Opinie o FRYZJER w Gnieżdżewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FRYZJER. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FRYZJER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRYZJER w Gnieżdżewo

Brygida

Witam serdecznie, przykro mi, że ktoś rzuca kalumnie na Panią [usunięte przez administratora].... Pracuję w agencji reklamowej (www.human-ad.pl), która organizuje różne pokazy dla firmy Schwarzkopf. Niejednokrotnie osobiście zatrudniałam ją do stylizacji fryzur podczas np. Warsztatów Piękna, Oscary Fasion czy niedawno całkiem na Opener Festival. Zawsze byliśmy zadowoleni z jej pracy. Natomiast autentyczność dyplomów sprawdziłam i potwierdzam, Pani [usunięte przez administratora] jest dyplomowaną Stylistką międzynarodową.

Paweł Krzysztof Kabanienko

Nie wiem o czym pisze osoba powyżej.... acz rozumiem że to z konkurencji co jest strasznie popularne w tej branży.... Niemniej.... Autentyczności Dyplomów potwierdzać nie mogę, bo nie mam do tego uprawnień... Ale mogę napisać o mojej współpracy z [usunięte przez administratora] w czasie Opener Festival. I było naprawdę super, precyzja z jaką dobierała do mojej urody fryzury, pieczołowitość i wyobraźnia. Bomba. A osobie medytującej nad umiejętnościami [usunięte przez administratora] polecam wziąć się do nauki i jej dorównać... Nie będzie wtedy musiała zachowywać się jak szczur i wymyślać na forach internetowych. Pozdrawiam: www.lingh-am.maxmodels.pl

iza

POLECAM SALON W GNIEŻDŻEWIE:)TYLKO KTOŚ KTO NIE BYŁ MOŻE TAK PISAĆ..........ZAWSZE ZNAJDĄ SIĘ OPINIE KRYTYKI

HALINKA Z MEZEM

PANI [usunięte przez administratora] ma Pani zlote raczki , tak profesjonalnie mnie jeszce nikt nie ostrzygl , jestem bardzo zadowolona ze polecono mi Pani salon , bede wierna klientka w Pani salonie razem z mezem. Dziekuje za mila i profesjonalna usluge

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FRYZJER spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Danka z Pucka

Polecam salon w Gnieżdżewie:)Pani [usunięte przez administratora] to bardzo dobry fachowiec:)

Julian

Bardzo dobry Stylista. Polecam.

saba2145

bardzo dobra fryzjerka polecam

kazik-kaziu

witam moge z całego serca polecic salon fyzjerski p.[usunięte przez administratora]:)mistrzyni grzebienia:)profrsonalna obsłoga bardzo polecam kaziu

kaszub356

byłem z zona i dziecmi.Troche to trwalo bo Pani [usunięte przez administratora] z pokazu przyjechała......Swietna osoba pogodna i usmiechnieta:)mistrz w zawodzie potrafi zrobic metamorfoze na głowie:)My z zona juz nie bedziemy szukac innego fryzjera:)a i polecac bedziemy innym

iza002

świetna sylistka profesjonalna obsługa POLECAM [usunięte przez administratora] na 100%

WOLA I ADAM

byłem już dwa razy i moja dziewczyna tez:)Pani [usunięte przez administratora] jest OKI!!! Miła ładna i zawsze sie uśmiecha:) PROFESJONALISTA W KAZDYN CALU!!!!! POLECAM SALON PANI [usunięte przez administratora]

DANIEL212

BARDZO MIŁA PANI [usunięte przez administratora] POLECAM SALON JEST SUPER ,PROFESJONALIZM:):):)

kasia1

jest super kasia1