Grupa ENERIS Warszawa

Opinie o Grupa ENERIS Warszawa

byłem

byłem tam . jesli jesteś bardzo ciekaw idz zobacz . dyspozytorzy starają się aby to do kupy poskładać. dostają + pracownicy ( kierowcy ładowacze ) robią tak jak ( sam wpisze cenzura). (usunięte przez administratora) ładowacz ciekawe jest - (usunięte przez administratora) pamieta gdzie są uszkodzone pojemniki i wyśle Cie po takie . pamietaj tam pracujesz pełną zmiane 8-nieraz wiecej godzin , deszcz , upał , śnieg ,zabierasz odpady domyśl się co tam bywa, praca bardzo czesto zaczyna się nocą. bardzo słabe zarobki (bonusy w tej firmie to co muszą dają i to z oporami takie miałem odczucie) woda gdy upał -jest oooo, była godzine temu , własnie jade po nią . powiem tak słabo dbają dla tej firmy ratunek w kielcach poprostu przegrany przetarg i zieleń zabiera oczyszczanie miasta .

Andre

Nie rozliczają się z nad godzin

marek

jak jest w biurze w warszawie? warto aplikowac o prace? jaka atmosfera i zarobki na koszykowej?

Przemysław
@marek

Nie tak dawno pytałeś o pracę biurową w firmie Grupa ENERIS. Mógłbyś napisać, czy finalnie mimo braku uzyskania odpowiedzi zdecydowałeś się aplikować? Jestem ciekaw, jak potoczyło się Twoje zainteresowanie tym pracodawcą.

Kolololo

To idźcie na 5dni pracować to sami się. Napięcie. Łatwo oceniać za firanki

Rozmowę kwalifikacyjną w Grupa ENERIS Warszawa masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Dyspozytor?
Krystian

Bardzo fajny macie w firmie pakiet benefitów socjalnych. Zastanawiam się tylko dlaczego tak rzadko tu piszecie?

Kolololo

Naucz się pisać a tak wigilię to czujesz z 5metruw O:-)O:-)O:-)O:-)O:-)

Aneta

@dziederis Staram się to zrozumieć, jednak dalej uważam, że powinno zrobić się coś z tą sytuacją. Od Twojego wpisu minęły już ponad dwa miesiące - udało Ci się znaleźć nową pracę? Może ktoś jeszcze chciałby dodać coś od siebie na temat warunków zatrudnienia w Grupa ENERIS? Może w ostatnim czasie uległy one poprawie i dlatego warto tam teraz aplikować?

Aneta

@John rozumiem, że piszesz pozycji klienta Grupa ENERIS? To również ważny sygnał dla osób, które faktycznie są zainteresowane znalezieniem pracy w Kielcach. Czy ktoś z obecnych pracowników może dać znać, jak wyglądają warunki zatrudnienia dla nowych pracowników firmy?

Aneta

@pracownik, Twoim zdaniem rezygnacja z zatrudnienia w Grupa ENERIS pracowników jest spowodowana brakiem perspektyw rozwoju? Czy Twój nick słusznie oddaje relacje jakie łączą Cię z tą firmą? Jeżeli jesteś jej pracownikiem w dalszym ciągu, to proszę Cię o przedstawienie Twoich warunków zatrudnienia.

wyrzucają ludzi albo sami odchodzą to i rotacja jest bo rozwoju to jakoś nie widać.

Aneta

@olo, wiele aktualnie prowadzonych rekrutacji w Grupa ENERIS nie musi oznaczać koniecznie rotacji w tej firmie, ale na przykład jej rozwój i rozrost. Czy ktoś z osób zatrudnionych w tym miejscu mógłby się w tej kwestii wypowiedzieć?

olo

po ilości ogłoszeń o naborze do pracy widać że rotacja jest duża więc wynika że pracuje się kiepsko.

mmm

@anonymous zarobki są zależne od wielu kwestii więc nikt Ci an to pytanie nie odpowie...

Aneta

@anonymous, nie było jeszcze żadnej reakcji ze strony innych użytkowników na Twoje pytanie. Czy udało Ci się jednak zdobyć informacje dotyczące interesujących Cię kwestii? Jeżeli znalazłeś rekrutację odpowiadającą Twoim wymaganiom i zdecydowałeś się na wzięcie w niej udziału, to proszę o opisanie swoich wrażeń wynikających z jej przebiegu. Twoja wypowiedź może okazać się cenna dla osób, które interesują się Grupa ENERIS pod kątem zatrudnienia.

Jak zarobki w tej firmie? Pracownik biurowy?

szara myszka

dziwi mnie że właściciel czyta to co tutaj ludzie piszą i nie weźmie i porządku nie zrobi z tym zarządem, tylko tak toleruje to marnowanie pieniędzy.

Jasiek

Czy macie tak dobrą pracę w firmie, że już nie ma chętnych do pisania? Generalnie to piszą osoby niezadowolone a tu cisza!!!

Aneta

Aktualnie pojawiła się oferta pracy w Warszawie na stanowisku Recepcjonistki. Pracodawca oferuje szkolenia, pakiety socjalne, opiekunka w trakcie pierwszych dni pracy. Brakuje mi jednak informacji o formie zatrudnienia - jakie umowy zawierane są z pracownikami przez Grupę ENERIS?

potwierdzam, był niedawno dyrektor który się intersował pracownikami i ich problemami ale go szybko wyrzucili za to chyba bo raczej nie o to im chodzi aby ludziom się dobrze pracowało tylko o własne (usunięte przez administratora) im chodzi. Ciekawe co powiedzą jak przetarg nie pojdzie dobrze ten poprzedni dla konkurencji podobno pracuje.

Aneta

@Rikico wpłynęło na Twoją opinię o Grupie ENERIS? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa ENERIS Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa ENERIS Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa ENERIS Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa ENERIS Warszawa?

Grupa ENERIS Warszawa