Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.

Łódź

Opinie o Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.

Xoxo 2016-05-25 09:48
Osobiście nie polecam pracy w tej firmie, całkowita kontrola nad wszystkim a odkąd Przyszła nowa Pani Kierownik Regionalna zaczęło się dziać coraz gorzej w tej firmie. Brak nowego asortymentu, powoduje że nawet klientki odchodzą od tej firmy. Nie wróżę przyszłości tej firmie. Cieszę się że dawno w niej już nie pracuje.
besi 2016-09-05 17:07
Również nie polecam pracy w tej firmie. Najniższa krajowa, premia pożal się Boże. Zwalniają za nie wyrobienie planów na co niestety nie mam czasem wpływu.
Dusi 2017-02-17 23:17
Ja zgadzam się również z ta opinią i nie polecam tego pracodawcy. Dokładnie od kiedy jest nowa Dyrektor sprzedaży czyli od końca 2015r. są zwalniani ludzie za nie wyrabianie planów itp.Poprzednie regionalne odchodziły z tej firmy po paru miesiącach pracy przestrzegając przed obecną dyrektorka , która ich zdaniem stosuje "mobbing".
A plany nie wyrabiane ponieważ nie ma płynności towaru.Towar tylko przesuwany z jednego sklepu do drugiego. Klientki odchodzą bo nie chcą tych samych modeli kupować . Jakość towaru też jak się okazało jest kiepska, wiecznie są reklamacje, a ceny wysokie . System premiowy wiecznie zmieniany. Najniższa krajowa a wymagania ogromne. Namawianie do oszukiwania klientek z rozmiarami, nowa metoda sprzedaży obecnej Pani " trener" marki Change, która od niedawna objęła to stanowisko.
Gość 2017-03-07 11:20
Tak, tak. Jak ktoś pływać nie umie to mówi, że woda za rzadka.
Gosc 2017-03-08 19:47
Nie polecam pracowac w Change of Scandinavia w magazynie na kablowej w szczecinie. Rotacja ludzi. Wladze trzymaja timliderowie patryk i pawel ze swoimi poplecznikami. Niszcza karzdego ktory sie nie podpozadkuje. Chamstwo, klamstwo i donosicielstwo z ich strony to normalka.
(byly pracownik)
Jan kowalski 2017-03-26 16:36
Prace jako magazynier w Change of Scandinavia na kablowej w Szczecinie również nie polecam. Praca jest na dwie zmiany , zarobki jakie proponują to 1600zl na rękę umowę o prace + jakams tam premie w wysokości 100-150zl brutto za efektywność czyli za wyrobienie sie ponad normę , oczywiście tylko dla wybranych . Zarobki jakie po roku pracy można osiągnąć to 2000 zł na rękę oczywiście mając drugi etat tam jako kierowca ! Dużą rotacja ludzi, co jakiś czas ponownie pojawiają sie ogłoszenia, kiepski dojazd który trwa godzinę jadac komunikacja miejska z centrum.
ja 2017-04-10 14:37
Porażka na kablowej odkąd zmieniły się rządy to zwiększył się wyzysk praca po 10h wypłaty coraz mniej normalne do inspekcji pracy tylko donieść
Dobrzezejuzmnietamniema 2017-06-02 10:09
Nie polecam pracy w tej firmie. To taka trochę firma krzak. Kto mądry to odchodzi. Była jedna cudowna regionalna ale odeszła. Towar przesuwany między sklepami, ceny dramatycznie wysokie i niewspółmierne do jakości. Kierownik sklepu myśli ze jest bogiem i wykorzystuje swoje pracownice. Zarobki marne. Najniższa krajowa na podstawie. Obiecują premie ale plan daja nie do wyrobienia. Do sklepu nikt nie wchodzi to kazali liczyć ile ludzi przechodzi kolo salonu. Porażka.
Dobrzezejuzmnietamniema 2017-06-02 10:12
Inspekcja pracy by im się przydała ! Kto to słyszał żeby ludzie bez uprawnień skaKali po witrynach sklepowych robiąc robotę pracowników technicznych ? Poza tym 12 h w pracy i 3 h zmiana witryny bo kierownik się wypina a na drugi dzień musisz przyjść na 8 do pracy. Żenada. Nie ma nawet gdzie usiąść , do tego sztuczne nagabywanie klienta i standardy od czapy gdzie sami nic nie reprezentują.
Jaś fasola 2017-06-08 13:49
Dowiedziałem się od znajomego że magazyn na Kablowej płaci identycznie tyle samo co market Selgros gdzie masz mniej obowiązków i jedną zmianę.Chyba że dostanie się premie która jest dla wybranych to wyjdzie kilka złotych więcej na korzyść Change. Bardzo słaba płaca jak na magazyn.Powinno być 2500 brutto(około 1800zł) na sam start.
Ram 2017-07-03 10:08
Jak je wykorzystuje? Że tak w sensie seksualnie?
Zostaw swoją opinię o Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.