CashDirector S.A

Opinie o CashDirector S.A

Mara

Gdzie wrzucają najczęściej ogłoszenia do tej lokalizacji?

men
@Mara

na pracuj chyba aplikowałem kiedyś

Okej, to będę obserwował

men
@Mara

pewnie najlepiej, chyba, że ktoś inny gdzieś coś widział

@men

Będę patrzeć tu i tam, to już sobie poradzę z ewentualnym znalezieniem, myślę

@men

Dzięki za odp, w każdym razie

Czy adres firmy w Toruniu jest prawidłowy? Może ktoś podpowie?

@Zainteresowany

Biuro w Toruniu znajduje się pod adresem ul. Szewska 4/2 87-100 Toruń

Filip

Czy firma normalnie funkcjonuje, nikt nie pisze!!

wiec wez se wyobraz

No z pewnością można się nieźle podszkolić, tak jak dobrze można zarobić u nich jako przedstawiciel handlowy @barbara a szukają teraz takiej osoby i zapewniają zarobki składające się z podstawy i prowizji.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CashDirector S.A. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
barbara

Oprócz tego co piszecie to na pewno trzeba mieć min. średnie wykształcenie. W ogóle w Toruniu szukają teraz kogoś do windykacji i serio wymagania nie są duże a można nieźle się podszkolić

bbb

Jeżeli posiadasz doświadczenie oraz masz wykształcenie adekwatne do stanowiska to masz szansę aplikować i szansę na to by cię wybrali, trzeba mieć też szczescie ale nie ukrywajmy trzeba miec jednka odpowiednie kwalifikacje.

bonka

ogólnie warto zwrócić uwagę na firmę i to że wdrażają technologie do księgowości obniżające koszty, to na pewno stanie się popularne więc warto ich obserwować

ciężko jest?

Nie wiem czy widzieliście, ale Cyber prowadzi teraz rekrutację na księgowych. Bardzo fajne oferty, bo zapewniają umowę o pracę i benefity, tyle, że ciężko się chyba dostać, bo mimo tego wyższego wykształcenia ekonomicznego chcą jeszcze 3 lat doświadczenia.

orbi
@ciężko jest?

to nic nadzwyczajnego jeśli chodzi o o to doświadczenie. Widziałem że poszukują poza księgowymi głównymi również ich asystentów, tam trzeba mniej doświadczenia

Zostaw merytoryczną opinię o CashDirector S.A - Toruń

• Jak się pracuje w CashDirector S.A?

Zobacz opinie na temat firmy CashDirector S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

CashDirector S.A