Opinie o Daily Group Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Daily Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Daily Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daily Group Sp. z o.o. w Poznań

Współpraca

Zdecydowanie nie polecam - firma nie placi, o własne wynagrodzenia trzeba walczyć w sadzie. Kłamstwa, mataczenie...

Irena
@Współpraca

Ale też byliście z tym w sądzie czy tylko podsumowujecie zbiorczo inne opinie?

Wspolpraca Nowy wpis
@Irena

Tak, jesteśmy i nie tylko my

Dorota

W 2020 pisaliście, że Pani jest niesłowna. Kilka miesięcy temu ktoś zalecił, by omijać firmę. Podobno Pani Prezes uważa, że wie wszystko najlepiej. Skąd aż tak negatywne wiadomości? Czy faktycznie jest tak źle? Może ktoś się wypowiedzieć?

Nick Nowy wpis
@Dorota

Pracuje w tej firmie prawie rok, więc myślę, że mogę podzielić się szczerą opinią. Faktycznie, biuro przeniosło się do Gdańska (nie wiem z jakiego powodu). Na początku naszej współpracy bywało różnie, ale nie powiedziałabym, że była to "wina" pracodawcy a tego, że pracowało za dużo osób, które studiowały dziennie, więc był chaos. Jestem zdziwiona opiniami co do pracodawcy, ponieważ mam bardzo dobrą opinię na ich temat. Były sytuacje, w których nie udało nam się dogadać lub coś zrobili źle (każdy popełnia błędy), ale ustaliłyśmy, że będziemy rozmawiali o takich sytuacjach. I faktycznie, gdy tego potrzebujemy to rozmawiamy. Nie ma żadnych docinek, tylko konstruktywna krytyka. I oczywiście, zdarza się krytyka z obu stron, ale trzeba wziąć to na klatę i starać się poprawić :) Moim zdaniem to kwestia zaufania i umiejętności rozmowy. Współpracuje nam się dobrze. Mam w swoim doświadczeniu pracę w wielu firmach i tutaj pracodawców mogę polecić. Wierzą najpierw pracownikowi, nie oceniają z góry, nie rozwiązują umowy przy błędach, nie wykrzykują swoich racji. Trzeba liczyć się też z tym, że jest to praca z ludźmi - często mało sympatycznymi, więc trzeba być odpornym psychicznie. Jedyny minus to spóźnianie się z wypłatą, ale ZAWSZE JEST. Czasem trzeba się po prostu przypomnieć.

Izabela Nowy wpis

Od kogo ta konstruktywna krytyka idzie, to bezpośredniego przełożonego, HR czy może jakiegoś szefa? To sa systematyczne np. kwartalne spotkania czy raczej na bieżąco?

Nick Nowy wpis
@Izabela

Jak napisałam wyżej - od pracodawcy. To mała firma, nie ma HR'ów. Rozmawiamy na poziomie pracodawca-pracownik. Rozmawiamy, gdy któraś ze stron chce porozmawiać. Nie jest to na bieżąco, ponieważ takie sytuacje nie zdarzają się często. Każdy stara się wykonywać swoją pracę jak najlepiej.

Hieronim

Firma nie zmieniła siedziby i ta pozostała w Poznaniu natomiast otworzyła oddział w Gdańsku

Co słychać w firmie Daily Group Sp. z o.o. w miejscowości Poznań? Oczekujemy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się pracownik, w firmie Daily Group Sp. z o.o., który ma jakieś informacje?

Kaśka

Z Poznania uciekli do Gdańska.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Daily Group Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Kaśka

Chcialabym wszystkich ostrzec przed pracą w tej firmie, Pani prezes uważa że ona wszystko wie najlepiej i ma być i będzie tak jak ona chce. W momencie kiedy zrobi się coś nie po jej myśli to rozwiązuje umowę!!!! Mają taki bałagan w biurze że odsyła dokumenty ludzią z kilkuletnim opóźnieniem...

ona

ZDECYDOWANIE OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ!!! W GDAŃSKU JEST TAKI (usunięte przez administratora) ŻE SZOK !!!

Kkk

Zdecydowanie nie polecam pracy w firmie Daily Group. !!!

Ona

Na początku wszystko było pięknie miła Pani (usunięte przez administratora)(niby) po czasie okazało się że jest bardzo niesłowną osobą, miała wprowadzić nowego pracownika w obowiazki ale nie pojawiła się w firmie, (usunięte przez administratora) Oczekuje szacunku od pracowników A kłamie na każdym kroku,,kiedy zwróci się jej uwagę to uuważa że to tylko pracownik popełnia błędy nigdy ona. Także szerokim łukiem polecam omijać jej firmę. Z umowa też ciężko n8by jest A nie ma jej i zwodzi że za kilka dni będzie. Nie jest godna żeby mieć pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Daily Group Sp. z o.o. - Poznań

Daily Group Sp. z o.o.