HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA

Opinie o HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA

Aktualność
TEAM SUCCESS! GERMAN DESIGN AWARD DLA KUCHNI MADERA

Ogromny sukces i wielka radość! Nowoczesna kuchnia MADERA, autorstwa Zespołu Halupczok, zdobyła nagrodę German Design Award 2023. W uznaniu dla wybitnego projektu, łączącego wyjątkowe walory estetyczne z funkcjonalnymi, nasza luksusowa kolekcja mebli otrzymała laur w kategorii "Excelent Product Design". Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 3 lutego 2023 r. we Frankfurcie nad Menem, a laur w imieniu całego Zespołu Halupczok odebrał właściciel marki - Adrian Halupczok oraz Wiktoria Halupczok (dział rozwoju rynków zagranicznych).

O NAGRODZIE
German Design Award jest jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawanych na świecie nagród w dziedzinie wzornictwa. Wyróżnia firmy, które swoją innowacyjną działalnością przyczyniają się do zmian ku lepszej przyszłości. Jury złożone z ekspertów nagradza przełomowe osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa w różnych branżach na całym świecie.

O NAGRODZONEJ KOLEKCJI
Projektanci z Halupczok Design Team zainspirowani naturą wyrazili jej zmysłowe piękno w formie nieregularnie falowanych frontów meblowych, z naturalnego dębu. Ich spektakularny koloryt uzyskano, dzięki autorskiej technologii lakierowania. Specjalnie opracowana umożliwiła w procesie manualnego nałożenia patyny, wydobycie naturalnego rysunku drewna.
Innowacyjną stronę kolekcji oddają funkcjonalne rozwiązania - oświetlenie uruchamiane sensorycznie, autorski system mobilnego frontu, skrywającego półki na kuchenne bibeloty oraz mini - ogródek, wbudowany w wyspę kuchenną.

Obejrzyj nagrodzoną kuchnię Madera:
Iza

Jestem zadowolona z dwóch kuchni i spiżarki jakie udało mi się zaprojektować z fachową pomocą Pani Karoliny :), konstrukcyjnie dokończyć projekt z jeszcze bardziej fachowym wsparciem i dobrymi radami Pana Wojtka :) , muszę też wspomnieć, cierpliwie znoszącego moje marudzenie, Pana Bartka :) profesjonalnie wykonaną pracę firmy kamieniarskiej ( blaty docięte perfekcyjnie ) i przesympatycznych monterów Romka, Młodego, Witka, którzy wykonywali swoją pracę profesjonalnie, a przy tym bardzo czysto :) poznałam trzy ekipy bo realizowaliśmy jednocześnie dwie kuchnie i spiżarkę. Spełnione było moje oczekiwanie, bo rzuciłam przy pierwszym spotkaniu na stół takie oczekiwanie " kuchnia jest otwarta na salon, ma być elegancka ale ponadczasowa, ale nie może determinować salonu bo mój zamysł jest taki, że kuchnia ma być w salonie, a nie salon w kuchni, delikatnie zdystansowana witryna ma robić eleganckie wrażenie, a widoczna część spiżarki ma być kontynuacją frontów kuchennych" - i taką główną kuchnie udało się stworzyć - dzięki :). Nie mogę też jak już się tak rozpisałam pominąć Pani Elizy i Pana Gabriela, którzy koordynowali terminy i niezwłocznie reagowali na wszystkie drobne moje uwagi, zmiany jakie rodziły się już nawet w trakcje realizacji np. 2 razy wymienialiśmy obłogowaną ławkę żeby dopasować charakter i rysunek słoi do pozostałych drewnianych elementów, firma wymieniała cierpliwie u producenta 2 razy wadliwe zlewy - żadna moja uwaga nie stanowiła kłopotu zwłaszcza dla Pana Wojtka, który pilotował konstrukcyjnie wszystkie zmiany, jak również sympatyczne, pomocne i zawsze uśmiechnięte obydwie Ole z salonu we Wrocławiu. Poczytałam parę negatywnych opinii na tej stronie, hmmmmmm .......... mam za sobą dość dużą realizację i również słabe doświadczenie, na szczęście tylko z jedną ekipą wykonawców, natomiast wszystkie osoby, które poznałam i polubiłam z firmy Meble Halupczok ciepło wspominam, życzę sobie na przyszłość wyłącznie takich zespołów do współpracy przy budowie i remontach. Pozdrawiam Was wszystkich ciepło, a na ręce szefa składam dobre referencje dla wszystkich wymienionych osób :) przydadzą się przy premiach za 2020 :) i podwyżkach w 2021 :), czego w tym trudnym dla nas wszystkich czasie Wam życzę :) ps. nie przejmujcie się tymi kilkoma negatywnymi wpisami tak piszą przeważnie osoby, które nic nie robią :( tylko wtedy jest komfortowo nie mam poprawek i nikt się nie myli. Fajna firma to fajni ludzie i Wy wszyscy taką ekipę tworzycie - tak trzymać. Iza

Małgorzata W
@Iza

Witam. Szczera prawda …. Miałam okazje ,poznać prawie całą wymieniona ekipę 4 lata temu . Pozdrawiam Salon z opolskiego???? Pełen profesjonalizm .

Dominica

Piszę, aby podziękować firmie Halupczok za projekt, montaż i ogólną obsługę naszej kuchni. Dziś była ekipa montażystów i właśnie mi się przypomniało jaka jest różnica obsługi, profesjonalizmu i zwyczajnego podejścia. Każdy pracownik z którym miałam do czynienia z tej firmy – Pani Monika, montażyści – nawet Pani która dzwoni aby umawiać terminy – był miły, profesjonalny i uprzejmy. To niestety rzadko spotykane cechy w tych czasach. Spędzamy (jak było do przewidzenia) prawie cały dzień w kuchni i nic byśmy nie zmienili. Każdy kto wchodzi do domu – rodzina, goście, inni wykonawcy - wychwalają nie tylko design, ale też detale i standard tej kuchni; no i oczywiście pytają kto robił. Mam nadzieję, że będzie to dla Halupczok dobra reklama, bo szczerze polecam jej usługi. Jeżeli będę w przyszłości znów budowała dom, na pewno znów wrócę się do nich bez chwili zastanawiania.

Sergiusz

Piszę kilka zdań podziękowań oraz gratulacji ponieważ staliśmy się z żoną niezwykle zadowolonymi klientami Firmy Halupczok i uważamy, że powinniśmy się podzielić tym wrażeniem z innymi. Za sprawą pracowników firmy, w okresie ostatnich kilku miesięcy, staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami (już) dwóch kuchni. To, że zdecydowaliśmy się zakupić meble do drugiego domu potwierdza tylko fakt, że wykonano za pierwszym razem świetną robotę pod każdym względem, a teraz to skutecznie zostało powtórzone. Gratulujemy właścicielowi firmy zespołu. Nie jest to wyłącznie pusty slogan. Jako menedżer z blisko 20letnim doświadczeniem w bankowości, zarządzając obszarami sprzedaży, tworzenia produktów oraz customer experience, a w końcu jako szef-praktyk, gratuluję firmie zespołu, który niezależnie czy w obszarze sprzedaży, czy na etapie projektu, a później, montażu powodował, że przez cały czas mieliśmy z żoną poczucie bycia we właściwych rękach i ani przez chwilę w to nie zwątpiliśmy.

Kienci z Tarnowa
@Sergiusz

Panie Sergiuszu, dołączamy się do Pana słów. Pięknie Pan to ujął. My (ja i mąż) również po raz kolejny wróciliśmy do salonu Halupczok, i jesteśmy bardzo zadowoleni. Ba, powiedziałabym więcej, szczęśliwi. Tym razem zleciliśmy umeblowanie mieszkania córki. Wszystko przebiegło, jak za pierwszym razem w porządku. Serdecznie polecam usługi firmy, bo wiem jak ważne jest by dzielić dobrymi opiniami. Niech zaprocentują.

KK

Najpierw odbywałem praktyki w Halupczok, potem przeszedłem na etat i tak już zostało do dziś. Parę lat pyknęło i jestem tu nadal, bo dobrze się pracuje, stabilnie, praktycznie wszyscy się znamy, nawet ostatnio wykonaliśmy #GaszynChallange, czym dowiedliśmy, że jesteśmy zgranym zespołem. Ja polecam, ale przekonać trzeba się samemu, bo każdemu odpowiada co innego.

Dzień dobry, zastanawia mnie praca projektanta oraz ewentualne warunki. myślę teraz o formie umowy, wcześniej pisano, że doradca ma zapewnioną tę o pracę. zastanawiam się czy jako projektant mogę pracować na B2B?

Anna Nowy wpis

Jeśli kuchnia od firmy Halupczok to szczerze polecam panią Martę Misztur z salonu opolskiego. Jest projektantką z pasją. Doradzi, podpowie, znajdzie zawsze rozwiązanie, jest do dyspozycji podczas każdego etapu tworzenia projektu i jego wykonania. Do tego życzliwa, kompetentna, bardzo kulturalna i pomocna.

Witam, ile wynosi średni staż pracy na stanowisku doradcy klienta? w ostatniej opinii pojawiła się wzmianka o odejściu, przez co zaczynam się zastanawiać jak mogą być częste? Na stronie widnieje oferta na którą wstępnie chcę aplikować. od tego roku jakie wychodzą warunki finansowe? negocjuje się stawkę?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA.

Czy w HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Doradca Klienta?

Dziękujemy za zapytanie. Tak, umowa na czas próbny to standardowa praktyka. Nowo zatrudniona osoba, jeśli przejdzie pomyślnie okres próbny otrzymuje umowę o pracę na czas nieokreślony. Zachęcamy do aplikowania na otwarte wakaty w naszej firmie.

Aktualność
TEAM SUCCESS! GERMAN DESIGN AWARD DLA KUCHNI MADERA

O NAGRODZIE

O NAGRODZONEJ KOLEKCJI

Obejrzyj nagrodzoną kuchnię Madera:

Alicja

Hej.Ja pracowałam przez 5 lat ale musiałam wyjechać.Cudowny zespół, wspaniali ludzie, wesoła atmosfera i dobre zarobki.Do tego różne szkolenia, gotowanie z kucharzami, imprezy integracyjne.Pracowników jest dużo ale każdy z każdym się zna.Szef i Szefowa wspaniali ludzie.Dodam tylko, że w tej pracy dużo można się nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie.

@Alicja

Dziękujemy Alicjo, bardzo nam miło, my również bardzo ciepło wspominamy współpracę z Tobą. Powodzenia!

Justyna

Cudowna i profesjonalna obsługa! I to na każdym etapie współpracy - w salonie Halupczok Opole u Pani Marty i Pani Magdy czułam się naprawdę swobodnie. Ogromna wiedza, wspaniałe pomysły i projekt, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Ale to nie wszystko! Cały czas byłam na bieżąco informowana o postępach prac, a nawet miałam okazję zobaczyć swoją kuchnię w trakcie produkcji. Kierownik Produkcji, Pan Karol to wspaniały człowiek, pozytywnie nastawiony do wszystkiego i wszystkich, który kocha to, co robi. Przepraszam jeśli zadawałam zbyt dużo pytań, ale aż miło posłuchać kogoś, kto opowiada o każdym etapie z taką pasją i zamiłowaniem! Naprawdę wiele się dowiedziałam i byłam pod ogromnym wrażeniem organizacji i staranności. Pomiar blatów, który wykonał Pan Tomasz z Bromma Stone - tutaj szczerze mówiąc, aż mnie... zatkało. Również ogromna dbałość o każdy szczegół, a pomiary wykonane idealnie! Pomiar blatów trwał około 3h, więc już sam ten fakt pokazuje stopień zaangażowania w wykonywaną pracę. Panowie montażyści... tutaj brak słów żeby opisać moją wdzięczność :) Bardzo ludzkie podejście, przesympatyczna ekipa, a na jej czele Pan Kazik, który jest perfekcjonistą w każdym calu. Wysłuchał każdej uwagi, wszystko zanotował, a nawet sam zwrócił mi uwagę na pewne szczegóły, które trzeba poprawić, a których sama wcześniej nie zauważyłam. Panowie również cudownie nastawieni, przemili i zabawni :) A na koniec... pojechałam zobaczyć zakończony montaż kuchni, gotowa na sprzątanie.... i zostałam mile zaskoczona! Czyściutko! Panowie sami wyczyścili każdy element i posprzątali wszystkie (usunięte przez administratora) Na koniec jeszcze chciałabym dodać, że kuchnie Halupczok to naprawdę produkt z najwyższej półki, ale dzięki takim pracownikom, jak Pani Magda i Pani Marta z Halupczok Opole, naprawdę każdy może sobie pozwolić na taki luksus. Niezależnie od budżetu, jakim klient dysponuje, te dwie wspaniałe dziewczyny znajdą idealne rozwiązanie, bo dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Moja kuchnia marzeń zrealizowana i dokładnie o takiej marzyłam! Gorąco wszystkim polecam ????

Kamila N.

Mam Waszą kuchnie, garderobę oraz szafkę łazienkową. Doskonałość w każdym calu! A Waszego projektanta p. Adama W. z Dobrodzienia polecam z całego serca. Jest fenomenalny! Dziękuję, że jesteście!

@Kamila N.

Pani Kamilo, serdecznie dziękujemy za przemiłe słowa. To ogromna motywacja. Pozdrawiamy gorąco!

Marzena M.

Jedna z najlepszych firm na polskim rynku, jeśli chodzi o meble na wymiar. Miałam okazję zobaczyć ich kuchnie podczas targów pod Warszawą. coś wspaniałego. Takich rozwiązań nie widziałam nigdzie, a jako architekt widziałam już wiele.

Czy firma przyjmuje do pracy studentów architektury?

Małgorzata

witam, chciałam podpytać o to ogłoszenie na doradcę, które zostało opublikowane w październiku. Ono jest jeszcze aktualne? Jeśli tak to czy mogę prosić o opinię na temat pracy? jakie konkretnie języki obce są uznawane tu za atut? I czy ktoś mógłby się odnieść do kwestii wynagrodzenia?

Witam serdecznie. Warto to napisać. Meble Halupczok to zdecydowanie super firma. Wszystko Pani Marta bardzo dobrze zaprojektowała, kuchnia funkcjonalna i wygodna. Bardzo dobra jakość mebli na zadowalającym poziomie. Bardzo dobrzy fachowcy - dokładni. Czas dostawy dokładnie taki jak zadeklarowano w umowie. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tą firmę. Zdecydowanie polecam. Bardzo dziękuję za współpracę Pani Marcie, gdyż jest to osoba bardzo kompetentna i bardzo miła.

Jadwiga Bandurowska i Tadeusz

Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oczekiwania w stosunku do projektu, jak i wykonania zostały spełnione. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Paniami Martą Misztur i Magdaleną Pioterkiewicz. Bardzo miłe wspominamy nasze spotkania

Każdemu, kto planuje remont polecam firmę Halupczok. Sprawili, że w naszym przypadku przebiegł praktycznie bezproblemowo, zarówno kuchni jak salonu. Bardzo pomocny zespół z salonu w Opolu, takiej opieki jak Pani Marty to nie doświadczyliśmy z meżem już dawno. Bardzo pomocna i zaangażowana. Pani Marta zabrała nas też do siedziby, żeby skonsultować nasze rozwiązania z technologiem. Piękny salon, też warty odwiedzenia.

Jura

Montaż odbył się terminowo, profesjonalnie i precyzyjnie

Michael and Tarun

Instalacja kuchni w Wielkiej Brytanii. Bardzo dobrze zorganizowana ekipa, wszystko wykonane wzorcowo. Dziekujemy

Klient

Ludka i Robert ze Skorzewa pod Poznaniem,ktorzy w marcu Tego roku podjeli decyzje remontu kapitalnego polegajacego na 100% wymianie calego wnetrza I w tracie dzialan trafili do salonu fir my Halupczok,gdzie poznali projekrantke Pania Karolina,ktora po wysluchaniu Naszych ooczekiwan,stworzyla projekt, ktory zwizualizowani przeszedl Nasze oczekiwania,…po okresie produkcyjnym nadszedl czas montazu Projektu.Wtedy pojawili sie ludzie:Pan Slawek I dwoch kolegow,pokazali niebywaly poziom dzialania I empatii,oraz nastawieni na maksymalne zadowolenie klienta…I tak to owa grupa Pana Slawka zakonczyla Nasz projekt,,ktory przy ich pomocy zwienczyl dzielo

Marzena Pałasz

Zacznę od tego, że od dzisiaj stałam się posiadaczką kuchni moich marzeń :). Jestem naprawdę zachwycona jakością, współpracą, realizacją i fachową poradą. Warto było czekać nawet jeśli trochę to trwało. Kuchnia była robiona etapami a każdy etap to rzetelność i perfekcja. Od samego początku wszystko było zorganizowane wzorowo - projekt, sugestie i opieka Pana Wojtka z salonu we Wrocławiu, kontakt z Panią Elizą i Panią Agatą to sama przyjemność. Wykonanie po pierwsze perfekcyjne a po drugie bardzo sprawne i fachowe. Pan Sławek ze swoją ekipą zadbał o wszystko! Skarbnica wiedzy fachowej i praktycznej. Rewelacyjne podpowiedzi i sugestie. Elastyczność - zawsze brał pod uwagę moje prośby i sugestie. Ekipa Pana Sławka to prawdziwy skarb i wizytówka Firmy Halupczok. Reasumując kuchnia piękna, brak uwag i zastrzeżeń, w domu szczęście i radość. Serdecznie polecam wszystkim współpracę z HALUPCZOKAMI!

@Marzena Pałasz

Pani Marzeno, serdecznie dziękujemy za tak wspaniałe słowa, jako Zespół jesteśmy niezwykle szczęśliwi móc je czytać. Takie opinie nadają sens naszej pracy i dają ogromną satysfakcję. Życzymy Pani wspaniałych chwil w nowej kuchni. Pozdrawiamy serdecznie!

Mirek A

Praca sprawia satysfakcję, bo wykonuje się fajne projekty i różnorodne, nie nudzi się. Do tego przyjacielski zespół

@Mirek A

podaj przykład jakiegoś projektu, na czym polega? bardzo mnie to ciekawi, z czego tu można czerpać satysfakcję :)

Mirek A
@Marta

Marta, projekty w każdym dziale są różne, ja akurat jestem związany z procesem produkcyjnym. Generalnie, z racji na produkcję na wymiar, produkujemy meble bardzo ciekawie zaprojektowane, a to daje satysfakcję.

Zostaw merytoryczną opinię o HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA - Krzyżowa Dolina

• Jak się pracuje w HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA?

Zobacz opinie na temat firmy HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 13 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HALUPCZOK S.C. HALUPCZOK ADRIAN, HALUPCZOK KARINA