Primavera Jastrzębia Góra

Opinie o Primavera Jastrzębia Góra

Olek

Tak rzadko piszecie na forum, czy są jakieś powody?

Lidia

@Pawel tak jak napisała sama firma. Nie zawsze trzeba się tak stuprocentowo kierować opinią obcych osób na forum i lepiej samemu sprawdzić czy faktycznie opinie mają potwierdzenie w rzeczywistości. I samo spróbowanie pójścia na rozmowę rekrutacyjną może być opcją sprawdzenia takich opinii z forum.

@Lidia

Dziękujemy za ten głos. Też uważamy, że warto przekonać się samemu i nie należy się sugerować wyrywkowymi opiniami, które często są niestety niezgodne ze stanem faktycznym.

Pawel

dzieki za ciekawa lekture, bo juz sie dzis tam wybieralem .

@Pawel

Szkoda, że nie chciał Pan poznać osobiście naszej organizacji. Nie warto przykładać wagi do wszystkiego co ludzie piszą na forum. Za to warto przekonać się samemu w trakcie rozmowy o pracę, czy współpraca z danym pracodawcą może pomóc Ci w rozwoju osobistym i zawodowym.

Waldi

Niestety niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Wszystko jest źle.!!

@Waldi

Czasami warto samemu się przekonać jak jest u danego pracodawcy. Niestety ale osoby zadowolone z pracy nie wystawiają opinii.

Kelner

Po przesłaniu CV dostałem telefon , przyszedłem na spotkanie , zadano mi pytania :zainteresowania , miejsce zamieszkania, dojazd ,szkoła .Gdy zakończyłem swoje stanowisko ,dowiedziałem się ,że mam prace:)

patrz wyżej

Lidia

@Primavera Jastrzębia Góra dzięki za odpowiedź. A czy można prosić o link, bo niestety na Państwa stronie nie widzę takiej zakładki, a jednak ta informacja przyda się nie jednej osobie chcącej u Państwa pracować.

@Lidia

Jesteśmy w trakcie budowy zakładki "praca" na naszej stronie internetowej. Tym czasem zapraszamy tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,100942,0,0,oferty_pracy

Pracownik Primavery

Pracuję w tej firmie już ponad 3 lata i mimo tego, że dostaję propozycje pracy w innych miejscach to nie decyduję się na zmianę pracodawcy. Po pierwsze firma się wciąż rozwija i można się naprawdę realizować. Zarobki są ok. Szefostwo faktycznie wymagające, ale to dlatego że pilnują swojego biznesu i wychodzą z założenia, że w pracy się pracuje... Jeżeli chcesz być recepcjonistą, który śpi na nockach to nawet nie aplikuj. Niestety, ale opinie dodają głównie osoby, które rozstają się z firmą w wielkich żalach a ci którzy pracują po kilkanaście lat (są i tacy) siedzą cicho. Polecam pracę w Primaverze osobom pracowitym.

Alalaa

Praca może jeszcze byłaby ok, gdyby nie ta atmosfera? płaca grosze, za naprawdę ciężką pracę. Człowiek tyra od rana do wieczora jak dziki pies.. Kierownicy i szefostwo tylko obserwują do czego się przypierdzielić. Nie dziwię się, że wiecznie szukają pracowników. ????

@Alalaa

Niestety ale atmosferę w pracy tworzą ludzie. Bardzo nam zależy nam na tym, aby atmosfera w naszej firmie była przyjemna. Dlatego między innymi organizujemy imprezy pracownicze, na których lepiej się poznajemy i rozdajemy nagrody dla pracowników roku, które przyznają sami współpracownicy. Jesteśmy obiektem, który dba o wysoki standardy obsługi naszych gości. Nic więc dziwnego, że kierownictwo w trosce o utrzymanie tych standardów, zwraca uwagę, gdy ktoś nie wykonuje swojej pracy należycie.

Alalala
@Primavera Jastrzębia Góra

Zgodzę się, że atmosfere tworzą ludzie.. ale nie tylko pracownicy, ale szefostwo i zarząd również. Pracownicy niedługo zaczną padać.. jak muchy z przemęczena. Co komu dadzą spotkania integracyjne, nagrody? Jak co chwilę pracownicy i tak ododchodzą? To chyba świadczy tylko o tym, że taki system źle funkcjonuje? Nagrody przyznawane między pracownikami? Przecież to tylko tworzy nie chcianą rywalizację. Wasz hotel tworzą ludzie, pracownicy.. gdyby nie oni, nie byłoby 4 gwiazdek a 1.. Więc może warto Ich doceniać a nie na każdym kroku pilnować jak psy.

@Alalala

Po pierwsze, należy sprostować - Primavera Jastrzębia Góra to nie hotel i nie podlega kategoryzacji. Po drugie, w większości działów jest wysoki poziom stabilności zatrudnienia co oznacza, że rotacja jest niewielka (nie odbiega od tendencji w branży ). Oczywiście dostrzegamy problemy i staramy się im zaradzić.

0099pracoenik

Szukają . Napisz mejla lub osobiście przynieś

@Lidia zapraszamy do zakładki "Oferty Pracy". Tam znajdziesz informacje o aktualnie otwartych procesach rekrutacyjnych.

fiki

kiedys jeszcze do nich szukali recepcjonistki pamietam.

a.

Ja również po miesiącu pracy zrezygnowałam i wyjechałam, czuję się oszukana i nie polecam tam pracy.

wolny człowiek od -jak wyżej

sezon rozpoczęty, zapowiadało sie fajnie w primaverze, przez telefon obiecanki cacanki - a tu KLAPA TOTALNA, po odebranu pierwszej wypłaty - potrąceniach (za pokój 10,00, dojazd, jedzenie które trzeba sobie kupić itd.) kwota wypłaty śmiechu warta - pakuję walizkę i UCIEKAM JAK NAJDALEJ - NIGDY WIĘJEJ PRACY W PRIMAVERZE. Traktowanie pracowników KOSZMAR. Praca tam to KLAPA, HORROR, KOSZMAR, ITD..........NIE POLECAM - nie dajcie się nabrać na ich gadkę i obiecanki. Ludzie jak zobaczą co się tam dzieje uciekają szybko. Zatrudniają dużo ludzi z Ukrainy za grosze. Kilka osób uciekała od nich w lipcu, jak zorientowali się jak postępuje szefostwo. KOSZMAR

wolny człowiek od -jak wyżej -
@wolny człowiek od -jak wyżej

HEHEHE, na (stronie-olx-praca)jest ich ogłoszenie zatrudnią kelnerów, kucharzy, pomoc kuchenną tel.Alicja, Sezon w pełni a oni nadal zatrudniają TO TYLE W TEMACIE, czyli ludzie od nich uciekają - i całe szczęście - niech pracują sami i zobaczą jak to jest w pracy tyle godzin za marne pieniądze i poniżeniu.

@wolny człowiek od -jak wyżej -

Jesteśmy bardzo dużym obiektem i nieustannie się rozbudowujemy, dlatego potrzebujemy co raz więcej współpracowników. Rekrutację prowadzimy właściwie non-stop, ale nie wynika to wyłącznie z rotacji w naszej firmie.

@wolny człowiek od -jak wyżej

O warunkach zakwaterowania i wyżywienia przyszli współpracownicy są informowani na pierwszych spotkaniach rekrutacyjnych. Nieprawdą jest, że obywatele innych krajów mają niższe wynagrodzenie niż reszta współpracowników. Wynagrodzenie zawsze zależy od doświadczenia i zaangażowania pracownika.

tomek

też mi się wydaje, że kelnerzy w tej pracy nie mają jednak luzów, a też nie sądze, żeby było tak jak mówisz, że nie można nawet jeden przerwy w ciągu dnia wykorzystać. Wiem, ze nadgodziny są płatne, bo wynikaja zazwyczaj niepalonowane, to już od gości zależy wszystko, wiaodmo, że trzeba obłużyć do ostatniego klienta.

J.G.

przeczytałam wszystkie opinie i nie chciałabym pracować w takim miejscu SZOK. Współczuję tym co tam trafią. Czasami osoby na stanowiskach kierowniczych powinni zmienić, aby hotel odzyskał swoje dobre imię. W tym przypadku dyrekcja też się nie sprawdza skoro pozwala na takie skandaliczne zachowanie i wyzyskiwanie pracowników, chyba że sami biorą w tym udział - to się nie dziwię,że pracownicy piszą jak tam jest naprawdę.

znana h

Noo widać że piszą to kelnerzy którzy pracowali ciężko. Jednak jest ilość osób znacząca w obiekcie i praca nie należy do zbyt łatwych. Jak ktoś chce pracować przez cały rok w rozwijającej się firmie może pracować w Primaverze. Ważna jest wytrzymałość na stres bo praca z kuchnią (kucharzami) bywa bardzo ciężka, często obrażają się wszyscy nawzajem... Inne działy chyba spoko choć też zapracowani.

obserwator

coś dużo tych negatywnych opini pracowników. dobrze że jest ta strona, już wiem jaki hotel omijać przy szukaniu pracy, Szok ze dyrekcja nic nie robi aby poprawić opinię i sobie. Maskara. dzieki za opinię przydały się bardzo.

@obserwator

Tam człowiek człowiekowi wilkiem (czytaj dyrekcja-kierownictwo dla pracowników) popieram w 100 %

@obserwator

pracowałam tam i uciekłam, znalazłam pracę niedaleko I TO BYŁA NAJLEPSZA DECYZJA. Wszystko co napisali inni - popieram w 100 %. Brak szacunku do ludzi - pracowników sezonowych i stałych. Zwalnia się ludzi i zatrudni stażystów, praktykantów i sezonowych, bo płacą grosze za tak ciężką pracę, po 13-14 godz. bez żadnego socjalu dla pracowników, opłaty za pokój 10.00, brak lodówek a jak nie jesteś w pracy NIE MASZ PRAWA ZJEŚĆ NIC= wolą wywalić jedzenie do śmieci niż dać pracownikom, nawet papier toaletowy trzeba sobie kupić, pomiatanie ludźmi to dzień powszedni. UCIEKŁAM i JESTEM SZCZĘŚLIWA . Lecę do lepszej pracy jak będę miała chwilę to opiszę różne sytuacje. Ale NIE POLECAM TEJ PRACY - TEGO PRACODAWCY.

@również wolna od primavery

Nieprawdą jest aby nasi pracownicy byli zwalniani w związku z zatrudnieniem praktykantów. Cenimy sobie wartościowych współpracowników i z pewnością taka sytuacja nigdy nie miała miejsca. Pracownicy gastronomii mają zapewnione wyżywienie gdy są w trakcie pracy. Reszta pracowników może zjeść zupę albo wykupić obiad na preferencyjnych warunkach.

była pracownica

Pracowałam w primaverze bardzo krótko, ale przez ten czas poznałam, że jest to (usunięte przez administratora) Moje minimum godzin to 13, max 14,5. To co obiecują ci przez telefon okazuje się fikcją jak już tam pracujesz. Atmosfera ciężka, zwłaszcza w kuchni, bardzo stresująca. Pracujesz 8 dni z rzędu, a jeszcze mają pretensje kiedy chcesz mieć weekend wolny. Trzeba płacić za pokój, w którym nie ma nic prócz łóżka i łazienki... A jak chcesz zrobić pranie to możesz iść uprać je w rzece... DNO

były już pracownik
@była pracownica

POPIERAM WSZYSTKIE NEGATYWNE OPINIE O PRACY W TYM (usunięte przez administratora) w 200 %, przez dyrekcję i kierowniczki, trzeba zgłosić do kontroli PIP.... praca po 13-14 godz. opłata za nocleg, jedzenie jak jesteś w pracy OD ŁASKI, w inne dni mają cię w d...ie, (w innych hotelach było milej i lepsze warunki dla pracowników), to co mówią przez telefon to WIELKA ŚCIEMA. Młodzi nie dajcie się im nabrać. Szukają młodych sezonowych pracowników - bo nikt nie chce już tam pracować. TERROR PSYCHICZNY to dzień powszechny. NIGDY już tam niebędę pracować. NIE POLECAM TEGO (usunięte przez administratora)

były już pracownik
@była pracownica

za pokoje trzeba płacić 10,00 a przez telefon mówili że 5,00, praca miała być po 9 godz. a było 13 -14 godz. brak umowy (ew. na koniec pracy-ale jak tylko się spytac co z umową to zaraz obraza - jak śmiał się zapytac) kłamstwo w każdym temacie, aby tylko złapać młodego naiwnego do pracy. NIE POLECAM

popieram w 100 %

@była pracownica

Obecnie pracownicy działu gastronomii pracują w systemie 2/2.

pc

Praca w Primaverze jest stresujaca. a takze bardzo ciezka ,nalezy dodac za marne grosze. Pracownicy nie sa doceniani, wymaga sie od nich Bog wie co ,nie oferujac nic w zamian . Praca jest pzeznaczona dla osob ,ktore nie maja rodzin ,albo naprawde sa zdesperowani. NIE POLECAM !

wandzia

ludzie po prostu często szukają problemów tam gdzie ich nie ma. nie wiem jak mam intepretować informację zamieszczoną przez użytkownika rdas zamieszczoną w lutym tego roku, a mianowicie czy na serio się zarabia 8 zł za godzinę czy tylko to jest taki ogólnik rzucony przez ciebie dla przykładu, nie wiem za bardzo jak mam to intepretować

rdas

hehe ,ale sie usmiałem ! przypominają mi się stare czasy obozu , za nic w swiecie bym tam nie wrócił, dyrekcjcja robi dobrą minę do złej gry, kasa poprzestawiała recepoty myslenia,człowiek jest robotem pracującym za 8 zł

huhu

Dyrekcja chce zatrzymać pracownika ,ponieważ tam srednio co 2/3 mies w 80 % jest nowy personel , nikt tam nie wtyrzumuje ,wszyscy gadaja ,nikt nie chce tam pracowac .. o 2 to mozna pomarzyć ! hahahaha

@huhu

Z roku na rok odnotowujemy wyższy wskaźnik stabilności zatrudnienia. Bardzo nas to cieszy, bo świadczy o tym, że pracuje się u nas co raz lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Primavera Jastrzębia Góra - Jastrzębia Góra

• Jak się pracuje w Primavera Jastrzębia Góra?

Zobacz opinie na temat firmy Primavera Jastrzębia Góra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primavera Jastrzębia Góra?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Primavera Jastrzębia Góra?

Kandydaci do pracy w Primavera Jastrzębia Góra napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Primavera Jastrzębia Góra