam 3 lata temu, przeżyłam:) żartuje... super ludzie! Dziękuje za extra pożegnanie!

Kamila
@An

Czyli miło wspominasz pracę w Locotranssped, to super. A możesz napisać, co Ci się najbardziej podobało w firmie? Rozważam aplikowanie do niej.

Jędza

Pracuje w Loco od niedawna i mówiąc szczerze z wielkim zaskoczeniem czytam negatywne komentarze! Myślę że czas jaki spędziłam do tej pory w firmie pozwoliłby już na zaobserwowanie tych wszystkich negatywnych rzeczy o których niektórzy piszą. Ludzie, co z Wami? Ściema za ściemą a ktoś kto nigdy tutaj nie był już wyrabia sobie opinię. Ja jestem mega zadowolona i z jakości ludzi z którymi pracuję (fajni, sympatyczni, pomocni i otwarci i dużo jeszcze innych ????), z atmosfery (luz i uśmiech ale kiedy trzeba to wszyscy spinają poślady), zadań (jasne, precyzyjne, mam na nie wpływ) i z szefa bo jak trzeba to siada i pracuje z nami, jak trzeba poprawić atmosferę to rzuci coś mimochodem i ludzie się uśmiechają. Wiadomo że wyniki muszą być - to nie organizacja pro bono i każdemu kto o to ma pretensje powiem to samo - > zapraszam do założenia własnej firmy i zatrudnienia kilku osób... Zobaczymy czy wtedy też wyniki ludzi będą nieważne. Lubię Loco I myślę że szybko to się nie zmieni. Pozdrawiam

nickname
@Jędza

Też na początku mi się podobało, ale z czasem sam zobaczysz. Chyba, że podejście szefa się zmieniło, bo ja tam byłem 2 lata temu. więc od tego czasu możliwe, że zmiany były.

Kierowca

(usunięte przez administratora) firma jeśli płacone mam dniowki,czekam na pracę już 2dni A pan Speed nawet tel nie potrafi odebrać zero kontaktu

Kierowca

(usunięte przez administratora) firma jeśli płacone mam dniowki,od dwóch dni czekam za pracą,a pan Speed nawet tel nie potrafi odebrać zero kontaktu,dlaczego usuwacie opinije

Kierowca

(usunięte przez administratora) firma jeśli płacone mam dniowki,już drugi dzień czekam za pracą A pan Speed nawet tel nie potrafi odebrać zero kontaktu

Były Pan Jan

Praca nie dla mnie ale firma ok! Dla mnie, za dużo, za szybko:) Powodzenia

Jakie są warunki zatrudnienia w Locotranssped Sp. z o.o.?

Jędza

To zależy od stanowiska, doświadczenia i zapału. Umowa o pracę. Praca od poniedziałku do piątku, oczywiście jeśli wcześniej pracowałeś czy pracowalas jako spedytor czy dyspozytor to wiesz, że czasem trzeba coś jeszcze ogarnąć po godzinach - taka specyfika. Ale fajne jest to że po jakimś czasie można renegocjowac warunki jeśli wiesz ze zasługujesz na lepsze.

Przewoźnik

Dodam tylko ,ze o stawki nie pytam bo tego typu żenada z terminem 60 dni z definicji trafia na śmietnik .

Kamila

Wyzywanie innych na forum jest trochę słabe. Rozumiem, że Locotranssped spóźniło się z zapłatą. A jak oceniasz ich usługi?

WonderfullWorld

Szukam osób, które doświadczyły ubliżania, nierównego traktowania i poniżania w firmie Locotranssped Sp. z o.o. Zależy mi tylko na szczerych opiniach, byłych i obecnych pracowników! Piszcie jeśli tam jesteście!!!

AAAQ
@WonderfullWorld

Pracowałem tam, moim zdaniem 90% tych komentarzy to gruba przesada. nie została przedłużona ze mną umowa ponieważ średnio mi szło ale atmosfera jak dla mnie w mirę ok. Ludzie z którymi się pracuje są różni i też dziwni... fałszywi też!!!

Loco nigdy nie będzie spoko
@WonderfullWorld

Ja pracując tam wprost nigdy nie spotkałem się z poniżaniem. Nierówne traktowanie owszem, ale to w każdej firmie będą osoby typu "lizusy", które wchodzi w tyłek szefowi dla własnych korzyści i takich osób trochę tam było podczas mojego okresu pracy. Wiem, że szef dużo lubił rozmawiać za plecami, bo w oczy nie za bardzo potrafi i unika kontaktu wzrokowego.

@Loco nigdy nie będzie spoko

Prócz niedogodności, o których piszesz, co pracując w firmie chciałeś zmienić lub poprawić, a jakie strony zatrudnienia były dla Ciebie pozytywne? Jesli chodzi o szkolenia mogłeś się o nie starać i miałeś możliwość rozwoju? Mam nadzieję, że odpowiesz na moje pytania.

@WonderfullWorld

Czy wszystkie te sposoby traktowania pracowników miały miejsce w trakcie Twojej pracy w Locotranssped Sp. z o.o.? Pamiętaj, że to ogólnodostępne forum, do którego wgląd ma każdy, więc wszystkie takie wpisy powinny być w pełni zweryfikowane i potwierdzone.

Jako podwykonowca polecam ! Dziewczyny ogarniete, nigdy nie Dalo sie odczuc ze pracuja w zlych warynkach ^^ platnosc na czas :) kontakt 24/7 Pozdro maj lofe ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Locotranssped Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Locotranssped Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Locotranssped Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Locotranssped Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Locotranssped Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Locotranssped Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Locotranssped Sp. z o.o.