SRW Sp. z o.o.

Opinie o SRW Sp. z o.o.

Alicja P

Firma zna się na rzeczy i zawsze znajdują najlepsze rozwiązania.

Daniela

Zawodowcy! super robota

Olaf G

Jak dla mnie praca bardzo przyjemna bez żadnych problemów i spięć, wypłata wynagrodzenia na czas

Patrycja

Uważam ze ludzie bardzo godni zaufania, podchodzą do swojej pracy z wielkim profesjonalizmem

Przedstawiciel Handlowy

Jeszcze nie zacząłem

Przebieg kariery Zakres obowiązków

Antek

bardzo dobra firma i wszystko bezproblemowo

Super profesjonaliści znają się na rzeczy

kandydat

Rzadko dodaję opinię na tego typu portalach, tym bardziej po samej rozmowie rekrutacyjnej. Ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników przez tę firmę pojawiają się w Internecie dosyć często. Od początku mojej kariery zawodowej byłam w SRW na 3 rozmowach rekrutacyjnych. W każdym przypadku byłam zapewniana, że po zakończeniu procesu rekrutacyjnego zadzwonią do mnie niezależnie od wyniku i poinformują o swojej decyzji. Ani razu nie otrzymałam odpowiedzi, mimo to dawałam firmie kolejne szanse, ponieważ lokalizacja biura jest dla mnie bardzo korzystna. Ostatnim razem Pani rekrutująca zaproponowała mi przeprowadzenie rozmowy przez telefon, ponieważ bardzo zależało jej na czasie, pod koniec powiedziała, że jest ze mnie bardzo zadowolona i prosi jedynie jeszcze o zapytanie obecnego pracodawcy czy byłaby możliwość skrócenia okresu wypowiedzenia, ponieważ potrzebują nowego pracownika jak najszybciej. Zwykle tego nie robię, ale że oferta była świetna, postanowiłam zaryzykować. Oddzwoniłam następnego dnia, że mój pracodawca jest skłonny rozwiązać ze mną umowę za porozumieniem stron z końcem miesiąca, wtedy ku mojemu zaskoczeniu, zostałam zaproszona na ponowną rozmowę rekrutacyjną w siedzibie firmy. Na tejże rozmowie okazało się, że Pani nie bardzo ma mnie o co pytać, bo wszystko ustaliłyśmy dwa dni wcześniej przez telefon, okazało się również że prócz mnie jest jeszcze dwóch kandydatów. Po raz kolejny zostałam zapewniona, że najpóźniej w przyszły wtorek poinformowana zostanę o wyniku rekrutacji i znowu cisza. Dzień po umówionym terminie sama postanowiłam się skontaktować, w odpowiedzi dostałam smsa, że rekrutacja się zakończyła i że wybrano innego kandydata. Moje zarzuty: 1. Jeśli nie jesteśmy zdecydowani na kandydata nie prosimy go o rozmowę z obecnym pracodawcą, może to się dla niego źle skończyć. 2. Jeśli obiecujemy kontakt, to się kontaktujemy, szczególnie jeśli już naraziliśmy go na rozmowę o zmianie pracy w obecnej firmie. 3. Nie marnujemy czasu kandydata na dublowanie rozmowy w tym samym temacie, szanujmy czas innych. 4. Jaśniej przedstawiajmy swoje intencje, z rozmowy telefonicznej można było wysnuć wniosek, że jedyne czego brakuje do zawarcia umowy to skrócenie okresu wypowiedzenia.

Janek
@kandydat

Czyli firma prosi o rozmowę z obecnym pracodawcą przed podjęciem decyzji o wyborze kandydata? Pracowałem już w wielu miejscach, ale z takim kwiatkiem się jeszcze nie spotkałem :D

byłem-widziałem
@Janek

Tak to już jest w tej firmie. Co innego mówią, co innego obiecują, a jak przychodzi co do czego, to udają, że żadnych ustaleń nie było. Słabe. Bardzo słabe. Nie polecam nikomu tej firemki.

Ciekawy
@kandydat

Na jakie stanowisko dokładnie kandydowałaś?

@Janek

Pani podczas rozmowy telefonicznej sugerowała, że zgodnie z moim CV jestem idealnym kandydatem, przedstawiła od razu wszystkie warunki pracy, żeby nie było niedomówień. Sama zaproponowała rekrutację przez telefon i pod koniec rozmowy wyraziła się w sposób sugerujący mi, że są prawie na 100% zainteresowani, a jedyne czego im do szczęścia brakuje, to żebym zaczęła pracę jak najszybciej to możliwe. Pani sama poprosiła mnie o rozmowę z obecnym pracodawcą, nie była to moja inicjatywa. Także wepchnęła mnie na minę, nie informując, że są jeszcze inni kandydaci. Gdybym miała taką świadomość, nie zaryzykowałabym rozmowy z obecnym pracodawcą.

Ciekawy
@Kandydat

Do jakiego działu kandydowałaś?

Kierownik Działu HR - BR SRW
@kandydat

Witam, Na wstępie pragnę poinformować, iż częsta ilość ogłoszeń jaka pojawia się na portalach wynika z faktu rozwoju spółki, która rokrocznie zwiększa swoje zatrudnienie. Ponadto na profilu spółki SRW publikuje Pani wpis, który tejże spółki, osób w niej zatrudnionych a nawet opisanej rekrutacji, nie dotyczy. Proces rekrutacji przebiega w formie telefonicznej i osobistej. Staramy się naświetlić kandydatom zakres obowiązków na danym stanowisku i uzyskać wstępne informacje od potencjalnego kandydata. Gdy profil znacząco się różni od oczekiwanego, nie fatygujemy kandydata na rozmowę. Nie jest możliwe, by decyzja o zatrudnieniu została podjęta przez telefon. Pytania dotyczące okresu wypowiedzenia stanowią podstawowe źródło informacji w procesie rekrutacji, natomiast pod żadnym względem nie stanowią sugestii wiodącej do rozmowy na ten temat ze swoim pracodawcą. Budowanie ścieżki kariery i udział w rekrutacjach jest dużym wyzwaniem dla pracowników, jest nam przykro, iż standardowa rozmowa została przez Panią potraktowana zbyt osobiście. Do tej pory kandydaci wypowiadali się, iż proces ten przebiega w miłej atmosferze, a spółka stara się być przyjazna dla swoich obecnych i potencjalnych pracowników. W związku z tym nie rozumiemy skąd te bezpodstawne i mijające się z prawdą wpisy.

Jerry
@Kierownik Działu HR - BR SRW

Pytania o okres wypowiedzenia są naturalne i zdarzają się na każdej rozmowie. Sugerowanie kandydatowi aby porozmawiał z pracodawcą o możliwości jego skrócenia już nie. A to miało miejsce według relacji kandydatki.

Weronika

Jaka umowa jest oferowana?

likros
@Weronika

Umowa o prace

molak
@likros

zgadza sie, jest umowa o prace

Robert
@molak

Początkowa na 3 miesiące a potem na czas nieokreślony? Czy jak to wygląda?

Bekos
@Robert

Si, tak własnie

Aga

Dziwi mnie ilość pozytywnych komentarzy i to w zasadzie dodawanych dzień po dniu, czy naprawdę nie ma na co narzekać? :) jak wygląda czas pracy? czy zdarzają się nadgodziny? jak często?

Primo

Jak dla mnie to praca odpowiada. Zero problemów w jakichkolwiek sprawach. Nigdy nie było zwłoki z płatnościami. Co więcej wszystkie składki są regulowane jak należy. Nie martwię się o nic, bo wiem że tutaj jest stabilnie.

kpt

Pracuje tu trochę i jestem zadowolony. Marudzą ci co są ciency pracownicy, ale zawsze tak jest. Wystarczy robić swoje i jest ok. Pozdro

jest dobrze

Na razie profesjonalnie i bez problemów, polecam

cinek

Ogólnie z tego co słyszałem naprawdę fajna opcja, dlatego będę się starał dostać.

likros

i na start i dla ludzi z doswaidczeniem spoko miejsce do roboty, sa spoko warunki jesli chodzi o umowe i kase, ludzie tez tacy ze idzie sie z nimi bez problemu w kazdej kwestii dogadac

entis

Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Wypłata na czas. Auto, telefon i wszystkie inne niezbedne rzeczy do pracy. Polecam.

Dobre miejsce do rozwoju, zarobki na które nie można narzekać.

Magda

Witam, pracuję w firmie SRW Sp. z o.o. od prawie 3 lat w Dziale Obsługi Klienta. Polecam tą firmę za dobre zarobki, jasne zasady premiowania, świetną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy. Ponadto każdy pracownik ma zapewniony pakiet prywatnej opieki medycznej, dla chętnych dodatkowe ubezpieczenie i karty Multisport, organizowane są fantastyczne wyjazdy integracyjne, liczne szkolenia. Ważna jest dla mnie uczciwa i rzetelna praca zarówno moja jak i moich kolegów i koleżanek, ponieważ pracujemy w zespołach. Serdecznie polecam :-)

ok
@Magda

zgadzam się z tym co napisałaś, bardzo dobry pracodawca

ok

Mi się pracuje dobrze. Leci drugi rok, raczej z początku myślałem że to będzie taka robota na chwilę, aż się coś znajdzie coś ciekawego, a się okazało że to właśnie tu jest ta ciekawa i pewna robota.

Emil

Jest sporo pozytywów jak widzę. Ogólnie jak oceniacie pracę? Możecie powiedzieć coś więcej? Czy ktoś startował a jednak się nie dostał albo za drugim czy trzecim razem? Jak wygląda sytuacja z kasą??

Były
@Emil

Bardzo dobra robota. W tej branży jak dla mnie najlepsza możliwa opcja. Pracowałem ponad 4 lata. Co do rekrutacji, to wtedy była konkretna, bez bajerów itp. Zostałbym, ale wypalił plan na własny biznes. Co do kasy to zarobki bardzo dobre.

polecam
@Emil

poczytaj tutaj opinie, ludzie sporo już powiedzieli, raczej się pod tymi pozytywami mogę podpisać, mimo że już nie pracuję to czas pracy wspominam bardzo dobrzee

atu
@Emil

Jest dobrze. Fajna firma, dobre warunki współpracy.

Verisso
@Emil

Dobrze jest. Nie będę cukierkowac nie wiadomo jak, ale jest dobrze. Stabilna praca, dobre warunki umowy, zero problemów.

Verisso

Jest to jak najbardziej uczciwa firma. Warunki, pieniądze - wypłata na czas, możliwość rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o SRW Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w SRW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SRW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SRW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 94 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SRW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SRW Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SRW Sp. z o.o.