Wywiady z Pajmon CPT Rybnik
Profil nieoficjalny
Profil nieoficjalny
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Wywiadu udzielił/aJulia
04.03.2024 19:37
Chcemy Cię lepiej poznać. Napisz proszę, jaką historią chcesz się z nami podzielić?
Chciałabym opowiedzieć o tym, jak wyglądała moja współpraca z firmą oraz o tym, jak zostałam potraktowana. Chcę podzielić się swoją historią, żeby ostrzec inne osoby przed podjęciem współpracy.
Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało? Napisz, co robiłeś/aś na co dzień w firmie, czym się zajmowałeś/aś?
Pracowałam przez agencję Pajmon jako magazynier.
Co było powodem zakończenia współpracy z firmą? Czy z pracy zrezygnowałeś/-aś sam, czy zwolniono Cię? Czy jakaś konkretna sytuacja wpłynęła na zakończenie Twojej współpracy z firmą?
Zrezygnowałam sama, kiedy się dowiedziałam o tym, jak w rzeczywistości wygląda kwestia wypłacania wynagrodzenia przez firmę.
06.03.2024 12:41
Pracownik
Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?
Wynagrodzenie jest zależne od liczby przepracowanych godzin. Średnio wynosi około 3000 złotych.
06.03.2024 12:44
Pracownik
Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?
Prawie trzy miesiące.
Jakie dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie mógłbyś/mogłabyś wskazać?
Miałam podpisaną umowę zlecenie, do której dołączone były puste weksle. Pracownik musi to podpisać, a później firma wpisuje dowolną kwotę, którą będzie chciała ściągnąć z pracownika. Kwota, z której firma odprowadza składki za pracownika, dużo różni się od rzeczywistej kwoty zarobków. Przykładowo, za cały przepracowany miesiąc dostaję 3000 złotych wynagrodzenia, w ZUS odprowadzają składkę około 900 złotych — niby tyle pracownik zarobił. Mało tego, zachęcają do wypłacania wynagrodzenia przez BLIK. I później pracownik nie ma jak udowodnić, że zarobił więcej. Firma nie wypłaca premii, która należy się pracownikowi.
06.03.2024 12:51
Pracownik
17.03.2024 13:58
Były pracownik
Jakie były możliwości rozwoju na Twoim stanowisku / w Twoim dziale? Z czego to wynikało?
Nie było możliwości rozwoju.
06.03.2024 12:53
Pracownik
Czy firma planowała szkolenia i jak często się odbywały? Napisz jakich obszarów/ tematyki dotyczyły.
Nie brałam udziału w żadnych szkoleniach.