Opinie o John Personal w Erfurt August Röbling Straße 11

Niemiecka agencja pracy.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o John Personal w Erfurt August Röbling Straße 11

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w John Personal?

Aneta Nowy wpis

Witajcie, chciałabym dopytać o to jakiej umowy można się spodziewać w firmie i widzę, że już ktoś zadał podobne pytanie. Niestety na tamten wpis nikt nie odpowiedział więc mam nadzieję, że teraz ktoś udzieli jakichś informacji na ten temat. Na jaką umowę można liczyć w John Personal?

Monikaran Nowy wpis
@Aneta

Na rok , a gdy firma zadowolona bez problemu przedłużają

Abc

Czy ktoś zna numery do polskich koordynatorek ?

Monikaran Nowy wpis
@Abc

+49 160 91441136

Adf

Przestrzegam przed ta agencją. Wyzyskują i (usunięte przez administratora)ludzi. Agencje jest zarejestrowana na Polkę, która razem ze swoim niemieckim panem(mężem) mają Polaków za nic.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie John Personal? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Spawacz Mag, blisko granicy
Agencja Pracy Koncepcja
logo firmy Lakiernik samochodowy
Work-4-All Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk, Elektronik, Mechatronik - praca w NIEMCZECH
Daar Personal Service GmbH
Benek

Myślę, że w aktualnej sytuacji to w ogóle trzeba odłożyć na długo wyjazd do pracy.

Mariola

Czy to prawda Ze jest problem z wypłacaniem ? Ze nie wypłacają tyle ile trzeba ?

ODP

nie

Byla pracownica

Widzę, że panie z biura (albo pan) powystawoali sobie kilka pozytywnych opinii. Niestety agencja kiepska, oszukują z wypłacaniem godzin. Jak sie doszukasz, twierdzą, że to wina programu. Plan pracy potrafi sie zmienic kilka razy w ciagu dnia i czasem potrafia zadzwonic na wolnym ze dzis do pracy. Niby polskojezyczne koordynatorki ale jak potrzebujesz cos zalatwic, czy to lekarz czy co innego to chetnych nie ma. O urlop trzeba sie prosic

@Byla pracownica

Przedstawiłeś negatywne doświadczenia ze swojej pracy za pośrednictwem firmy John Personal. Możesz napisać coś więcej o kwestii wypłaty wynagrodzenia? Napisałeś, że zdarzyło się tak, że agencja źle policzyła godziny Twojej pracy i otrzymałeś pensję innej wysokości, niż powinieneś. Udało Ci się wyjaśnić finalnie tę sprawę?

@Adam

Razem z partenerem praciwalismy przez 3 miesiace na produkcji ciasta. Robilismy prawie w dzien w dzien po 11 godzin, a wyplaty przychodzily po 600 euro. Po zapytaniu gdzie jest reszta wyplaty bo sie nie zgadza uslyszalam ze na caitkonto poszlo. Po zwolnieniu z pracy nie dostalismy pieniedzy a po licznych telefonach i meilach uslyszalam ze sotalo wyplacone tylko ja sie pytam gdzie !? Pozniej przestali odbierac telefony.

Jakub

Słyszałem, że John Personal ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Fajnie, że można to zweryfikować na forum!!

XxxX
@Jakub

Niestety tak nie jest

XxxX
@Jakub

Brak życia prywatnego. Ciężko o wolne urlop. Zachęcają że udzielają lekcji Ale po lub przed robotą po prostu brak na to sił. Widać że lepiej traktuje się niemcow niż Polaków. A biuro? Cóż są kochani aż Cię tu ściągnę i trochę popracujesz. Potem wzdrygaja ramionami i nic nie idzie załatwić.

BimBAM

Jak wygląda praca na produkcji tortów ogólnie pieczywa mrożonego koło Erfurtu wiem że praca na 3 zmiany stawka 9,27 ,jak z mieszkaniami i ludźmi są ok ? ,ile przeciętnie wychodzi się na czysto ? czekam na opinie

Leszek

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy mają stosunkowo dużo pracy?

Cindyrella
@Leszek

Maja 4 polskich koordynatorow co duzo pomagaja. Tam gdzie ja bylam to na miejscu tez sa polscy tlumacze i nie ma problemow z dogadywaniem sie. W sensie ze na zakladzie . Praca jest zawsze, przynajmniej odkad ja tu jestem. Nie ma ze cie rzucajom gdzies z jednej firmy do drugiej. Mieszkania oni organizuja, szalu nie ma na mieszkaniach ale sa blisko pracy i maja duzo kawalerek dla par. te mieszkania nie som w hotelu tylko normalne w bloku.

bbbbbbb

ja tam tez pracuje i firma spoko polecam

Kinia1985

Witam czy wybiera się ktoś może po niedzieli na bagietki do miejscowości Suhl?

Witold

Czy agencja stawia jakieś wymagania na starcie?

Łukasz

Witam Czytałem wiele dobrych opinii o tej agencji Chce wyjechać razem z partnerką i mam pytanie.. Czy znajomość języka jest niemieckiego jest obowiązkowa ? I proszę o jakiś kontakt do polskiej poordynatorki z rego biura Pozdrawiam ;)

Witek

Agencja ma bardzo dobrą opinię więc i wpisy są ok.

Pawel

Witam. Czy pracuje ktoś przez nich w Waltershausen jako komisioner odzieży?

eL

nie wierze... gdzie ty takie brednie słyszałeś? wez sie ogarnij gosciu bo jak przegladam te komentarze to mam wrazenie ze wieczorem siadasz i wypisujesz takie rzeczy. moze najwyzsza pora udac sie z tym do specjalisty... znalazlem ich oferte i skorzystalem, nie ponoslem zadnych kosztow jako kandydat

Pawe654

Agencja warta polecenia ! Mają porządne oferty z dobrymi stawkami, więc nie ma co narzekać. Ogólnie kilka osób z mojej rodziny dzięki tej firmie ma dobrą i stała pracę na porządnej umowie.

Szanują ludzi - kandydatów, pracowników i zleceniodawców. Wszystkich traktują równo - nie ma że kogoś wywyższają czy ignorują.

Zostaw merytoryczną opinię o John Personal - Erfurt

• Jak się pracuje w John Personal?

Zobacz opinie na temat firmy John Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w John Personal?

John Personal