Opinie o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe w Zakrzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe w Zakrzów

życzliwy

Firma kieruje pseuo pani dyrektor. Karierowiczka której słoma wystaje z butów. Dorwała się do władzy jak świnia do koryta. Za nic ma pracowników oraz przepisy kodeksu pracy. Czy nikt z szefostwa nie widzi jej ignorancj?

?
@życzliwy

Moze i widza ale nic z tym nie robia. Pytanie tylko czy nie chca czy nie moga.

Pawel W.

Zatrudnij sie jako podstawowy pracownik a przekonasz sie kto wydaje chore polecenia i co znaczy sitwa miedzy kierownictwem. A nie gadasz o czyms o czym nie masz pojecia.

laneboy

Praca byłaby całkiem spoko, bo super ludzie są na zmianie szczególnie u Rafała. Cały urok psuje dyrektorka, która pomiata ludźmi jak śmieciami. Kiedyś z jednej zmiany przyszło 5 osób (w niedzielę). Agnieszka się wkurzyła i w następnym tygodniu cała zmiana pracowała po 10h.

Pawel W.

Tak na przychodzilo wiele nowych osob az wiezniowie rezygnuja z pracy a maja jako jedyni w firmie posilki regenerujacyjne za niska temperature . Juz nie wspomonajac o podwyżkach. .kto donosi ten ma . Sitwa jak byla jest nadal a 15 08 do roboty woly bo jak nie to za brame .

kulfon

pani dyrektor intensywnie myśli o pracownikach.Sezon za pasem.Wszędzie w chłodniach były podwyżki,a w Kabako wciąż niezmiennie 8 zł/godz.Przypominam,że od września tego roku wchodzi w życie ustawa regulująca płacę minimalną na umowę-zlecenie na poziomie 12 zł/godz.Jakie mechanizmy muszą zostać uruchomione,żeby to się stało w Kabako?No,a poza tym,mechanicy szwędają się i chowają po kątach.:)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
gość

okazuje się,że pracownikom najbardziej potrzebna była wóda.Zamiast podwyżki,szefowstwo zorganizowało imprezę zakrapianą alkoholem.Ciekawe,że na podwyżki ich nie stać ,a na to to owszem,kasa jest.Ale co tam,pojedli,popili,to zapieprzać teraz po dziesięć godzin.Do następnej imprezy.

ladny

ta zmiana pana g jest taka a nie inna bo sam pan g z swoja służąca do tego doprowadzili . dosc nie mily i nie wychowany osobnik nie szanujacy nikogo z

praconwik

Z tego co wiem, to tam ciągle kogoś przyjmują. Pan Prezes bardzo fajny człowiek, ugodowy i potrafi "iść na rękę " kiedy jest taka potrzeba. Co do reszty to różnie kierownicy nie tacy źli jak o nich mówią, ale pracownicy niestety zawistni i wścibscy, szczególnie na zmianie Galanta, także inną zmianę proponuję. Plotkują, obmawiają za Twoimi plecami udają miłych a o każdym wiedzą co powiedzieć. Stawka normalna, praca jak to na chłodni trzeba się przyzwyczaić do temperatury i wykonywać swoje obowiązki. Płacą w terminie. to Tyle w temacie.

Ktoś

Tak . Ta ruda gnide i jego krabowa kochaneczke. ....dalej robią co chcą i dalej wmawiają pani dyrektor kłamstwa

julka

Dostalam batonika dzis, mam na batona całą noc:-)

jeniec

Najlepszy obóz pracy w województwie, polecam serdecznie

Kowal

Co wy chcecie ? Najlepsza firma w lubelskim ! Umowy na stałe na wejściu . Ciepłe posiłki . Termosy z kawą . Dodatki za temperaturę poniżej 10 stopni . Nadgodziny płatne 100% . Za pracę w niedziele płatne 100% plus premia . Można wyjść w każdej chwili i się rozgrzać. Mile kierownictwo . Każdy szanuje się na wzajem i każdy każdemu pomaga . Firma jakich nie ma wiele . ..... / tyle z bajek /

ktos

Najlepiej to kupić troszkę maszyn zwolnić połowę co pracuje i bedzie spokój nie będą kraść pisać glupot i chować się po kiblach życzę tego prezesowi żeby gnida pogonil jak najszybciej bo ciągle parę się tu pałęta

damian

Najlepszy zakład pracy w powiecie polecam

jedna

Rozumiem że masz niepodważalne dowody na poparcie swojej opinii ,bo przecież nikogo bezpodstawnie byś nie oskarżyła,a może już w krew wam weszło oczernianie innych,tu się pisze opinie o pracodawcy a nie o kolegach z pracy.

to pewne

Jedna dopiero zaczęła pracę a zwalniają innych i to ona tak pisze i dzwoni na przerwie i nigdy nie narzeka tylko się śmieje. Bardzo lubi towarzystwo i jest wszędzie. I na dodatek ma jakieś "swojsko" brzmiące nazwisko.

Mila

Kreta ? ...4 krety ...!!! Jedna łazi za kierownikiem I aby planują kogo zwolnić . 2 chowa się w kiblu i pisze smsy do biura kto pracuje a kto siedzi a kto pierdzi. .3 dzwoni co dwa dni bo musi bo jest uzależniona . 4 donosi bo lubi mieć premie ...

szybki

jak nie macie szkoly to co sie dziwic ze dajecie sie zastraszyc

nie z tej zmiany o której myślicie

Wystraszyli wszystkich ? Praca na nocnej zmianie od 23 do 7 rano wczoraj i płatne 8 zł na godz. Systemu trzy zmianowego nie ma na tym zakładzie. Mało tego to po nocnej zmianie pracują dzisiaj od godz 15. powinni mieć dzień wolny. Ale taka jest ta zmiana że nikt się nie odezwie tylko tulą uszy jak im morały prawią na temat forum. Powiedzieli im że mają na zmianie kreta bo ja piszę na forum a detektywi myślą że to z tej zmiany. Pani dyrektor powinna Pani zająć się warunkami pracy a nie zastraszać. Powinna Pani dbać o dobro zakładu ale i o to by pracownik był wydajny i dawał z siebie 100 %. Proszę nie straszyć pracownikami z Ukrainy. Oni jak przyjadą i zobaczą w jakich warunkach i ile osób będzie do jednego prysznica, jednej lodówki to będą dzwonić do kierowców aby ich zabrali na inną pracę.

Wielbicielka

Śmieszne ...ten " super i kabako " co dodali komentarze to wiadomo sprawa co to za dwójka. ... " małżeństwo władzy chodzące po zakładzie " i w nich jest problem a nie tam z panią derektor .

Sprawdźcie moje IP

dalej pozytywne opinie. Ciekawe czyje ?. Może są takimi hakerami że sprawdzają IP jak mówi plotka. Wiem że tego nie napisałeś bo zrobiłem to ja. A teraz niech się wszyscy dowiedzą : " Pani Dyrektor jest bardzo miła. Panuje nad wszystkim w firmie. Bardzo polecam !!! " To jest chore. Jeśli wszyscy zwolnieni potwierdzą dla Okręgowego Inspektoratu Pracy w jakich warunkach, po ile godzin, za jaką stawkę, czy liczony jest czas wyjścia do WC i ile osób idzie do jednej malutkiej szatni na przerwę to nie pomogą żadne tłumaczenia.

Elo frajero
@Sprawdźcie moje IP

Konfidentów sprzedawczykow pełno na forum hehe Mentalność Polaka chłopcze weź się do pracy pokaz na co cię stać ze coś potrafisz ;)) a nie piszesz jakieś bzdury w internecie dla mnie jesteś zwylkym KONFIDENTEM FRAJERKIRM KTÓRY PEWNIE JUŻ NICZEGO W ŻYCIU NIE OSIĄGNIE .... masz jakieś ale do Pani Dyrektor ona by cię leszczu sprzedała kupiła i zjadła bo jest inteligenta kobieta a ty Zwykłym frajerem który myśli ze coś da mu takie pisanie bzdur w necie o innych osobach itd. Nic ci to (usunięte przez administratora) nie da bo tego hujostwa nikt nie czyta tylko takie janki jak ty i paru innych frajerów ... Elo Frajero nie posraj się tam z żalu ze ci (usunięte przez administratora) z firmy wiesz u nas w pracy jest taki zwyczaj sprzedawczykom mówimy stanowczo (usunięte przez administratora)

"FRAJERKIRM "
@Elo frajero

Tak wlasnie " FRAJERKIRM " dal dowód jacy mądrzy ludzie sa na stanowiskach. Takie wlasnie wpisy udowadniaja mentalnosc " wladz " i sposob traktowania pracownika .... tylko ludzie uposledzeni uzywaja wulgaryzmów wyzywajac innych ludzi .

@"FRAJERKIRM "

A kto kogo wyzywa? I kiedy??? W czasie pracy?przerwy? A może po pracy??? Pracuje tu już kilka miesięcy Ale nie dotarły do mnie wyzwiska czy wulgaryzmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe - Zakrzów

Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe