HALUPCZOK S.C.

Opinie o HALUPCZOK S.C.

piffo 2016-05-17 17:36
Nawet ten doradca klienta zarobi coś pod 2000 złotych netto
:P 2017-05-20 19:51
Prowizje wypłacane pod stołem. Pan manager z brudnymi paznokciami osłabia bo kuchnia kojarzy się z jedzeniem. Presja, problemy z braniem urlopu. Praca po godzinach. Gdyby pan Halupczok wiedział jak odbierany jest pan manager przez klientów, i jakim jest ordynusem za głowę by się złapał. Wielka szkoda, bo meble piękne. Niestety cena 100 % większa niż u innych klasy premium. Podkreślam, że za te same materiały.
Agula 2017-07-19 13:44
Przyjazna atmosfera i sympatyczny team. Polecam wszystkim, którzy do tej pory mieli do czynienia z bezdusznymi korpo. Tu każdy pomysł się liczy i nie jestem jedynie numerkiem na liście płac :-)
:) 2017-07-21 22:24
Polecam każdemu kto ceni sobie pracę zespołową, rodzinną wręcz atmosferę i chce zdobyć cenne doświadczenie które wzbogaci jego wiedzę i poszerzy horyzonty. Praca na pewno nie dla ludzi leniwych tylko kreatywnych i pracowitych którzy dają z siebie 100% i nie narzekają. Zarobki bardzo korzystne.W pracy codziennie dostaję powera i motywacji do dalszych działań by się doskonalić każdego dnia i mieć lepsze wyniki pracy.Szczerze polecam
Zostaw swoją opinię o HALUPCZOK S.C. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HALUPCZOK S.C.