SRW Sp. z o.o.

Opinie o SRW Sp. z o.o.

Polecam

Reprezentacja przy kontroli na najwyższym poziomie :D

Karola

Powiem już z perspektywy byłego pracownika że jest to dobra praca, fajny otwarty na dzielenie się wiedzą zespół i można się wiele nauczyć. Atmosfera w firmie to zdecydowanie na plus, nie ma jakiś dziwnych nacisków ze strony przełożonych. Jeśli ktoś myśli nad zmianą firmy bądź chce szukać pracy na tym rynku to SRW mogę szczerze polecić.

Jakub Koszewski

Firma dostarczyła nam oprogramowanie, pomocne narzędzie. Wszystko czarno na białym i pełen kompleks danych.

Ogański J.

Wysoki standard obsługi, każdy klient ma przypisanego doradcę do którego może się zgłosić w razie problemów. Firma posiada bogate doświadczenie z branży transportu i można się sporo od nich nauczyć.

Przedstawiciel Handlowy

Jeszcze nie zacząłem

Przebieg kariery Zakres obowiązków

Bartosz

Pracę dla SRW zdecydowanie mogę polecić, firma kładzie duży nacisk na dobrą armosferę i szczerze mówiąc to czas w pracy mija calkiem szybko : ) Co do pieniędzy to uważam że nie jest źle.

Garbus

Firma zna się na tym co robi dzięki za pomoc 5 gwiazdek

Jacek

Firma srw to dobry partner do prowadzenia firmy z branży transportu. Firma Srw posiada duży zasób wiedzy i duże doswiadczenie. Przy nowościach w prawie badz szkoleniu dla kierowców zawsze korzystalem z ich oferty i bardzo sobie chwale.

Wiktor

Wspolprace oceniam pozytywnie

Arkadio

Zdecydowanie polecam

Aleks

Dostałem tą firmę z polecenia znajomego po branży, sam zadowolony ja też nie mam na co narzekać. Kompleksowa i konkretna pomoc

Aleksander

Kompleksowe szkolenia dla kierowców, naprawdę warto.

WJ.

Miałem wizytę krokodylków w firmie w której reprezentowało mnie srw krótko i na temat. Kontrola nic nie wykazała a jednak jest to dość stresujące "wydarzenie"

Uważam że firma realizuję swoją usługę na najwyższym poziomie, jest możliwość skorzystania z pomocy "opiekuna" który jak na razie od 2 lat służy nam pomocą : )

Witold

Kompleksowa usluga, spotkanie u nas w siedzibie i pełne zapoznanie z nasza firma. Porządna robota

Hubert Gwiazdor

Dobry partner do prowadzenia biznesu

Igor

Firmę SRW zdecydowanie mogę polecić dla każdego kto działa w branży transportu, firma jest obeznana w przepisach Europejskich i w przypadku wątpliwości warto do nich uderzyć.

Jacek

Konkretne szkolenia z konkretnymi informacjami. Prawo zmienia się dość dynamicznie i czasem ciężko jest być na bieżąco a szkolenie faktycznie ułatwia sprawę.

Barbara
@Jacek

Super. A jakbyś miał napisać, to czego tak najbardziej nauczyło Cię to szkolenie? Co z niego wyniosłeś?

Arkadio

5 gwiazdek Polecam

Karol Maciejewski

Była to nasza pierwsza sytuacja więc nie szczególnie wiedzieliśmy jak do tego podejść, SRW pomogło się odwołać od kary pomimo że samo odwołanie musiało chyba nabyć "mocy urzędowej" bo na odpowiedź od Pipków czekaliśmy ponad 2 tygodnie to sprawę udało się wygrać : )

Gumba

Pieniądze dobre, praca tez przyjemna więc z czystym sercem mogę polecić

Ewelina
@Gumba

Właśnie widzę ze ok 10k można zarobić a Ty co w tej firmie konkretnie robisz i czym się zajmujesz? Skoro piszesz ze praca przyjemna to jak wygląda dzień pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o SRW Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w SRW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SRW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SRW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 94 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SRW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SRW Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SRW Sp. z o.o.