POWER HOLDING Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o POWER HOLDING Sp. z o.o.

Obiektywna

Uczciwe zasady wynagrodzenia i realny wpływ na wysokość swoich zarobków to chyba najbardziej adekwatne określenie dot. zarobków w Power Holding. Pracujesz to masz i to całkiem sporo.

Iza

@wrobiony, mógłbyś wyjaśnić swój komentarz? Czy Power Holding Sp. z o.o. zalega Ci z wynagrodzeniem? Jak wygląda całokształt Twojego doświadczenia z tą firmą? Podane przez Ciebie informacje będą ważne dla osób zainteresowanych zatrudnieniem u tego pracodawcy.

Iwo

Tak dawno nie pisał nikt opinii i myślę, że musi być tu fajna praca. O firmie słyszałem, że to świetny pracodawca.

pami
@Iwo

Trafnie napisał Topo o tej agencji. Nic dodać nic ująć. :)

pami

żadnej podstawy, nawet za paliwo nie ma

Firma POWER HOLDING Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Krystian

Z Power Holding współpracowałem przez dobre kilka lat. Bardzo miło wspominam, wiele mi dała, jako młodemu, nieposiadającemu wielkiego doświadczenia pracownikowi. Polecam. A jeżeli pytacie o zarobki, to powiem tak: pracujesz to masz i to całkiem sporo.

Iza

@Ala, gdzie znalazłaś ofertę? Jesteś w stanie napisać, czy obenie poszukiwani są pracownicy? Napisałaś,że nie posiadałaś doświadczenia a mimo to dostałaś zatrudnienie, jakie są inne weymogi, które należy spełniać?

Ala

Rozpoczęłam prace w tej agencji kilka tygodni temu. Mam już na koncie kilka transakcji. Nie miałam wcześniej doświadczenia w tej branży. Szkolenia super. Wszyscy pomocni. Szybko się wdrożyłam ale ciężko mi się było przestawić na taki nienormowany tryb pracy. Nie żałuje podjętej decyzji. Nie jest to łatwa praca ale zarobione pieniądze motywują :) A co do osób które komentują a nigdy nie byli na rozmowie proponuje przyjść i samemu się przekonać jak jest naprawdę.

mariobalotelli

Jest tam jakaś podstawa oprócz wysokich prowizji?

roe4

@tomacz co masz konkretnie na myśli pisząc o wysokich zarobkach?

anka

Pracowałam w tej firmie. Młodzi ludzie, fajna atmosfera, szkolenia i pomoc kogoś z większym doświadczeniem przez cały czas. Niestety musiałam zrezygnować bo dostałam staż za granicą. Ogólnie polecam. Ja się wiele nauczyłam.

TomaszC

Pracuję w nieruchomościach kilka lat. Praca wymaga dużego zaangażowania, ale wysokie zarobki i satysfakcja ze sprzedanych mieszkań i zadowolonych klientów kompensuje wszystko ! Polecam pracę agenta osobom samodzielnym , chcącym osiągnąć na sukces finansowy. Agencję Nieruchomości POWER INVEST dobrze kojarzę - są jedną z bardziej innowacyjnych firm w tej branży.

oooor

to fakt, nieruchomości to dobry kawał chleba, zwłaszcza, że ta branża ciągle się rozwija. Zwróćcie uwagę, że coraz więcej ludzi kupuje mieszkania, to dobre pieniądze.

nina

nie można powiedzieć ile możesz zarobić na stanowisku specjalista ds. nieruchomości @arek, jeśli wykażesz się samodzielnością, zaangażowaniem oraz silną motywację do działania to nie masz się co obawiać aplikuj

kojot
@nina

no właśnie. nigdy nie rozumiałem co to za problem zaaplikować i poczekać na informacje od pracodawcy. W nieruchomościach siedzą duże pieniadze - uwierzcie.

arek

Poszukuję osób, które mogą mi coś powiedzieć o pracy w tej firmie w dziale nieruchomości w Krakowie. :) Widziałem, że firma poszukuje specjalisty do tego właśnie działu i zastanawiam się nad aplikacją. Co oznacza "wysokie, nielimitowane zarobki"? :)

Zostaw merytoryczną opinię o POWER HOLDING Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w POWER HOLDING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POWER HOLDING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

POWER HOLDING Sp. z o.o.