ETO MAGNETIC

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ETO MAGNETIC

Luki

Coraz gorzej w firmie. Ludzie sie zwalniaja i zwalniac beda. Coraz wiecej wymagan a w zamian nic.mozna sie dorobić ale garba.

Zbyszek Kieliszek

drodzy pracownicy EtoMagnetic powiedzcie mi proszę, co oprócz pensji bazowej, luxmedu, multisportu, obiadów i premii za obecność otrzymujecie? Jakaś premia kwartalna/roczna, wczasy pod gruszę, wyprawki dla dzieci, bony na święta? W jaiej wielkości kwotowo lub jeśli to jakiś procent od podstawy? Czy tyczy się to również produkcji i biura? Pozdrawiam wszystkich.

Zbyszek Kieliszek
@Zbyszek Kieliszek

Czy ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie?

Większość

Dziękujemy związkom za 6 nocek w listopadzie ????????

ETO.PRODUKCJA.Wszyscy
@Większość

Nie ma za co...Nam pasuje .Wy ze wszystkim macie problem .Wiecznie niezadowolone a najwięcej do powiedzenia mają te które w Zwiazkach nie są . Z tego co wiem to dziewczyny pisały pismo .Taka jest wola Pana Dyrektora. Coraz bardziej rozumiem jego podejście do WAS i nie dziwię się że jest taką Niedostępną osobą i chętną do zmian .Szacunek dla niego i uznanie .Z Wami wszystkimi trudno jest wytrzymać .Jak nie pasuje to się pozwalniajcie !!!Mniej będzie jadu , chamstwa i wredoty!!!

A ja jestem w Zwiazkach
@Większość

Proszę tu bredni nie wypisywać bo aż się popłakałam że śmiechu.... Jak Pani nie pasuje to proszę urlop wypisać... Zarząd Firmy poszedł Wam na rękę a Wy już pretensje macie? JAK zlecenia były to większość zapier... Od niedzieli do piątku i jakość Wam to nie przeszkadzał, jak nienormalne stałyscie pod listami by się na dodatkową pracę wpisać.. Nic Wam nie pasuje-atmosfera, firma, pieniądze, ludzie, brygadzistki, liderki, linie.Jak macie problem z tymi zmianami do proszę udać się do Pana Dyrektora na rozmowę, jest bardzo otwarty i często dostępny w firmie. Jak macie zamiar tak marudzić to lepiej ta prace zmień ie na inną. Obecnie na rynku pracy panuje przepych i na pewno tak uzdolnione i mądre Panie znajdą coś adekwatnie do poziomu jaki reprezentują. Powodzenia

Dziewczyny jaki styl panuje w ETO MAGNETIC?

Janina

Bansujemy do rytmów zarządu. Lans dozwolony tylko w szatni, na hali tylko szpitalne mundurki i wybite na karcie numery.

Krzysztof

Gorąco... mogliby w końcu coś z tym zrobić

Wojciech
@Krzysztof

Masz na myśli to, że nie ma na hali produkcyjnej klimatyzacji? Przy wysokiej temperaturze powietrza obowiązują w firmie na pewno jakieś zasady BHP. Dodaj swój komentarz na temat warunków pracy i wynagrodzenia w ETO MAGNETIC. Pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/eto-magnetic-sp-z-o-o,23634 pojawiło się kilka ogłoszeń rekrutacyjnych między innymi technik produkcji i młodszy magazynier-praca sezonowa na wakacje. Firma oferuje sporo benefitów. A jakie bonusy do wynagrodzenia mogliby wymienić obecni pracownicy?

@Wojciech

Klimatyzacja nie może być ponieważ na produkcji mamy wtryskarki..Mozemy mieć wiatraki ale klimy nie.

ja i ty

gdzie ten zakład co an produkcji 22 placą> to chyba z wszytkimi premiami

@ja i ty

Jak więc Twoim zdaniem wygląda sytuacja związana z warunkami finansowymi w ETO MAGNETIC? Powiedz coś więcej na ten temat.

Gosia

Byłam niedawno w Eto na rozmowie o pracę-mój zakład zamknięto zrobiłam sobie małe wakacje a teraz do szukania pracy.Pani kadrowa bardzo dużo mówiła nie dopuszczając mnie prawie do głosu,wydawała się być osobą kompetentną ale chyba nie do końca-przerosło ją chyba moje doświadczenie . Po rozmowie miała dzwonić na drugi dzień a tu cisza do tej pory. Zresztą to już i tak nieaktualne odbłam jeszcze dwie rozmowy i pracę zaczynam 2.08 w innym zakładzie. Moje wrażenia : na hali duszno i unosi się zapach jakby kleju lub smaru stanowiska niczym z PRL-u trudno nazwać to linią produkcyjną skoro robią tam po 3 osoby ,wszystko stare i odpychające.Na produkcji przepracowałam 11 lat ale z takimi warunkami się nie spotkałam no i najważniejsze pensja bardzo niska jak na produkcję 18,60 na początek a potem19,10.Teraz na produkcji płacą najmniej 20 zł na początek ja dostałam 22 zł no i premię 15% obecnościową.Osobiście nie polecam chyba że ktoś zdesperoesny.

Także tego
@Gosia

Wszystko to jest prawda.Dodam jeszcze że zarządzenie co niektórych osób stoi niedaleko za ciężka komuna.

opole
@Gosia

A gdzie znalazlas prace? Bo ja tez szukam.

Gosia
@opole

Nie wiem czy to podpucha bo mój post został skasowany poprostu trzeba szukać

Ale o co chodzi ?

@Gosia

Jak sama wiesz pracodawca często kontaktuje się tylko z osobami, które pozytywnie przeszły weryfikację rekrutacyjną. Może stawka, którą Ci zaproponowano była tylko na początek podczas okresu próbnego, a później można się starać o podwyżkę. Na produkcji zwykle także jest akord, który może podwyższyć wypłatę lub premie za wyniki. Jeśli możesz dodaj jaki kontrakt Ci zaproponowano. Długoterminiwy i stabilny, czy raczej zlecenie?

gosia

(usunięte przez administratora)a tak miło było na rozmowie w Eto

!!!! Z BIEGIEM CZASU OKAŻE SIĘ KTO LUB CO ZA MNĄ STOI I STAĆ BĘDZIE !!!!

Korek

Ludzie wciąż sie zwalniają jest coraz gorzej.

@Korek

Znasz może powody, dla których osoby, o których wspomniałeś zdecydowały się zwolnić z pracy w firmie ETO MAGNETIC? Składanie wypowiedzeń przez pracowników jest zawsze trudnym momentem dla każdego pracodawcy, dlatego ciekawi mnie, czy firma próbuje w jakiś sposób wpłynąć na zmianę decyzji tych osób? Np. poprzez zaproponowanie podwyżki?

Audi
@Korek

Ciekawe dlaczego7?

Anty

A pracownicy?Żenada,dajecie się zastraszac i to na legalu....Marudzicie,narzekacie a nic sami nie potraficie zrobić.Jesteście beznadziejni.Każdy mysli tylko by jemu dobrze było.Nie jest dziwne że w firmie tak jest źle jak go tworzą takie Nieuki!!!Dajecie sobą manipulować, za każdy grosz jesteście zawistni .Jak Kain i A....Jest mi wstyd ze takie tępe jest społeczeństwo w firmie a zwłaszcza (usunięte przez administratora) ..Co wy macie sensownego do powiedzenia?wszystko źle , Social źle bo zazdrość diod chwyta ze ktoś może mieć więcej?i dobrze Wam .A sama nie mówicie o swoich stawkach o tym że macie więcej niż inni o tym że premie wysokietylko Social Wam przeszkadza.Judasze wredne .Oby Was pokarało za niej fałsz i zazdrość .Z całego serca życzę.....

Robię swoje
@Anty

A ty kto uczony Prof. Miodek! Jeśli jesteś taki mądry i wspaniały to może poprowadził byś zagubione owieczki jak Mojżesz i może w końcu coś się zmieni xd

Beata
@Robię swoje

Chyba sam przyznasz mi rację, że wdawanie się w tego typu dyskusje raczej niczemu dobremu tu nie służy. Przeglądając Internet natknęłam się na wiele ofert pracy od firmy ETO MAGNETIC. W związku z tym może powiesz mi, czy pracodawca ten daje szansę na zatrudnienie tym osobom, które nie posiadają imponującego doświadczenia zawodowego w takiej samej bądź tożsamej branży?

.........................
@Anty

ŁOSIE PRZECIEZ TO NIE ONI NIE DO KOŃCA to firmy manipuluja takimi nieukami nieudacznikami i cel jest osiągniety ludzie myślą tylko norma norma 1 drugiego(usunięte przez administratora)skoro jest premia dla zespołu to twórzcie zespół a nie 3 pracuje a 2 się (usunięte przez administratora) jak już to premie powinny być indywidualne po za tym na umowie nie jest napisane że praca na akord jak chcą na akord to niech płacą od sztuki a nie 2800 brutto ale tak jest tanie wystarczy znaleść paru (usunięte przez administratora)wystarczy popatzreć w autobusie jak się wraca część żartuje uśmiecha się to te obiboki z lepszymi fuchami lżejszymi a część wypruta siedzi cicho i po pracy myśli tylko o piwie a nieroby nawet w sob przychodzą bo mają sporo sił

.........................
@Anty

a bonów nie mieli prawa zabrać ale właśnie o tym pisałem trzeba zgłaszać takie sprawy do pipu jeśli jesteś zatrudniony rok przez firmę bony się należą i już ale jak ktoś jest (usunięte przez administratora) i o tym nie wie wystarczy 1 telefon i bony by były wolicie siebie na wzajem zagryzać oni to lubią niż im dowalić każdy wie że w jedności jest siła dlatego firmy tak robią

@.........................

Przypominam Ci, że na forum obowiązuje kulturalne słownictwo. Rozumiem Twoje rozczarowanie, brakiem bonów świątecznych i premii. To mało motywujące. A inne dodatki z pakietu socjalnego takie jak dofinansowanie do wypoczynku letniego, czy prywatna opieka lekarska. Tez zostały cofnięte? Napisz jak obecnie firma zapatruje się na te pozapłacowe benefity.

Oskar

Najlepszy numer zrobili teraz na święta z bonami dla pracowników. Praktycznie w dniu ich rozdania ogłosili, że pracownicy przebywający podczas całego roku na określonej liczbie zwolnienia lekarskiego nie otrzymają bonów wcale. Zatem jeśli ktoś w styczniu zmagał się z urazem 3tyg to teraz dowiedział się, że nie otrzyma bonów świątecznych. Na jakiej podstawie ustalili tą ilość dni? Tego nie wiadomo - zagadka. Zatem kilku letni pracownik nie dostaje nic, a ktoś zatrudniony w połowie roku dostaje bony. Cyrk. Chcieli zaoszczędzić, ale niewykluczone, że taka postawa firmy wpłynie na jakość pracy i ogólne podejście pracowników :)

@Oskar

Posypia sie l4 i zwolnienia z pracy.Oby jak najwiecej wypowiedzen!

Młoda
@Oskar

Ale czemu to jest źle? Jeśli ja pracowałam cały rok bez żadnego L4 a ktoś pół roku udawał że jest chory to czemu on ma dostać bon? Najwyraźniej nie zależy mu za bardzo.... Wreszcie trochę sprawiedliwości. Bo w limicie były prawie 2 miesuace nieobecności a nie 3 tyg!!

Evm
@Oskar

Co za świństwo!!!!żeby tak traktować pracowników!!!!nie ma tam już przyszlosci!!!

Doswiadczony
@Młoda

może dlatego, że koncern sprawdza kazde l4 nawet gdy lezysz połamany doszczetnie i tak pojdziesz na komisje lekarska bo napewno symulujesz. moze dlatego ze pracownikom zabrano pieniadze za to samo kilkukrotnie: za frekwencje, kara na prace w weekend i kwota z bonów, a to juz duuużo kasy mniej w budżecie domowym.a gdzie mikołaj dla dzieci?

Etoo

W limicie było 24 dni ,to jakie dwa miesiące

@Młoda

Fajnie by było wziąć pod uwagę osoby które chorują cały czas co 2 tyg a nie osoby ktorych nie ma ciągiem dłuższy czas na zwolnieniu. A nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Oby Tobie nic się nie przydazylo co Cię wykluczy z bonów na koniec roku i cały przyszły.

@Oskar

Mam te bony głęboko gdzieś...wielka łacha.Gdybyście chcieli to Social rozwiązał by problem ale słuchacie głupot i nieprawdy!Jak łatwo można ludzi przekabacic kłamstwami....

Robię swoje
@Młoda

Nie bądź jak ten ogrodnika pies , patrz na siebie , a nie na innych, Zawiść, zazdrość ,ciekawe jak często strzelasz z ich na dywaniku ??

Czas pokazał

Zmarnowane 5 lat(usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Czas pokazał

Takie porównania na forum nie są zbyt trafne. Pięć lat pracy to dość długo i pewnie musiałeś widzieć także dobre strony zatrudnienia. Napisz co chciałbyś zmienić lub poprawić w Eto Magnetic? Zachęcam Cię do bardziej szczegółowej i obiektywnej opinii.

Myszka
@Grzegorz

Kolega ma racje, nie szanują ludzi, nie dbają o nich. Poprawić to trzeba by tam wszytko począwszy od kadry zarządzającej

Sylwia
@Myszka

Ok, z Waszych wypowiedzi wynika, że negatywnie oceniacie relacje między szefostwem a pracownikami. Jak Twoim zdaniem pracodawca powinien zadbać o swoich pracowników i o poprawę atmosfery pracy? Proszę o konkretne informacje.

Katarzyna Skrzynecka

Zgadzam sie z takaprawda. Jest sporo wad w firmie np. bardzo niejasny zakres obowiazkow. nie przyjemne zagrywki ze strony pracodawcy, typu musisz przyjsc do pracy bo nie zdazylo sie wypisac urlopu i przewidziec planow firmy. Ogolnie praca w miare, ale kilka razy bylam na lince (usunięte przez administratora) nie da sie wytrzymac z ta pania, i z tego co obserwuje to zadnej poprawy na tej lince nie ma. (usunięte przez administratora). Z glosow slysze ze tam niezle krzyki nieraz sa, a i dziewczyny sie czuja bardzo niekomfortowo tam. Jak sie nie ma kontaktu z niektorymi ludzmi w firmie i dobrze trafi to jest na prawde fajnie. nawet ukraincy sobie chwala. Mi sie podoba, fajne befenifty, da sie zarobic. Zycze dobrze trafic, i na prawde da sie pracowac. A tak po za tym to duzo plotek jak w kazdej firmie. Brygadzistki calkiem spoko, liderki, nie koniecznie, bardzo zalezy. Bo da sie robic swoje bezstresowo, a mozna pracowac w napieciu. 2/5 to malo. dalabym 3,5/5, na minus liderki i przez brak chodow raczej nie awansujesz. Rodzinna firma xD

Lokki

Hej. Jak wygląda praca na produkcji ( montażysta Elementów Elektromagnetycznych) dla mężczyzn.? I jak wygląda praca na magazynie?

Pasażer

Osoba w biurze odpowiedzialna za autobusy pracownicze niech się zainteresuje dlaczego codziennie 19 przyjeżdża spóźniona i autobusy są za małe. Kilka osób musi stać bo brakuje miejsca. To kpina.

Kamila
@Pasażer

Rany,ale długo stałaś, aż 15 minut !Nie przesadzacie , robicie problem z niczego .....Nogi ci odpadły .Nawet wiem kto to napisał....Wiecznie chodzisz babo do kadr i na wszystkich Skarzysz Pani M.....

Zdegustowana
@Pasażer

Ale skoro płacę za autobus to dlaczego mam stać? To nie MPK a autobus dla pracowników i skoro płacimy chcemy usiąść i odpocząć po 8 godz stania. A wy przymykajcie oczy jak na wiele innych rzeczy to na pewno będzie lepiej.

Ecas
@Pasażer

To jeszcze nic.. pamiętam jak pracowałem w ETO i autobus który czasowo powinien być na PKS jesli dobrze pamiętam o 5:28, spóźnił się ponad godzinę..

Małgorzata
@Zdegustowana

Staram się zrozumieć Twoje rozżalenie. Może po prostu powinniście porozmawiać na ten temat bezpośrednio z Przełożonym - to chyba mogłoby przynieść zamierzony efekty, nie uważasz? Zachęcam Cię, abyś przy okazji opisała na inne warunki pracy w ETO MAGNETIC. Czy według Ciebie wysokość tamtejszego wynagrodzenia jest adekwatna do wykonywanych obowiązków?

Wróżka

Tak mi przykro że nie macie Socialu ani porządnych podwyżek.Hahaha .

Bzium

Każdy pisze o braku socjalu - jedni go nie chcą, inni chcą, prawie wszyscy piszą o nieodpowiednim podejściu do pracownika, choćby ze względu na wystawianą punktację przez zwierzchnika. Jako chętny do pracy, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda owa punktacja. Jak ktoś może, niech też dokładniej opisze proces rekrutacji, oraz gdzie się wykonuje badania wstępne/okresowe. Niech to napisze osoba władająca j. polskim w stopniu podstawowym. I żeby to nie był jakiś frustrat.

@Bzium

Ową punktacje wystawia Ci brygadzistka, pod uwagę bierze frekwencję (l4 na żądanie itp) zaangażowanie do pracy, współpracę z ludźmi z lini. Rekrutacja wygląda jak zazwyczaj zapraszają na rozmowę tłumaczą o co chodzi itp. Po jakimś czasie dzwonią czy jesteś dalej zainteresowany. (parę lat temu tak było nie wiem dokładnie jak wygląda teraz). Wszystkie badania wykonuje się w lux medzie.

Agnieszka
@Bzium

Rekrutacja zaczyna się od rozmowy z Panią z kadr, analiza CV, kilka pytań o poprzednie zatrudnienia itd. Trochę informacji o firmie i warunkach zatrudnienia. Po mniej więcej 2 - 3 dniach telefon, czy nadal jest się zainteresowanym, jeśli tak, to skierowanie na badania wstępne do Lux Medu i dzień szkoleniowy po zebraniu większej grupy osób. Tego dnia dostaje się przydział na konkretną linię i zmianę , na początku zazwyczaj jest to druga zmiana. Przez pierwsze dwa tygodnie jest czas szkoleniowo-wdrożeniowy, po tym czasie zaczyna się praca na akord grupowy. Pierwsza umowa jest na 3 miesiące próbne. W zakładzie obowiązują godzinówki, gdzie wpisuje się ile się zrobiło a jaka jest norma na daną godzinę i dane 8 godzin. Teoretycznie te trzy miesiące nowego pracownika traktuje się ulgowo, musi poznać stanowiska i wprawiać się do samodzielnej pracy i wyrabiania akordu. Na początek 17,60 brutto plus dodatek za nocne zmiany, minus 35 zł jeśli korzysta się z pracowniczego busa., przerwa 20 min. z możliwością rozłożenia np. 2 razy po 10 min, ale przerwa wybijana kartą więc liczona przez system. Plusami jest możliwość słuchania muzyki i noszenie własnych ciuchów, od firmy dostaje się koszulki i fartuszki, ale w lecie możesz mieć np własne krótkie spodnie. Mam nadzieje, że wprowadziłam nieco jasności, pozdrawiam

Nikt

Przyszłam dziś do firmy Eto Magnetic na rekrutację. Warunki przedstawiają się następująco -na okresie próbnym poza podstawą 17,60brutto i dodatkiem za pracę w nocy (kodeksową) nie ma żadnych benefitów. -po okresie próbnym są 3 premie, w tym między innymi absencyjna (płać składki chorobowe i nie korzystaj z chorobowego podczas grypy ani nie bierz nż gdy dziecko jest chore, chyba, że nie chcesz dostać 300zl co kwartał* *-ta kwota wzrasta co 3 msc o 60zl, max można otrzymać 560zl) -benefity w postaci luxmedu przysługują dopiero po przepracowanym roku -brak klimatyzacji na hali, co jest dodatkowym minusem pracy. Już teraz na hali jest cieplej, niż na zewnątrz, a co będzie w lato. Tłumaczą to tym, że maszyny wytwarzają na tyle ciepła, że klimatyzatory nie są w stanie chłodzić pomieszczenia. Inne firmy nie mają problemu z odpowiednią klimatyzacją, pomimo większej ilości maszyn. -dojazd do pracy średni - jedyny autobus 319, jeździ co kilka godzin. Poza tym, firma zapewnia bus pracowniczy, jego koszt to 35zl miesięcznie. Być może kwota nie jest duża, ale to głównie w interesie pracodawcy jest to, aby pracownicy dotarli do pracy. Pomijam już rewelacyjną cenę za obiad - 8zl(!). Nie mówię, że ma być płacone 10k miesięcznie i wszystko za darmo, ale przy takiej płacy te warunki są... Średnie bym powiedziała.

..............................
@Nikt

nie wiesz w te bajki łosiu przyjęcia są co chwile a premie śmieszne

crazy f
@..............................

To prawda. .......

Hello

Panie z Solidarności się nie podpisały, zero przygotowania i konkretów

Mi
@Hello

Bo zabrakło tej konkretnej Pani na zebraniu.

Szatanek
@Hello

Jak opowiedziałam mojemu ksiegowemu co Pan Dr przekazał Wam to się potknął bo nie uwierzył jak takie głupoty można opowiadać .A najlepsze w to że uwierzyliscie?gdzie rozum i logika Wasza?przecież to są karalne prawnie rzeczy!!!Fundusz idzie z odpisów podatkowych od każdego pracownika a nie z Pana Dr kieszeni!Lata wstecz mozna pieniądze odzyskać z podatku .Skoro Dr dokłada z wypracowanego zysku a funndusz jest z odpisu to niby dlaczego miałby zabrać?nic na tym nie straciłby!a w tej chwili zyskuje na swoją kozysc a nie na Wasza.Proszę pójść do doradcy i zaczepnac wiedzy co Wam się należy i co można.Komentarze niektórych pracowników są nie na miejscu i świadczą o Waszym poziomie.A może warto pomagać tam gdzie ludzie na to zasługują bo tutaj nadal jest zacofanie.Nie potraficie walczyć o swoje prawa !!proszę sobie kodeks pracy kupiec i dobrze przeanalizować !!

Anna Kasia
@Szatanek

Najciekawsze jest to, że o ZFŚS a co za tym idzie "wczasy pod grusza" oraz bony upominaja sie osoby które częsciej sa na L4 niż w pracy A ich wkład w pracę na linii (I tym samym w premie akordowa) równa się zero

@Anna Kasia

Zapewniam ze nawet jak jestem na l4 to zrobie wiecej niz ty bedac w pracy caly miesiac

@Szatanek

Tak mi przykro . Było zasięgnąć opinii przed zebraniem ..... . Mądry Polak po "szkodzie" . Szkoda , że "Ci" mądrzejsi nie uświadomili tych "głupszych " . A wystarczyło porozmawiać z ludźmi, zasięgnąć opinii . Krótko pisząc przygotować się , mieć argumenty , a nie teraz obrażać się nawzajem , wypominać , kto zrobił źle , a kto dobrze (każdy ma prawo do swojego zdania, opinii). Jesteśmy dorosłymi osobami , a nie potrafimy ze sobą porozmawiać . Piszemy na forum jakieś głupoty, z których ktoś ma ubaw . Osoby ,które poczuwają się odpowiedzialni za nasze reprezentowanie przed Dyrektorem mają szanse nauczyć się na błędach . Moi mili trzeba wyjść do ludzi i robić dla ludzi . Podkreślam dla ludzi ,a nie pod siebie (a później uciekać do skrajności i pisać na forum o zazdrości i różne inne brednie ) . Proszę o jedno skończcie z głupotami na forum , nie załatwiajcie spraw publicznie bo nie do tego forum służy . Reszce zostawiam bez komentarza . Dziękuje za uwagę :)

Pis
@,

Przykre jest ze wypowiada sue Isobel ktora sama nic nie wnosi....Wasteful as wszystko obwiniacie Zwiazki....Co sir dzieje to one....Czy kiedykolwiek rozmawialas jedna z nich?zapewne nie.Moze powinnas miec swiadomosc ze maja pod gorke , sa blokowane z kazdej strony .Nie ma mozliwosci wychodzenia do ludzi bo Dyrekcja na to Mir pozwala.Nie maja mozliwoaci organizowania spotkan , posiadania wlasnego zaplecza.Jest im to blolowane.Maja tylko tablice na ktora moga wykozystywsc do swojej dzialalnosci.Dostaja odmowne pisma wszystkiego co prawnie I'm przysluguje.Nie jestes wiec nie pisz bzdur.Wszyscy krytykują je,opowiadaja niestworzone bzdury .Ty nie wiesz co robią poza zakładem i ile pracy swojej w to wlozyly.Potraficie tylko wszystkich oceniać a problem największy jest w firmie i w was.Wierzycie w brednie Wam opowiadane .MOZG JEST PO TO BY GO UŻYWAĆ!!!Zgodzę się z tym że się Panie nie przygotowały ale kogoś zabrakło kto wie więcej....Uczymy się na błędach ale sami też pracownicy mogą więcej .Gdyby zwiazki stanowiły większość , nasz Pan z pednoscia by się inaczej zachowywał.Każdy chce lepiej a nic od siebie nie daje , to się też Was tyczy.Fundusz jest obszernym tematem i trudnym ale wcale nie zamkniętym....Jeżeli związki pokieruje to dalej to on POWSTANIE!!!!_Jest nakaz utworzenia a nie propozycja.Pracownicy nic nie mają do powiedzenia.Obowizkiem pracodawcy jest utworzenie Funduszu.Proszę mi nie pisać o tym że forum tego nie służy.Opinie o pracodawcy i tym co w firmie ma miejsce ma prawo znać każdy kto tu zagląda!!!!

EVM.*230.270.130
@,

Badzcie skazani na łaskę Pana Dyrektora , sami wybraliście...Proszę nie oceniac Związków skoro nie wiesz co robią i co zrobiły.Pani komentarz jest nieprzemyslany.Firma i ludzie nie są dla mnie warci jakiegokolwiek poświęcenia .Nie zasługujecie na lepsze jutro .....Potraficie tylko marudzic,siać zamęt .Fałsz i obłuda i tępota .

Fakt
@Anna Kasia

Ten cały fundusz to dla nierobów i leserów.

NIEROB
@Fakt

Już zazdrość ?Śmieszni ludzie jesteście.Uważasz że leser siedzi na zwolnieniu bo pracować nie chce?otóż nie , jak się jest chorym to do pracy się nie przychodzi bo się innych zaraza,jak ktoś ma dziecko i nie ma tutaj rodziców to też ma prawo z nim w domu na czas jego choroby przebywać.Nie każdy ma możliwość taką by świadczyć pracę.I proszę mi tu głupot o nierobach pisać.Znam taką jedną linię która tak wygaduje, same kobiety które tylko donoszą i sieją zamęt.Jednen tylko tam Pan często zalatujacy już z oddali .Pora i z tym też zrobić porządek.

?????
@Hello

Solidarnosc nic nie zrobi skoro w pracownikach jej nie ma , sami jesteście"niesolidarni,niezgrani, marudni."Chcecie dużo a nic nie potraficie dać wzamian.Wiecie czym jest lojalność i poswiecenie?POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZWIAZKOWCOW A JEST ICH GARSTKA Spośród tych 500 osób.Gdzie jest reszta?Gdyby Was było 200 -300 to nic nie zostało by zabrane i byłby Social!!!Nie tak zachowują się Polacy bo ponoć są nieustepliwie darzący do celu.Wstyd , wstyd....

Zostaw merytoryczną opinię o ETO MAGNETIC - Wrocław

• Jak się pracuje w ETO MAGNETIC?

Zobacz opinie na temat firmy ETO MAGNETIC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETO MAGNETIC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ETO MAGNETIC?

Kandydaci do pracy w ETO MAGNETIC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ETO MAGNETIC