ENERIS Tomaszów Mazowiecki

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENERIS Tomaszów Mazowiecki

Aktualność

Dziękujemy za zainteresowanie firmą ENERIS.  Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania związane z rekrutacją i pracą w naszej firmie. Liczymy się z Waszym zdaniem i doceniamy każdy konstruktywny i merytoryczny komentarz.

Zachęcamy do merytorycznej dyskusji, przestrzegania regulaminu serwisu GoWork.pl i aplikowania na oferty pracy poprzez https://eneris.pl/kariera/aktualne-rekrutacje

Wszelkie trudne, wymagające wyjaśnienia kwestie, których nie chcecie poruszać na forum, a są dla Was ważne, prosimy wysyłać na adres hr@eneris.pl
Nowy wpis

Aktualność

Mariusz Nowy wpis

Hej, gdzie dowiem się o nowych rekrutacjach?

Piotr Nowy wpis

Mam pytanie do obecnych oraz byłych pracowników firmy. Jakie są zarobki w Eneris w Tomaszowie na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska?. Teraz rekrutują na to stanowisko. Jestem zainteresowany. Będę wdzięczny za odpowiedź ile zarabia się w tej firmie na stanowisku biurowym.

Rafał Nowy wpis

Poprostu nie ma konkurecji ale mysle ze ktos sie znajdzie bo tu robia co chca i nikt nie potrafi konkretnie odpowiedziec na zsdane pytanie tylko kreca i przelanczaja jeden do drugiego jednym slowem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) w tej firmie najlepiej opisac w gazecie jak zachowuja sie pracownicy tej firmy nie dosc ze nie zabierze smieci to jeszcze mruczy cos pod nosem zamiast powiedziec wprost o co mu chodzi czego sie boisz....najwyzej wylapiesz i tyle

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ENERIS Tomaszów Mazowiecki? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Rafał

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) kazdy z pracownikow robi to co mu sie podoba dotyczy to tych co zbieraja smieci jak rowniez pracownikow biura

Wojtek

Eneris to (usunięte przez administratora) jak MZK Tomaszów Mazowiecki (usunięte przez administratora) kiła i mogiła obie te firmy powinny upaść bo nie kompetencja tam to porażka szczerze odradzam tam prace

KASIA

Fatalna firma tak jak i fatalne warunki, i płace... Jeśli masz ochotę poganiać za szczurami/myszami to proszę bardzo, złóż swoje CV :D a najważniejsze tylko nie próbuj się rozchorować na hali, gdzie nie ma okien, wszędzie woda, błoto, smród, brud i ubóstwo... Nawet kilka dni zwolnienia chorobowego i jesteś na out... Nieważne czy pracujesz na Majowej czy na Piaskowej...

Zostaw merytoryczną opinię o ENERIS Tomaszów Mazowiecki - Tomaszów Mazowiecki

ENERIS Tomaszów Mazowiecki