Kilargo Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kilargo Sp. z o. o.

Oliw

Może mi ktoś napisać jakie wynagrodzenie plus minus, w dziale sprzedaży?

angela
@Oliw

Nie sądze by ktoś podał wynagrodzenie, na rozmowach rekrutacyjnych rzadko się mowi o zarobkach dopiero wtedy gdy finalizowana jest rekrutacja i zakładam ze wtedy moglabys poznac wynagrodzenie jeśli taka propozycje zatrudnienia bys dostala

Czy może ktoś napisać jaki jest powód, że Kilargo potrzebuj tak dużo nowych osób? Jakiś poważne zmiaekny w firmie? Chcę aplikować dlatego tak dopytuję!

patyk
@Marek

bardzo duża rotacja ludzi

gocha
@patyk

a może nie każdy się nadaje na dane stanowisko??

l
@Marek

Rozwoj firmy, przygotowanie do nowego sezonu

dert
@gocha

a może takie warunki pracy :P

Daniel

To bardzo dobre informacje, skoro firma się rozwija to są perspektywy spokojnej pracy.

Benek

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś o pracy specjalisty w logistyce? Na jakie warunki mogę liczyć? Chodzi mi o jakieś dodatki typu leczenie, karta multisportu? Czy jakieś premioe do podstawy? Słyszałem, że firma jest spoko.

jolka
@Benek

Karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, tj w ogłoszeniu :)

Key Account Manager

Pierwszy etap z business HR partner. Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze bez oklepanych HR-owych pytań. W przeciągu tygodnia powrót z informacją o kolejnym etapie. Na drugim etapie merytoryczna rozmowa z dyrektorem działu, czuć profesjonalne podejście do tematu. Niestety, minął już ponad miesiąc od ostatniej rozmowy a kontaktu ze strony HR już nie było. Uważam, że na odpowiedź zwrotną zasługuje każdy kandydat, niezależnie od stanowiska na które aplikuje. Domyślam się, ze proces rekrutacyjny został zamknięty i nie spełniłem wymagań potencjalnego pracodawcy lecz to tylko domysły.

Czy zamierzają państwo usprawnić komunikację z kandydatami?

Witam Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Area Sales Manager na Śląsk, czy ktoś wie jak płacą, jakie auto i jak z używaniem ? Czy jest budżet na wsparcie ? Mam doświadczenie z mrożonkach ale jakoś u dystrybutorów nie specjalnie widziałem tą markę ? Sprzedają się te lody ? Dzięki za jakieś info i konstruktywne odpowiedzi

ostatni

pracuje tu na magazynie od niedawna. pieniądze dobre, szefo i koledzy ok.

dur

Prawdę mówisz :) !! omijać z daleka.

Mordor

Ludzie rotują, jak wszędzie. Jest dużo ofert pracy na rynku, w końcu mamy rynek pracownika. Firma, jak firma...średniak. Są zalet, są wady. Nie jest to korpo i to na plus. Każdy znajdzie coś dla siebie.

ABCDE

No ciekawe .....Podobno jest tak dobrze ,a w Kaliszu jeszcze ludzi szukają na koniec sezonu,np gotowacza. Hmmm....Niektórzy tu piszą takie bzdury z jakiego powadu tak się dzieje,ze ręce opadają . A prawda jest taka: mało płacą, ludzi mają za nic,napięta atmosfera,zła organizacja pracy na produkcji i wiele ,wiele innych......

Bodzio

Powiedzcie mi dlaczego Kilargo ma tak dużo nowych ofert pracy?

anka
@Bodzio

Bo sa 3 lokalizacje :) pracuje w administracji w Kaliszu, niebawem zakłady będą przygotowywać się do kolejnego sezonu. Poza tym trzeba uwzglednic to ze jest sporo pracy i ludzi do pracy potrzeba, a ze na niektóre stanowiska ciężko się dostać bo trzeba mieć fachowa wiedze to niektóre ogłoszenia sa caly czas.

larson
@Bodzio

bo jest duża rotacja na każdym szczeblu

Norbert

Nie rozumiem stwierdzenia, że usuwane są prawdziwe opinie. Negatywne opinie wystawiane przez ludzi którym nie chce się pracować tylko oczerniają firmę !! To ma być ta prawdziwa i obiektywna opinia?

anuska
@Norbert

święta racja, widać kto jak często tu bywa. Niektórych zajęciem - czyt "pracą" jest siedzenie i pisanie obraźliwych postów

dert
@Norbert

byłych kierowników, kontrolerów jakości, liderów produkcji, technologów, pracowników produkcyjnych nazywasz osobami którym nie chce się pracować ?

Obecny

Może Kilargo nie jest idealna firmą ale takich nie ma. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Czasami warto zrobić wszystko żeby poprawić sytuację i atmosferę w firmie dla dobra wszystkich zatrudnionych. Dobrze wiecie, że część osób udaje tylko, że pracuje!!!

opal

witam jaką umowę się dostaje ?

Kola

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Może trzeba pomyśleć co umiem i gdzie mogę pracować, Kilargo nikogo nie zmusza do pracy. Jeśli ktoś czuje się na siłach może aplikować na stanowisko kierownicze! Nie każdy moze być managerem, to jest stresująca praca!!

Cezary

Wydaje mi się, że niektórzy powinni spojrzeć na siebie bardziej krytycznym wzrokiem! Jest dużo osób zadowolonych z pracy w Kilargo i tylko część maruderów, którym ie chce sie pracować i mają pretensje.

Laluna

"Jak się nie chciało nosić teczki to się nosi woreczki" to fajnie powiedzenie pasuje do realiów. Praca fizyczna jest ciężka ale każdy wybiera to co musi.

Aśka

A mi się podoba na produkcji, wbrew pozorom wcale nie jest zimno bo temperatura 12-15 stopni :)

George

żeby pracować na produkcji to nie trzeba tu większej logiki. jak ktoś jest bystry to szybko się nauczy.

Bleeeee
@George

Wiadomo,ze na produkcję to potrzebna jest tania siła robocza! !!Nawet mysleć nie muszą. ... To idź na tą produkcję,najlepiej w Kaliszu......

George
@Bleeeee

Jestem w Chechle i tu mi dobrze :)

Serce

Interesuje się pracą w Kilargo i czytam opinie o firmie. Są one bardzo podzielone i właściwie trudno wyrobić sobie zdanie. Słyszałem, że firma spoko.!

Milka
@Serce

Ja osobiście jestem zadowolona, pracuję w logistyce, 8-16, weekendy wolne, fajny zespół.

Kami

Na produkcji prosta praca, pakowanie, prace manualne przy linii. Szukałam pracy dorywczej. Poleciłam pracę koleżance i jesteśmy na jednej zmianie. Osobiście jestem zadowolona.

Zostaw merytoryczną opinię o Kilargo Sp. z o. o. - Chechło Pierwsze

• Jak się pracuje w Kilargo Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kilargo Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kilargo Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kilargo Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kilargo Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kilargo Sp. z o. o.