Robkat Sp. z o.o.

Opinie o Robkat Sp. z o.o.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Robkat Sp. z o.o.?

wieloletnipracownik

Poza benefitami na święta, są także premie uznaniowe :)

wieloletnipracownik

Bardzo polecam.Wypłata zawsze na czas.Szefostwo bardzo pomocne, w każdej sytuacji zawsze do dyspozycji pracowników.Nie ma problemu z dniem wolnym.Miła atmosfera i życzliwi współpracownicy. Duże możliwości rozwoju. Nie ma nudy :) Także polecam! Xxx żałosne, wypadałoby się podpisać :) Brawo za poziom kultury :))) (usunięte przez administratora)Z porażką trzeba się umieć pogodzić. "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Dobrze ujęte, gdyby się nie siedziało, a pracowało to pracę dalej by się miało.

Dołączam się do pozytywnych opinii. Żałosne wypisywanie bzdur przez jedną osobę. Ci którzy tu pracują są zadowoleni, ze mną na czele. Większość z nas pracuje tu dość długo i nikomu przez myśl nie przeszło żeby szukać innej pracy :) Brak zastrzeżeń co do Szefa, miły, sympatyczny, wyrozumiały. Pracuję na produkcji. Ściemą byłoby stwierdzenie, że "smród i hałas", wszystko w normie. Świetnie, praca lekka i kreatywna. Polecam!!!

Madonna

Bardzo miła i sympatyczna atmosfera, ludzie życzliwi i pomocni w każdej sytuacji. Na produkcji nowoczesne maszyny przyjazne środowisku. Każdy nam może zazdrościć Szefostwa są przecudowni. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ta FIRMĘ.

Pakowacz

Nie ma rozmowy,tylko godzina pracy za free i sondaż wewnętrzny czy się nadajesz.

Brak

Firma Robkat może stanowić przykład właściwej współpracy z pracownikiem. Pracuje w niej kilka lat. Zgadzam się z Angeliką, zamiast czytać durne opinie (pisane przez ludzi którzy pracowali raptem miesiąc) warto jest przyjść na rozmowę i spróbować swoich możliwości w pracy. Jestem bardzo zadowolony! Warto wspomnieć o tym, że pomimo epidemii koronawirusa nikt z nas zwolniony nie został, a w firmie ewidentnie nie było pracy. Wynagrodzenia też były wypłacane na czas. Brawo Szefostwo!

Angelika

Czytam te wypociny poniżej i jestem zszokowana poziomem ludzi, którzy to piszą. Żenujące jest to, że wypowiada się Pani która zalecała się do Szefa i niestety dostała kosza. Tymczasem Szef stał się dla niej „bucem” :) No tak, gdyby odwzajemnił jej uczucie, pewnie łaskawie zaczęłaby pracować :D Zasada jest prosta: chce pracować, przychodzę na okres próbny, dogaduje warunki i pracuje. Mi tam praca, Szef, wynagrodzenie i atmosfera odpowiada! Zdecydowanie polecam!

normalny człowiek

Jak się pracuje można zarobić. Pensja na czas, jasne reguły, wszystko na umowie, bez kombinacji.

@Eks aha to rozumiem, że szef za bardzo wyniosły i to psuje całą atmosferę..?

Jak wyglądają tu możliwości rozwoju osobistego o których piszecie? Są organizowane przez firmę szkolenia? Pozdrawiam

Beata

W tej firmie pracuję od 5 lat. Szefostwo jest bardzo wyrozumiałe, często idą na rękę. Udało mi się wynegocjować zmianę czasu pracy. Zarobki jak najbardziej ok :) Terminowo wypłacane, często z "premią uznaniową", dodatkowo benefity na święta. Atmosfera bardzo przyjazna, polecam się przekonać. Obszerny zakres obowiązków, ale adekwatny do wynagrodzenia. Większość pracowników pracuję tam dłużej niż ja, więc pewnie też są zadowoleni.

Lubię atmosferę w Robkat Sp. z o.o. za: Wysokie zarobki, miła atmosfera w pracy, możliwość rozwoju osobistego.

Zostaw merytoryczną opinię o Robkat Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Robkat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Robkat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Robkat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Robkat Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Robkat Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Robkat Sp. z o.o.