Kabako-Gruppe

Zakrzów

Opinie o Kabako-Gruppe

jeniec 2016-03-06 10:35
Najlepszy obóz pracy w województwie, polecam serdecznie
julka 2016-03-08 18:37
Dostalam batonika dzis, mam na batona całą noc:-)
Ktoś 2016-03-15 19:53
Tak . Ta ruda gnide i jego krabowa kochaneczke. ....dalej robią co chcą i dalej wmawiają pani dyrektor kłamstwa
praconwik 2016-04-17 11:53
Z tego co wiem, to tam ciągle kogoś przyjmują. Pan Prezes bardzo fajny człowiek, ugodowy i potrafi "iść na rękę " kiedy jest taka potrzeba. Co do reszty to różnie kierownicy nie tacy źli jak o nich mówią, ale pracownicy niestety zawistni i wścibscy, szczególnie na zmianie Galanta, także inną zmianę proponuję. Plotkują, obmawiają za Twoimi plecami udają miłych a o każdym wiedzą co powiedzieć. Stawka normalna, praca jak to na chłodni trzeba się przyzwyczaić do temperatury i wykonywać swoje obowiązki. Płacą w terminie. to Tyle w temacie.
ladny 2016-04-29 18:38
ta zmiana pana g jest taka a nie inna bo sam pan g z swoja służąca do tego doprowadzili . dosc nie mily i nie wychowany osobnik nie szanujacy nikogo z
gość 2016-05-07 08:20
okazuje się,że pracownikom najbardziej potrzebna była wóda.Zamiast podwyżki,szefowstwo zorganizowało imprezę zakrapianą alkoholem.Ciekawe,że na podwyżki ich nie stać ,a na to to owszem,kasa jest.Ale co tam,pojedli,popili,to zapieprzać teraz po dziesięć godzin.Do następnej imprezy.
kulfon 2016-05-16 08:11
pani dyrektor intensywnie myśli o pracownikach.Sezon za pasem.Wszędzie w chłodniach były podwyżki,a w Kabako wciąż niezmiennie 8 zł/godz.Przypominam,że od września tego roku wchodzi w życie ustawa regulująca płacę minimalną na umowę-zlecenie na poziomie 12 zł/godz.Jakie mechanizmy muszą zostać uruchomione,żeby to się stało w Kabako?No,a poza tym,mechanicy szwędają się i chowają po kątach.:)
Pawel W. 2016-08-14 12:49
Tak na przychodzilo wiele nowych osob az wiezniowie rezygnuja z pracy a maja jako jedyni w firmie posilki regenerujacyjne za niska temperature . Juz nie wspomonajac o podwyżkach. .kto donosi ten ma . Sitwa jak byla jest nadal a 15 08 do roboty woly bo jak nie to za brame .
laneboy 2016-08-22 22:18
Praca byłaby całkiem spoko, bo super ludzie są na zmianie szczególnie u Rafała. Cały urok psuje dyrektorka, która pomiata ludźmi jak śmieciami. Kiedyś z jednej zmiany przyszło 5 osób (w niedzielę). Agnieszka się wkurzyła i w następnym tygodniu cała zmiana pracowała po 10h.
życzliwy 2016-09-24 17:01
Firma kieruje pseuo pani dyrektor. Karierowiczka której słoma wystaje z butów. Dorwała się do władzy jak świnia do koryta. Za nic ma pracowników oraz przepisy kodeksu pracy. Czy nikt z szefostwa nie widzi jej ignorancj?
? 2016-09-24 17:38
Moze i widza ale nic z tym nie robia. Pytanie tylko czy nie chca czy nie moga.
Alicja 2016-09-24 17:47
Też się nad tym zawsze zastanawiam. Pan Prezes to miły i pozytywny człowiek, z duszą do ludzi i zastanawia mnie dlaczego ma obok siebie kogoś kto doprowadza jego dobytek do ruiny. Mam nadzieję, że przejrza na oczy.
życzliwy 2016-09-24 18:07
Dokładnie masz rację. Prezes jest osobą raczej w porządku choć czasem bezpośrednią. Typowy prawdziwy biznesmen . Dlatego dziwi źe pozwala na to aby dyrektor po cichu powoli doprowadzała jego firmę ku degradacji.
Max 2016-09-24 18:22
Czy tutaj sa same zazdrosne osoby? Czy wy nie zdajecie sobie sprawy jaka to odpowiedzialnosc na tej kobiecie jest. Wszedzie tylko hejterzy.
Ms. G. 2016-09-24 18:37
Max wytłumacz mi proszę czy poczucie obowiązku prowadzi do braku szacunku do drugiej osoby? Nie wiedzialam, że działa to w taki sposób.
Izaura 2016-09-25 06:54
Wiekszosc osob wypowiada sie negatywnie wiec masz juz odpowiedz. Pojedyncze pozytywne wpisy to prawdopodobnie sama zainteresowana
A.L 2016-09-29 14:21
Isek wydaje mi się, że nie pracujesz w tej firmie skoro uważasz że tam jest tak cudownie, ludzie są znizeni do poziomu najgorszego śmiecia, mobbing i robienie z człowieka robota no wiadomo dzięki komu ale nowobogaccy tak mają ( oczywiście nie mówię o prezesostwie bo fajni ludzie tylko nawet o większości nie wiedza co ta osoba wyprawia i jak prowadzi ich firmę do bankructwa)
A.L 2016-09-29 14:24
Zarobki marne, pracujesz od poniedziałku do piątku po 8/10 h i jedna przerwa na to 20min, temperatura minusowa
nik 2016-10-01 20:05
30 minut oficjalnie i jeszcze każdy wychodzi ile chce do kibla i nikt się nie przypiedala poki co wiec mordy w kubeł..jak komuś żle niech poszuka sobie lepszego zajecia
Pawel W. 2016-10-03 11:26
Zatrudnij sie jako podstawowy pracownik a przekonasz sie kto wydaje chore polecenia i co znaczy sitwa miedzy kierownictwem. A nie gadasz o czyms o czym nie masz pojecia.
Pawel W. 2016-10-03 11:26
Zwolniony i wdzieczny 2016-10-06 22:36
Znowu to samo. Mobing i kumoterstwo. Dorwlalo sie buractwo do wladzy i szarych pracownikow maja za glupkow. Noe jeden inteligentniejszy od funcyjnych i nie wchodzi w zadne romanse czy intrygi kryjac wlasna niezaradnosc i brak kompetencji i to wszystko za minimum w czasie pracy maximum na zimnie bez ustawowych wymogow dla pracy w chlodnictwie. Pozdrawiam srodkowym palcem kierownika i jego kochanke !
isek 2016-10-06 22:47
TO ZALEZY OD CIEBIE ILE WUROBISZ BO JAK ZROBISZ PLAN TO MASZ JAKAS PROWIZJE TAK JEST W KAŻDEJ BRANZY
Capitol 2016-12-27 14:11
Z tego co wiem to Kabako kupiło jakaś mała chłodnie u bliskich sąsiadów która teraz potężnie zbroja następnie wiadomo ......
Elo frajero 2016-12-27 14:25
Konfidentów sprzedawczykow pełno na forum hehe Mentalność Polaka chłopcze weź się do pracy pokaz na co cię stać ze coś potrafisz ;)) a nie piszesz jakieś bzdury w internecie dla mnie jesteś zwylkym KONFIDENTEM FRAJERKIRM KTÓRY PEWNIE JUŻ NICZEGO W ŻYCIU NIE OSIĄGNIE .... masz jakieś ale do Pani Dyrektor ona by cię leszczu sprzedała kupiła i zjadła bo jest inteligenta kobieta a ty Zwykłym frajerem który myśli ze coś da mu takie pisanie bzdur w necie o innych osobach itd. Nic ci to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie da bo tego hujostwa nikt nie czyta tylko takie janki jak ty i paru innych frajerów ... Elo Frajero nie posraj się tam z żalu ze ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z firmy wiesz u nas w pracy jest taki zwyczaj sprzedawczykom mówimy stanowczo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
"FRAJERKIRM " 2017-01-02 13:14
Tak wlasnie " FRAJERKIRM " dal dowód jacy mądrzy ludzie sa na stanowiskach. Takie wlasnie wpisy udowadniaja mentalnosc " wladz " i sposob traktowania pracownika .... tylko ludzie uposledzeni uzywaja wulgaryzmów wyzywajac innych ludzi .
Pracownik 2017-01-02 14:14
A kto kogo wyzywa? I kiedy??? W czasie pracy?przerwy? A może po pracy??? Pracuje tu już kilka miesięcy Ale nie dotarły do mnie wyzwiska czy wulgaryzmy!
To ja 2017-01-04 15:24
Hehe przeczytaj sobie wcześniejsze wpisy i pomysl czy sam nie jesteś upośledzony heheh .. Co do pracowników w Kabako pracują teraz super ludzie nareszcie każdy jest zadowolony nikt się nie wywyższa wszyscy są szczęśliwi a firma rozwija się Hmm chyba każdy widzi jak się rozwija ,,,,
Hehe 2017-01-20 12:49
jako firma patrząc na jej obroty i stopień rozwoju śmiem twierdzić ze w powiecie opolskim napewno są milsi szefowie kierownicy i wogole wszytko może być lepsze ale nic tak nie poszło do przodu jak mleczarnia i Kabako w Opolu te 2 firmy są liderami i troszkę wody w Wiśle upłynie zanim to się zmieni
Robotnik 2017-02-19 14:56
Firma może się rozwija Ale o pracownika nie dba. Ludzi tu ma się za nic. Prezes I dyrektor to dobrzy ludzie I szkoda że nie reagują jak ta prymitywna pseudo dyrektor pomiata ludźmi... może w końcu prezes przyjrzy na oczy i tej durnej baby się pozbędziemy..oby jak najszybciej! Bo porządni ludzie przez nią odeszli z pracy..I inni też odejdą.
no-name 2017-02-27 12:47
nie oceniaj ludzi swoją miarą
Agnieszka 2017-03-10 15:19
@Do.. to znowuja proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy bez wulgaryzmów.
Agnieszka 2017-04-26 09:08
@Jaro przypominam o zamieszczaniu komentarzy na temat Kabako-Gruppe, a nie na temat poszczególnych pracowników.
Gosia 2017-04-29 15:07
Niem wiem kim jesteś.Piszesz totalne głupoty.Ja jestem zadowolona.Kierownictwo jest w porządku.
Agnieszka 2017-05-17 11:16
@Gosia to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Jakie stanowisko piastujesz? Możesz napisać kilka słów więcej o pozytywnych stronach pracy w Kabako-Gruppe? Z czego jesteś jeszcze zadowolona?
Zatroskany 2017-06-29 20:30
I tak jak można się było spodziewać dzięki wielkiemu "zaangażowaniu" pani dyrektor rozpoczął się powolny proces upadku zakładu.... Już niewiele zostało do zrobienia, ale wierzę w panią przecież nikt nie ma takich kompetencji tzn braku kultury i wiedzy oraz chamstwa! a atrybuty : umiejętność omotania Pani Prezes i sprowadzenia Pana Prezesa do roli pionka czynią idealne podłoże do dalszej ciężkiej i skutecznej pracy.Powodzenia.
ps wspólne chodzenie na zakupy nie produkuje chleba, za to się płaci, oby nie do ostatniego grosza... Moi kochani Państwo Kołodziejczykowie, mam nadzieję, że przejrzycie na oczy!. Smutne to, że trzeba pisać takie rzeczy aby ratować firmę ale trzeba mieć nadzieję. Choć dla wielu jest już za późno, garstka porządnych ludzi jeszcze (na razie) pozostała, trzymam kciuki, może powrócą czasy, że będziecie znowu szanowani za swoją ciężką pracę! Pozdrowienia (nie) dla wszystkich!
nie powiem:) 2017-06-29 20:56
Jesteś wielki!!
Pawel 2017-06-30 10:28
normalnie śmiać mi się chce upadku zakładu leszczu barowy takiej chłodni jak Kabako to daleko szukać hehe a Pani Dyrektor Agnieszka radzi sobie wspaniale jako syn właściciela wszystkim wyraźnie chce dać do zrozumienia ze Nasza Pani Dyrektor jest najlepsza doskonale wiecie ze wam do niej daleko a kondycja zakładu jest znakomita wiec kochana Konkurencjo nie Pisz głupot nam to wcale nie przeszkadza jedynie szkoda mi ludzi co tu oczerniacie ale przyjdzie czas na każdego i waż tez ktoś dojedzie hehe pozdarawim Panią Dyrektor proszę się nie przejmować niewychowanym bydłem bez szkoły tych komentarzy nie pisze nikt z naszej firmy Tylko raczej zazdrosna konkurencja która dostanie w tym roku mocno w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zadowolony pracownik 2017-06-30 10:32
Nie musisz obawiać się o firmę, bo jest właśnie ona w pełnym rozkwicie i nic jej nie zagraża ani nikt. Pani Dyrektor jest kompetentną osobą , świetnie sobie radzi na zajmowanym stanowisku. Twoje obraźliwe komentarze świadczą o tym, że nigdy nie osiągniesz takie stanowiska jak Pani Dyrektor i jest to z twojej strony niewątpliwie zazdrość!!!! Pani Dyrektor jest odpowiednią osobą, na odpowiednim miejscu i oby tak pozostało jak najdłużej!!!!
lukasz 2017-06-30 10:33
Pracuje już trzeci rok w kabako i jestem zadowolony, miła atmosfera.
Ps czytając niektóre komentarze śmiać mi się chce...
Nick 2017-06-30 11:21
Upadek???? Ja uwazam ze firma jest w swietnej kondycji. Rozwija sie to widać golym okiem. O ile wiem płaci na czas i dostawcom i pracownikom. A Pani Agnieszka ...zwykły pracownik :))), ale fakt ma jaja! Których brakuje niejednemu facetowi! Nie zazdroszczę jej..a raczej współczuje szarpania sie z ludźmi i nie tylko..sądzę ze az tak jak tu piszą to dobrze nie ma!!!!
gość 2017-06-30 11:22
Przez wszystkich tych 'hejterów' przemawia zazdrość. Pani Dyrektor jest osobą kompetentną i dlatego powierzono jej to stanowisko. Wie co i jak a wy zadrośnicy zamiast wylewać tu swoje gorzkie żale pomyślcie jaka odpowiedzialność ciąży na tej kobiecie. Oczywiście dla was lepiej wylewać tu swoje żale niż powiedzieć to wprost. Nie rozumiem tej fali nienawiści do osób dzięki którym macie prace.
Obiektywny 2017-06-30 22:19
Czym więcej o niej piszecie tym dla niej lepiej wiec sie zastanówcie czy napewno warto????
Gość. 2017-07-06 17:21
Ja tam niepracuje. Ale przecież to jest oczywiste. On ja tam postawił poto aby robiła co robi. Ona kręci bata i pogania roboli.
tttttttttttt 2017-07-08 02:33
super firma!!! drugi tydzien w pracy i jest super ten portal to sciema !
nie czytac beznadziejnych koment,, tylko jak ktos chce pracowac to sezon teraz mozna sie zalapac
pozdrawiamy rozladunek :)
nick 2017-07-08 11:17
prawda jest taka ze nikt nie wytrzymuje braku szacunku i traktowania pracownika jak smiecia czy mieso do roboty za tak male wynagrodzenie ! taka jest naga prawda ! portal jak najbardziej potrzebny!
Do nick 2017-07-09 09:59
Nikt nikogo nie trzyma na siłę, coś Ci nie pasuje droga wolna!!! Zmień robote!!!
nick 2017-07-09 12:28
Juz zmienilam jak wiele innych ludzi z tej firmy . Żałuję ze wczesniej tego nie zrobilam .
Bardzo duzo ludzi poszlo gdzie indziej pracowac oby dobrze zarabiać i byc szanowanym !
Pozdrowienia dla kliki panujacej ...albo " przyjaznie "albo donosicielatwo z przymusu ....
p.s . nadal sa premie za donoszenie ?
Pracujaca w firmie 2017-07-15 09:37
Odradzam prace w tej firmie jesli masz ambicje i myslisz o awansie. Nie licz czlowieku na szacunek czy tez uznanie za prace. Mobing i despotyzm nic wiecej. Nie ma mozliwosci rozwoju pracownika a wrecz przeciwnie. Upodlic zastraszyc i do ROBOTY !
Pracownik jest niczym i nikim !
Zatroskana 2017-07-16 09:44
Firma może i byla kiedys dobra.
Od czasów nastania pewnej pani " niby dyrektorki " nie szanuje sie ludzi a wrecz zwalnia wartosciowych z doswiadczeniem.
Juz nikt nie jest pewny jutra i nikt nie wazy sie odedzwac oby nie stracic pracy ..." nie pasuje to wyp......laj " szefostwo czas sie obudzic bo sami bedziecie pracowali !!! Juz sa braki w obsadach a bedzie gorzej ! Terror terror ! Ów pani dyrektor wyrzuca kazdego z doswiadczenim zostawiajac lub liczac na naplyw nowych sil / i tu poślizgiem wyleci za brame / bo nowych sil nie bedzie.
Nie widze sensu w polityce pozbywania sie pracownikow jesli nie ma chetnych na prace. Pracuje i przygladam sie co bedzie dalej a została nas garstka ktora juz na zapas rozglada sie za innymi firmami , bo nikt juz nie jest pewien swojego stanowiska czy dalszej pracy.
Zostaw swoją opinię o Kabako-Gruppe - Zakrzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kabako-Gruppe