Opinie o Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza w Warszawa

Agnieszka Nowy wpis

Pierwszy raz w życiu wystawiam negatywną opinię na gowork. Niestety ciężko mi przejść obojętnie obok sytuacji, która mnie ostatnio spotkała. Pokrótce przedstawiając sprawę – byłam umówiona z właścicielką kliniki na dzień próbny pracy jako manager. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że nie ma nikogo z osób decyzyjnych. Próbując nawiązać kontakt telefoniczny z panią Ewą po 20 min. oczekiwania w recepcji, otrzymałam wyłącznie sms z informacją, że SPOTKANIE JEST JUŻ NIEAKTUALNE. Mimo prośby kontaktu, aby wyjaśnić sytuację skąd ta nagła zmiana planów, niestety zostałam zignorowana… dawno nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Mam nadzieję, że osoby ubiegające się o jakąkolwiek posadę w tej klinice nie spotkają się z podobną sytuacją.

Oliwia Nowy wpis

Pracowałam i pracuję. Opinie z poprzednich lat, ja zaczęłam z dobrą umową i dobra stawką. Pozytywne, uśmiechnięte, pomocne i wspierające szefostwo. Polecam!

Klaudia

Stosunek szefostwa i kierownictwa do personelu jest karygodny. Umowa na najniższą krajową, reszta gotówka do ręki pod stołem. Problem z umową o pracę. Nieterminowe wynagrodzenia czasami nawet do 20... Gdy chcesz się zwolnić oczywiście okres wypowiedzenia obowiązuje, natomiast gdy cię zwalniają oczywiście już nie obowiązuje. Wszytskie obowiązki "kierowniczki" są zwalane na resztę pracowników, gdy ona w między czasie idzie na paznokcie, brwi i zakupy...

Nie podam Nowy wpis
@Klaudia

Tak, prawda. Umowa na najniższa krajowa, reszta pod stołem. Żeby dostać ekwiwalent za urlop wypoczynkowy po zakończeniu współpracy trzeba udać się do PIP. Inaczej zwodzą za nos. Szefowa uwielbia robić zakrapiane imprezy podczas obecności pacjentów w gabinecie. Kpina!

Kasia N. Nowy wpis

Pani od negatywnego komenatrza nawet u Nas nie pracowała ;) Pracowałam w Centrum stomatologii wiele lat. Prace w tym miejscu polecam z całego serca, rodzinna atmosfera i serdeczni lekarze. Pozdrawiam przyszłych pracowników.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Kira

Mnie cieszy to jak zawsze jestem tu przyjmowana - tak po cipowsku. Dobra praca lekarzy

Katarzyna1977

Pracowałam tam przez dłuższy okres czasu. Dobrze wspominam ten okres. Czułam się dobrze traktowana, pieniądze zawsze na czas przychodziły. Tak jak koleżanka niżej powiedziała jak się chce pracować to wszystko jest w porządku. Współpraca działa w obie stony.

Zuza

Mamy dobrą firmę z pewnością wymagającą ale nie ma powodu do narzekania o ile chce się pracować.

Klaudia

Nie polecam miejsca. Stosunek szefostwa i kierownica do pracowników karygodny. Umowa na najniższą krajową,(usunięte przez administratora) Gdy chcesz się zwolnić okres wypowiedzenia z ich strony obowiązuje, natomiast gdy cię zwolnią nikt na to nie patrzy... Wszystkie obowiązki "kierowniczki", która dosłownie NIC NIE ROBI i w czasie pracy wychodzi na paznokcie, brwi i zakupy zwalane na resztę pracowników za psie pieniądze, pomijając fakt, że na rozmowie obiecywano wiele...

D

Wspaniale miejsce, wspaniali ludzie. Nigdy nie było sytuacji, żeby nie zaplacono za wykonaną pracę. Bezpłatny jest jedynie dzień próbny (90% miejsc ma bezpłatne dni próbne). Stawka satysfakcjonujaca. Umowa na czas, pensja na czas. Polecam, bo naprawdę jest tam super

Vicky

Cóż, przepracowałam tam jakiś czas, lekarze jak najbardziej na +, asysta również, dziewczyny bardzo pomocne. Niestety ze strony kierownictwa - kiepsko. Umowa tylko obiecywana, przynajmniej w stosunku do mnie, w rzeczywistości nikt mojej umowy nigdy nie widział. Kiedy chciałam odejść - nie chcieli wypłacić mi zaległych należności za przepracowane dni, wmawiano mi zepsucie sprzętu, pomimo kamer - nie zostało to wyjaśnione, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Przykro, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza?

Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza

Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza