CashDirector S.A

Opinie o CashDirector S.A

aleena

jak długa jest rekrutacja do firmy?

Jack
@aleena

Mnie interesuje czy dają feedback po rozmowie

tak
@Jack

ja dostałam odpowiedź od nich po rozmowie

Jack
@tak

Kwestia kilku dni, tygodnia?

tak
@Jack

bliżej tygodnia ale nie pamietam dokładnie

Rodd
@aleena

zależy na co jest ta rekrutacja, na jakie stanowisko, ilu jest kandydatów...

ako
@Rodd

no wiadomo, im wyższe stanowisko, to trzeba się spodziewać bardziej rozbudowanego procesu rekrutacyjnego

Cylia
@Rodd

Online zazwyczaj rekrutują czy stacjonarnie?

Bazarek
@Cylia

podbijam pytanie, to mnie akurat bardzo interesuje czy jest opcja zdalnej rekrutacji

palma
@Bazarek

z tego co wiem to rekrutacja jest raczej stacjonarna, nie slyszalem zeby ktos mial inaczej

AdVa
@palma

Opowiesz jak mniej więcej rekrutacja przebiega? Chociaż tak w skrócie.

binbo
@AdVa

masz pogadanke z managerem i test kompetencji merytorycznych i potem czekanie na odpowiedź

Medalista
@binbo

Długo się czeka na jakiś odzew?

ID
@Medalista

ja czekalem tydzien z hakiem po rozmowie

fidbek
@Medalista

ja też czekałem coś w okolicach tygodnia, słyszałem, że to taka norma u nich jeśli chodzi o feedback

opor

ja dostałem odpowiedź jakoś w połowie miesiąca, i od nowego - czyli po około 2 tygodniach zacząłem prace, nie wiem jak teraz ludzie mają ale obstawiam, że za wiele sie nie zmieniło

Tort
@opor

Mnie też na rozmowie pytali kiedy bym chciał zacząć pracę więc myślę że to kwestia do dogadania się

jak
@Tort

a czy jest szansa zacząć odrazu po rozmowie? np w piątek dostaje decyzje a w poniedziałek już zaczynam?

hrabia
@jak

wszystko zależy od tego jak się dogadacie :)

Freak
@jak

Szczerze to w sumie nie wiem może tak? ja jakoś po tygodniu przyszedłem do pracy z tego co mnie pamięć nie myli

Mezoz

Ktoś się orientuje czy dają znać w przypadku negatywnej decyzji?

bzik
@Mezoz

z tego co słyszałem, to niezależnie od decyzji dzwonią do każdego po rozmowie

kapot
@bzik

długo się czeka na infoirmacje odnośnie zatrudnienia?

Cynamon
@kapot

Ja jak kiedyś składałem cv to kontaktowali się ze mną żeby umówić rozmowę jakoś w ciągu dwóch tygodni z tego co pamiętam

aglet
@kapot

do mnie tydzień po rozmowie się odezwali, z reguły to raczej szybko działają jak kogoś potrzebują

bujj
@aglet

nie mieliby problemu gdyby jeszcze wypowiedzenie z poprzedniej pracy trwało ? poczekaliby z tydzień dłużej myślisz?

carrot
@bujj

pewnie spodziewają się, że nie zawsze ktoś może zacząć z dnia na dzień

Jupi

Dokładnie o ile się tego nie ciągnie w nieskończoność to wszystko jest do pogodzenia, najważniejsza jest komunikacja

jella
@Jupi

takie rzeczy można na spokojnie bez problemu z górą dogadać? w pracy codziennej jak trzeba również?

rob Nowy wpis
@jella

tak, zazwyczaj rozumieją potrzeby swoich pracowników i bez problemu można załatwić wiele spraw

rare Nowy wpis

no niestety ludzie sie różni zdarzają ale tutaj raczej ogarnięci pracują

yinna Nowy wpis
@rare

Wy tutaj ogolnie o atmosferze piszecie czy o czym, bo niezbyt jasne?

fri Nowy wpis
@yinna

atmosfera to akurat wielki plus w tej firmie według mnie :-)

Pony

Warunki zatrudnienia takie same jak w innych oddziałach Casha czy są jakieś różnice?

hari
@Pony

no właśnie, jak to jest? zależy od lokalizacji?

@Pony

Skoro to jedna firma to nie powinno być różnic ale co ja tam wiem

positiv
@hari

to ile tych lokalizacji mają??

Danger
@positiv

kilka miejscówek na pewno typu warszawa toruń czy lublin

popek
@Danger

umowe o prace mozna dostac od poczatku samego? jakis okres probny jest wtedy?

Klasyk
@popek

Raczej umowa o pracę, ale jak ci zależy na innej to możesz się pewnie dogadać

b2b
@Klasyk

czyli jak poproszę o B2B to dadzą? nie chcę zacząć po prostu rekrutacji i dowiedzieć się po kilku tygodniach że w sumie tylko uop jednak

izi
@b2b

zapytaj na samym poczatku czy jest szansa na inna umowe, kto pyta nie bladzi.

wyrzucony
@izi

możecie od razu powiedziec jak z atmosferą?

Orlik
@izi

też mi się wydaje że zawsze można się w takich sprawach dogadać..

krach
@b2b

standard to uop ale daja inne formy zatrudnienia jeśli bardzo ci na tym zależy

krach
@wyrzucony

ja nie narzekam, ludzie do dogadania a to wszystko an czym mi zależy

kregul
@krach

w jakich zespołach się pracuje?

Paszczak
@wyrzucony

w moim dziale bardzo miło, jest kawe z kim wypić i pogadać o życiu, każdy wnosi coś ciekawego :D

pini
@wyrzucony

atmosfera sympatyczna, nikt nikomu nie chce zaszkodzić, ludzie jak ludzie, ale ja tam nie narzekam

Rondo

Jak macie ze stażami?

błędnik
@pini

ogólnie powiedziałbyś coś o stabilności firmy? dobre miejsce żeby się zatrzymać na dłużej?

Znak pokoju
@pini

u mnie tak kolorowo nie bylo, ale szczerze to jest i tak najlepsze miejsce w jakim pracowalem do tej pory

Pattison
@błędnik

Moim zdaniem tak. Ludzie w porządku, warunki pracy też ok. Z każdym sie idzie dogadc jesli sie jest kontaktowym.

Pattison
@błędnik

A no i kasa na czas - chyba najwazniejsze ...

jurajski
@Pattison

tak? nigdy się nie zdarzyły jakieś niechciane opóźnienia w tym temacie? mógłby ktoś potwierdzić?

grom
@jurajski

ja tutaj pracuje juz ponad rok i nigdy nie bylo jakiejs szemranej sytuacji, więc moge z czystym sumieniem potwierdzic

nowa

Mam pytanie odnośnie urlopu? Czy jest duży problem z otrzymaniem więcej niz 7 dni?

parawan

ale to na jakiej umowie jesteś zatrudniony?

parawan
@parawan

jak na uopie to chyba raz w roku trzeba wziąć ten dłuższy urlop i tak

suv

wiadomo czy z dużym wyprzedzeniem będzie trzeba zaklepywać urlopy?

urlop
@suv

pewnie jak wszędzie. po prostu zależy w jakim okresie ten urlop planujesz i na jak długo, ale to chyba tłumaczyć tego nie muszę

Orlik

To jest jedyny oddział w Polsce?

woo

Jesli dobrze patrze to nie ma aktualnie zadnych ogloszen prawda? Chcialabym sobie zerknac co pracodawca oferuje, gdyz mysle nad zmiana pracy.

woo

Moge sie dowiedziec na jakiej ze stron najwiecej ogloszen wstawiaja?

naset
@woo

teraz to nawet niue wiem czy coś wstawiają, bo nigdzie ogłoszeń nie widziałem

garbol
@naset

można by było do nich po prostu napisać albo zadzwonić z takim zapytaniem czy nie bardzo wypada samemu pytać o takie rzeczy, jak myślisz? może kojarzysz jak do takiego czegoś podchodzą?

Tika
@garbol

Myślę, że zawsze można próbować, ale czy się uda to już pewności nie masz

Sim
@naset

Do Lublina jest teraz jedynie, sprawdziłam specjalnie. Trzeba się uzbroić w cierpliwość jeśli komuś tak zależy :)

dewin
@Sim

gdzie na te ogłoszenia patrzysz?

liss
@dewin

ja jedno na pracuj znalazłam to pewnie tam wstawiają też między innymi

Ewiwa
@liss

jak z rekrutacją, ktoś ostatnio się przyjmował i wie jak wygląda cały proces?

Prima
@Ewiwa

Czy to nie byłby problem jakbym się zgłosiła, a przy tym miała jeszcze okres wypowiedzenia z obecnej pracy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CashDirector S.A. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
dominik.w

Polecam tą firmę. Działają szybko i dobrze

rysia

czy jest możliwość pracy zdalnej?

Gorge
@rysia

Tak, jest możliwośc pracowania na zdalnych :)

zaciekawiony
@Gorge

a czy na zdalnych przypada tyle samo urlopu co stacjonarnie? chodzi mi w przypadku umowy o pracę

Barka
@Gorge

a w jakich godzinach się tutaj pracuje?

kantyn
@zaciekawiony

chyba nie spotkałem się z tym żeby na zdalnych było gdzieś mnie urlopu niż normalnie, praca ta sama i tyle samo godzin w końcu robisz

kantyn
@Barka

przychodzisz od 7-10 i robisz do 15-18 w zależności kiedy zacząłeś

fly
@kantyn

w sumie nie napisales czy jestes na zdalnym ale moze kojarzysz jak tu jest ze sprzetem, czy daja czy trzeba miec swoj?

Pajacyk
@fly

bedę szczery ze ja się z tym nie spotkałem a myśle że by sie firma tym chwaliła gdyby było, a masz z tym az taki problem? no chyba ze od moich czasow cos się zmieniło

pan
@kantyn

no ale robisz po 8h niezaleznie o ktorej zaczales, nie rozni sie to niczym mam nadzieje i zawsze po tyle samo

mantis
@pan

jak sobie zaczniesz np na 8 to skonczysz o 16, zawsze to bedzie po te 8h nie martw sie

Parobek
@mantis

a jak z pracą na weekendy? też robicie czy wolne?

ketchup
@Parobek

weekendy sa jak najbardziej wolne:)

Mastiff
@ketchup

czyli praca tylko poniedziałek piątek? zdarzają się jakieś przypadki pracy w weekendy czy raczej faktycznie mogę liczyć na czas spędzany w domu? :)

samolot
@Mastiff

mi sie dotychczas nie zdarzyly, raczej malo prawdopodobne ze sie to zmieni kiedykolwiek :)

Reverse
@samolot

Jak jest z umowami w takim razie? Umowa o pracę normalnie?

Goru
@Reverse

Myślę, że raczej umowa o pracę

Goru
@Reverse

Ewentualnie możesz zapytać czy możesz liczyć na inną formę, bo kojarzę że ludzie jeszcze pracują na B2B

Narg

w wiekszości uop ale zdażają się b2b czy nawet zlecenia

Jakie oferują benefity?

Tremas
@234

Najlepszy benefit to telefony służbowe. W każdej pracy gdzie się telefonów używa moim zdaniem powinno się dawać służbówki bo to strasznie ułatwia pracę i zapobiega chaosowi

Tremas
@234

No a poza tym taki standard: multisport, bony na święta i pakiet medyczny

Trefl
@Tremas

a macie info czy multisport i pakiet medyczny są w pelni zaplacone czy cos od siebie trzeba jeszcze doplacac? pod pakiet medyczny mozna podpiąc kogos z rodziny np?

mantis
@Trefl

z multisporta akurat nie korzystam, ale wiem ze sporo osob sie na taka karte zgodzilo wiec raczej jesli doplacaja to nie jest to duzo. skoro biora to musi sie im to oplacac

kebab
@mantis

a ten multisport to jest na każdą siłownię czy jak to działa?

Ceter
@kebab

no na chwilę obecną już chyba wszystkie wspolpracuja albo wiekszość na pewno

eksa

pasuje mi złapać pierwsze doświadczenie w księgowości i myślałam o jakimś wakacyjnym stażu, jest tu coś takiego organizowane?

Wanda
@eksa

nie mam bladego pojęcia, ale podejrzewam że powinno być, choć no najprędzej to jak nikt ci tu nie odpisze, to do rekrutacji napisz

blanka

jak tu jest z praktykami? przyjmują?

praktykant
@blanka

przyjmują, układasz dokumenty w segregatorach, te co się nie wyrabiają dają Ci do księgowania swoją pracę (mnie sie nie podoba, że pracuje się na czyjś rachunek), musisz być co dziennie, bo jak nie to foch

@praktykant

no okej, w sumie dzięki temu, że dają to się idzie czegoś nauczyć chyba, a na tym mi najbardziej zależy

iks
@praktykant

to właśnie dobrze, że pozwalają księgować, bo inaczej za wiele by się nie wyniosło, wiadomo że lepiej na swój rachunek, ale to wydaje mi się że po praktykach jak zaczniesz pracę dopiero

@praktykant

ja mam jeszcze pytanie, ile takie praktyki trwają?

@praktykant

I czy jest po nich szansa na zatrudnienie na etat?

@blanka

kilka tygodni, jak się spodobasz i zgodzisz podpisać lojalkę za prawie 2500, zł to może Cię przyjmą - ja się nie zgodziłam podpisać chociaż mnie chcieli, bo warunki pracy nie są wcale atrakcyjne, żeby zostać, nawet jak na rynek wschodni (może w stolicy mają lepiej)

Podpowiedzcie jakie mogą być teraz szanse na pracę w firmie? czas niespokojny stąd obawa.

@Piotr

Szanse na pracę są bardzo duże, zapraszamy do zespołu :)

@Piotr

szanse ogromne- jak zawsze przyjmują wszystkich co potrafią komputer obsługiwać -jak będziesz miły (tzn. lizus donoszący manager i obrabiający tyłki innym) to szybko awansujesz, pytanie czy możesz pracować w takiej atmosferze, gdzie będą Cię ganiać super liderzy (niekiedy z mniejszym doświadczeniem niż TY, ale bardziej zasłużeni), na prowizji ( bo to takie w efekcie wynagrodzenie -chcesz zarabiać, musisz mieć dużo klientów), tłumaczyć się klientom z coraz gorzej funkcjonującego systemu ( który potencjalnym klientom przedstawimy jako 8 cud świata, a w efekcie do bani ) - na chwilę można ale nie na długo

@było

To wszystko tak na serio czy trochę podkoloryzowane? :/ Jak to jest, że liderzy mogą mieć tutaj mniejsze doświadczenie od swoich podwładnych? Ile minimum trzeba tu robić, żeby się nim stać?

@Magdalena

serio jak najbardziej - wymienione wyżej zasługi się liczą, nie kompetencje

@było

No to jak liderem się stać tutaj w takim razie? Chyba, że to ktoś z zewnątrz przychodzi?

@Magdalena

o awansie decyduję pani manadżer... chwalić trzeba ją, firmę i system - wtedy jak najbardziej masz szanse, jeszce istony stopień zażyłości z jej dziećmi

potencjalny

jaki tu jest przedział wieku? przewaga kobiet czy mężczyzn?

Say
@potencjalny

Statystyk nie prowadzę, ale czy to jest aż tak istotne?

Mariusz
@Say

W zasadzie nie. Powiesz coś więcej o samej robocie? Widziałem że ktoś pisał że są szkolenia. Wszyscy są na nie wysyłani czy tylko poszczególni pracownicy w formie nagrody?

Owocowy
@Say

Dla niektorych na pewno tak-niektorzy lubia zespoly z przewaga mezyczn/kobiet

Alt
@Mariusz

gdzie ty się spotkałeś z tym, żeby firma wysyłała na szkolenia w ramach nagrody? pierwsze słyszę o czymś takim

Alt
@potencjalny

z doświadczenia wiem, że w księgowości pracują głównie panie, więc śmiem zakładać, ze tu również tak będzie

tototo
@Alt

jak widać i tak można haha

było minęło
@Alt

a na jakie szkolenia wysyłała wogóle? dostęp online w czasie pracy, gdzie współurzedujący gadają przez telefony, bo klienci dzwonią, trzeba ich obsługiwać normalnie to chyba za dużo się nie wyniesie z takiego szkolenia? oczywiście zaświadczeń o ukończeniu też nie ma...

Ali

Mam pytanie, czy waszym zdaniem panuje tutaj stresująca atmosfera?

antystres
@Ali

to zależy jak patrzeć, ja tam się nie stresuje, robie co swoje i tyle, co tu przeżywać?

Pick
@Ali

pewnie zależy od wrażliwości jednostki, dla mnie nie.

odporny
@Pick

ja jestem odporny na stresowe sytuacje

odporny
@Pick

a jaką atmosferę macie w zespole?

@Pick

Okej zrozumiałe, ale pytam czy ogólnie jest tutaj presja czasu jeśli chodzi o pracę

@odporny

Właśnie to też dość ważne, czy jest się do kogo zwrócić pogadać w razie czego?

Kropka
@Ali

Zawsze możesz się zwrócić do mnie jak już zaczniesz pracować, na atmosferę nie narzekam.

loren
@Kropka

a ja też mogę? hah nie no żartuje, raczej dobrą atmosferę mamy, także pogadać można bez problemu

eeeeeei
@loren

tylko uważać trzeba bo ściany mają uszy - liderzy o wszystkim donoszą wyżej - może mają za to dodatkowe punkty, chyba że sami z siebie tak w ramach samodoskonalenia

eeeeeei
@Ali

prsesja czasu pojawia się jak trzeba ponad 80 kientów w miesiącu zaksięgować, co przy bieżącej obsłudze (maile, telefony, różniaste sprawozdania) nie jest proste - przy podstawowym minimalnym wynagordzeniu oczywiście

miss

I na ile ta pierwsza? Typowo trzy miesiące może?

Justyna
@miss

Ale jaka pierwsza? Do czego się odnosisz? Doprecyzujesz?

@Justyna

Pewnie chodzi o umowę i na ile jest pierwsza

@Królik

No i na ile ona?

Bunia
@Magdalena

A to nie są standardowe 3 msc próbne?

@Magdalena

Nie wiem...O to było przecież pytanie. Gdybym wiedziała, to bym powiedziała, a nie trzymała info dla siebie

@Bunia

Być może tak ale fajnie jakby ktoś na 100% potwierdził?

Tak, pierwsza jest na 3 miesiące

Magdalena

Super, dziękuję. A zdarzało się może, żeby komuś skrócili w trakcie ze względu na to, że się dobrze sprawdzał?

moka
@Magdalena

ciekawe pytanie, też się chętnie dowiem, jak to jest

first
@moka

a potem na ile dają umowę?

van

gdzie najczęściej wrzucają oferty pracy???

@van

na ich stronie internetowej są, na pracujpl obecnie nic nie widzę

@hopso

a te ze strony to aktualne?

@van

jeśli się dalej wyświetlają to pewnie tak

@hopso

a uchylisz rąbka tajemnicy jak w zwyczaju oddzwaniają? jak rekrutacja wygląda

@van

nikt ci tutaj nie będzie wszystkiego mówił

Mirosław
@hopso

I słusznie. Wszystkiego nie trzeba, wystarczy, jak się dowiem, ile zarobię pracując tu, jako specjalista od pozyskiwania klientów biznesowych?

faruko
@Mirosław

a powiesz jak dodaje się wpis bez podpisu Miro?

bankier
@Mirosław

może zrób wywiad wśród pracowników? wątpię, że na forum ktoś będzie robił zeznanie podatkowe :)

Sylwia

Czy istnieje jakikolwiek numer telefonu bezpośrednio do siedziby w Toruniu ? Wszędzie jest informacja na temat infolinii, brak bezpośredniego numeru.

@Sylwia

mają na stronie internetowej numer

kom
@korin

dobrze, że pani Sylwia dostała odpowiedź na swoje pytanie, szkoda że po czterech latach, ale przynajmniej mi się to info przydało

plusik
@kom

lepiej późno niż wcale

kKorin
@kom

ty wiesz, że nawet daty nie zauważyłem? to mam zapłon, no nieźle

@plusik

też wychodzę z tego założenia ;)

Iza

Widziałam ofertę pracy dla księgowej. Może ktoś mi podpowie czy trudno jest się dostać? Jakieś ważne wskazówki?

@Iza

nie wiem czy trudno, zależy jakie masz doświadczenie i w ogóle

@Iza

no ale sama rekrutacja to nie jest czarna magia ani nic takiego, więc podejrzewam, że jak ktoś już pracował w zawodzie to nie będzie mu trudno, zależy też ilu kandydatów na stanowisko będzie akurat

Illiada
@korin

A jak wygląda rekrutacja? Ile rozmów? I spodziewam się, że pewnie jakoś weryfikują umiejętności, są jakieś testy, czy coś takiego?

milk
@Illiada

rozmowa z managerem i test kompetencji, później już odpowiedź czy zatrudniają czy nie

Illiada
@milk

Okej, dziękuję. Po jakim czasie dostałaś odpowiedź? O ile pamiętasz

polo
@Illiada

u mnie jakoś w ciągu tygodnia była odpowiedź o ile dobrze pamiętam, ale to jakiś czas temu było

ananas
@polo

to całkiem sprawnie, a wgl to potrzebują kogoś może teraz?

nori
@ananas

ofert nie widzę, więc prawdopodobnie nie

Tedy

Jakieś newsy o pracy, zarobkach i ogólnie czy warto starać się o pracę w firmie?

@Tedy

Obecnie jest całkiem nieźle, więc w mojej opinii tak

@.

coś więcej możesz powiedzieć o warunkach pracy?

oooh
@eleme

dużo pracy, mało kasy - jak chcesz trochę więcej zarobić musisz obsłużyć dużo więcej firm - masz minimalną podstawę na którą musisz zapracować (liczba klientów ustalona, jak odejdzie klient musisz dobrać nowego, czyli dodatkowa praca) - za dodatkowe prace dla klienta masz 20% tego co zapłaci klient (oczywicie brutto) - kokosów nie zarobisz....ja nie polecam

@oooh

okej, rozumiem, dzięki. nie brzmi to jeszcze jakoś źle moim zdaniem, może spróbuję i się przekonam jak to w realu wygląda

@oooh

a jak atmosfera? wiem, że atmosferą "dzieci nie wykarmię" ale dla mnie to i tak dość istotne

mis
@eleme

dla mnie np. też, bo to daje komfort pracy i jest w porządku

Becky
@eleme

Atmosfera okej. Wiadomo, że nie zawsze z każdym się dogaduje, ale nie ma jakichś potyczek

Becky
@eleme

Jak umiesz dogadywać się z ludźmi, to myślę, że się odnajdziesz

aleo

Na ile macie tu jakieś szkolenia uzupełniające wiedzę? Są takie czy trzeba sobie samemu wszystko znajdować?

Dynia

Mamy szkolenia

Dynia
@aleo

Według mnie uzupełniają wiedzę, zależy też czego oczekujesz i potrzebujesz

mineo
@aleo

a z czego dokładnie chciałbyś się doszkolić?

mineo
@aleo

w sensie, czy chodzi ci o takie szkolenia na początku, żeby nabrać doświadczenia czy takie już później w trakcie pracy?

aleo
@mineo

chodzi mi o takie już w trakcie pracy

polo
@aleo

no to tak, są szkolenia w trakcie pracy np. z aktualizacji w prawie

Loki

Widziałem ofertę pracy jako specjalista do spraw pozyskiwania partnerów biznesowych, ale do Lublina. Czy ktoś wie, czy do Torunia też szukają?

@Loki

Jak nie ma oferty to pewnie szukają tylko do Lublina. Zadzwoń i dopytaj czy tak jest

zanzi
@Loki

Gdyby szukali, to zamieściliby ofertę. Tak na chłopski rozum

miss

Jaką macie umowę? Dają o pracę normalnie? Czy inaczej jakoś?

@miss

Tak dają, ale forma zatrudnienia może też zależeć od preferencji kandydata, przy czym głównie UoP

@miss

Także jak ktoś woli B2B czy zlecenie, to nie ma problemu, ale domyślnie o pracę, domyślam się, że na takiej ci jednak zależy

Zostaw merytoryczną opinię o CashDirector S.A - Toruń

• Jak się pracuje w CashDirector S.A?

Zobacz opinie na temat firmy CashDirector S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

CashDirector S.A