Vive Logistic Services Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vive Logistic Services Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Vive Logistic Services Sp. z o.o.?

George Nowy wpis

Witam. Czy firma przyjmuje na pracownika magazynu-operatora po kursie na wózki widłowe, ale bez doświadczenia?

Ola Nowy wpis
@George

Tak, ale licz się z tym że będziesz zarabiał tyle ile zwykły pracownik produkcji ????

Hanna Nowy wpis

Szukam właśnie informacji o posadzie Spedytor Krajowy. Szczególnie interesuje mnie kwestia predyspozycji do pracy zespołowej. Bo tak podali w ofercie jako wymóg. Ale jak to sprawdzają u kandydata? O co konkretnie w tym chodzi, o jakie cechy?

vive3

Nowa hala ale praca w niej nie ma organizacja .dużo trzeba dzwigac około 20 ton ,praca chaotyczna ze wzgledu na brak stałego miejsca składowego duzo idexów ,bele od 40 do nawet 100 kg jesli ktos chce pracowac jako operator wozka do długo bedzie czekał ,zarobki jak na kielce dobre.

Adfa6378
@vive3

Na jakie zarobki może liczyć operator wózka widłowego ?

Wanda

Przybliżysz tak mniej więcej?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vive Logistic Services Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Magazynier/operator

Witam, orientuje się ktoś czy obecnie nie poszukują operatora na magazyn ewentualnie na produkcje

Emilia

Ciekawa jestem, jakie możliwości rozwoju oferuje firma Vive swoim pracownikom. Zastanawiam się, czy szeregowy pracownik ma jakąkolwiek szansę na to, żeby awansować na stanowisko związane z zarządzaniem. Np. na stanowisko brygadzisty. Jak to wygląda, może ktoś napisać?

Magda

@esteban a jaka średnia wieku?

Anka

@vive30 czyli raczej nie ma tam miejsca dla kobiet, ciężka praca ?

Esteban
@Anka

Anka Vive logistic services to firma obsługującą magazyny i transport. 99% to mężczyźni. Jeżeli szukasz pracy dla kobiety to pytaj na Vive textile recykling.

Neonemo

Pisze odnośnie pracy na magazynach. Nie jest ani łatwo ani lekko i wiele rzeczy (usunięte przez administratora).... Przy czym pracując na 3 zmiany mam wynagrodzenie netto większe niż w niektórych ofertach pracy widnieje brutto

Zostaw merytoryczną opinię o Vive Logistic Services Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Vive Logistic Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vive Logistic Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Vive Logistic Services Sp. z o.o.