Polska Agencja Przedsiębiorczości

Opinie o Polska Agencja Przedsiębiorczości

Czy firma nie zamierza się rozbudowywać ?

@Ania

Tak. Firma cały czas stawia na rozwój. Rozwój swoich pracowników, ale również przyjmuje nowe osoby. Oprócz stałych projektów wprowadza nowe, dlatego nie ma nudy. Zespół jest młody, ale znajdują się w nim również doświadczone osoby. Jesteśmy na etapie rozbudowy firmy.

Racjonalna

Ludzie zaczęli pracować zamiast wylewać żale na portalach. Jak ktoś chce pracować i zarabiać to nie zajmuje się głupotami. W komentarzach można wszystko napisać, ale żeby się przekonać trzeba przyjść i popracować, dać coś z siebie - niestety nie każdego na to stać. Firmę tworzą ludzie, tutaj są oni świetni i dający wsparcie. Radzę przyjść i samemu sprawdzić

Zrezygnowałem !

Zapomniałeś dodać, że nie ma się od kogo uczyć bo najlepsi odeszli i właściciel ocenia ich teraz słabo. Wyższe zarobki pojawią się po wielu miesiącach, o ile to prawda. Ja odczekałem do wypłaty i podziękowałem. Sposób przyjęcia mojej rezygnacji oceniam mało profesjonalnie. Dla dobra tej osoby pominę szczegóły, bo nikt w to nie uwierzy i pomyśli że to wpis konkurencji.

Śmiało
@Zrezygnowałem !

Myślę że powinieneś opowiedzieć o swoich doświadczeniach, nawet jeśli są one niewiarygodne. Ten portal właśnie po to jest. Słuchamy

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.
Nie bądź śmieszny

Typowa retoryka właściciela i całego PAPu.(usunięte przez administratora) Godność szacunek i dobre imię, o których wspominacie są Wam obce drodzy BYLI współpracownicy. W wypowiedziach tych wszystkich osób, które wprowadziliście w błąd albo traktowaliście bez szacunku nie widzę znieważania, ale raczej przestrzeganie. Mówią samą prawdę, która najwyraźniej bardzo Was boli i która koniecznie chcecie ukryć podcinając na samej górze swoje pochlebne opinie. Osoby zainteresowane prawdą o tej firmie zapraszam niżej - do komentarzy bez pineski.

Odradzam. Nie będę się tu rozpisywał, ponieważ wystarczy pominać początkowe komentarze i przejść do starszyc, które firma próbuje ukryć.

Na szczęście były pracownik

Call Center... nic innego. Jednym taka praca się spodoba, innym nie ma opcji. Jeśli chodzi o atmosferę to spoko, z równymi sobie bez problemu pogadasz, a nawet z prezesem da się dogadać bo to taki coach, który czasem potrafi zmotywować ale głównie gada głupoty wyssane z palca. Najgorszy aspekt tej pracy to (usunięte przez administratora)tragedia, nie wiem kto ją wybrał ale przez nią nie da się tam pracować. Wypłata najniższa krajowa + premia od wyników.

Byly pracownik

Jak nisko trzeba upaść, żeby kazać pracownikom wypisywać pozytywne komentarze na temat firmy? Czym Was, drodzy byli koledzy i koleżanki z pracy przekupiono tym razem? Kolejnym wyjazdem na narty? Gdzie Wasz honor?

Hawajska

Praca w Polskiej Agencji Przedsiębiorczości daje dużo możliwości rozwoju. Poznaje się ciekawych ludzi, co również rokuje na przyszłe projekty. Stałe zatrudnienie i godziny pracy.

Aktualność
Rozpoczynamy kolejny rok ciekawych projektów biznesowo – gospodarczych. Po wyjątkowym i nieprzewidywalnym 2020, jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia oraz kreatywne i elastyczne podejście do zmieniających się warunków. Jesteśmy za to wdzięczni. Dzięki otwartości i pozytywnej współpracy z naszymi Partnerami, Polska Agencja Przedsiębiorczości zaplanowała aż trzy projekty na 2021 rok.
Sukces I edycji kongresu Made in Poland 2020 utwierdził nas w przekonaniu o potrzebie organizacji kolejnych edycji.
„Kongres spotkał się z pozytywnym odbiorem, a zaprezentowanie polskich przedsiębiorców, producentów i dystrybutorów miało wpłynąć na codzienne wybory zakupowe Polaków. Było to również pierwsze wydarzenie, które pozwoliło na ukazanie przedsiębiorstw w nowej rzeczywistości. Polskie dobra, to nie tylko produkty, ponieważ pokazaliśmy jak istotną rolę w rozwoju gospodarki pełni nauka. Warto zwrócić uwagę na rozpowszechnienie wysokiego poziomu polskiego szkolnictwa na arenie międzynarodowej.” – podkreśla Wojciech Pomarański prezes zarządu Polskiej Agencji Przedsiębiorczości.
Made in Poland w 2021 roku staje się wydarzeniem o zasięgu międzynarodowym. Transmisja odbędzie się z jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Berlinie – z Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej. Działamy w coraz szerszej skali, a cyfrowa formuła wydarzenia pozwala na zwiększenie oglądalności w kraju i zagranicą.
W 2021 roku czeka nas również unikatowy projekt Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, łączący aż dwie edycje. Będzie to swoista eksplozja biznesowo-gospodarcza, wymiany pomysłów, doświadczeń i prezentacji swoich osiągnieć.
„Na przeniesienie VIII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości patrzymy jak na szansę na jeszcze lepsze przygotowanie. Dwie edycje łączymy w jedną, czyli zwiększamy liczbę uczestników do 3 tysięcy osób oraz liczbę wystawców do 200. Całość będzie transmitowana online, co pozwoli nam dotrzeć do większej liczby odbiorców. Chcemy, aby kongres odzwierciedlał to, co dzieje się w gospodarce i pozwolił naszym uczestnikom rozpocząć współpracę pomiędzy sobą.” – dodaje prezes Pomarański.
Gospodarka nie lubi próżni. Rok 2021 chcemy przeznaczyć na odmrażanie i rozwój potencjału polskiego biznesu, nauki i samorządów. Wypracowane wcześniej pomysły oraz nawiązane współprace będą owocowały w 2021 roku. Dzięki współpracy z Komisją Europejską ds. Badań Naukowych i Innowacji otwierają się nowe możliwości projektów.
„Naszym priorytetem jest utworzenie konsorcjum z najlepiej rozwijającymi się uczelniami w kraju. Jest to wyzwanie, które stawia przed nami nowe perspektywy. Będzie to szansa na sformalizowanie współpracy, która działa na korzyść szybszej komercjalizacji badań naukowych oraz innowacji w Komisji Europejskiej. Wiąże się to ze stałym biurem, które będzie promowało polskie uczelnie i projekty w Brukseli. Projekt jest niecodzienny i wyjątkowy, ponieważ powstanie pomiędzy polskimi politechnikami, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju oraz nami – jako liderami. Efektem będzie utworzenie stałej jednostki, biura lobbującego. Zależy nam na pozyskiwaniu wsparcia finansowego, komercjalizacji projektów, ale przede wszystkim na wpływaniu na tworzone ustawy.” – podkreśla prezes Pomarański.
Jak pokazało życie, posiadanie strategii dalszych działań, determinacja, zaangażowanie ludzi oraz otwartość na zmiany i zdobycze technologiczne, pozwalają nie tylko przetrwać trudny okres, ale i rozwijać swoje plany.
U progu tego nowego roku życzymy Państwu sukcesów, realizacji strategii działania oraz zaangażowania w wiele ciekawych projektów.
Zespół Polskiej Agencji Przedsiębiorczości
Ostatni gasi światło

Kolejne najbardziej doświadczone osoby odchodzą z firmy. W ciągu jednego roku odeszli prawie wszyscy, którzy pracowali dłużej niż 3-4 lata. (usunięte przez administratora)

Kazimierz

W takim razie jakie jest Twoje zdanie na temat Polska Agencja Przedsiębiorczości? Powiesz mi może ile można tu zarobić na początku oraz jaka panuje atmosfera w pracy? Liczę na szczerą opinię.

AzileW.

Kłamstwa konkurencji wyssane z palca. Ja juz nie pracuję w PAP, ale... ...Obrzydliwi jesteście :/ Takie kłamstwa to już cios poniżej pasa! Łatwo być anonimowym i pisać takie bzdury... Najlepiej sprawdzić, np. na portalu LinkedIn kto pracuje w PAP i napisać do tej osoby celem otrzymania rzetelnych informacji od osoby, która nie jest anonimowa! A hejterom życzę, aby nie wstydzili się swojego nazwiska :) Pozdrawiam

Ciekawy
@AzileW.

A jak brzmi Twoje nazwisko?

mikel

Podczas gdy wokół stagnacja w PAP widać energię do działania. Na ten rok zapowiadają dwa wydarzenia, nowy magazyn do współpracy, także firma się rozwija. Niestety z tego co widzę rekrutacja jest już zamknięta.

Jonas
@mikel

Nie martw się, to znowu się wydarzy. Proszę obserwować ogłoszenia o pracę :)

Nokia3310

Jestem po miesięcznym stażu. Staż płatny, bardzo dużo zadań. Możliwa współpraca z firmą, ja jednak zrezygnowałam ze względu na dzienne studia w innym mieście

AjneedADollar

Wynagrodzenie to podstawa plus premia co miesiąc, o ile oczywiście ktoś ma wyniki. Większość osób szybko sobie radzi z podpisaniem pierwszej umowy, tak plus/minus jeden miesiąc.

job

to była moja pierwsza praca po studiach dziennikarskich i bardzo sobie chwaliłam ???? nabrałam dużo doświadczenia po zaledwie niecałym roku i zorganizowanym kongresie. Teraz co prawda realizuje się gdzieś indziej, robię zupełnie inne rzeczy, ale pracę w PAP wspominam bardzo dobrze

yt

tak, polecam ten filmik, moja opinia również się tam znalazła :)

claire

W nawiązaniu do ogłoszenia ma parę pytań w sprawie rekrutacji do PAP (organizacja wydarzeń biznesowych) ponieważ nie ma tego w ogłoszeniu - w jakich godzinach jest praca? (8-16?) - jak wygląda wymiar pracy? - czy da się pogodzić pracę ze studiami? (dzienne studia, nauka zdalna) - ile osób poszukuje się na to stanowisko? - jakie jest wymagane wykształcenie? Jestem dopiero w trakcie studiów i nie wiem jak to się przekłada na późniejsze zatrudnienie i możliwości - zakres szkoleń - jak wygląda praca przy samym kongresie

Odpowiedzi
@claire

@claire 1. Praca w standardowych godzinach 8-16 2. Wymiar pracy to najczęściej pełen etat, zdarzają się jednak zmniejszony czas pracy, ale to zależne od pracowników 3. Jak wyżej - studenci tu pracują, właśnie w zmniejszonym wymiarze 4. Nie ma sztywnych wymagań dotyczących wykształcenia, większość osób studiowała bądź studiuje tematy związane z dziennikarstwem 5.Szkolenia z obsługi klienta, sprzedaży czy wizerunku 6. Praca przy wydarzeniu to - w ciągu roku przygotowanie całego wydarzenia, na miejscu obsługa klientów głownie, kontakt z podwykonawcami itp.

CMO

Kiedyś współpracowałam z PAP bardzo polecam - uprzejmi i pomocni pracownicy, bardzo dobrze oceniamy wspólnie z ówczesnym CEO samo wydarzenie – Polski Kongres Przedsiębiorczości. Odbyło się w naszym mieście i wszystko było dopięte na ostatni guzik, cała ekipa ludzi pracujących przy wydarzeniu to młodzi profesjonaliści.

ryky tyky

Dwa razy aplikowałem na stanowisko specjalisty do spraw promocji medialnej, niestety bez odzewu

rekruter
@ryky tyky

na pewno będą jeszcze rekrutacje

max

Pracuje rok i oceniam pracodawcę 8/10, bardzo dobra atmosfera, zero presji, wynagrodzenie na czas, bardzo dobry system premiowy, brak nadgodzin, nie ma problemów z urlopem. Dam 10/10 jak popracuję dłużej

lollii

Nowe, pozytywne, komentarze zachęciły mnie do podzielenia się swoimi przemyśleniami odnośnie mojej krótkiej, aczkolwiek ciekawej przygody z tą firmą. Zatrudnieni są tam głownie profesjonaliści, czasem kilka osób jeszcze się szkoli. Na samym wydarzeniu nie byłam, ale zapowiadało się to dosyć ciekawie i robiło bardzo pozytywne wrażenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Przedsiębiorczości - Katowice

• Jak się pracuje w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Przedsiębiorczości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 45 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Agencja Przedsiębiorczości?

Kandydaci do pracy w Polska Agencja Przedsiębiorczości napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Agencja Przedsiębiorczości