AIKON Distribution

Opinie o AIKON Distribution

Iwona

@anonymous, jesteś zainteresowany zatrudnieniem w AIKON Distribution? Dlaczego wybrałeś akurat tę firmę? Proszę Cię o opisanie na tym forum swoich kroków jakie prawdopodobnie podejmiesz w związku ze współpracą z tym pracodawcą.

uszny

no hej wam, widzę, że wątek jeszcze się praktycznie nie zaczął... ale jeśli macie jakieś info o tej firmie to proszę dajcie znać, widziałem jakiś czas temu, że chyba poszukiwali kogoś na stanowisko handlowca, ale nie wiem o co dokładnie chodziło, dlatego w internecie szukam informacji, proszę o pomoc :)

Greg
@uszny 23.10.2015 04:25

Jesli szukali handlowca to jak możesz nie wiedziec o co chodzilo?

Ambitna
@uszny 23.10.2015 04:25

Świetna firma, świetni ludzie, świetne zarobki ale dla ambitnych ludzi. Pracuje od 5 lat.

anonymous
@Ambitna 07.11.2017 20:36

widzę, że polecasz aplikować. prawda?

Iwona

Jaki wątek aktualnie warto poruszyć, który bezpośrednio dotyczy pracy w AIKON Distribution? Zachęcam Was do kontynuowania dyskusji na tym forum. Każda Wasza opinia będzie ważnym źródłem informacji dla osób chcących się w przyszłości w tym miejscu zatrudnić.

Zostaw opinię o AIKON Distribution - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIKON Distribution