Grupa ENERIS

Kielce

Opinie o Grupa ENERIS

yo 2015-12-22 07:00
Jeśli chodzi o Kielce to odradzam. Zwykły pracownik jest traktowany jak te śmieci co je od ludzi odbierają. DRAMAT !!
Nuspirit 2016-08-25 11:55
Przedstawiciel Handlowy ds. Recyklingu
Ktoś , coś?
Warunki, zakres obowiązków, narzędzia?
Idę na rozmowę i chciałbym coś tam wiedzieć
Z góry dzięki
Asystent 2016-10-06 00:26
Haha. Juz pewnie ktoras z pan od pozytywnego wizerunku tutaj atakuje. Pracowalem w zyciu w 2 firmach, 10, 4 lat ale czegos takiego jak tutaj jeszcze nie widzialem. Cala satysfakcje z niskozarobkowej pracy dodatkowo psuje kadra nazwijmy kotrolersko-audytowa z Warszawy, szczegolnie Panstwo zajmujacy sie utrzymaniem transportu. Jeszcze tak smiesznych i brzydkich ludzi w zadnym korpo nie widzialem:)))
filip 2016-10-06 08:57
Skoro już tyle lat pracujesz @Asystent to chyba powinieneś mieć jakiś poziom kultury..i wiedzy, że to ja ktoś wygląda raczej nie wypływa na poziom jego pracy
Tom 2016-11-15 17:32
A można prosić o jakieś informacje jeśli chodzi o stanowisko Specjalista ds techniczno-administracyjnych?
Aneta 2017-03-02 13:32
@Tom zdecydowałeś się aplikować na tamto stanowisko? Obecnie firma prowadzi rekrutacje i osoby, które będą szukać informacji na temat firmy na pewno skorzystają z Twoich wrażeń odnośnie choćby przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Riki 2017-03-25 23:53
Odradzam...syf i malaria. Warunki pracy do bani! Człowieka traktuje się gorzej jak więźnia...
Aneta 2017-03-27 10:08
@Riki co wpłynęło na Twoją opinię o Grupie ENERIS? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat.
juja 2017-03-28 15:28
wszędzie u nich czy jakaś konkretna miejscowość? bo mają różne miejsca w Polsce
dziaderis 2017-05-25 18:24
zarobki kielce 2000 ladowacz a kierowca 2500
podane stawki sa stawkami brutto
a harmonogramy i rejony tak ulozone ze trzeba biegac zeby sie wyrobic w 8 godzin
stare samochody do wywozu ktore ciagle sie psuja
jednym slowem porazka
Kiedyś niedawno 2017-07-07 10:04
Pracowałem 2 lata w Kielcach i wszystko to prawda. Zarobki takie, że szkoda gadać, atmosfera strachu i presji z Warszawy. Dokładnie tak jest, że wszystkim steruje ta Warszawa, nie wiadomo dlaczego. Ilość pracowników np. w Kielcach obliguje już do tego, żeby zarządzanie tym oddziałem odbywało się na miejscu. Dyrektor non-stop na kamerach kontroluje wszystko (podobno, ja pracowałem jak był inny). Kierownik, zdarzył się tylko jeden który nie bał się wstawić za pracownikiem. Reszta się po prostu bała stracić dobrej pensji (Tak, kierownicy zarabiają dużo lepiej niż szeregowy pracownik) i służbowego auta a szkoda bo niektórzy z nich to fajni ludzie. Nikt nie widzi wałów jakie są robione na sortowniach w których niektórzy pracownicy biura, ci bardziej doświadczeni i z dłuższym stażem pracy, przez swoje szemrane interesy handlu danymi odpadami potrafią na lewo wyciągnąć 8-10 tysięcy złotych na raz. I nie spekulujcie, to nie są pomówienia, takie są fakty w Kielcach i nikt z byłych pracowników sortowni tego nie podważy. Nie można mieć własnego zdania. Po 2 latach prosząc o podwyżkę usłyszałem: "Zawsze może Pan odejść". Udzielono mi jednak podwyżki ... o 50 groszy brutto za godzinę pracy. Sami decydujcie ale ja uprzedzam.
Zostaw swoją opinię o Grupa ENERIS - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa ENERIS