Grupa ENERIS Warszawa

Opinie o Grupa ENERIS Warszawa

Aktualność

Dziękujemy za zainteresowanie firmą ENERIS.  Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania związane z rekrutacją i pracą w naszej firmie. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz.

Zachęcamy do merytorycznej dyskusji, przestrzegania regulaminu serwisu GoWork.pl i aplikowania na oferty pracy poprzez https://eneris.pl/kariera/aktualne-rekrutacje

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres hr@eneris.pl
Henry

Doceńmy, że firma stara się i jest dobrym pracodawcą a czas nie sprzyja firmom, ja polecam pracę.

@Henry

Zobaczysz wypłatę za marzec to przestaniesz polecać

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Grupa ENERIS Warszawa? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kasia Nowy wpis

Zależy od stanowiska. Zazwyczaj najpierw wstępna rozmowa telefoniczna z HR, następnie spotkanie i rozmowa z przyszłym przełożonym i później informacja zwrotna o wyniku rekrutacji. Czas procesu rekrutacji bywa bardzo różny.

Doris Nowy wpis

@PracodawcaInteresuje mnie ogłoszenie pracy specjalista ds.ochrony środowiska jakie widnieje na pracuj.pl czy wiadomo kiedy rekrutacja skończy się ? Kiedy będą dzwonić do potencjalnych kandydatów i jak wygląda strikte praca na tym stanowisku ? Chodzi mi pod względem zarobków i atmosfery. Pozdrawiam

Jakie zarobki netto można otrzymać miesięcznie jako kierowca śmieciarki w Eneris Kielce ?

Alex Nowy wpis

1900 na rękę

Czym w Grupa ENERIS Warszawa zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Rozmowę kwalifikacyjną w Grupa ENERIS Warszawa masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Dyspozytor?

Aktualność

julek

niektorzy pracownicy w Pile chodzili swego czasu w staniku..;)

Mieszkaniec osiedla Bocianek

Dodzwonić sie nie dodzwoniłem mimo że chcę pomóc.Więc tutaj napiszę. Na koncu drogi w osiedlu Nowy Bocianek by śmieciarki miały miejsce zawracać wystarczy postawić znak w takim miejscu by ludzie kojarzyli go z miejscem do zawracania śmieciarek. Przestawić znak o 10-20metrów do przodu i bedzie zastawione przez samochody 2-3 razy rzadziej.Mniej ludzi mandaty i blokady na kolo dostanie, kierowcy smieciarek zaoszczedza czasu, a ja nie bede słuchał ich klaksonu.

Jerzy

Czytam, że za wszystko tną premie. A te premie to pod względem finansowym duże są czy są to raczej skromniejsze kwoty? Ile pracownik traci na tych brakach premii?

elo

Witam, ile na czysto dostanie przy zatrudnieniu kierowca e ENERIS? Chodzi rzecz jasna o śmieciarkę.

Monte Christo

Obecnie nie polecam zwalniają bez powodu w każdej chwili możesz dostać wypowiddzenie bez uzasadnienia . Wyplata slaba hu owa wręcz ,atmosfera tak samo(usunięte przez administratora) Cały czas dokładają roboty której nie jesteś wstanie wykonać i za wszystko tną premie (między innymi za brak dokończonego rejonu bhp itp)

Dziaderis
@Monte Christo

To prawda.

Monte Christo

Obecnie nie polecam zwalniają bez powodu w każdej chwili możesz dostać wypowiddzenie bez uzasadnienia . Wyplata slaba (usunięte przez administratora) wręcz ,atmosfera tak samo hu owa. Cały czas dokładają roboty której nie jesteś wstanie wykonać i za wszystko tną premie (między innymi za brak dokończonego rejonu bhp itp)

A na jakich umowach pracują kierowcyv

L A C H U 2 1

Witam firma wyzej wymieniona jest jedna z leprzych firm w Kielcach zatrudnienie jest okej potrzeba ludzi zdolnych do pracy chcacych pracowac zarobki sa naprawde okej zadko kiedy sie pracuje ponad 8h a jesli tak to dodatkowo placone polecam ta firme bo poki co to serio jedna z leprzych firm

Stefek

Czy kierowcom się zdarzają nadgodziny ? Jeśli tak to czy są one extra płatne, płatne normalną stawką czy może są godziny do odbioru ?

Kierowca

Jakie sa zarobik w eneris kielce jako kierowca.

Dzień dobry. Obecnie firma poszukuje na stanowisko Specjalista ds.rejestracji danych.Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników,mógłby się podzielić informacją na temat pracy na tym stanowisku? Pozdrawiam.

Była pracownica
@Zainteresowany

Nie wiem w jakim mieście aplikujesz. Ja mam negatywne doswiadczenie- mimo że się starasz i zarzynasz to nie ma znaczenia. Na wstepie duzo wspaniałych obietnic przyszłości w firmie, w momencie gdy ma dojść do podpisania umowy na czas nieokreślony to dostajesz kopa w doope. Tak się stało z moją poprzedniczka, tak się stało że mną. Mnie aby wykopali miesiąc wcześniej, moja poprzedniczka w ostatnim dniu pracy mimo obietnicy dyrektora że przedłuża umowę dowiedziała się że od jutra już ma się nie stawiac. Osobom poszukującym pracy na poważnie: nie polecam. (usunięte przez administratora)

@Była pracownica

Możesz podać więcej szczegółów? Czy oferowali Ci 6 m-cy okres próbny po czym umowa na rok i dopiero po tym umowa na czas nieokreślony?

Madafaka

Na dzien dobry dostajesz umowe na okres probny na 3 miesiace. Jesli sie sprawdzisz to odoatajesz umowe na czas okreslony zazwyczaj do konca kontraktu w zaleznosci od miasta w jakim aplikujesz. Max 33 miesiace mozesz otrzymac. Dla jasnosci otrzymujesz umowe jesli dyrektorzy ja podpisza.

Henry

@Henry

Zobaczysz wypłatę za marzec to przestaniesz polecać

Rex

Zobaczymy jak eneris zapłaci za godz nocne

Rex

Ładowacze w eneris wykonują tą samą pracę a stawki różne

Rex

Jak długo dyrekcja będzie zwlekać z wykonaniem ustawy o płacy brutto tj 2600zl i przypominam że składki ZUS powinny być płacone od tej sumy.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa ENERIS Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa ENERIS Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa ENERIS Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa ENERIS Warszawa?

Grupa ENERIS Warszawa