POWER HOLDING Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o POWER HOLDING Sp. z o.o.

Aktualność
W oparciu o projekt ustawy dot. KREDYTu #naStart, przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najważniejszych informacji o nowym programie kredytowym.

Zapoznaj się ze szczegółami w artykule na naszym blogu, w którym opisujemy:
- podstawowe założenia programu
- co może być celem tego kredytu
- jakie będzie jego oprocentowanie
- do jakiej kwoty kredytu będą dopłaty
- kryterium dochodowe do spełnienia
- limity powierzchni
- sytuacja, w której wystąpi utrata dopłat
- inne ważne informacje

Link do bloga:https://powerfinances.pl/kredyt-nastart-poznaj-zalozenia-projektu-ustawy/
Planowany start programu - druga połowa 2024r.
Napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji.

#nastart #kredyt #kredythipoteczny #mieszkanie #dom #budowadomu #nieruchomości #ekspert #ekspertfinansowy

Aktualność
POWER FINANCES - jesteśmy zgranym zespołem ekspertów posiadających bogate doświadczenie w dziedzinie finansów. Naszym głównym celem jest świadczenie usług pośrednictwa kredytowego na najwyższym poziomie.
Nasi doradcy są specjalistami w zakresie uzyskiwania kredytów na różnorodne cele, takie jak zakup mieszkania, domu czy działki, a także w uzyskiwaniu kredytów gotówkowych czy pożyczek hipotecznych. Dodatkowo, świadczymy usługi finansowania firm, umożliwiając naszym klientom znalezienie najbardziej korzystnych rozwiązań finansowych dostosowanych do ich potrzeb.
 Nasi doradcy kładą nacisk na szczegółową diagnozę potrzeb klienta, aby móc zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania finansowe. Porównują i przedstawiają najlepsze oferty dostępne na rynku, pomagają w skompletowaniu dokumentów i wypełnieniu wniosków, a także zapewniają stały kontakt i wsparcie klienta przez cały proces analizy kredytowej.
Nasze działania są ukierunkowane na zapewnienie najwyższej jakości usług, zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów oraz działanie w sposób rzetelny i skuteczny. Jesteśmy obecni na umowach w bankach i aktach notarialnych, dbając o bezpieczeństwo klienta i jego interesy.

Twoja przyszłość, nasze rozwiązania finansowe!

Aktualność
Zapraszamy do obejrzenia rozmowy Piotra Sakiewicza i Patryka Sołtysiaka n/t nowego programu kredytowego #naStart oraz jego wpływu na rynek nieruchomości.

Link do filmu:

#kredyt #nastart #kredythipoteczny #mieszkanie #dom #budowadomu #ekspert #nieruchomości #powerholding #powerfinances

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w POWER HOLDING Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 20 czerwca na GoWork.pl.

Firma POWER HOLDING Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie POWER HOLDING Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Agent Nieruchomości?

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie zapytania! Jak najbardziej, praca zdalna jest przez nas respektowana - proponujemy naszym Agentom atrakcyjny wariant hybrydowy, który jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb naszych przyszłych współpracowników. Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany wzięciem udziału w rekrutacji, zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@powerinvest.pl

Czy można liczyć w POWER HOLDING Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dzień dobry, posiadamy dostęp do pakietów medycznych - w zależności od wybranych warunków współpracy, można liczyć na tę formę wsparcia. Pozdrawiamy, Zespół POWER HOLDING

Czy w POWER HOLDING Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość! Jesteśmy otwarci na kandydatów zarówno z Polski jak i spoza jej granic. Naszymi kryteriami są przede wszystkim wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, kompetencje miękkie oraz sprzedażowe. Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego Zespołu, zachęcamy do podesłania swojego CV na adres: rekrutacja@powerinvest.pl

Czy w POWER HOLDING Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Dziękujemy za wiadomość. Bieżące aktualizowanie wiedzy w świadczeniu poszczególnych usług Grupy traktujemy priorytetowo. Wiedza zapewnia nam skuteczność i profesjonalizm. Przykładowo, w kontekście działu nieruchomościowego, są to regularne szkolenia z zakresu sprzedaży nieruchomości inwestycji deweloperskich, czy okresowo organizowane warsztaty dotyczące skutecznych technik negocjacyjnych. Jeśli chciałbyś/chciałabyś poznać więcej szczegółów, zachęcamy do przesłania nam wiadomości na kontakt@powerholding.pl - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! Pozdrawiamy, Zespół POWER HOLDING

Jaka umowa obowiązuje w POWER HOLDING Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Witaj, dziękujemy za wiadomość! Domyślamy się, że Twoje pytanie dotyczy współpracy z nami jako Specjalista ds. Nieruchomości:) Jeśli tak, już spieszymy z odpowiedzią - nasi nowi współpracownicy mają dwie możliwości współpracy: na zasadach B2B lub w formie umowy zlecenie. Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego Zespołu w Krakowie, Warszawie lub Katowicach zachęcamy do podesłania swojego CV na adres: rekrutacja@powerinvest.pl Na spotkaniu odpowiemy Ci na wszystkie pytania:) Pozdrawiamy! Zespół POWER HOLDING

Helena
@POWER HOLDING Sp. z o.o.

Czy po jakimś czasie istnieje opcja przejścia na umowę o pracę? Dla większości osób jest to nadal najwygodniejsze i daje poczucie stabilności. W obecnej sytuacji podatkowej forma B2B wydaje się coraz mniej korzystna.

@Helena

Dzień dobry, wynagrodzenie każdego Agenta warunkuje finalizacja dokonanych przez niego transakcji sprzedaży/wynajmu nieruchomości. Forma tego rodzaju pracy dedykowana jest osobom przedsiębiorczym, którzy chcą mieć dostęp do nielimitowanych możliwości związanych z ich wynagrodzeniem. To właśnie forma B2B daje takie możliwości. Ci, którzy lubią wyzwania, sami potrafią wyznaczać i osiągać cele, mierzą wysoko i mają apetyt na więcej - poczują się jak ryba w wodzie:) Pozdrawiamy, Zespół POWER HOLDING

Jakie są warunki zatrudnienia w POWER HOLDING Sp. z o.o.?

W kontekście stanowiska Specjalisty ds. Nieruchomości, proponujemy naszym Kandydatom współpracę na zasadach B2B lub w formie umowy zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy: https://pracodawcy.pracuj.pl/power-holding-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia,151372 Oprócz szeregu korzyści, jakie oferujemy naszym Agentom, pozna Pan/Pani zalety tej ciekawej pracy i przekona się, dlaczego warto dołączyć do naszego teamu:) Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Zespół POWER HOLDING

Mariusz

Miałem do czynienia z działem finansowym Power Finances z tej firmy i bardzo polecam współpracę. Solidni eksperci, bez problemu dostałem kredyt hipoteczny w dobrych warunkach, wszystko sprawnie, kulturalnie. Polecam serdecznie - Mariusz

@Mariusz

Panie Mariuszu, bardzo dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii. Polecamy się na przyszłość!

Czy POWER HOLDING Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Wszystko zależy od tego, jaki czas Osoba aplikująca jest gotowa poświęcić na pracę jako Specjalista ds. Nieruchomości:) W zespole mamy kilka osób, które łączą pracę ze studiami - dla chcącego nic trudnego!:) Wszystko zależy od poziomu zaangażowania. Mamy dobrą wiadomość - wciąż ubogacamy nasze zespoły Agentów w Krakowie, Warszawie i Katowicach - zainteresowanych zachęcamy do przesłania swoich CV na adres: rekrutacja@powerinvest.pl Pozdrawiamy, Zespół POWER HOLDING

Iza Zych

Dzień dobry, wzięłam udział w rekrutacji na stanowisko pośrednika w sprzedaży nieruchomości w firmie POWER INVEST / oddział w Krakowie. Mimo, że nie udało mi się tym razem ;) i nie zostałam zaproszona do współpracy to z ogromną przyjemnością zostawiam tutaj wpis o przeprowadzonej ze mną rozmowie rekrutacyjnej. Spotkanie było profesjonalne, przeprowadzone w życzliwej niestresującej atmosferze. Poczytałam wcześniej o firmie, jej strukturach, modelu działania. Wyjaśniono mi zasady współpracy i wynagradzania. Polecam takie podejście, nie miałam okazji sprawdzić w praktyce, ale ufam, że naprawdę warto tam aplikować. Jeśli będzie okazja spróbuję kolejny raz na pewno. Życzę powodzenia wszystkim szukającym pracy. Iza Zych

Krzysztof

Rekrutacja na agenta nieruchomości odbyła się w bardzo przyjaznej atmosferze - szczera i otwarta rozmowa, jasne warunki współpracy. Pod koniec rozmowy miałem możliwość zadania swoich pytań - pełen profesjonalizm i szacunek do kandydata. Dziękuję, że są jeszcze miejsca, gdzie dba się o jakość rozmowy kwalifikacyjnej. Wrażenia 5/5.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, dziękujemy za pozytywny feedback. Trzymamy kciuki za pozytywne rozpatrzenie Pana kandydatury:) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół POWER HOLDING

Gosia

Witam serdecznie chciałam zapytać czy jest możliwość pracy u panstwa poniewaz po powrocie do Polski (Warszawa Modlin ) bede chciala od razu potrzebowac pracy . Powrot moj odbędzie sie dopiero 28sierpnia niestety nie dam rady wrocic wcześniej . Proszę o jak najszybsza odpowiedź na mojego e-maila . Dziekuje i pozdrawiam serdecznie Małgorzata

@Gosia

W celu zweryfikowania Pani kompetecji pod kątem stanowiska Agenta Nieruchomości, serdecznie zachęcamy do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja@powerinvest.pl Trzymamy kciuki za pozytywny wynik rekrutacji:) Pozdrawiamy serdecznie, Zespół POWER HOLDING

Wiem jak jest

Równolegle ze mną pracę w nieruchomościach zaczął mój znajomy, po kilku miesiącach wspólnie uznaliśmy, że w mało jakiej agencji można nabyć takie doświadczenie, jak tu. Dla ludzi, którzy chcą się czegoś nauczyć, a przy tym zarabiać więcej, niż standardowe stawki proponowane dla osoby “zaczynającej zawodową karierę” - polecam.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w POWER HOLDING Sp. z o.o.?

Możliwość ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w POWER HOLDING jest analogiczna do procesów funkcjonujących w większości firm - awans uwarunkowany jest przede wszystkim doświadczeniem oraz osiągnięciami zawodowymi takiej Osoby w danym zakresie. Jeśli połączymy to z chęcią objęcia wyższego stanowiska i predyspozycjami do zarządzania zespołem - sukces gwarantowany:) Łączymy pozdrowienia, Zespół POWER HOLDING

Majka

Jestem po wideokonferencji i uważam, że firma ma świetnie ogarnięty proces rekrutacji online. Aplikowałam z portalu pracuj.pl, dostałam powiadomienie na maila o zaproszeniu na wideorozmowę, wysłano mi link, który wystarczyło kliknąć o umówionej godzinie i autumatycznie przekierowało mnie na wideorozmowę. Patrząc na obecne okoliczności firma zachowała pełen profesjonalizm:)

Pytanie o rekrutację

Witam, jak wygląda proces rekrutacji w obecnej sytuacji? Jest zawieszony, prowadzone są spotkania czy jak? Widzę na pracuj.pl aktywne ogłoszenie na Eksperta ds. Nieruchomości, chciałabym podesłać CV ale nie wiem, czy rzeczywiście rekrutacja jest prowadzona. Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam, Agata

@Pytanie o rekrutację

Dzień dobry, rekrutacja wciąż jest prowadzona, jednak w trosce o bezpieczeństwo, przystosowaliśmy cały proces do obecnej sytuacji - pierwszy etap przeprowadzany jest telefonicznie lub za pomocą wideokonferencji. Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres rekrutacja@powerinvest.pl lub korzystając z portalu pracuj.pl : https://www.pracuj.pl/praca/agent%20nieruchomo%c5%9bci;kw/power%20invest;en Łączymy pozdrowienia, Zespół POWER HOLDING

Mateusz

@kasia czyli raczej jest pare etapów rekrutacji?

@Mateusz

Ja miałam 2 etapy - na drugim ostatecznie podjęto dezycję (pozytywną:) )

Zostaw merytoryczną opinię o POWER HOLDING Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w POWER HOLDING Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POWER HOLDING Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

POWER HOLDING Sp. z o.o.