Wywiady z Solar-Bau Katowice
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Wywiadu udzielił/aByły Pracownik
24.08.2023 11:39
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
Zwyczajnie nie otrzymałem wypłaty od tej firmy. Kiedy upomniałem się o wynagrodzenie, usłyszałem groźby, więc sprawa trafiła do rzecznika. Niestety, nic nie udało się dotąd osiągnąć, ponieważ pracowałem na umowie zlecenia. Sprawa jest teraz w sądzie, ale ciągnie się latami i wydłuża w nieskończoność.
07.11.2023 08:21
Pracownik
09.01.2024 08:53
Pracownik
Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?
Operator wózka widłowego i koparki. Ponieważ w firmie pracuje wielu niedoświadczonych pracowników, pomagałem także przy montażach.
09.01.2024 08:55
Pracownik
09.01.2024 20:10
Były pracownik
Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?
Brak wynagrodzenia za pracę.
07.11.2023 10:58
Pracownik
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?
Pracodawca obiecywał wynagrodzenie od 5500 do 12000 złotych.
07.11.2023 08:33
Pracownik
07.11.2023 10:59
Inne
Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?
2 miesiące. Ponieważ nie otrzymałem wypłaty za pierwszy miesiąc, zrezygnowałem.
07.11.2023 11:55
Inne
Czy poleciłbyś/poleciłabyś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź
Nie poleciłbym, ponieważ firma nie wypłaca wynagrodzenia należnego za pracę.
07.11.2023 11:02
Inne
Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?
Teoretycznie mógłbym zostać kierownikiem, ale to oznaczałoby, że zgadzam się z takim nieuczciwym traktowaniem pracowników.
09.01.2024 08:50
Były pracownik
09.01.2024 08:52
Pracownik
Jak oceniasz warunki i ustalenia z pierwszego dnia pracy względem przestrzegania tych ustaleń przez pracodawcę? Jeżeli pracodawca nie przestrzegał warunków, opisz dokładnie o jakie warunki chodziło i co nie było przestrzegane.
Początkowo wszystko wydawało się w porządku, niestety pracodawca nie wywiązał się nawet z podstawowego zobowiązania, czyli zapewnienia wypłaty.
07.11.2023 15:06
Inne
Dzięki GoWork masz właśnie możliwość zasugerowania swojemu byłemu CEO/ Właścicielowi istotnych zmian. Co byś mu powiedział/a o organizacji i doradził/a co poprawić w firmie?
Nie mam żadnych uwag, ponieważ uważam, że nikt z firmy nie przejmie się sugestiami.
07.11.2023 15:08
Inne