ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

wózek

szybki proces rekrutacji, wszystko dokladnie wyjasnione. Polecam

@wózek

Szybki, czyli w ile udało ci się dopiąć wszystko na ostatni guzik? Chciałbym wyjechać jak najszybciej to możliwe. Dobre warunki ci zaproponowali? Gdzie wyjechałeś, jak pierwsze wrażenia?

Pracownik produkcji serów bez niemieckiego Nordendorf, był ktoś lub jest i może się wypowiedzieć na temat pracy, zarobków, agencji, zakwaterowania?

@Anonim

Też się tam wybieram , i może ktoś coś wie co i jak ? Dopinam się do pytania . Pozdrawiam

@Anonim

A to ciekawe, że bez niemieckiego. Może wiecie też, czy jak jednak zna się niemiecki, to wtedy dają lepszą stawkę? Albo jak zna się niemiecki, to sa tu opcja awansowania już tam na miejscu?

nowy
@Anonim

Witam i jak na miejscu w tych serach ? Można coś wiecej informacji ?

Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś szczerze o tej agencji? Rozważamy wyjazd w trzy osoby i zbieram informacje o agencjach. Byłabym wdzięczna :)

Praca

Cześć, pracuje ktoś na magazynie w Braunschweig?

Ktoś
@Praca

Omijać szerokim łukiem, obiecują pracę na komisjonowanie, a jest to rozładunek kontenerów, ciężkich paczek. Okazuje się, że jest zeitkonto i nagle dają ci wolne dni pod pretekstem ' usterki ' lub " za dużo ludzi do pracy".

luiza
@Ktoś

to ciekkawe bo ja w umowie kierowania mam jak byk napisane ze jest zeitkonto. jak sie komus nie chce pracowac to zawsze sobie znajdzie powod do narzekania

Greg

Nie polecam

likyt
@Ktoś

ale bzdury opowiadasz. ciekawe ze impact ci daje wolne jak nie jest pracodawca. ja rozumiem ze ktos moze byc niezadowolony ale bez jaj wylewacie swoje zale ktore nie sa wina impact. a oczywiscie nikt nie pojdzie do teamleitera tylko w internecie anonimowo mocny. ja bardzo polecam impact

likyt
@Greg

nastepna opinia z.... takie cwaniaczki ale nikt si nie podpisze bo po co. anonimowo mozna wszystko.

Rafal
@Praca

Pracowałem nie polecam!!! Jeśli wysyłają cię do agencji Jobline. Totalna porażka ta agencja

Lokals
@Praca

Z tego, co wiem to chyba juz nie maja tam ofert. Bo dzwonilem w sprawie pracy tam, bo tam mamy znajomych i mozliwosc zamieszkania. Ale dostalem informacje ze tam ofert nie maja

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Dziewczynawspolywyjazd

Hejka czy byłabym jakaś dziewczyna chętna na wyjazd do Niemiec ze mną? Najlepiej gdybyś miała prawko było by nam łatwiej podczas długiej drogi

@Dziewczynawspolywyjazd

Jeśli jeszcze aktualne to jestem zainteresowana możesz napisać na ig aa.aniaa https://instagram.com/aa.aniaa?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Ann
@Dziewczynawspolywyjazd

Podasz jakiś kontakt do siebie?

Angela
@Ann

angelika0911@spoko.pl

Claudiaaaa
@Dziewczynawspolywyjazd

Hejka, ja tez szukam osoby która chciałaby ze mną pojechać do pracy interesuje mnie wiek od 19-28 lat. Aktualnie jestem w Niemczech i chce zmienić prace wiec mogłabym dojechać na inną lokalizacje :) snap: Klaudia_0204

@Claudiaaaa

Napisałam na snapie

Kineczka
@Claudiaaaa

Hej też szukam drugiej dziewczyny do wspólnego wyjazdu. Najlepiej młodej jak ja 26 lat. Mój Email MSGJK298@interia.pl

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Maria

25.09.2023 03:09

Mariaikona wywiad

Opinią o firmie ImpactJob, która - pomimo próśb, aby nie rekrutować dla niemieckiego pośrednika Jobline - nadal wysyła tam pracowników. Pośrednik ten nie jest uczciwym pracodawcą, na co pracownicy mają dowody, ale ImpactJob wciąż rekrutuje dla niego osoby z Polski.

Mariaikona wywiad

Najprostsze z możliwych stanowisk- pracownik fizyczny.

Mariaikona wywiad

Pracodawca, do którego trafiłam przez ImpactJob, dowiedział się, że jestem w ciąży i rozwiązał ze mną współpracę.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Prawie 4 miesiące.

Mariaikona wywiad

Plusem jest komfortowe zakwaterowanie oraz bliska odległość z miejsca zamieszkania do pracy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Mariaikona wywiad

Atmosfera w firmie, w której pracowałam, była trudna, ale nie jest to zależne od ImpactJob - agencja nie ma wpływu na atmosferę panującą w poszczególnych firmach, do których trafiają pracownicy. O warunkach pracy w ImpactJob nie jestem w stanie się wypowiedzieć.

Mariaikona wywiad

Zasugerowałabym, aby firma lepiej przemyślała swoje kontakty biznesowe. Jeśli pracownicy zgłaszają konkretne dowody na to, że firma, do której trafiają osoby za pośrednictwem agencji, nie jest uczciwym pracodawcą, to ImpactJob powinien taką współpracę zakończyć.

Aga

Witam czy mieszkania są okej?

Zzz
@Aga

Tragedia za 350 euro

Zoja
@Zzz

350 euro to już całkowity koszt na miesiąc tak? A jak to wypada w stosunku do tego co można zarobić? Zastanawiam się jak bardzo jest to opłacalne. I czemu tragedia, czegoś tam brakuje w zakwaterowaniu, a może daleko od pracy?

Dziewczyna

Szukam koleżanki do wyjazdu najlepiej w wieku 18-25 lat żebyśmy nie my problemu z dogadaniem się. Wyjazd na dłużej

Anonimka
@Dziewczyna

Aktualne? Jeśli tak, proszę o e- mail :)

@Anonimka

angelika0911@spoko.pl

@Dziewczyna

Hej, aktualne? Chciałabym jechać od początku października jeśli jesteś chętna

Nowa
@Ania

Hej! Ja chciałbym jechać na początku października z koleżanką możesz się do nas dołączyć :D zostawiam Ci email majena.95@wp.pl

@Ania

Aktualne :) napisz angelika0911@spoko.pl

Mariusz

Witam czy ktoś jedzie moze do Peine 10.09.2023 ?

Ona

Witam, czy pracował ktoś na lotnisku we Frankfurcie? Poproszę o opinie? Czy jest to praca też dla kobiet?

@praca

Cześć! Czy są tu jakieś osoby, które wyjechały z agencji Impact do pracy na produkcji w branży automotive w Halle?

Rozglądając się za dobrą pracą
@@praca

Wyjechał ktoś do Halle? Jak wygląda praca? Jakie warunki zakwaterowania?

Zielony

Siema mam pytanko planuje ktoś albo opmysla wyjazd wrzesień październik do pracy

Mat
@Zielony

Tak planuję

Witam mam pytanie czy agencja wporzadku?jak wyglądają zakwaterowania

Sandra

Bez dobrej znajomości języka i auta się nie wybieraj

Kajtek
@Sandra

Firma jest bardzo w porzadku i napewno w razie problemow nie zostawia na lodzie. Ale z doswiadczenia moge poradzic zeby nie wybierac projektow gdzie jestes skazany na jezdzenie autem z innymi bo to tylko generuje problemy. Albo wlasne auto albo wybierz oferte gdzie zapewniony jest bus pracowniczy. Sam impact godny polecenia

@Sandra

Mam nogi do sklepu albo coś zawsze można iść nie bije się chodzić a do pracy to znajdę ofertę co oferują bus

nick
@Sandra

nieprawda maja duzo ofert bez jezyka i auta

Jab

do sklepu każdy ma nogi i pójdzie, ale ciekawe jakbyś musial/la na dojazd do pracy tracić dziennie 3-4godziny czy byłabyś tak zadowolona

Kusia

Witam,czy może ktoś napisać jak wyglada praca na produkcji (branża automotiv) w Halle i jak wyglada zakwaterowanie oraz zarobki?

@szukampracy
@Kusia

Podpinam się do pytania :)

@szukampracy

Cześć, czy ktoś z was pracował lub pracuje w HALLE AN DER SALLE w branży automotive? Podzielcie się opiniami.

bartek

Cześć, szukam chętnej osoby na wyjazd do pracy w Niemczech, mam obecnie kilka ofert ze sprawdzonej agencji, z którą już pracowałem, ze znajomym, tylko tym razem nie mam z kim jechać, jak coś pisz na maila: bartoszmicek0@gmail.com 21 lat

Lakiernik

Szukam pracy jako lakiernik kabinowy. Ktos wyjezdzal z nimi na podobna prace?

Greg

Nigdy ale to serio nigdy nieolali mnie. Ja jezdze tylko z nimi!!

Arek
@Greg

Witam czy posiadasz numer telefonu do jakiego rekrutera?

Lol
@Arek

Jest na stronie ????‍♂️

Lol

Wyjechalismy z dziewczyna na ubrania do braunschweig. Faktycznie na poczatku trafilem na dzial zaladunku, rozdzielili nas ale impact bardzo szybko zareagowal. Naszym opiekunem jest pan Adam

Rogerinho

Jak tam wygląda praca jako operator wozka widlowego wysoki sklad bo szukam.czegos co będzie niezła kasa i blisko polski

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 344.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob