HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA

Opinie o HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA

kajtek

Witam, Wszystkich, którzy mają zamiar zakupić jakikolwiek produkt marki HALUPCZOK, z całego serca przestrzegam! Pracownicy są mili na potęgę, tylko do momentu w którym nie otrzymają kompletnej płatności za towar. Jak wpada ostatnia część przelewu, zaczyna się wyciąganie kruczków umownych i wszelkie działania firmy aby nie zdążyć wykonać niczego w planowanym umownie terminie. Ludzie są niemili, niedoświadczeni, niekompetentni, aroganccy. Same meble nie są warte swojej ceny! Mamy kuchnie z najnowszej kolekcji, niby super fajna i wytrzymała, fajna i ładna może ona jest, ale wszystko zaczęło się psuć, szczególnie mechanizmy już po 3 miesiącach! A gwarancja o której mowa podczas zakupu to mnóstwo proszenia i nie działająca bujda popierająca się wieloma kruczkami! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: poważnie traktować klienta

Zespół Halupczok
@kajtek

Witamy Panie Kajtku, Prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą ( nr tel. +48 77 465 14 76, lub email: biuro@meble-halupczok.pl) w celu dogłębnego wyjaśnienia sytuacji, analizy problemu i jego rozwiązania. Stanowi to dla nas priorytet. Portal GoWork jest portalem dedykowanym przyszłym pracownikom i niestety tutaj nie możemy rozwiązać tej sytuacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i pozostajemy w oczekiwaniu na kontakt z Pana strony. Z uszanowaniem, Zespół Halupczok

Kasik

Hej, firma jest bardzo rodzinna, fajna atmosfera i zespół. Aplikuj i przekonaj się sam. Na rozmowie wypytaj o wszystko. Powodzonka!

Agula

Przyjazna atmosfera i sympatyczny team. Polecam wszystkim, którzy do tej pory mieli do czynienia z bezdusznymi korpo. Tu każdy pomysł się liczy i nie jestem jedynie numerkiem na liście płac :-)

B.
@Agula

A co sie liczy bardziej? Wyniki czy aparycja?

Agata

@Agata, rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w HALUPCZOK , jakie stanowisko najbardziej możesz polecić? Teraz widziałam, że rekrutacja jest prowadzona, dużo ciekawych ofert. Czy przyjmują pracowników bez doświadczenia? Jest możliwość odbycia szkoleń? Możesz napisać jak wyglądają kwestie umowy oraz może są jakieś dodatki socjalne?

@Agata

Stanowisko zależy na pewno od kompetencji , jakie masz : wykształcenia i doświadczenia. Ja akurat nie miałam w branży doświadczenia, ale wykształcenie w kierunku projektowania. Wszystkich rzeczy "branżowych" nauczyłam się na szkoleniach i potem z czasem w praktyce. Umowa na okres próbny, a potem chyba już na czas nieokreślony. Normalna umowa o pracę.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA.
Agata

Ja też mogę polecić. Pracy jest sporo, jak wszędzie, ale za to zespół pomocny i fajna atmosfera. Każdy problem można omówić, Kierownictwo otwarte na nowe pomysły.

Rolek

Fajna firma, właściciel ok, otwarty, można porozmawiać jak jest jakiś problem.

Pati

Dla mnie firma z przyszłością. Buduje ponoć kolejną halę i już poszukuje pracowników. Mi pracuje się OK, fajni są ludzie, to podstawa.

Karol

Super team i jasne warunki współpracy. Możliwość rozwoju zawodowego i codziennych ciekawych wyzwań. Ja polecam ( z autopsji).

Polecam każdemu kto ceni sobie pracę zespołową, rodzinną wręcz atmosferę i chce zdobyć cenne doświadczenie które wzbogaci jego wiedzę i poszerzy horyzonty. Praca na pewno nie dla ludzi leniwych tylko kreatywnych i pracowitych którzy dają z siebie 100% i nie narzekają. Zarobki bardzo korzystne.W pracy codziennie dostaję powera i motywacji do dalszych działań by się doskonalić każdego dnia i mieć lepsze wyniki pracy.Szczerze polecam

piffo

Nawet ten doradca klienta zarobi coś pod 2000 złotych netto

Zostaw merytoryczną opinię o HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA - Krzyżowa Dolina

• Jak się pracuje w HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA?

Zobacz opinie na temat firmy HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA