VIVE Group

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji

 

Aplikuj online!
Prześlij do nas swoje CV, wyślij kontakt do siebie i czekaj na nasz ruch! Pamiętaj, że to nic nie kosztuje, a możesz rozpocząć pracę w super miejscu, z ludźmi, którzy kiedyś zaczynali jak Ty. Mieli zostać na chwilę, a zostali z nami do dziś.

Daj się poznać!
Dokładnie zapoznajemy się z każdym CV. Nasz zespół do grono odpowiednio dobranych i różnorodnych osobowości – to jest nasza recepta na sukces. Pozwól się poznać, podziel się z nami swoim doświadczeniem, pasjami i talentami.

Pierwszy kontakt!
Jesteśmy elastyczni, nawiążemy z Tobą kontakt w dogodny dla Ciebie sposób – telefoniczny, SMS bądź e-mail. To Ty o tym decydujesz. Pamiętaj, aby zawsze być sobą. Podczas pierwszego kontaktu zaproponujemy Ci spotkanie rekrutacyjne – stacjonarnie bądź online. Jeśli będziesz chciał również porozmawiamy telefonicznie.

Rozmowa rekrutacyjna!
W zależności od poziomu stanowiska, etap rekrutacji może być podzielony na 1 lub 2 spotkania/rozmowy. Rozmowy prowadzone są przez Zespół HR oraz przedstawiciela obszaru.

Na rozmowie opowiemy Ci czym się dokładnie zajmujemy, jak pracujemy, a także co oferujemy. Jeśli zadasz dodatkowe pytania – chętnie na nie odpowiemy, pokażemy Ci przyszłe stanowisko i przedstawimy potencjalnych kolegów z pracy.

Decyzja!
Będziesz dobrze wiedział na jakim etapie jest Twoja aplikacja. Może zdarzyć się tak, że już na etapie spotkania będziemy mogli podjąć decyzję o Twoim zatrudnieniu. Na to składa się wiele czynników, np. ilość kandydatur na dane stanowisko. Jeśli jednak tak się stanie, na pewno oddzwonimy do Ciebie, gdy będziemy w stanie zaproponować Ci pracę. Niezależnie od wyników rekrutacji, zawsze dzwonimy do naszych kandydatów.

Witamy w Rodzinie VIVE!
Od 1 dnia pracy możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w procesie szkolenia na danym stanowisku. Krok po kroku poznasz nasze wartości i kierunek, w którym rozwija się nasz biznes.

EKOzmiana zaczyna się od działania, wchodzisz w to?

 

Zobacz więcej →

 
VIVE Group