INDOS SA

Opinie o INDOS SA

xxx

Jeśli pytasz co mam na myśli robiąc faktoring daruj sobie Stary,nie dasz rady nie wiedząc co to za produkt i jak to się robi, polegniesz przy pierwszej umowie, a właśnie z tego są szkolenia , ktore nie dają zbyt wiele bo tam nie ma podstaw tylko czyste wyliczenia % na jakich działasz.Tyle.

Qwerty

Specjaliści mogą tam zarobić, tak jak wszędzie. Faktem jest, że dominującą pozycję ma klika sprzedawców, która przyszła z konkurencji, ale ich czas się powoli kończy.

Aha! Ja też nie mam nic do ukrycia. Jakby co: [usunięte przez administratora] Niektórzy koledzy mają tego maila, a i tak się nie odzywają :-), z wyjątkiem mojego ulubionego pomorzanina. P.S. Trzymam kciuki za wszystkich byłych pracowników i za aktualnych, oby mieli sukcesy i godne wynagrodzenie. A i atmosfera pozytywna też by się przydała. W końcu praca to drugi dom.

Adam Nocoń

Witam. Po 5,5 latach pracy postanowiłem w styczniu zakończyć współpracę z firmą Indos. Był to dość długi etap w mojej pracy w tej branży (16 lat) ale na pewno nie ostatni. W związku z tym, z uwagi, na brak Waszych danych kontaktowych, drogie koleżanki i koledzy, zwracam się za pośrednictwem tego \"forum\" o kontakt na adres: adam.nocon@onet.eu., wszystkich, którzy nie zrazili się do tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich czytających. PS. Z niektórymi komentarzami się zgadzam, z innymi nie (he,he,he).

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie INDOS SA? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
stary

wypowiedx pana, który został przyjety i juz po 30 dniach nie pracuje. W tym okresie HANDLOWIEC - miał pretensje, ze nie dostaje gotowych tematów do obróbki, że jego opiekun wymaga poznania dokumentów i produktów spółki. Przeszło dwa tygodniew spędził na zwolnieniu lekarskim. I co tu komentować?

nie do końca przegrany

Powiem wam tylko tyle - gdy aplikowałem do Indosu wydawało mi sie, że chwyciłem Pana Boga za nogi: auto, komórka, ciekawa praca. Wczesniej pracowałem w ubezpieczeniach, jak wielu z was. Po kilkunastu tygodniach zauważyłem jednak, że łatwo nie jest. Są tacy, którzy zbierają premie nawet po kilkadziesiąt tysięcy złotych ale pracują od kilku lat i maja portfel klientów. Ja byłem niecierpliwy i chciałem mieć efekty od razu. Zarzą okazał się bardziej niecierpliwy i podziekowano mi za współpracę.Nie mam żalu. To nie jest robota ustawiona na szybki efekt. Jeśli jednak zrobi się kilka faktoringów to zyje sie nieźle. Wydawało mi sie , że duza samodzielność jest atutem, a okazało sie, że chyba jednak nie. Wróciliście do swoich ubezpieczeń i co? Okazało się, że jeleni nie jest juz tylu, co dawniej. Dlatego zresztą przyszliście do Indosu. Nie na zlecenie ale na umowe o pracę. Czegoś się nauczyłem w Indosie i to mi teraz pomaga. A wy, jak nie umieliście zrobić umowy w Indosie to pewnie gdzie indziej też wam idzie pod górkę i macie pretensje do całego świata

Jestem byłym pracownikiem INDOS SA. Nie pracuje już w tej firmie, ponieważ dostałem ofertę pracy na lepszym stanowisku . Praca w Indosie wymaga od handlowca przygotowania merytorycznego i praktycznej znajomość rynku finansowego, ale firma też daje coś od siebie, np. handlowiec jest wyposażany w takie narzędzia pracy jak laptop, komórka, a na wyjazdy służbowe - samochód. Odpowiadał mi kulturalny sposób odnoszenia się szefów do pracowników, otwartość zarządu na nowe pomysły oraz gotowość do ich realizacji.

Szanowny zarządzie indos sa, w ślad za człowiekiem z lasu polecam przynajmniej odrobinę autorefleksji. To, że firma rozwinęła się, nie upoważnia was do traktowania ludzi jak worki kartofli. Bo zarządzać kapitałem ludzkim to trzeba umieć, a jak się nie umie to się samemu pracuje (bez pracowników). I pewnie tak się stanie. W ogromnych korporacjach z miliardowymi kapitałami jest lepsza atmosfera i organizacja niż w indos. Nie ma to jak woda sodowa.... Potecjalnym pracownikom, mówię zdecydowane NIE!

Słyszałem, że Dyrektora Handlowego również nie doceniono w tej fatalnej spółce, a robił takie fantastyczne prezentacje...Ogólnie chłopak pisze o sobie w necie, że należy do wyższej kadry managerskiej...Prozak widać mu służy.

popierdółka

Żarty Panie [usunięte przez administratora] ! Na wszystkich zebraniach firmowych ludzie (handlowcy) mówili co im jest potrzebne do usprawnienia pracy. A zarząd tylko gaał i gadał i gadał co tam nie zrobi. Zrobił gówno!!!! A handlowiec ma handlować, a nie pisać umowy po nocy, bo system jest niedostosowany. To jest wasza wina, że pracownicy byli i aktualni was nie lubią. Obiecujecie i nic nie robicie. Taka prawda! poza tym pracownik kupę czasu spęda na uzupełnianiu idiotycznego systemu. To nie jest praca - to jest biurokracja. Eeee tam. Oszukujecie ludzi - i pracowników i klientów. Enter

człowiek z lasu

To dobrze, że chociaż Prezes firmy jest zadowolony z pracy…. Handlowcy wszędzie bywają lepsi i gorsi. Niestety w tej firmie odchodzą i jedni i drudzy. Zarządowi życzę odrobiny autorefleksji. Może wtedy okaże się, dbałość o ludzi i odrobina elementarnego szacunku do nich przynosi lepsze niż dotychczas efekty.

popierdółka

No tak, teraz jest to "wielka" spółka SrA, więc i przerost ambicji nad treścią większy :-) Tylko pozazdrościć, że pracowało się jeszcze w z o.o. - myślę, że mogło być ciut łatwiej.

Zostaw merytoryczną opinię o INDOS SA - Chorzów

• Jak się pracuje w INDOS SA?

Zobacz opinie na temat firmy INDOS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

INDOS SA