SuperControl Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SuperControl Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie SuperControl Sp. z o.o. jako Front-End Developer. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Nowy wpis

Witam, Niestety, w tej chwili nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko, zamknęliśmy ją jesienią zeszłego roku. W tej chwili poszukujemy PHP Developerów i Cloud Adminów. Czy warto aplikować? Mi zdaje się, że zawsze warto! A najbardziej, gdy są otwarte pozycje ;) Serdecznie pozdrawiam!

Czy pracodawca SuperControl Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nowy wpis

@Pytanie: bardzo staramy się, aby w firmie panowała atmosfera dobrej współpracy. Wierzymy, że najlepszą motywacją jest zaangażowanie płynące z poczucia współodpowiedzialności za to, co razem budujemy. Wierzymy też, że bardzo ważnym motywatorem jest poczucie wspólnoty. Chociaż rodzi się ono głównie przy pracy, staramy się wspierać wszystkie inicjatywy, które dodatkowo je budują, no i nie przeszkadzać, gdy samo się pojawi :) Staramy się także, aby każdy w zespole czuł się doceniony i wysłuchany, a także by mógł łączyć życie prywatne i zawodowe. Mam nadzieję, że to odpowiada na @PYTANIE ? :)

Kaja

@Waldek a to jakie zmiany w firmie nastały?

Aktualność
Zaczynamy nowy etap w dziejach polskiego oddziału, ten etap nazywa się: Center of Excellence. Rekrutujemy specjalistów IT - programistów, adminów, testerów - aby wsparli rozwój naszych partnerów z grupy Inhabit IQ.
Jeśli interesuje cię praca w ambitnych zespołach, przy ciekawych produktach z branży wynajmu nieruchomości, jeśli jesteś ciekawy, jak się pracuje z ludźmi z drugiej strony Oceanu - zapraszamy do nas.
Rozmowę kwalifikacyjną w SuperControl Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko .NET Developer?
Aneta

@Wrożka Pietruszka to chyba dobrze ze odchodzi?

SuperCockTroll
@Aneta

Nie to właśnie bardzo niedobrze zapewne teraz firma padnie bo to on wszystko widział i robiła

Wróżka Pietruszka

Pan wszystko wiedzący "odchodzi".

Cock

Pracowałem tam jakiś czas temu, piszę o polskim zespole, który był świetny - najlepszy jaki dotychczas miałem. Niestety nie polecam, ponieważ zespołem teraz zarządza pan manager (CTO z przypadku) który mąci, kręci jarząbka, nie szanuje kobiet (teksty typu: "dziewczyny sobie z tym nie poradzą" na porządku dziennym), perfekcyjnie wykazuje się brakiem kultury osobistej oraz totalnym brakiem wiedzy na temat prowadzenia zespołu. Generalnie podejście typu nie pogadasz, ja wiem lepiej, bo kiedyś przeczytałem...

confident
@Cock

Ja od siebie dodam, że jak chcesz tam być frontendem to współczuję, bo technologie frontendowe nie cieszą się dużym poważaniem u wsponianego pana managera: "to tylko proste formularze", "dziecko zrobi to lepiej", "przecież to 5 minut roboty". Przez brak wiedzy, niechęć do zrozumienia cudzych pomysłów i przeświadczenie o swojej nieomylności praca bywała drogą przez mękę. Skutkiem tego było, że w 2019 odeszła 1/3 ekipy w tym większość to właśnie frontendowcy (i nie chodziło wcale o technologie). Problem zgłaszany wielokrotnie. Szkoda, że Szkocki management wolał udawać, że wszystko jest ok tylko po to, żeby im się trochę bardziej cyferki zgadzały. Moim zdaniem ludzie są ważniejsi. Najbardziej szkoda ekipy z bydgoskiego biura - taka trochę patologiczna ale jednak rodzinna atmosfera. Kasa też się w miare zgadzała, przynajmniej u mnie, ale nie w każdym przypadku tak było, bo trzeba powalczyć i uważać na zagrywki typu pomylenie brutto z netto na umowie, albo śmiesznie niskie podwyżki przez 2 lata z powodu rzekomej "niskiej wydajności" co było wielką bzdurą. Generalnie praca do zdzierżenia, ale są lepsze opcje.

Kazus
@confident

Sama prawda niestety. Atmosfera zaprowadzona przez CTO była nie do zniesienia. Nieslowny i niepoważny człowiek z którym nie dało się sensownie porozmawiać. Co do reszty zespołu to było dużo fajnych ludzi. Niestety bardzo mało możliwości zdobycia wiedzy.

@cock a zgłaszałeś wyżej ,że manager zachowuje się złe wobec kobiet ?

Supercocktroll
@Monika

I że wobec kobiet i osób z dysfunkcją. Szkocja ma to gdzieś jak cały Polski oddział.

Filip

Jakieś wskazówki o pracy, atmosferze i zarobkach ? Dlaczego tu tak pusto jest?

płomyk

ale to cakiem ciekawe oferty dla tych software testerów chociażby

Zostaw merytoryczną opinię o SuperControl Sp. z o.o. - Bydgoszcz

SuperControl Sp. z o.o.