Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.

Łódź

Opinie o Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.

Xoxo 2016-05-25 09:48
Osobiście nie polecam pracy w tej firmie, całkowita kontrola nad wszystkim a odkąd Przyszła nowa Pani Kierownik Regionalna zaczęło się dziać coraz gorzej w tej firmie. Brak nowego asortymentu, powoduje że nawet klientki odchodzą od tej firmy. Nie wróżę przyszłości tej firmie. Cieszę się że dawno w niej już nie pracuje.
besi 2016-09-05 17:07
Również nie polecam pracy w tej firmie. Najniższa krajowa, premia pożal się Boże. Zwalniają za nie wyrobienie planów na co niestety nie mam czasem wpływu.
Dusi 2017-02-17 23:17
Ja zgadzam się również z ta opinią i nie polecam tego pracodawcy. Dokładnie od kiedy jest nowa Dyrektor sprzedaży czyli od końca 2015r. są zwalniani ludzie za nie wyrabianie planów itp.Poprzednie regionalne odchodziły z tej firmy po paru miesiącach pracy przestrzegając przed obecną dyrektorka , która ich zdaniem stosuje "mobbing".
A plany nie wyrabiane ponieważ nie ma płynności towaru.Towar tylko przesuwany z jednego sklepu do drugiego. Klientki odchodzą bo nie chcą tych samych modeli kupować . Jakość towaru też jak się okazało jest kiepska, wiecznie są reklamacje, a ceny wysokie . System premiowy wiecznie zmieniany. Najniższa krajowa a wymagania ogromne. Namawianie do oszukiwania klientek z rozmiarami, nowa metoda sprzedaży obecnej Pani " trener" marki Change, która od niedawna objęła to stanowisko.
Gość 2017-03-07 11:20
Tak, tak. Jak ktoś pływać nie umie to mówi, że woda za rzadka.
Gosc 2017-03-08 19:47
Nie polecam pracowac w Change of Scandinavia w magazynie na kablowej w szczecinie. Rotacja ludzi. Wladze trzymaja timliderowie patryk i pawel ze swoimi poplecznikami. Niszcza karzdego ktory sie nie podpozadkuje. Chamstwo, klamstwo i donosicielstwo z ich strony to normalka.
(byly pracownik)
Jan kowalski 2017-03-26 16:36
Prace jako magazynier w Change of Scandinavia na kablowej w Szczecinie również nie polecam. Praca jest na dwie zmiany , zarobki jakie proponują to 1600zl na rękę umowę o prace + jakams tam premie w wysokości 100-150zl brutto za efektywność czyli za wyrobienie sie ponad normę , oczywiście tylko dla wybranych . Zarobki jakie po roku pracy można osiągnąć to 2000 zł na rękę oczywiście mając drugi etat tam jako kierowca ! Dużą rotacja ludzi, co jakiś czas ponownie pojawiają sie ogłoszenia, kiepski dojazd który trwa godzinę jadac komunikacja miejska z centrum.
Zostaw swoją opinię o Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Change of Scandinavia Poland Sp. zo.o.