Opinie o GF Sałatki Piotr Raczyński w Strawczyn Wesoła 19

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GF Sałatki Piotr Raczyński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w GF Sałatki Piotr Raczyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GF Sałatki Piotr Raczyński w Strawczyn Wesoła 19

Dostawca Nowy wpis

Zaległe płatności ciągną się latami z jednej firmy na drugą przekładane… proszę uważać bo niestety długów nie płacą a to droga która w każdej chwili może się oberwać…

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w GF Sałatki Piotr Raczyński?

Wyrolowany

Pan Piotr prowadził filię swojej słynnej sałatkowej firmy w Suchej Beskidzkiej tam nawywijał nie popłacił dostawcom chciał wydymać właściciela ładowarki (zapomniał wywozić skórki z owoców które spływały do rzeki:))) z zapłatą ten musiał zablokować maszyną dojazd do firmy aby otrzymał zapłatę!!! Ścigały go służby celne i służba graniczna za nielegalnych pracowników z Ukrainy:))) Nie popłacił właścicielowi firmy zaopatrującej go w środki higieny i czystości do dziś nie odbiera telefonów w sprawie regulowania płatności:))) Jednym słowem to niezły temat dla służb skarbowych!!!

Aneta Nowy wpis
@Wyrolowany

A Ciebie co spotkało? Że masz taki pseudonim?

Xxx Nowy wpis
@Wyrolowany

O pieniądze i zaległości na promnik ul kielcka 21

Xyz

Kto nie otrzymał formalnos z firmy cirrus line i gf sałatki zapraszamy po wszelkie formalności do Promnika ul kielcka 21

Xbxc
@Xyz

Ja byłem w promnik kielecka 21 otrzymałem wszystkie formalności

Firma GF Sałatki Piotr Raczyński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

dla tych co pracy szukają to firma już dawno zmieniła nazwę teraz to Citrus Line Ewa Raczyńska-Lelli w Jędrzejowie koło Kielc jest zakład Ale Bharlev bierze na Francję jak brał, gdyby nie on to krucho by było.

Gutek

Łatwo się oskarża tylko czy jesteście pewni że zarzuty są zgodne z prawdą?

Bylypracownik

Pozostawili pracowników bez grosza na Święta!Są winni pracownikom pieniądze za okres 2 miesięcy.Jak można tak postępować w dzisiejszych czasach ?! To należy zgłosić do sądu pracy. Dodatkowo czystość tam pozostawia wiele do życzenia!

Mariusz
@Bylypracownik

Czy sprawa o której wspominasz została w końcu zgłoszona do sądu? Daj znać jeśli tak się stało, jestem ciekaw jakie będzie zakończenie tego sporu, czekam na Twoją odpowiedź!

nik
@Bylypracownik

Teraz ta firma nazywa się Citrus Line Ewa Raczyńska-Lelli i adres to 28-300 Jędrzejów , Rakowska 26 . Coś się tam zmieniło? Nadal jedyna praca to obierania cytrusów dla klienta z Francji? Podobno były kiepskie warunki, bo cały dzień w chłodni. Robią jeszcze soki?

Klient

Uwaga firma nowa otwarta tego samego właściciela !!! Fruit salads sp. z o.o. Kielce tak samo nie płaci!!!

Luktrans

Prawda cały czas zatrzymywane są pieniądze, nie polecam tej firmy nikomu

Niezadowolony

Nie polecam nie płaci w terminie za transporty - cały czas trzeba się prosić...

Zostaw merytoryczną opinię o GF Sałatki Piotr Raczyński - Strawczyn

• Jak się pracuje w GF Sałatki Piotr Raczyński?

Zobacz opinie na temat firmy GF Sałatki Piotr Raczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

GF Sałatki Piotr Raczyński
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.

GF Sałatki Piotr Raczyński