Opinie o F.H.U. Cb-Art Serwis Mobilny Cb Radio Artur Świeboda w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie F.H.U. Cb-Art Serwis Mobilny Cb Radio Artur Świeboda. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H.U. Cb-Art Serwis Mobilny Cb Radio Artur Świeboda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Cb-Art Serwis Mobilny Cb Radio Artur Świeboda w Kielce

Uzytkownik Nowy wpis

Firma porażka. Z 18 na 19 listopada opady śniegu, a trasa S7 od ech leśnych do Jędrzejowa porażka. Trasa biala,a firma ma wyjechane tym bardziej że opady juz duzo wcześniej byly zapowiadane i taka sytuacja jest rok w rok przy opadach sniegu. Raszowka i kkneckie lasy nie lepiej

Nic ciekawego Nowy wpis

Fb Jędrzejów szukają pracowników , najlepiej CE , uprawnienia na koparki i jeszcze HDS oferując 2800 Brutto . Nie warto się tam pchać . . Plus około 300 zł dodatku za prawo jazdy ale po 3 miesiącach pracy .Mizerne stawki tyle to można zarobić jako pracownik na stacji benzynowej ( nikogo nie obrażam ) bez narażania życia . A nie jako pracownik drogowy w ruchu ciągłym gdzie każdego dnia jesteś narażony na utratę życia czy zdrowia . Każda porządna firma daję od pierwszego dnia umowę o pracę . Może to być na początek umowa próbna na 1 miesiąc a nie jakieś zlecenie .

Zorba Nowy wpis

Jeśli ludzie mają dobrego pracodawce, fajna atmosferę i zarobki to nie dziwcie się, że na forum jest spokojnie.

Teodor Nowy wpis

Ocenianie firmy przez pryzmat zarobków nie jest do końca obiektywny ponieważ w tej kwestii od nas zależy wysokość pensji.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie F.H.U. Cb-Art Serwis Mobilny Cb Radio Artur Świeboda? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Janusz

Fb Busko oszczędności na wszystkim łącznie z wyplatami wszystko fajnie na początku do momentu pierwszej wypłaty.(usunięte przez administratora) Myślą że to lata 90te. Każą pracować jakby dawali 4 tyś wszystko ręcznie człowiek wraca spocony i ukurzony po same uszy. Nie jest to typowa służba drogową tylko robi się wszystko układa kostkę krawężniki azury koryta ścieków ktore ważą po 40 kg i wiecej. I to wszystko w przeliczeniu za 10 zl na h. Co z tego że reklamują opiekę medyczną czy kartę multisport jak musisz za to dopłacić z tej marnej pensji A I tak to wszystko dostępne w Kielcach. Zrobiłem 210 godzin zarobiłem z nadgodzinami i premia 2460zl

Irena

Jak obecnie wygląda praca w FB Serwis? Od czasu ostatniej opinii minęło kilka miesięcy. Może w tym czasie zaszły w firmie jakieś zmiany? Jeśli tak, to czy były to zmiany korzystne dla pracowników? Podzielcie się z nami swoją opinią na ten temat.

Irena

@Miki mysza, na forum GoWork.pl nie rozmawiamy o prywatnych sprawach pracowników firmy. Zaglądają na forum potencjalni kandydaci. Są oni zainteresowani warunkami pracy w firmie fb serwis. Organizacją pracy, atmosferą w zespole, możliwościami awansu w strukturach firmy. Czy chciałabyś napisać coś na ten temat?

Bo mogę.
@Irena

Oczywiscie. Zasadniczo awans w tej "firmie" można uzyskać drogą poczęcia lub świadcząc usługi ogólnie przyjęte za niemoralne. Można też aplikować bezpośrednio na stanowisko lecz wtedy wymagany jest odpowiedni stopien niepełnosprawności umysłowej. Zarobki uzależnione są od poziomu uległości wobec matrony w szaliku, kieleckiego mentora wszystkich żelowodnych magistrów Pana M :))) PRZYKLADY ORGANIZACJI PRACY: 1) Jedź sam zabezpieczac roboty bo inna ekipa w 4 musi się wyspac - psiapsiele żelusia mają fory. 2) Róbcie jak będzie jechać GDDKiA - a w sumie to co mieliście robić? 3) Macie zrobić dzisiaj.... (wytyczne na 5 kartkach A4)... jak skonczycie to przyjedźcie po reszte wytycznych... a w ogóle co dzisiaj za dzień? 4) Pilne zgłoszenie - pęknięty jeż na poboczu 30km stąd - jak jechałem to widziałem. 5) Oszczędności typu - rurki do znaków bez stabilizacji cementowej tylko kamienie z pola - bo trzeba oszczedzac = ekspres do kawy 10tyś.zł + klima + kurteczki 4szt.x 500zł/szt. itd. itp. Irenko - tak na wstępie to tylko było :) FIRMA DNO! OMIJAĆ! UWAŻAĆ!

Miki mysza

Ale najważniejsze że kierrrrownik kupił felgi rrrronal. No i tata tez ma dobrze.

właziiwyłazi

Firma ta bardziej ceni sobie pseudointelektualne osoby które podp...ją komu trzeba nie koniecznie mając rację..od ludzi którzy coś potrafią. Pierwszy raz spotykam się ze sytuacją gdzie brygadziści pojęcia nie mają o podstawowych kwestiach zwiazanych z budową, podbudową drogi, infrastruktury itd ...za to doskonale potrafią przypisywać sobie czyjeś osiągnięcia ....wiele by pisać. Jeśli komuś nie podoba się debilizm tam panujący od razu jest hasło - nie chce ci sie pracować... nie umiesz tego, jak ci nie pasuje... sredniowiecze :) na szczescie dla tych co się cenią i coś potrafią - pracy jest naprawdę sporo. Nie warto wchodzić w to (usunięte przez administratora) Tyle :)

John

Placa grosze wymagaja jakby dawali 3 tys pani izunia jezdzi co chwila i wyzywa wszystkich . Ukrywa sie za krzakami podpierda.. do kierownika. Zero pojecia o robocie ma. Uciekac z daleka

Gienek i dzekson

Fb serwis kielce wyzysk totalny za grosze brak sprzetu dobrego pani izunia brak pojecia o robocie ganianie i wyzywanie ludzi to jej dobrze wychodzilo! Totalna lipa

Dżekson

Głupiś boś biedny. Biednyś boś głupi.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Cb-Art Serwis Mobilny Cb Radio Artur Świeboda - Kielce

• Jak się pracuje w F.H.U. Cb-Art Serwis Mobilny Cb Radio Artur Świeboda?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Cb-Art Serwis Mobilny Cb Radio Artur Świeboda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

F.H.U. Cb-Art Serwis Mobilny Cb Radio Artur Świeboda
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Wielkopolska 14 lok. 6
    25-327 Kielce