PINOT sp. z o.o. sp.k.

Opinie o PINOT sp. z o.o. sp.k.

Jakie narzędzia pracy zapewnia PINOT sp. z o.o. sp.k. ? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Lena

Laptop, telefon samochód i szkolenia z produktu :)

Zaintersowany
@Lena

Jakie samochody dla PH ma Pinot? ????

Tomasz

Oczywiście PH otrzymują narzędzia tj. samochody firmowe, laptopy , tel . Można korzystać poza godzinami wokół tzw. komina. Im dłuższy staż tym większe przywileje. Sprawa oczywista. Opinie które tutaj czytam moim zdaniem płyną z ust pracowników fizycznych i tu faktycznie nie spotkamy osób z wyższym wykształceniem ale to dość powszechne w logistyce . Ja pracuje w zespole sprzedażowym i atmosfera jest spoko, zjazdy raz w miesiącu , konkursy sprzedażowe, nagrody to wyjazdu zagraniczne do Szkocji , Portugalii Francji ostatnio nawet do Wenezueli . Pracujemy z produktami premium . Więc jak dla mnie super . Premia zależy ode mnie. W biurze pracują mega profesjonalne dziewczyny. Faktycznie firma nie jest korpo i ciągle się rozwija ale generalnie szuka specjalistów … specjalistów co oznacza , że muszę się szkolić i znać produkty, jest to dla pasjonatów i dzięki temu trzon zespołu jest stały od lat i mega prof. a to co dzieje się na magazynie to nie dajmy się zwariować . Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.

Tomasz

Aha zapomniałem dodać ...zależy od stażu początek I20 , kierownicy I30 dyrektorzy I40

Zaintersowany
@Tomasz

Mam jeszcze kilka pytań odnośnie pracy PH w Pinocie. Czy dostępne są jakieś materiały POS? Czy jest oferowane do lokali szkło konkretnych brandów? Czy coś więcej o pracy w firmie możesz powiedzieć, prócz tych powyższych superlatywów? Czy jest jakieś dedykowane oprogramowanie, czy wszystko w tabelkach Excela? Czy wiadomo również kiedy będzie koniec rekrutacji?

@Lena

Jak często organizowane są takie szkolenia? Czy pomimo pandemii firma wciąż je organizuje, na przykład online?

@Tomasz

Hej @Tomasz, jak się ma obecna sytuacja firmy PINOT? czy w dalszym ciągu jesteś jej pracownikiem?:) Interesuje mnie również kwestia konkursów, czy wygraną bywają dodatki do pensji?

@Elżbieta

Tak, mimo ogolnej sytuacji Inwestuja i rozbudowuja dzial handlowy. Szukaja nowych Ph . Mamy do dyspozycji Brand Ambasadora do marek premium i Sommeliera. Szkolenia online oczywiscie :) dostepne sa rowniez tradycyjne w terenie jesli tylko jest taka opcja u klienta. Dodatki do pensji sa za target i wykonane zadania. Ja polecam. Produkty sa mega ciekawe .

Elżbieta

Szukam pracy w Polsce, jednak na kontrakcie B2B. Znalazłam fajna ofertę pracy w PINOT, nie wiem jednak czy taki rodzaj umowy wchodzi w grę?

Bajera

Bardzo niemiły magazynier nie umiał odpowiedzieć na proste pytanie.kiedy mnie rozładują Z wielkimi oburzeniem odpowiedział nie wiem zero aut na placu chyba za karę tu pracuje

Brela

Obiecują umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym....to tylko obietnica, której nikt nie dotrzymuje. Dotyczy to wszystkich działów firmy magazyn,handlowcy i biuro tak samo. Kłamcy poprostu. Dość,że pieniądze nigdy nie na czas, zawsze coś ucięte to na zleceniowce nic nie zrobisz . Widziałem ich aktualne ogłoszenia tak więc ostrzegam!!! ZLECENIE, NIE TERMINIWE WYPŁATY, OSZUKIWANUE JAK SIĘ DA.

Turusta

Sąd pracy ma co tu robić!!!!! Pizdrawiam!!!!

Ilona
@Turusta

@Turusta Chętnie się dowiem, co masz na myśli? Czy PINOT nie wywiązuje się w umowy o pracę? Płaci na czas? Będę wdzięczna za odpowiedź.

PH?

Pojawiły się ostatnio ogłoszenia w Polsce na PH w Pinocie. Ktoś ma jakieś informacje nt tych rekrutacji? Jakie warunki? Warto aplikować?

Janusz
@PH?

Masz rację. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/pinot-sp-z-o-o-sp-k,24275 pracodawca szuka przedstawiciela handlowego w różnych lokalizacjach. Firma oferuje atrakcyjny system wynagrodzenia bazujący na wynagrodzeniu stałym oraz wysokiej premii uzależnionej od wyników oraz niezbędne narzędzia pracy- samochód, komputer, telefon. Jeżeli jesteś zainteresowany złóż CV, więcej dowiesz się od rekruterów. Napisz co zdecydowałeś.

Gregor

Przestaliście korzystać z forum bo dobrze się pracuje?

Aleksandra

@piwot pytał już dłuższy czas temu o pracę w firmie PINOT, ale niestety nie dostał odpowiedzi na forum. Czy ktoś z Was chciałby napisać, jak obecnie przedstawia się sytuacja w tej firmie? Wypowiedzi pochodzące od pracowników firm są niezwykle cenne na forum!

@Aleksandra

Największy problem to wynagrodzenia w terminie i w ustalonej kwocie. Szukanie powodu dla którego wynagrodzenie powinno być obniżone. I ciężko doprosić się umowę o pracę. A nawet jak podpiszesz to zmiana warunków przez przedstawianie jakiś dziwnych kwitków.

Aleksandra

@Ja, czy często w PINOT zdarzają się takie sytuacje obniżenia wynagrodzenia? Czy nie powinno być to ustalone z pracownikiem, a nie narzucane z góry? Przyznam, że dość niepokojąco to brzmi.

@Aleksandra

Jest to co miesiąc, przy każdej wypłacie

Aleksandra

Ale czy w takiej sytuacji pracownik jest w jakiś sposób informowany, dlaczego tak się dzieje i na jakiej zasadzie wynagrodzenie zostało mu obniżone? Wydaje mi się, że powinno być to jasno powiedziane. Czy te obniżki są znaczne i dopadają każdego z pracowników PINOT?

EZ
@Aleksandra

witam, pracuję w Pinocie dobrych parę lat i mogę się wypowiedzieć jak to wygląda z mojej strony. Firma rozwojowa, atmosfera wyluzowana, bo kadra składa się głównie z młodych ludzi. Na brak pracy i nudę nie mogę narzekać, ciągle coś się dzieje. Jeśli chodzi o warunki, wszystko zależy od tego co się wynegocjuje przy podpisywaniu umowy. Ja osobiście nigdy nie miałam problemów ze swoim wynagrodzeniem, nikt mi nic nie potrącił, ani nie oszukał. Fakt, zdarzyła się obsuwa z wypłatą pensji, ale rozchodziło się o maks 1-2 dni, ale byłam zawsze o tym fakcie wcześniej uprzedzona i wynikało to głównie z nawału pracy właścicieli, a nie jakiegoś celowego działania. Właściciele bardzo wyrozumiali, życiowo podchodzący do każdego - a to w dzisiejszych czasach mega ważne. Jeżeli ktoś naprawdę się stara to potrafią docenić, chodzi mi o kasę i awanse. Osobiście polecam.

@EZ

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią o pracy w PINOT! Piszesz, że firma jest rozwojowa - czy idzie to również w parze z możliwością rozwoju pracowników? Mam tu na myśli na przykład różne szkolenia podnoszące ich kompetencje. Planujesz związać się na dłużej z tym pracodawcą?

piwot

Cześć Wam. Powiedzcie mi czy jeśli chodzi o pracę tutaj to można liczyć tylko na gołą pensję czy też jakieś beneficiki też wchodzą w grę? oczywiście mowa o pracy jako doradca ds win i whisky

Zostaw merytoryczną opinię o PINOT sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w PINOT sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy PINOT sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PINOT sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PINOT sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w PINOT sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PINOT sp. z o.o. sp.k.