Opinie o Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k. w Rokietnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k. w Rokietnica

klient Nowy wpis

lepiej tam nie pracowac

Ile jest zmian w Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Aluna

W pracownicy Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k. pracują na jedną zmianę.

JJ
@Aluna

Raz na jedną, raz na dwie - zależy jak się „górze” chce.

Ewelina Nowy wpis
@JJ

Firma podaje, że na jedną zmianę więc jak jest w końcu, na jedną czy na dwie. Poza tym nie bardzo rozumiem dlaczego miałoby to być uzależnione od chęci "góry", możesz rozwinąć o co chodzi. To dla mnie dość istotne bo mam małe dziecko i dwie zmiany robią różnicę. A jak jest ze szkoleniami bo ktoś wspominał na forum, że są w sobotę, możesz to potwierdzić?

Krk Nowy wpis
@Ewelina

Praca jest jednozmianowa.

Krk Nowy wpis

jedna zmiana

DLACZEGO USUWAJĄ OPINIE??? Napiszę w takim razie jeszcze raz ;) !!! W tej firmie są niesprawiedliwość, kłamstwo i mobbingowanie pracowników. !!!

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Dzień dobry. Szczegółowe informacje znajdzie Pan/i w zakładce rekrutacja https://www.gowork.pl/aluna-international-trade-and-development-group-sp.-z-o.o.-sp.-k.,1017618/proces-rekrutacji Etap rekrutacji przebiega bardzo sprawnie wystarczy złożyć CV mailowo a my w przeciągu 48h postaramy się na nie odpowiedzieć. Nasza firma ma bardzo jasny i szczegółowy profil kandydatów oraz oczekiwania dotyczące wiedzy, doświadczenia i cech osobowości kandydatów. Na początku zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na której dowiesz się czym się zajmujemy jakie posiadamy standardy i zasady. Do kolejnych etapów wybieramy zawsze osoby najbardziej odpowiadające naszym oczekiwaniom. Zapraszamy na 3 dniowy okres próbny gdzie będziesz mógł się sprawdzić oraz my będziemy mogli dobrać stanowisko dostosowane do Twoich umiejętności i kwalifikacji . Dla nas ważne jest nie tylko spełnienie wymogów formalnych ale również osobowość i dopasowanie do zespołu. Bardzo ważne jest dla nas także, aby potencjalny pracownik w tym czasie miał możliwość poznać nasze standard pracy i atmosferę panującą w naszej firmie. Decyzja o zatrudnieniu to przecież decyzja obu stron!

Czy po rozmowie w Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Benny

Nie ma to jak zlikwidować konto na gowork ze wszystkimi opiniami - w większości negatywnymi i przedstawiającymi samą prawdę.

ALUNA®
@Benny

Dzień dobry, Jeżeli jest temat który wymaga rozpoznania, konsultacji zapraszamy serdecznie do podjęcia dialogu w Dziale Kadr i Rozwoju ALUNA® oraz u Liderów Produkcji ALUNA®. Jeśli to sprawa dotycząca bezpośrednio pracownika naszej firmy zajmiemy się tym niezwłocznie i przeanalizujemy sytuacje. Opinia naszych pracowników jest dla nas bardzo ważna i brana pod uwagę jest też dla nas motywująca do pozytywnej zmiany. Jeśli jest Pan naszym pracownikiem wie Pan o tym, że jesteśmy bardzo otwarci na relacje z pracownikami, ilośc programów dokształcania zawodowego, prograny rozwoju osobistego, prywatna opieka zdrowotna, bogaty system premiowy i uznaniowy oraz wprowadzana teraz karta multisport to tylko niektóre elementy. Nasi pracownicy to nasz największy potencjał i kapitał firmy a relacje z nimi sa dla nas bardzo ważne.

Zenek
@ALUNA®

Jakie bzdury i kłamstwa. Bogate premie?200złotych frekwencyjnej i jak zachorujesz albo idziesz na wypracowany urlop nie dostaniesz premi,albo ci to obecną. Chore kłamstwa. Ile ludzi było z wami rozmawiać i już nie pracują. Kpina z ludzi. Dokształcanie w soboty i to płatne jak byś był w normalny dzień w pracy. Szkolenie prowadzi osoba w ogóle nie posiadająca uprawnień szkoleniowca albo wykładowcy. Zwykły pracownik aluny"projektant" tak że żadnego certyfikatu ani dyplomu z tego nie ma. Ale firma twierdzi że do szkoleń dokłada. Hahahaha. Tak że ja rozumiem panią kadrową że tu chce zachować resztki godności tej firmy,ale sory nie da się. Proszę nie kłamać i nie wyolbrzymiać tak tej firmy ,bo prawda jest inna. Pozdrawiam

Xyz
@Zenek

Brawo! Sama prawda! Małe sprostowanie - to nie pisze pani kadrowa, tylko sama góra. Piękne słowa przelane na „papier” nic nie dadzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k. - Rokietnica

• Jak się pracuje w Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Aluna® International Trade and Development Group Sp. z o.o. Sp. k.