Power Holding Sp. z o.o.

31-599 Kraków

Opinie o Power Holding Sp. z o.o.

TomaszC 2016-05-20 10:33
Pracuję w nieruchomościach kilka lat. Praca wymaga dużego zaangażowania, ale wysokie zarobki i satysfakcja ze sprzedanych mieszkań i zadowolonych klientów kompensuje wszystko ! Polecam pracę agenta osobom samodzielnym , chcącym osiągnąć na sukces finansowy. Agencję Nieruchomości POWER INVEST dobrze kojarzę - są jedną z bardziej innowacyjnych firm w tej branży.
anka 2016-06-02 19:11
Pracowałam w tej firmie. Młodzi ludzie, fajna atmosfera, szkolenia i pomoc kogoś z większym doświadczeniem przez cały czas. Niestety musiałam zrezygnować bo dostałam staż za granicą. Ogólnie polecam. Ja się wiele nauczyłam.
roe4 2016-07-17 23:11
@tomacz co masz konkretnie na myśli pisząc o wysokich zarobkach?
mariobalotelli 2017-06-19 13:49
Jest tam jakaś podstawa oprócz wysokich prowizji?
topo 2017-07-04 21:56
bla bla bla;
jesteśmy bardzo innowacyjni bo wprowadzamy to co inni robili parę lat; super płacimy, tylko trochę mniej niż inne firmy; mamy 300 deweloperów w ofercie ale przez skromność większości nie zamieszczamy na stronie; mamy olbrzymi zespół dlatego mieścimy się w jednym pokoju, a we Wrocku w ogóle nie mamy biura.... etc. etc.
Ala 2017-08-09 21:14
Rozpoczęłam prace w tej agencji kilka tygodni temu. Mam już na koncie kilka transakcji. Nie miałam wcześniej doświadczenia w tej branży. Szkolenia super. Wszyscy pomocni. Szybko się wdrożyłam ale ciężko mi się było przestawić na taki nienormowany tryb pracy. Nie żałuje podjętej decyzji. Nie jest to łatwa praca ale zarobione pieniądze motywują :) A co do osób które komentują a nigdy nie byli na rozmowie proponuje przyjść i samemu się przekonać jak jest naprawdę.
Zostaw swoją opinię o Power Holding Sp. z o.o. - 31-599 Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Power Holding Sp. z o.o.