Opinie o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe w Zakrzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe w Zakrzów

Obiektywny

Czym więcej o niej piszecie tym dla niej lepiej wiec sie zastanówcie czy napewno warto????

gość

Przez wszystkich tych 'hejterów' przemawia zazdrość. Pani Dyrektor jest osobą kompetentną i dlatego powierzono jej to stanowisko. Wie co i jak a wy zadrośnicy zamiast wylewać tu swoje gorzkie żale pomyślcie jaka odpowiedzialność ciąży na tej kobiecie. Oczywiście dla was lepiej wylewać tu swoje żale niż powiedzieć to wprost. Nie rozumiem tej fali nienawiści do osób dzięki którym macie prace.

lukasz

Pracuje już trzeci rok w kabako i jestem zadowolony, miła atmosfera. Ps czytając niektóre komentarze śmiać mi się chce...

Zatroskany

I tak jak można się było spodziewać dzięki wielkiemu "zaangażowaniu" pani dyrektor rozpoczął się powolny proces upadku zakładu.... Już niewiele zostało do zrobienia, ale wierzę w panią przecież nikt nie ma takich kompetencji tzn braku kultury i wiedzy oraz chamstwa! a atrybuty : umiejętność omotania Pani Prezes i sprowadzenia Pana Prezesa do roli pionka czynią idealne podłoże do dalszej ciężkiej i skutecznej pracy.Powodzenia. ps wspólne chodzenie na zakupy nie produkuje chleba, za to się płaci, oby nie do ostatniego grosza... Moi kochani Państwo Kołodziejczykowie, mam nadzieję, że przejrzycie na oczy!. Smutne to, że trzeba pisać takie rzeczy aby ratować firmę ale trzeba mieć nadzieję. Choć dla wielu jest już za późno, garstka porządnych ludzi jeszcze (na razie) pozostała, trzymam kciuki, może powrócą czasy, że będziecie znowu szanowani za swoją ciężką pracę! Pozdrowienia (nie) dla wszystkich!

nie powiem:)

Jesteś wielki!!

Pawel
@Zatroskany

normalnie śmiać mi się chce upadku zakładu leszczu barowy takiej chłodni jak Kabako to daleko szukać hehe a Pani Dyrektor Agnieszka radzi sobie wspaniale jako syn właściciela wszystkim wyraźnie chce dać do zrozumienia ze Nasza Pani Dyrektor jest najlepsza doskonale wiecie ze wam do niej daleko a kondycja zakładu jest znakomita wiec kochana Konkurencjo nie Pisz głupot nam to wcale nie przeszkadza jedynie szkoda mi ludzi co tu oczerniacie ale przyjdzie czas na każdego i waż tez ktoś dojedzie hehe pozdarawim Panią Dyrektor proszę się nie przejmować niewychowanym bydłem bez szkoły tych komentarzy nie pisze nikt z naszej firmy Tylko raczej zazdrosna konkurencja która dostanie w tym roku mocno w (usunięte przez administratora)

zadowolony pracownik
@Zatroskany

Nie musisz obawiać się o firmę, bo jest właśnie ona w pełnym rozkwicie i nic jej nie zagraża ani nikt. Pani Dyrektor jest kompetentną osobą , świetnie sobie radzi na zajmowanym stanowisku. Twoje obraźliwe komentarze świadczą o tym, że nigdy nie osiągniesz takie stanowiska jak Pani Dyrektor i jest to z twojej strony niewątpliwie zazdrość!!!! Pani Dyrektor jest odpowiednią osobą, na odpowiednim miejscu i oby tak pozostało jak najdłużej!!!!

@Zatroskany

Upadek???? Ja uwazam ze firma jest w swietnej kondycji. Rozwija sie to widać golym okiem. O ile wiem płaci na czas i dostawcom i pracownikom. A Pani Agnieszka ...zwykły pracownik :))), ale fakt ma jaja! Których brakuje niejednemu facetowi! Nie zazdroszczę jej..a raczej współczuje szarpania sie z ludźmi i nie tylko..sądzę ze az tak jak tu piszą to dobrze nie ma!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Agnieszka

@Gosia to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Jakie stanowisko piastujesz? Możesz napisać kilka słów więcej o pozytywnych stronach pracy w Kabako-Gruppe? Z czego jesteś jeszcze zadowolona?

Agnieszka

@Jaro przypominam o zamieszczaniu komentarzy na temat Kabako-Gruppe, a nie na temat poszczególnych pracowników.

Gosia

Niem wiem kim jesteś.Piszesz totalne głupoty.Ja jestem zadowolona.Kierownictwo jest w porządku.

Agnieszka

@Do.. to znowuja proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy bez wulgaryzmów.

Robotnik

Firma może się rozwija Ale o pracownika nie dba. Ludzi tu ma się za nic. Prezes I dyrektor to dobrzy ludzie I szkoda że nie reagują jak ta prymitywna pseudo dyrektor pomiata ludźmi... może w końcu prezes przyjrzy na oczy i tej durnej baby się pozbędziemy..oby jak najszybciej! Bo porządni ludzie przez nią odeszli z pracy..I inni też odejdą.

no-name

nie oceniaj ludzi swoją miarą

Hehe

jako firma patrząc na jej obroty i stopień rozwoju śmiem twierdzić ze w powiecie opolskim napewno są milsi szefowie kierownicy i wogole wszytko może być lepsze ale nic tak nie poszło do przodu jak mleczarnia i Kabako w Opolu te 2 firmy są liderami i troszkę wody w Wiśle upłynie zanim to się zmieni

To ja

Hehe przeczytaj sobie wcześniejsze wpisy i pomysl czy sam nie jesteś upośledzony heheh .. Co do pracowników w Kabako pracują teraz super ludzie nareszcie każdy jest zadowolony nikt się nie wywyższa wszyscy są szczęśliwi a firma rozwija się Hmm chyba każdy widzi jak się rozwija ,,,,

Capitol

Z tego co wiem to Kabako kupiło jakaś mała chłodnie u bliskich sąsiadów która teraz potężnie zbroja następnie wiadomo ......

isek

TO ZALEZY OD CIEBIE ILE WUROBISZ BO JAK ZROBISZ PLAN TO MASZ JAKAS PROWIZJE TAK JEST W KAŻDEJ BRANZY

Zwolniony i wdzieczny

Znowu to samo. Mobing i kumoterstwo. Dorwlalo sie buractwo do wladzy i szarych pracownikow maja za glupkow. Noe jeden inteligentniejszy od funcyjnych i nie wchodzi w zadne romanse czy intrygi kryjac wlasna niezaradnosc i brak kompetencji i to wszystko za minimum w czasie pracy maximum na zimnie bez ustawowych wymogow dla pracy w chlodnictwie. Pozdrawiam srodkowym palcem kierownika i jego kochanke !

A.L

Zarobki marne, pracujesz od poniedziałku do piątku po 8/10 h i jedna przerwa na to 20min, temperatura minusowa

nik
@A.L

30 minut oficjalnie i jeszcze każdy wychodzi ile chce do kibla i nikt się nie przypiedala poki co wiec mordy w kubeł..jak komuś żle niech poszuka sobie lepszego zajecia

A.L

Isek wydaje mi się, że nie pracujesz w tej firmie skoro uważasz że tam jest tak cudownie, ludzie są znizeni do poziomu najgorszego śmiecia, mobbing i robienie z człowieka robota no wiadomo dzięki komu ale nowobogaccy tak mają ( oczywiście nie mówię o prezesostwie bo fajni ludzie tylko nawet o większości nie wiedza co ta osoba wyprawia i jak prowadzi ich firmę do bankructwa)

Izaura

Wiekszosc osob wypowiada sie negatywnie wiec masz juz odpowiedz. Pojedyncze pozytywne wpisy to prawdopodobnie sama zainteresowana

Ms. G.

Max wytłumacz mi proszę czy poczucie obowiązku prowadzi do braku szacunku do drugiej osoby? Nie wiedzialam, że działa to w taki sposób.

Max

Czy tutaj sa same zazdrosne osoby? Czy wy nie zdajecie sobie sprawy jaka to odpowiedzialnosc na tej kobiecie jest. Wszedzie tylko hejterzy.

Alicja

Też się nad tym zawsze zastanawiam. Pan Prezes to miły i pozytywny człowiek, z duszą do ludzi i zastanawia mnie dlaczego ma obok siebie kogoś kto doprowadza jego dobytek do ruiny. Mam nadzieję, że przejrza na oczy.

życzliwy
@Alicja

Dokładnie masz rację. Prezes jest osobą raczej w porządku choć czasem bezpośrednią. Typowy prawdziwy biznesmen . Dlatego dziwi źe pozwala na to aby dyrektor po cichu powoli doprowadzała jego firmę ku degradacji.

Gość.
@Alicja

Ja tam niepracuje. Ale przecież to jest oczywiste. On ja tam postawił poto aby robiła co robi. Ona kręci bata i pogania roboli.

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe - Zakrzów

Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe