Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: Kilargo Sp. z o. o.

Oferty Pracy odpowiedz
Pracownik produkcji
2014-04-12   KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia już kilkanaście lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie, Drogi Kandydacie, oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.
zdjecie uzytkownika
marcinek - 2014-04-13 08:52:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Oferty Pracy - 2014-04-13 08:52:53]:
WoW a jak wygląda proces rekrutacji w tak dynamicznej firmie,i jakie warunki taki kandydat powinien spełniać ,zaszczytem było by mięć okazje tam pracować choć ubolewam że tylko okazję co oznacza że prace tymczasową
zdjecie uzytkownika
niezadowolonymlodszypracownikprodukcyjny - 2014-04-13 15:58:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracowalem tam nie jeden sezon, ale szkoda mi bylo gdy bylem chory i pozniej mi umowy nie przedluzyli, bo pan ( usunięte przez administratora )nagadal glupot kierownikowi i o ponownym przyjeciu moge pomarzyc, a pracy nie stety, ale nie ma...
zdjecie uzytkownika
Zibi - 2014-04-15 12:07:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowalismy az 3 dni przyjetych bylo 15osob a zwolniono 7 po 3 dniach wiecej zalatwjania szkolenie lekarz to byly nocki 1dzien popoludniu ja bylem tasmie nie bylo zastrzen niewiem dlaczego zwolniony...
zdjecie uzytkownika
Niezadowolony - 2014-04-29 22:41:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Czytałem wasze opinie i poczesci macie racje. Pracowalem tu jakis czas temu na zmianie u tego 60 letniego brygadziscy nie bylo najgorzej. Najlepiej robilo sie na 2 zero jakiej kolwiek kontroli ze strony kierownictwa. Palic mozna palic u mechanikow ale tylko na popołudniu i nockach rewelacja. Gdyby tam byly kamery to by sie dyrekcja przerazila ile tam osob korzysta z uprzejmosci mechanikow tak na marginesie
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-05-10 16:04:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Niestety na zdrowie psychiczne znacznie, znacznie bardziej !!!
Oferty Pracy odpowiedz
Młodszy pracownik produkcji
2014-05-19 Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy pracownik produkcji Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (okolice Pabianic) Zadania: Praca przy linii produkcyjnej, produkcja lodów Wymagania: Aktualna książeczka sanepid Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym Rzetelność Sumienność Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:anna.czupryniak@kilargo.pl z podaniem w tytule wiadomości nazwy stanowiska. Więcej informacji pod numerem: 43 881
zdjecie uzytkownika
tomuś - 2014-05-21 13:53:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
co do tej oferty powyżej to ktoś wie co przy takich wymaganiach ma do zaoferowania firma Kilargo dla człowieka na produkcji?
zdjecie uzytkownika
wwwwwww - 2014-05-25 20:56:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
To prawda . wiecznie chodzisz w weekendy do pracy a jak chcesz wolne to maja pretensje bo ludzi nie ma ...
zdjecie uzytkownika
Antek - 2014-05-27 18:34:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Moze po prostu maja mało zatrudnionego personelu w Kilargo, bo obecnie poszukuja Laborantów, to bedzie łatwiej wziąć wolne, zwłaszcza w wakacje.
zdjecie uzytkownika
vv - 2014-05-29 16:55:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [Antek - 2014-05-27 18:34:02]:
nie rozumie co ma laboratorium do personelu. A ludzi na produkcji mało niestety jaka płaca taka praca i jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie :) :)
zdjecie uzytkownika
MPP - 2014-06-01 22:01:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
(usunięte przez administratora). Praca w kazdy wekend tak zwane nadgodzine za które nie płaca,atmosfera na produkcji do bani. Ogólnie nie polecam
zdjecie uzytkownika
rozważający - 2014-06-02 17:19:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ktoś orientuje się jak wygląda zaplecze laboratoryjne, praca w labie i zespół? jakieś przybliżone wynagrodzenie dla laboranta ?
zdjecie uzytkownika
tomuś - 2014-06-02 22:22:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
możecie powiedzieć kilka słów o pracy na stanowisku laboranta? czy pieniądze są porównywalne jak na produkcji?
zdjecie uzytkownika
niki - 2014-06-27 20:26:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
labolatorium a produkcja to dwa różne działy a każdy dział rządzi się swoimi prawami, wysokość zarobków również jest inna w każdym dziale ale także na każdym stanowisku wygląda to inaczej, narzekacie na obecną kierowniczkę labo, na dawną też narzekaliście, na produkcji przy taśmie zarabiają najmniej, labo traktowane jest jak administracja więc zarobki są lepsze ale na okresie próbnym nie spodziewałabym się zbyt wiele
zdjecie uzytkownika
tomuś - 2014-06-27 23:12:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak będzie się dobrze spisywał i powie kilka miłych słów to a nóż widelec trafi do tej bardziej przyjaznej kierownictwu grupie ;)
zdjecie uzytkownika
tomuś - 2014-06-28 15:02:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
o i tak właściwie to na jakie pieniądze mozna liczyć w Kilargo ? jest ktoś z Was w stanie określić widełki płacowe?
Kilargo Sp. z o. o. "Wywiad z Bartłomiej Czubak - Dyrektor Personalny w firmie Kilargo Sp. z o. o."
Czy firma Kilargo posiada jakąś standardową procedurę rekrutacji? Jak wygląda i czy jest jakiś szczególny okres przyjęć? Temat rekrutacji jest tematem złożonym. Przede wszystkim, procedura tego działania uzależniona jest od tego, na jakie stanowisko szukamy pracownika. Jeżeli chodzi o funkcje menadżerski to liczba etapów jest dostosowywana do konkretnego zapotrzebowania, ale składa się z co najmniej trzech części. Pierwsza z nich to rozmowa z pracownikiem HR. Drugie spo...
zdjecie uzytkownika
zana - 2014-07-01 07:08:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
chyba nie myślisz, że ktoś kto pracuje w Kilargo poda Ci kwote jaka zarabia na formum publicznym, zatrudnij się to zobaczysz ile tu się zarabia
zdjecie uzytkownika
ANIA - 2014-07-02 18:17:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [tomuś - 2014-06-28 15:02:10]:
Stanowisko młodszy pracownik produkcji miesiąc maj 2014 roku przepracowałam 22 dni 176 godz. 1 maj w pracy, dwie soboty w nadgodzinach, dwa tygodnie nocek (usunięte przez administratora) TRAGEDIA !!!
zdjecie uzytkownika
julia - 2014-07-12 19:47:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
bardzo dobra praca
zdjecie uzytkownika
joker - 2014-08-14 16:48:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [julia - 2014-07-12 19:47:00]:
bardzo dobry kawał
zdjecie uzytkownika
żarłok - 2014-08-22 17:49:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
co do pracy w Kilargo to z miejsca nie polecam osobom , którym przeszkadza najmniejszy mróz. Tacy długo tutaj miejsca nie zagrzeją. Dla osób, które zimno sa w stanie przezwyciężyć mogę powiedzieć, że praca jest ciężka aczkolwiek uczciwa. Także dla chętnych do fizycznej roboty polecam chociażby stanowisko magazyniera
zdjecie uzytkownika
marko - 2014-08-28 08:07:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odradzam pracę w Kilargo , no chyba ze ktoś chce dorobić na wyjazd na wakacje.Jak będziesz pracował to będą tak pięknie ci gadać (usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
fikacz - 2014-09-14 13:43:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
rozumiem, że nie polecacie pracy tutaj , ale robote jest jednak dość trudno złapać, a w Kilargo nie mają do swoich chociażby magazynierów zbyt wielkich wymagań. Jedyne co trzeba sobie wyrobić do uprawnienia na operatora wózka widłowego - z nimi można mieć już dużą pewność, że pracę w Kilargo się dostanie
zdjecie uzytkownika
Nowy - 2014-10-22 10:48:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak wygląda praca w biurze w Łodzi?
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kilargo Sp. z o. o.

Twoj email:
Wiadomość: