Opinie o Fabryka Mebli Gala Collezione w Łochowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Mebli Gala Collezione. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fabryka Mebli Gala Collezione o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Gala Collezione w Łochowo

Klient z Włocławka

Klient z Wielkopolski

Słaba firma słabe wyroby Wszystko na NIE. Jakość bardzo kiepska. Nie uznają żadnych reklamacji. Uważają, że na meble trzeba patrzeć , a nie ich używać !. Zaopatrują sieci meblowe AGATA w kiepskie meble i nie naprawiają gdy Klient reklamuje. a salony Agata przyklaskują temu , bo nie mają kłopotów z reklamacjami. ZWYKŁA MASÓWKA ! PRODUKTY FIRMY GALA COLLEZIONE NIC NIE WARTE ! AGATA MEBLE POŚREDNICZY W SPRZEDAŻY KIEPSKICH MEBLI !.NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TO , ŻE JEST REKLAMACJA CZY RĘKOJMIA, BO TO WSZYSTKO ŚCIEMA...NIC NIE WYWALCZYCIE !!!

Klient z Wielkopolski

Ostrzegam przed produktami producenta Gala Collezione. Zakupiłem skórzany mebel Capello tej firmy w Agata Meble. Takiego tandetnego wykonania dawno nie widziałemi. Mebel tzn. siedzisko się zapada,za miękkie,siedzi się na desce Zgłosiliśmy na reklamację, przedstawiciele firmy Gala Collezione od razu stwierdzili, że że wszystko jest dobrze ,zgodnie z technologią. Panowie z uśmiechem na ustach powiedzieli nam, że firma ma taką technologie a nie inną.Firma sprzedaje baaaardzo drogi bubel i robi wszystko, żeby uniknąć za to odpowiedzialności.Bardzo słaba jakość wykonania, wypełnienie tragiczne aż czuć deski stelażu. NIE POLECAM!!! Chciałbym przestrzec wszystkich potencjalnych klientów przed zakupem mebli w Gala Collezione. Proponuję zmianę nazwy firmy na GALA REKLAMAZIONE.

Klient

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Mebli Gala Collezione, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Klient z Wielkopolski

Ostrzegam przed produktami producenta Gala Collezione. Zakupiłem skórzany mebel Capello tej firmy w Agata Meble. Takiego tandetnego wykonania dawno nie widziałem. Mebel tzn. siedzisko się zapada, za miękkie, siedzi się na desce Zgłosiliśmy na reklamację, przedstawiciele firmy Gala Collezione od razu stwierdzili, że że wszystko jest dobrze ,zgodnie z technologią. Panowie z uśmiechem na ustach powiedzieli nam, że firma ma taką technologie a nie inną.Firma sprzedaje baaaardzo drogi bubel i robi wszystko, żeby uniknąć za to odpowiedzialności. Bardzo słaba jakość wykonania, wypełnienie tragiczne aż czuć deski stelażu. NIE POLECAM!!! Chciałbym przestrzec wszystkich potencjalnych klientów przed zakupem mebli w Gala Collezione. Proponuję zmianę nazwy firmy na GALA REKLAMAZIONE.

Seba35

Firma słaba, wiecznie narzekanie itp. Niech lepiej zajmna się zmiana popołudniowa bo zamiast robić to piją i nikt tego nie widzi maskara jak gala się popsuła. Niegdy już bym nie chciał tam pracować......

Najbardziej nieuczciwa firma jaka znam. Po 1 eksploatacji zapadły się siedziska i zepsuł mechanizm fotela. Przy kolejnej reklamacji usłyszałam że źle eksploatuje narożnik. Ci panowie którzy przyjeżdżają na expertyze maja za zadanie pisać bzdury w protokole

Justyna
@1234

Zgadzam się z Panią że to jest zjodziejska firma. Sprzedawaja buble nie warte połowy ceny. Mój narożnik rozlecial się po roku użytkowania ale oczywiście super eksperci stwierdzili że to nasza wina i oczywiście nie uznali reklamacji.

Klient z Wielkopolski

Gratuluję firmy, jakości mebli, kompetencji pracowników działu Reklamacji i Serwisu. Oczywiście jest to sarkazm... Ostrzegam Klientów przed produktami producenta Gala Collezione. Zakupiłem skórzany mebel Capello tej firmy w Agata Meble. Takiego tandetnego wykonania dawno nie widziałem. Mebel tzn. siedzisko się zapada, za miękkie, siedzi się na desce Zgłosiliśmy reklamację, przedstawiciele firmy Gala Collezione od razu stwierdzili, że że wszystko jest dobrze ,zgodnie z technologią. Panowie z uśmiechem na ustach powiedzieli nam, że firma ma taką technologię a nie inną , a sofa nie jest do leżenia tylko do siedzenia w ściśle określonym miejscu sofy. Firma sprzedaje bardzo drogi bubel i robi wszystko, żeby uniknąć za to odpowiedzialności. Nawet nie chce się załatwić sprawy polubownie ,aby zadbać o reklamę firmy. Bardzo słaba jakość wykonania, wypełnienie tragiczne aż czuć deski stelażu. NIE POLECAM!!! Chciałbym przestrzec wszystkich potencjalnych klientów przed zakupem mebli w Gala Collezione. Taką opinię należy często powtarzać w sieci. Zresztą jest ich bardzo wiele .Może firma dojdzie do wniosku ,że robi kiepskie meble i coś z tym zrobi. Chciałbym , aby opinie o meblach dotarły do Kierownictwa firmy...ale nie liczę na to , bo może wiedzą i tak ma być. Pozdrawiam potencjalnych Klientów

Była pracownica

Ludzie jak najdalej od tej firmy, totalny wyzysk, całkowity brak szacunku do pracownika, na zasadzie nie podoba się to wypad, nastawieni tylko na zysk. Praca ciężka a zarobki pożal się Boże. Fatalna jakość mebli za ceny z kosmosu

Klient z Kalisza

Ada
@Klient z Kalisza

Dziekuje za Pana opinie, dzieki Panu sie nie nacielam . Z wyrazami szacunku

Klient z Kalisza
@Ada

Bardzo się cieszę Pani Ado. Może dzięki naszym opiniom firma GALA będzie tracić klientów i może splajtuje. Proszę za jakiś czas ponowić negatywną opinię o tej firmie. Ja będę tak czynił co jakiś czas , aby przestrzec ludzi. Pozdrawiam i dzięki za wsparcie.

Karol
@Klient z Kalisza

My juz to czynimy od dzisiaj firma dukcesywnie bedzie dostawac od Nas czerwona kartke raz w tygodniu do skutku az wreszcie oglosi upadlidc . Jestesmy za tym z wyra,ami poparcia dla Pana

Czy firma Fabryka Mebli Gala Collezione w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Leon

Szkolenie dla pracownikow hahsha chyba ze sam sobie xsplaci,tylko nie wiadomo gdzie go beds szkolic. Chyba na rancho w kesnych

wiola

Nie polecam i zdecydowanie odradzam wszystkim, którzy są zainteresowani zakupem kanap ze skóry firmy Gala Collezione. Drogi bubel nie wart wydanych pieniędzy.Meble zakupione w salonie Agata Meble w Płocku po rocznym okresie niewielkiego użytkowania nie nadawały się do użytku. Kupujący pozostawiony sam sobie.Rękojmia odwlekana w czasie przez serwis , brak naprawy w wymaganym czasie. Szkoda nerw i pieniędzy.Zdecydowanie odradzam

Darko

Ostrzegam przed produktami producenta Gala Collezione. Zakupiłem skórzany wypoczynek tej firmy w Agata Meble. Takiego tandetnego wykonania dawno nie widziałem. Mebel tzn. siedzisko się zapada, siedzi się na desce Zgłosiliśmy na reklamację, przedstawiciele firmy Gala Collezione od razu stwierdzili, że siedzisko się zapada ale wszystko jest dobrze ,zgodnie z technologią. Panowie z uśmiechem na ustach powiedzieli nam, że firma ma taką technologie a nie inną , a takich reklamacji ma dużo. Firma sprzedaje bardzo drogi bubel i robi wszystko, żeby uniknąć za to odpowiedzialności. Bardzo słaba jakość wykonania, wypełnienie tragiczne aż czuć deski stelażu. NIE POLECAM!!! Chciałbym przestrzec wszystkich potencjalnych klientów przed zakupem mebli w Gala Collezione. Dział Reklamacji w siedzibie firmy ( Pani Marta i Pani Kierownik Katarzyna) lekceważą klientów i są chyba zadowolone ,że kolejni się nabrali.

Sławek

Wystarczy poczytać opinie o wyrobach tej firmy i już wszystko wiecie a jest tych opinii mnóstwo. Słaba firma słabe wyroby Wszystko na NIE. Jakość bardzo kiepska. Nie uznają żadnych reklamacji. Uważają, że na meble trzeba patrzeć , a nie ich używać !. Zaopatrują sieci meblowe AGATA w kiepskie meble i nie naprawiają gdy Klient reklamuje. a salony Agata przyklaskują temu , bo nie mają kłopotów z reklamacjami.

naborek14

na podstawie negatywnych opini rezygnuje z zakupu

Ada
@naborek14

Ja tez nie Jupiter

Marcin Swarzędz

Zakupiłem narożnik skórzany LIDO CALIFORNIA ANTRACYT modułowy składający się z 5 elementów za 11 tys zł. Po dwóch latach skóra na siedziskach łuszczy się. Mimo konserwacji zgodnie z wytycznymi przy zastosowaniu ich środków pielęgnacyjnych ELEGANTE. Z blatu płyty barku odchodzi lakier. Poprzednia skore miałem 15 lat i wydałem znajomym w stanie idealnym, narożnik z firmy GALA COLETTIONE wyglada jakby miała 20 lat. W związku z tym, ze gwarancja minęła miesiac temu Specjalista od gwarancji Pani Marta Zielińska odmówiła uznania wady. I zaproponowała: wymianę wszystkich elementów na moj koszt. Beszczelnosc ponad miarę. Kupujesz mebel ze skory za poważna kwotę wierząc ze drogie to porządne i na lata a tu jedno wielkie (usunięte przez administratora) Naroznik kupiony w Agata Meble Poznan a po dwóch latach wyglada jak szrot z odzysku.Narożnik używany okazjonalnie - stoi w salonie. Eh, A mogłem kupić od miejscowych stolarzy ze Swarzędza :( Nigdy więcej Agata Meble Poznan i Gala Colettion Łochowo/Bydgoszcz.

klientka

Firma nierzetelna sprzedają źle wykonane meble. Kupiłam skórzaną kanapę która posiada zapadnięcia na siedzisku.Gwarancja to fikcja a Pan obsługujący reklamacje stwierdził ,że kanapa nie jest do leżenia tylko do stania w salonie.Mają wiele tego typu reklamacji, ale taka jest technologia i już. Zdecydowanie odradzam zakup ich mebli. Są między innymi w salonach AGATA.Ta firma GALA....i jej produkty to jedna wielka porażka.LUDZIE JEST TYLE INNYCH FAJNYCH,GODNYCH POLECENIA FIRM MEBLOWYCH.dajcie sobie spokój z Galą ,kiepską firmą. Może splajtują przez produkcję takich wyrobów. Doradzam reklamacje ,zgłoszenia do Rzecznika Praw Klienta,który powoła niezależnych rzeczoznawców,a nie stronniczych z Gali. Firma ma bardzo dużo negatywnych opinii w internecie.ZAMIESZCZAJCIE OPINIE ,MOŻE COŚ SIĘ ZMIENI I ZATRUDNIĄ LEPSZYCH TECHNOLOGÓW....

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Gala Collezione - Łochowo

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Gala Collezione?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Gala Collezione tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Gala Collezione?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli Gala Collezione