Natalii

Rokietnica

Opinie o Natalii

Joanna

@podsłuchiwaczpiszesz, że jednym z powodów zwolnienia się dużej grupy osób było złe traktowanie. Masz na myśli jakieś konkretne sytuacje? Chętnie dowiemy się też więcej o pracy w firmie. Jakie są jej plusy i minusy?

podsłuchiwacz

Przybądź i spróbuj .W tej chwili potrzebni są wszyscy , na każde stanowisko . Kasa marna , podstawa najlepiej 1800 netto + prowizja ( jak zawieje wiatr ) wypłacane w formie delegacji z wielkim żalem . Ostatnio zwolniło się około 15-18 osób z różnych działów ze względu na złe traktowanie przez prezesów i brak podwyższeń pensji od 8 lat ( podwyżka 250 brutto polega na tym iż zabiorą tobie prowizje z delegacji a dadzą w podstawie ) .Ogólnie rozmowa młodego prezesika z podwładnym to jak " głupi z głupszym ". Nie musisz się znać na swojej robocie , szukają aby była sztuka . Ale płacą tyle co biedronka . Nauczysz się roboty a potem można uciekać gdzie lepiej płacą ponieważ branża poligraficzna w ostatnim roku w okolicy zaczeła mocno inwestować w sprzęt i ludzi.Duże koncerny podkupują fachowców . Trend po 8 latach wyzysku się mocno odwraca . Zapraszam wszędzie ale nie tam.

edi
@podsłuchiwacz 24.04.2017 20:36

Dzięki za info. Na pewno nie złożę tam CV.

Joanna

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

X

Pracownikom, którzy mają pecha i jeszcze tam pracują proponuje założenie związku zawodowego. Minimum 10 osób, które wchodzą do organów związku i są praktycznie niemożliwe do zwolnienia z zakładu pracy. Można wtedy walczyć o swoje prawa, prawa pracowników, a może i wyeliminować takie patologie jak Natalii. Są firmy prawnicze, które chętnie w tym pomogą.

drukarz
@X 18.02.2017 11:33

Dobry pomysł.

Szkoda. Żałuję.....

obcy

A co tam u was się dzieje? Może potrzebują drukarza?

hejjjjjj

atmosfera bardzo zła podwyzki za donosicielstwo nie polecam odradzam

@hejjjjjj 25.04.2016 13:33
atmosfera bardzo zła podwyzki za donosicielstwo nie polecam odradzam

Jak zła atmosfera to rezygnuję ze składania CV.

ktoś

Praca w tej firmie to prawdziwa masakra przede wszystkim dla ludzi co mają mocną psychikę. Atmosfera napięta !!!!!!!!!!

Apacz

Naprawde jeśli ktoś się zastanawia nad pracą w tej firmie to lepiej niech się zastanowi kilka razy zanim podejmie decyzje. Pieniądze kompletnie nie są adekwatne do wykonywanej pracy. Pracownicy są traktowani gorzej niż murzyni albo beduini. Nadgodziny, premie są nagminnie obcinane w zależności od humorów kierowników i szefa. Naprawde odradzam no chyba, że ktoś jest kamikaze.

oszukana

praca w tej firmie to masakra, byłam pracownikiem w tej firmie i oszukują jak mogą, pracujesz po 12 godzin a zapłacone za 8. Jeśli ktoś się tam wybiera to niech zastanowi się dwa razy bo piękne słowa o podwyżce po okresie próbnym zostają tylko pięknymi marzeniami. Poza tym proszę wziąść pod uwagę atmosferę tam panującą-psychika siada już po miesiącu a słowa SZEFA \\\"że gdy małpe postawi się zamiast Ciebie zrobi więcej...\\\"świadczą jaki stosunek ma pracodawca do swoich pracowników....zero szacunku!!!! takie firmy powinni zamykać. Takie GBURY dorabiają się kosztem ludzi którzy muszą utrzymywać rodziny!!

natalia

do boru z taką firmą, kant na kazdym kroku, wypłaty pod stołem welde uznania szefunia (zależne od humoru) - pazernosć nie zna granic , Prostactwo - nie poleceam,

printer

.(usunięte przez moderatora)nie polecam !

Zostaw opinię o Natalii - Rokietnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Natalii