Opinie o Fabryka Mebli Gala Collezione w Łochowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Mebli Gala Collezione. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fabryka Mebli Gala Collezione o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Gala Collezione w Łochowo

Urszula

Fabryka Mebli Gala Collezione poszukuje osób do pracy na pięciu stanowiskach w zakładzie produkcyjnym w Lisim Ogonie. CV można składać na następujące posady: Montażysta końcowy Pomocnik tapicera - oferta dla Pań Klejarz Tapicer z doświadczeniem Tapicer - nauka zawodu Praca w firmie odbywa się w systemie dwuzmianowym. Pełna treść poszczególnych ofert znajduje się na stronie internetowej: http://www.galameble.com/oferty-pracy/ Czy ktoś z Was zamierza aplikować? Jeżeli tak, opiszcie proszę doświadczenia z rekrutacji na forum. @Daniel, wysłałeś do Fabryka Mebli Gala Collezione swoje dokumenty aplikacyjne? Odbyłeś spotkanie kwalifikacyjne? Jeżeli tak, to może masz jakieś podpowiedzi dla osób, które będą próbować w przyszłości?

Daniel

Czy jest jakiś powód, że pracownicy tak rzadko zaglądają na to forum? Szkoda mam aplikować.

RR

Dziadostwo meble wykonane z tandetnych materiałów, stelaż z płyty wiórowej rozlecial się po 2 miesiacach, (usunięte przez administratora) panowie od reklamacji podsuwa pisemko z którego wynika że to ni z ich winy twierdząc że to podstawa do zabrania mebla do naprawy, I tak kończy się reklamacja, Poszedł bym do sądu ale nie mam czasu jakoś przeżyję stratę 7 tys zł, i jeszcze czas oczekiwania na zamówiony mebel 2 razy dłuższy niż w umowie. Nie polecam i nigdy nie kupię już mebli z tej firmy.

Poldek

Podpowiedzcie coś o ofertach pracy. Chciałbym się tu dostać.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Mebli Gala Collezione, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Konkurencja bardzo chce zaszkodzić?

Urszula

Jak obecnie wygląda sytuacja pracowników w firmie Fabryka Mebli Gala Collezione? Czy warunki, jakie proponuje pracodawca są dla nich zadowalające? Na stronie internetowej firmy znajduje się aktualnie 11 ofert pracy - czy ktoś z Was już aplikował i może powiedzieć, jak wygląda proces rekrutacyjny? Szczegóły dotyczące wymagań oraz tego, co oferuje pracodawca, znajdziecie tutaj: http://www.galameble.com/oferty-pracy/

Jakie wynagrodzenie na start daja w gali.

Kombinują z umową, zatrudniają poprzez inne firmy "prowadzone" przez ich pracowników, by nie wykazywać ile tak naprawdę maja pracowników i czerpać z tego korzyści. Ogólnie jedno wielkie matactwo i złe traktowanie pracowników.

Wit

Ciężka praca ,słabe zarobki a kierownictwo twierdzi że taka specyfika pracy Śmiech

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Gala Collezione - Łochowo

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Gala Collezione?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Gala Collezione tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Gala Collezione?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Mebli Gala Collezione