Opinie o Dino w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dino. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dino o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino w Legnica

Vvano

Ma ktoś jakieś opinie na temat pracy na magazyn je Dino rzesztory na kompletacji zamówień?

@Vvano

Osobiście pracuje i polecam pracę w magazynie Dino w Rzeszotarach. Jeśli ktoś chce to bardzo dużo idzie zarobić.

Tolkien
@Vvano

Praca na magazynie w centrum dyst legnicy to porazka kierownicy to wyssani z poduszki i ze swoimi ziomkami do gomuowego ucha

Marcelina
@Magazynier

Proszę mi powiedzieć czy jestem praca na 1 zmianę? I jak tak to jak się można tam dostać

@Magazynier

A jak wygląda praca w święta? Wigilia, Boże Narodzenie, Wielkanoc?

Rudy
@Vvano

Niepolecam umowa na rok a i tak cie zwolnia do 3miesiecy, kierownicy i zastepcy to porazka

Lola
@Vvano

Praca nie dla leniuszków.

Ona
@Vvano

Ja tam pracowałam, ogólnie nie jest źle fajne zarobki, tylko kierownik (usunięte przez administratora) A, jakk ma się. Planowane zabiegi czy coś lepiej go nie informować bo zaraz się ma wywiedzenie

Robert
@Ona

Jak były fajne zarobki to czemu odeszłaś? Napiszesz, ile mniej więcej można było zarobić, bo chce wysłać CV, ale dobrze jakbym coś wiedział w kwestii finansów, żeby nie być zaskoczonym na rozmowie.

plum
@Robert

Na początek coś koło 3 tysięcy.

Gosc
@Magazynier

Chyba,że zrobisz wszystkie dni dodatkowe????????bez żadnego wolnego.a kiedy żyć jak ciągle w pracy hehe pazerniaku.Dramat!!!!!!

Gosc
@Magazynier

Chyba,że walisz wszystkie okienka????a kiedy żyć??pazerniaki tak mają,orka i nic więcej!!!!

Mati

Ile można zarobić ?

Kołobrzeg

Tu tu tu tu Proszę o pozdrowienia, dla najlepszego kierownika Marcina i za współpracę. Praca jest ok, ale białe kaski robią. Nie tak. Pozdrawiam i do zobaczenia zacznijcie szanować ludzi a nie pieniądze. Dino Polska?

Nieznajoma

DINO RZESZOTARY. HMMM WYZYSK LUDZI KIEROWNICZKA MASAKRA JAK PRACUJESZ I WALOSZ NADGODZINY TO OK ALE TYLKO POWIEDZ NIE!!!! TO ZWALNIAJĄ CIE. ATMOSFERA KATASTROFA!!!! JEDEN OBGADUJE DRUGIEGO.

Stasiek

Praca jak praca, jedyne co dobre to zarobki, jedzenie nosic lepiej swoje bo catering to porcję dla dzieci, jak nie skaczesz z mordą to masz spokój, najgorsze to jak trafisz na ćpunów na dziale co ćpają żeby więcej zrobić kartonów, a takich nie brakuje

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dino? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Cieśla szalunkowy
REGESS
logo firmy Ślusarz
ELSUR sp. z o.o.
Danulek27

Nie polecam. Syn powiadomił kierownika ,że wybiera się na planowany zabieg do szpitala, na termin którego czekał rok czasu i od ręki dostał wypowiedzenie. Czy to jest (usunięte przez administratora)? Pytam! To sprawa do sądu pracy. Żałuję ,że uczyłam dziecko bycia uczciwym człowiekiem.

Robert
@Danulek27

Jeśli właśnie z tego powodu dostał wypowiedzenie to faktycznie trzeba to zgłosić do PIP. Jesteś pewna, że nie stało się nic innego? Może po prostu kończyła mu się umowa i jej nie przedłużyli?

Wiecie może czy w Dino szukają chętnych na staż?

Nie polecam pracy w dino

(usunięte przez administratora) kretyni nie kierownicy jedna banda z eko ręką rękę myje ciekawe czy siedziba w Krotoszynie wie co oni wyprawiają wyrzucają za byle (usunięte przez administratora) i zastraszanie choć w prosty o tym nie mówią to robią wszystko żeby cię (usunięte przez administratora) szybciej zeszła ta firmą na psy niż biedronka tylko czekać aż Ukraińców zaczną zatrudniać bo nikt nie będzie chciał tam pracować jeśli ktoś się zdecyduje na pracę w Dino niech ma świadomość że naliczają kary za byle (usunięte przez administratora) i nie informują cię o tym na bieżąco tylko przy wypłacie jesteś na minusie pozdrawiam i nie polecam

Lis

Co za PAJAC jest kierownikiem Magazynu DINO w Rzeszotarach Podobno jakiś magazynier z Kauflanda Wiśniowski czy coś takiego, zero wiedzy u kolesia Pzdr

***** ***
@Lis

(usunięte przez administratora) Jak przez halę przechodzi to od razu pracy się odechciewa. Kultura osobista jakby w dżungli zdobyta-zero "Dzień dobry" czy innych uznawanych za ludzkie słów. Pajac pajac pajac.

Lana

Dzień dobry Czy zatrudniają obcokrajowców do Dino Rzeszotary?

Xyx
@Lana

Nie.

@zakrecona

A wie ktoś może czy w Dino Rzeszotary na magazynie można się dogadać tak by pracować na dwie zmiany?

Era 77a

Czy to normalne mam zrobić w sobotę inwentyryzacje mięsa wędlin sama pomyc wszystko i jeszcze kwiaty policzyć bo funkcyjną nie umie Dino stolec ????????‍♀️

@Magazynier a to ile macie na rękę? I czy jakieś premie pojawiają się?

mieszkaniec

dino w legnicy przy Kamińskiego to porażka generalnie (usunięte przez administratora) a ochroniarz to chyba były milicjant i powinni go zwolnić jest słaby i obserwuje tylko ładne kobiety

Maga zynologia

Wszystko spoko tylko(usunięte przez administratora) dlaczego nie ma zapewnionego płynu do dezynfekcji?!!

Alek

2100zł na rękę za pełen etat? Przy pracy fizycznej na magazynie rozumiem?

@Alek

Na magazynie podstawa 2600, premia absencyjna 500 plus premia akordowa, praca nie jest trudna mozna spokojnie wykrecic 3,5 tyś na reke

Aneta
@Magazynier

Czy wymagana jest książeczka sanepidu, czy można wyrobić już jako pracownik?

anonim najlepszy z najlepszych

sami kierownicy amatorzy żenada

Jjjj
@anonim najlepszy z najlepszych

Żenada pozwalniali doświadczonych kierowników Pani .Kierowniczka na Kamińskiego legnica ciągle siedzi w biurze a sklep zasyfiony itp.gdzie jest góra gdzie jest dawny sklep czysty zadbany

No
@anonim najlepszy z najlepszych

Żenada żenada zero było szacunku do starych pracowników A zwłaszcza na Kamińskiego w latach 2012r.,2016r pozostanie itp.teraz dino zeszło na psy .Ale i dobrze Dobrze wspominam dawnych pracowników szkoda że ich nie ma tylko sami tacy nie mili osoby

Niko

Pamiętam jak dino się otwierało 2012rna Kamińskiego wtedy załoga była miła sympatyczna wesola i miła dla klientów a sklep wyglądał czysto i żadnych palet na sklepie nie było szkoda że już nie ma tamtych ludzi załogi na miejscu góry powinni skompletować staram zaloge

:))
@Niko

a gdzie mają te palety z zamówień dawać skoro nie maja nawet dwóch metrów kwadratowych zaplecza , każdy narzeka jakby był wybrańcem narodu , bierz co masz kupić , nie podoba się nie kupuj ..... myślisz że ludzie się będą upokarzać, zabijać za 1700 zł na rękę bez dodatków, bonów i zapindalać jak motorki....... a idź ty w .........:)

Dlczego
@:))

Taki cwany /cwana jestes ,zamiast na fajke lazic to biez sie do roboty za taka prace co ty odwalasz bys ,niedostal ,dostala 1700 zl klijent jest najważniejszy chce zeby byc milo. jak nie wyrabiacie na premie bo sie opierdalacie to macie za swoje zmien prace jak ci tak zle w dino

Nikoo

Witajcie .Markecie na Kamińskiego za starej zalogi nie bylo palet na sklepie i bylo czysto i pożądek stara zaloga byla tak zgrana i potrafila ze towar co przyszedl to byl wykladany potrafili sie zorganizować a teraz to jest na Kamińskiego

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i może cos więcej o zarobkach?

@Czarek

Nie polecam magazynu Dino 2100 na rękę dostajesz kierownictwo ma cię w (usunięte przez administratora) w biurze mają zamontowany telewizor 50 calowy by mieć podgląd na magazyn i żeby widzieć czy pracownicy pracują. Jeśli chodzi o sklep to może być

Klientka

Polecam bardzo panią Justynę obsługującą wczoraj na stoisku z wędlinami, a dzisiaj pracującą na głównej kasie- bardzo miła, uśmiechnięta.Rzeszotary

Niki

Witajcie. Praco w dino na Kamińskiego i nie do pomyślenia było by jak klient przychodzi na mięsny i żeby go nie obsłużyć dla starej załogi klient był najważniejszy ale czas jak przyjęli nie odpowiedzialna kierowniczke która pozwalala staram zaległe itp. A tej chwili dino to jest porażka szefowie z góry powinni wziasc się za to co się dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o Dino - Legnica

• Jak się pracuje w Dino?

Zobacz opinie na temat firmy Dino tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino?

Dino