Opinie o Get-Mar Robert Kluge w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Get-Mar Robert Kluge. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Get-Mar Robert Kluge o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Get-Mar Robert Kluge w Katowice

Aleksandra Nowy wpis

czyli po dwóch latach stawki tu podskoczyły? pytam, bo kiedyś ktoś pisał o śmiesznych pieniądzach ale widzę, że obecnie stawki są chwalone. czyli skoro dobrze płacą to ile tak konkretnie i za jaką pracę, bo ktoś napisał jedynie, że jest fajna?

Ktoś Nowy wpis
@Aleksandra

Nie polecam. Byłem, zobaczyłem i ogólnie to nie polecam. Ja to się cieszę że tak się stało jak się stało. Obecnie mam spoko inną pracę gdzie nikt nie strzela focha jak właściciel tej firmy. Przynajmniej mam święty spokój od takich ludzi toksycznych. Pytasz o konkretną stawkę? Tam nie masz płacone za godzinę tylko za miesiąc. Jesteś na L4 to liczą że byłaś cały miesiąc od tak umieją liczyć. Uważajcie ludzie na niego. Przed podpisaniem umowy dokładnie przeczytajcie co podpisujecie ponieważ pod koniec jak was poinformuje że to koniec waszej współpracy to was zrobi w uja na wypłacie. Ja jak wspomniałem mam pracę i takie same zarobi jak u tego a w 100% lepszą pracę. Ja nie polecam.

Pracownik Nowy wpis

Bardzo fajna, dobrze płatna praca. Polecam

Pomocnik

Śmieszne pieniądze ,koperty ,bez medycyny pracy i godnych warunków (garaż ,bałagan ...) . Podejście do pracownika z fochem ,albo milczenie. Zwolniony z dnia na dzień zaraz po podpisaniu umowy z nowym pomocnikiem ,bez ostrzeżenia. Załoga wspaniała ,szkoda chłopaków ,uczciwi pracownicy. Pozdrawiam Adrian.

Zostaw merytoryczną opinię o Get-Mar Robert Kluge - Katowice

• Jak się pracuje w Get-Mar Robert Kluge?

Zobacz opinie na temat firmy Get-Mar Robert Kluge tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Get-Mar Robert Kluge?

Get-Mar Robert Kluge
  • Letnia 5 lok. 3