Grupa ENERIS

Kielce

Opinie o Grupa ENERIS

yo 2015-12-22 07:00
Jeśli chodzi o Kielce to odradzam. Zwykły pracownik jest traktowany jak te śmieci co je od ludzi odbierają. DRAMAT !!
Nuspirit 2016-08-25 11:55
Przedstawiciel Handlowy ds. Recyklingu
Ktoś , coś?
Warunki, zakres obowiązków, narzędzia?
Idę na rozmowę i chciałbym coś tam wiedzieć
Z góry dzięki
Asystent 2016-10-06 00:26
Haha. Juz pewnie ktoras z pan od pozytywnego wizerunku tutaj atakuje. Pracowalem w zyciu w 2 firmach, 10, 4 lat ale czegos takiego jak tutaj jeszcze nie widzialem. Cala satysfakcje z niskozarobkowej pracy dodatkowo psuje kadra nazwijmy kotrolersko-audytowa z Warszawy, szczegolnie Panstwo zajmujacy sie utrzymaniem transportu. Jeszcze tak smiesznych i brzydkich ludzi w zadnym korpo nie widzialem:)))
filip 2016-10-06 08:57
Skoro już tyle lat pracujesz @Asystent to chyba powinieneś mieć jakiś poziom kultury..i wiedzy, że to ja ktoś wygląda raczej nie wypływa na poziom jego pracy
Tom 2016-11-15 17:32
A można prosić o jakieś informacje jeśli chodzi o stanowisko Specjalista ds techniczno-administracyjnych?
Aneta 2017-03-02 13:32
@Tom zdecydowałeś się aplikować na tamto stanowisko? Obecnie firma prowadzi rekrutacje i osoby, które będą szukać informacji na temat firmy na pewno skorzystają z Twoich wrażeń odnośnie choćby przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Riki 2017-03-25 23:53
Odradzam...syf i malaria. Warunki pracy do bani! Człowieka traktuje się gorzej jak więźnia...
Aneta 2017-03-27 10:08
@Riki co wpłynęło na Twoją opinię o Grupie ENERIS? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat.
juja 2017-03-28 15:28
wszędzie u nich czy jakaś konkretna miejscowość? bo mają różne miejsca w Polsce
dziaderis 2017-05-25 18:24
zarobki kielce 2000 ladowacz a kierowca 2500
podane stawki sa stawkami brutto
a harmonogramy i rejony tak ulozone ze trzeba biegac zeby sie wyrobic w 8 godzin
stare samochody do wywozu ktore ciagle sie psuja
jednym slowem porazka
Zostaw swoją opinię o Grupa ENERIS - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa ENERIS