Opinie o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe w Zakrzów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe w Zakrzów

To może powiecie coś więcej odnośnie etatu przedstawiciela handlowego? Pasowałby mi ten etat, a jedyne co znalazłem to stare ogłoszenie dla tego stanowiska i chciałbym zaktualizować informacje. Firma wtedy zapewniała wszystkie narzędzia do pracy, domyślam się że auta. A jak teraz to wygląda, dostaje się coś więcej niż samochód? No i jak w ogóle naliczana jest tutaj pensja? Interesuje mnie czy dostaje się jakąś podstawę.

Elżbieta Nowy wpis

W internecie, a dokładniej na stronie firmy, jest informacja, że szukają pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego, pracowników produkcyjnych, a także elektryka. Osobiście ciekawi mnie praca na produkcji. Wiecie czy pracuje się na zmiany? Jeśli tak, to na ile? Kobiety w ogóle są zatrudniane w tej firmie, czy to praca bardziej dla mężczyzn?

Nadia Nowy wpis
@Elżbieta

Praca jest w systemie zmianowym po 8h. Czasami zdarzają się weekendy bądź nadgodziny dodatkowo płatne. Dla kobiet jest to rownież praca, zróżnicowana i lżejsza w stosunku do pracy mężczyzn.

Inwestycja Nowy wpis

Czy to prawda ze zamierzają budować tłocznie na 600 ton? Bo podobno już szukają ludzi??

Agnieszka

W ostatnim czasie widziałam ofertę pracy w firmie Kabako Gruppe, oferta dotyczyła stanowiska związanego z sortowaniem owoców. Czy udzieli ktoś nam odpowiedzi jak wygląda system zmian w tej firmie? Na jakie dodatki płacowe można liczyć będąc nowym pracownikiem tej firmy? Co z kwestią przerw, są odpowiednio długie by odpocząć? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi, nowe informacje będą tu bardzo przydatne dla wielu osób! Proszę także innych o przestrzeganie regulaminu serwisu gowork, komentarze wulgarne i obraźliwe są niedopuszczalne na forum!

@Agnieszka

Wszystkiego można dowiedzieć się w biurze firmy. I tylko tam można uzyskać prawdziwe informacje. Tu na forum można napisać wszystko...informacje wyssane z palca!!! Obrażać innych itp..szkoda ze pracownicy gowork nie dBaja o to.by wpisy obrażające innych wciąż widniały bo to świadczy o portalu, który karmi się sensacjami!!!!

Ciekawski waszego forum

Tak,tak,wyssane z palca,chyba sam(a) nie wiesz co piszesz,nastapila poprawa?potrzebne było lądowanie w sadku?przyznaje racje,to forum nie jest do tych spraw ale byc moze cos sie zmieni

Grześ
@Agnieszka

Zmiany dwie,po 10 h,ale mozesz robić powiedzmy 8h,to twoje pieniądze przecież... Przerwy w tym czasie dwie,30 minut i 20minut,wliczane sie w czas pracy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Asia

@Pytanie podbijam, też mnie to ciekawi

Jacek

Wiecie może czy prowadzą teraz rekrutacje? Jakie warunki finansowe można uzyskać?

dostawca

Firma super kiedy kupuje jak dzwonisz po pieniądze nie ma księgowej, nie ma szefostwa .

Gustaw

Firma ciągle rozwijająca się, dobry pracodawca więc jeśli ktoś nie boi się pracy polecam!

Wojciech

Od rolnika do 100mln tak dziś wygląda majątek jednej z lubelskich przetworni owoców. Kiedy inni upadali oni rosli w siłę dziś na lokalnym rynku są liderem zatrudniając najwięcej ludzi płacąc największe podatki ciągle inwestują i co najwazniejsze100% Polski kapitał pozdrawiamy Pana Kaziemierza i życzymy dalszych sukcesów

W jaki sposób można szukać aktualnych ofert pracy w firmie Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe? Patrzyłam w Google'u, ale niestety nie znalazłam chociażby strony internetowej firmy. Może obecni pracownicy wiedzą coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert lub mogliby napisać, na jaki adres mailowy warto wysyłać swoje CV? No i, czy polecają pracę w tym miejscu?

lamia
@Anna

Nie wiem jak mogłaś nie znaleźć ich strony?... po wpisaniu samego kabako pierwszy wyszukany adres to własnie ich strona?

Prawda

Tak czytam te opinie i sobie myśle coś jest nie tak wiec zacząłem czytać opinie na temat GOWORK i Już wszytko Jasne Firma GoWork to (usunięte przez administratora) KTÓRZY SAMI PISZĄ SOBIE KOMENTARZE MAJA OD TEGO SZTAB LUDZI OSZUKUJĄ POTECJALNYCH PRACOWNIKÓW NA KORZYŚĆ TYCH KTÓRZY IM PŁACA NAJWIDOCZNIEJ KABAKO NIE PŁACI PONIEWAŻ MOGŁO BY SAMO OBSŁUGIWAĆ SWOJE KONTO NP KASOWAĆ KOMENTARZE ALE TEGO NIE ROBI Czyli maja to gdzieś rozumiecie ludzie !!!! GoWork jak zapłacisz im za dostęp do swojego KONTA możesz być Rumunem nie płacić ludziom za prace wykorzystywać ich wystarczy ze dasz tysiaka GoWork a będą o tobie pisać ze jesteś super płacisz na czas i nie ma lepszej firmy hehe ktoś kto to wymyślił był bardzo inteligetny ale dla mnie całe GoWork od dziś to banda oszustów poczytajcie na ich temat Czytaj OPINIE NA TEMAT GOWORK TO JEST CYRK W SIECI MOŻESZ BYC KIM CHCESZ ZA TYSIAKA HEHEHE

Ola

Super firma POLECAM WSZYSTKIM ! Moje sugestie dla Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe: Super firma the best Lubię atmosferę w Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe za: Ludzie

Seta i garaleta

Taką firmę jak Kabako stać na kierownika z zasadami, którego ludzie jemu podwładni będą go szanować za wiedzę i kulturę osobistą. Smutno to być pracownikiem, którego kierownik jest tym o którym piszą gazety że nie przestrzega prawa i z promilami we krwi śpiewa a'more mio w wiosennym sadku.

@Seta i garaleta

Kultury osobistej to nie tylko kierownikowi brakuje ale też i brygadzistce!Szkoda że szefostwo tego nie dostrzega bo ani się obejrzą a ludzi do pracy nie będzie!?

ktos
@były pracownik

a ty nie masz sobie nic do zarzucenia

panda
@ktos

NIE krótko pracowałem nie toleruje głupoty i chamstwa

J
@były pracownik

PRZECIEZ TO WŁAŚNIE SZEFOSTWO TYCH LUDZI POSTAWIŁO! DOSKONALE TO WIEDZĄC ROBIĄC Z PEŁNĄ PREMEDYTACJĄ!! SZKODA MI WAS. JESTESCIE TAK NAIWNI. JESTESCIE NAPEWNO DOBRYMI PRACOWNIKAMI KTÓRZY TO ZASŁUGUJĄ NA O WIELE LEPIEJ PŁATNA PRACĘ!!! ALE TAM GDZIE JEST,, BIEDA, LUDZIE ZE WSI, ZAWSZE BĘDZIE HORROR.

Januszek

Żałobnicy kupujcie kwiaty na powitanie a nawet coś mocniejszego bo Wasz ulubiony kierownik już wydobżał i wraca do pracy. Znów będzie Wam dobrze i miło.

melka 102

To prawda że Galant i Rakowa uratowali tyłki wielu osobom ale tylko tym z których mogli czerpać jakieś korzyści dla siebie jednak jest wiele a nawet bardzo dużo osób które zostały zwolnione lub musiały same odejść przez działania tejże pary.Łapówki zastraszanie pomówienia to metody przez nich stosowane ale nie piszę tu nic czego już wszyscy nie wiedzą...

ewa ewunia
@melka 102

to prawda właśnie tak dzieje się na tej zmianie ale teraz jest nadzieja na nowego kierownika i może lepszą atmosferę!!!chociaż i tak kierownikiem była tu pani Monika

555555boz.a
@ewa ewunia

Kierownik Galant wiele razy ratowal tylki ludziom a wy wypisujecie takie rzeczy ..... Wstydzcie sie ! Wymyslacie jakies bzdurne plotki na jego temat i temat brygadzistki. Ci ludzie maja rodziny...... Dajcie im swiety spokoj.ja pracuje u galanta na zmianie i jestem zadowolona.

firma
@555555boz.a

tak? serio? tylko oni mają rodziny?

strazak sam
@melka 102

brawo,wreszcie ktos włożył kija w mrowisko

555555boz.a
@firma

Jakos inne nazwiska tu nie padaja. Zajmijcie sie wlasnym zyciem . To forum dotyczy firmy a nie zycia rodzinnego jej pracownikow. Odezwali sie wzorowi pracownicy.

ktos
@555555boz.a

racja to forum na temat pracy a nie na wywlekanie z czyjegos zycia prywatnego co niektorzy widza czyjes ale swojego to niem

Ciekawski waszego forum
@ktos

Co do jednego to jestem po Twojej stronie,chodzi o to ze ktos widzi czyjes a nie swoje,to ten ktos niech to zobaczy w sposob odwrotny,a jesli chodzi o anonima ; haha; ze nie ma odwagi sie ujawnic,a ty kur... kim jestes ktosiu?masz odwage sie ujawnić?lizy dupo,z tego co czytam to jestes najbardziej beznadziejną osobą,ktora dyskutuje

Lolo12345

Wybieram się na sezon do kabako którą zmianę polecacie? I jakie są tam teraz stawki bo różne opinie słysze?

marzena6067858895

witam wypisujac takie rzeczy na temat osob ktore nie raz obronily tylek wielu osobom jest naprawde krzywdzace .Skoro komus nieg odpowiada ta zmiana to jest jeszcze 2 i po co sie meczyc i przy okazji innych .Pracuje na zmianie kierownika Galanta i Moniki od poczatu i sadze ze jest b. dobrze a zeby sie dogadac potrzeba obu stron nie sadzicie pozdrawiw kierownictwo i osoby ktore mysla podobnie,

Puchatek
@marzena6067858895

Co ty gadasz??Tak to idziemy się przenieś

Olo

Witam. Jak wygladaja warunki placowe w firmie na stanowisku wozkowego?

Haha

galant i siwa brygadzistka z imprezy wracali na jednym skuterku,galand z 1.5 promila alkoholu we krwi wylądował w sadku a brygadzistka na bosaka wracała do domciu,najpiekniejsze baśni kierownictwa kaba........

Dobre
@Haha

To się zalatwil na Zosinie na imieninach pani MONIKI

Ktoś
@Haha

Uważam anonimie ze mało masz odwagi pisząc tutaj. Jeżeli nie wiesz jaka była prawda, to po co się wypowiadasz? Miło było by ci jak o Tobie tak mówili nie stworzone rzeczy? Ujawnij się jak taki/taka odważny jesteś.

Dość
@Ktoś

Siwa brygadzistka? Taka osoba ma imie i nazwisko.

Dziecko szatana

Ludzie po padają w depresję i samobójstwa pracując.

Zostaw merytoryczną opinię o Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe - Zakrzów

Kazimierz Kołodziejczyk Kabako Gruppe