Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.

Łódź

Opinie o Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.

Xoxo 2016-05-25 09:48
Osobiście nie polecam pracy w tej firmie, całkowita kontrola nad wszystkim a odkąd Przyszła nowa Pani Kierownik Regionalna zaczęło się dziać coraz gorzej w tej firmie. Brak nowego asortymentu, powoduje że nawet klientki odchodzą od tej firmy. Nie wróżę przyszłości tej firmie. Cieszę się że dawno w niej już nie pracuje.
besi 2016-09-05 17:07
Również nie polecam pracy w tej firmie. Najniższa krajowa, premia pożal się Boże. Zwalniają za nie wyrobienie planów na co niestety nie mam czasem wpływu.
Dusi 2017-02-17 23:17
Ja zgadzam się również z ta opinią i nie polecam tego pracodawcy. Dokładnie od kiedy jest nowa Dyrektor sprzedaży czyli od końca 2015r. są zwalniani ludzie za nie wyrabianie planów itp.Poprzednie regionalne odchodziły z tej firmy po paru miesiącach pracy przestrzegając przed obecną dyrektorka , która ich zdaniem stosuje "mobbing".
A plany nie wyrabiane ponieważ nie ma płynności towaru.Towar tylko przesuwany z jednego sklepu do drugiego. Klientki odchodzą bo nie chcą tych samych modeli kupować . Jakość towaru też jak się okazało jest kiepska, wiecznie są reklamacje, a ceny wysokie . System premiowy wiecznie zmieniany. Najniższa krajowa a wymagania ogromne. Namawianie do oszukiwania klientek z rozmiarami, nowa metoda sprzedaży obecnej Pani " trener" marki Change, która od niedawna objęła to stanowisko.
Zostaw swoją opinię o Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.