Opinie o Arynga Poland w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Arynga Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Arynga Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arynga Poland w Łódź

Kokodżambo Nowy wpis

To kończymy. Wyobraźcie sobie Państwo człowieka, który prowadzi projket od strony technicznej. Prowadzi rozmowy z deweloperem, godzi się na technologię i sposób realizacji. Specjalnie niczego nie pisze w dokumentacji. Po kilku miesiącach, jak praca jest gotowa mówi, że jemu chodziło o coś innego i deweloper sam sobie wszystko wymyślił. Później koleś jest łapany wielokrotnie na różnych wałkach. Właściciel oczywiście udaje, że nie wie, że to (usunięte przez administratora) bo sam jest krętaczem jemu podobnym. Później ten sam aparat (usunięte przez administratora) swoich wspólników. Przy sprzedaży systemu Intelowi podstawił swoje prywatne konto ... hahahaha. Oby Bóg zniósł z powierzchni Ziemi tą szajkę łącznie z tym Billem Gatesem za pięć groszy.

Helena Nowy wpis
@Kokodżambo

A ja jestem ciekawa skąd wiesz tyle na temat firmy? To raczej nie są informacje dostępne dla każdego :) Sorki że dopytuje, ale widzę tu konkretne informacje, boję się trochę o ich prawdziwość.

ggg Nowy wpis
@Helena

Pracowałem tam. Widziałem to wszystko.

Kokodżambo Nowy wpis

Co tam? Cwaniaczek z Kalifornii zabronił wam pisać ?

Urszula

Dawno nikt nie pisał nic o Arynga. Jak się tam teraz pracuje, są jakieś realne szanse na rozwój?

Miszczuniu
@Urszula

Arynga / Arendai jest owiana aurą kłamstwa, oszustwa i złodziejstwa. Każda osoba szanująca się omija tych ludzi z daleka.

Urszula
@Miszczuniu

Wchodząc na forum chciałabym przeczytać wpis dokładnie mówiący co i jak. Z Twojego można wywnioskować tylko to jaką Ty masz opinię o firmie ale nie napisałeś co spowodowało, że ona taka jest. Napiszesz dlaczego uważasz, że trzeba firmę omijać i używasz między innymi określenia (usunięte przez administratora)

Miszczuniu
@Urszula

Proszę przeczytać wpisy Kokodżambo.

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Arynga Poland? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

ick

Arynga została zamknięta przez Intel i teraz będzie nazywać się Arenda chyba żeby się przefarbować po porażce .

NickMistique
@ick

Sorry . Arendai .

@ick

@ick Sa 3 osoby ktore zaluja ze odeszly z Aryngi zanim kupil ja Intel i ominela ich spora kasa. Teraz produkuna tutaj takie farmazony. Pozdrowienia

KokoDżambo
@:)

Osoby, które odeszły wszystkie zdobyły pracę gdzie indziej za takie same lub większe stawki. Nikt tu nie pisze z czystej litości bo w przypadku Arynga/Arendai tematy wykładają się same. No ale popatrzmy: Arynga w Łodzi była miejscem gdzie nikt "konkretny" nie chciał na początku pracować bo "kto pójdzie do jakiejś Aryngi". Będę używał zmyślonch ksywek ... Aryngę w trudzie zakładali Boss i Jerry. Potem doszły jakieś dwie osoby. Nie byli to topowi deweloperzy w Łodzi ale byli bardzo oddani firmie. Arynga miała rozwijać CarSync – projekt stworzony przez openRnD. Projekt, który nie rokował już za bardzo na sukces dlatego został zepchnięty na boczny tor. Praca szła czasem nawet w weekendy. Czasem nieodpłatnie bo tak wszystkim się podobało w Aryndze. Mała grupa pracowała za trzy osoby bo nie było pracowników. Do tego openRnD, choć pobierał pensję za pełną asystę, przekazywanie wiedzy traktował po macoszemu. Sytuacja wyglądała na zasadzie "Naucz się ch..u linuksa". Potem przyszli młodzi deweloperzy po studiach. Zostali przyjęci bardzo dobrze. Mieli niski próg wejścia i pełną pomoc. Od razu zostali potraktowani jak bracia. Boss nie ingerował zbyt agresywnie w to co robiono dzięki czemu wszyscy mieli silny imperatyw, żeby pracować i ciągnać sprawę dalej. Do pracy przychodziło się jak do domu (z taką przyjemnością). Pomimo znikomej pomocy dało się doprwadzić ten prototyp do stanu, w którym mógł być pokazywany na imprezach typu Consumer Electronic Show. Poustawiano serwery, opublikowano portal. Boss ustawił całą infrastrukturę od zera. Z czasem okazało się, że system jest na poziomie średnim, takim studenckim a był reklamowany frajerom ze Stanów jako rewolucja. W Stanach nikt nie był za bardzo techniczny.

KokoDżambo
@:)

W końcu, po tym jak postawił firmę z niczego Boss został zwolniony żeby zrobić miejsce dla wieloletniego kolegi jednego z "openarendowskich". Żeby go zwolnić zarzucono mu że kupił klucze do auta służbowego i nie wpisał do umów jakichś zapisów o mobbingu. Po jego odejściu dopiero pojawił się pierwszy projekt płatny (dotychczas płacono z dotacji na rozwój przyznawanych w USA ) dla Jaguara. W łódzkim środowisku deweloperów rozpuszczono plotki, że uwalił projekt dla Amerykanów. Żeby osłabić jego więź z WalteremPPK (właścicielem) zastosowano następujący trik: Pojechano do niego do domu po odbiór rzeczy. Boss wyszedł na spotkanie z gno&%mi ale zostawił telefon służbowy na parapecie w domu. Odjechali i zapomnieli o nim. Potem powiedzieli WaterowiPPK , że widzieli jak Boss chowa telefon do kieszeni gdy odjeżdzali. Z super lubianego faceta, który wystartował im firmę w Łodzi zrobili partacza i złodzieja bez większych perspektyw na zatrudnienie. To tak jako wstęp. Potem dorzucę kolejne rozdziały : 1. Dalsze, przewlekłe odejścia. 2. Postawa "młodych". 3. Wydarzenia przy sprzedaży CarSync. 4. Początkowe "sukcesy" i pomysły nowego gów$%^ka. 5. Etyczny poziom szefów openRnD. 6. Postawa i prawdomówność WalteraPPK.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Arynga Poland? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Anka

Czy obecnie jest to już firma przejęta przez Intel i ma nową nazwę? Jak teraz wygląda tam praca?

Kuba

Czy w obecnej sytuacji firma będzie potrzebowała pracowników? Może coś wiecie?

Ryszard

Czy przy tych zmianach pracownicy zostali przejęci przez nową firmę? Warto starać się o zatrudnienie ?

@Ryszard

Nie . Zabrano produkt a ludzie poszli na bruk .

Zuza

Ta cisza od dawna to wynik dobrej pracy?

Alicja

@jestem team leadem, na pewno nie wszystkie komentarze takie są. Na forum zdanie może wyrażać każdy, więc nawet niezależnie ludzie zaprzeczają rzeczom, które w danej firmie nie mają miejsca. Nie trzeba być od razu tak sceptycznie nastawionym.

Alicja

@jestem teamledem Wiec mi wszystko wolno czyli tak naprawdę nie za bardzo można zweryfikować te informacje - trzeba Ci uwierzyć na słowo. Dzieki w takim razie za informacje. Jeżeli inny użytkownik forum rownież może potwierdzić tę wiadomości to zachęcam do dyskusji.

Alicja

@Jestemteamleadem, w takim razie dlaczego firma nadal istnieje w KRS-ie? System jest dość wiarygodnym źródłem, więc jak interpretować informacje dotyczące tego, że Arynga Poland została sprzedana innej firmie?

@Alicja

Arynga pracuje dla Intela . Może jest częścią jakiejś grupy ? Trudno powiedzieć . Nie ma jej w takiej formie jaka była kiedyś .

Jestem team leadem więc mi wszystko wolno
@Jestem team leadem więc mi wszystko wolno

Nie rozumiem . W przypadku każdej opinii na tym forum ufa się na słowo . Prawie nic na gowork nie jest weryfikowalne . Sytuacja wyglądała tak , że aby skłócić byłego dyrektora z właścicielem szkalowano go , że nie chce oddać telefonu służbowego . Właściciel był daleko w Kalifornii więc korzystano z tej sytuacji by móc manipulować sytuacją .

Alicja

To dość poważne zarzuty @jestemteamleadem czy posiadasz dowody na opisywane zachowanie kierowników? Warto dodawać tutaj opinie, które znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, tak żeby inni dowiedzieli się prawdy na temat Arynga Poland.

Jestem team leadem więc mi wszystko woln
@Alicja

Pewnie , że mam . Aryngi dawno już nie ma . Z resztą przy sprzedaży Carsynca Intelowi jeden cwaniak podstawił swoje prywatne konto i sprawa jest w Sądzie po dziś dzień ...

Alicja

Jesteś pracownikiem Arynga Poland? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat warunków panujących w firmie. Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach. Jakie plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu? A może coś według Ciebie wymaga zmiany?

roz

Nowi managerowie to jeszcze nic dziwnego, ale wiecie może czy w niedługim czasie oprócz telefonów służbowych pojawią się jeszcze jakieś inne narzędzia pracy? Benefity pewnie są

@roz

Znając ludzi , którzy teraz są liderami można zostać posądzonym o próbę kradzieży owych narzędzi w sytuacji kiedy zostanie się z jakichś powodów osobą dla nich niewygodną .

akc

No coś takiego tam było ponoć . Z resztą w końcu nowi managerowie zaczęli się nawzajem ciągać po sądach w konsekwencji jakichś brudnych rozgrywek .

akc

Hej , to tam była ta sytuacja co pomówili szefa o próbę przywłaszczenia telefonu służbowego bo chcieli wcisnąć jakiegoś kolegę na jego miejsce ? Takie słuchy krążą ...

Leto

Lead też odszedł . Po prostu gwiazda prawdomówności go wykończyła .

Samar

Czuję się zawiedziony, 5 lat doświadczenia w czym 3 w programowaniu mikro kontrolerów a stawkę jaką mnie uraczono to 4500 brutto. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona bardzo nie profesjonalnie. Odradzam.

Leto

Firma obecnie prowadzona przez uczciwych inaczej . Branżowcy dobrze znają dwóch takich co ukradli księżyc .

@Leto

@Leto, czy mógłbyś rozwinąć tę myśl? Jakieś konkretne informacje?

@Tomek

Każą Ci upiec bułki a później zrugają bo miał być chleb . Co do zarobków , tzw dyrektor filii zarabia ok 12 - 13 tys. a na mikro kontrolerach się nie zna. Tech lead podobnie ale ten już dużo umie . Jeśli proponują mało kasy to dlatego ,że większość ma iść do kieszeni konkretnych ludzi .

@Leto

Dzięki za wyjaśnienia @Leto. Konkurencja na szczęście istnieje również wśród pracodawców i w końcu dochodzi do nich, że jak nie zapłacą odpowiednich pieniędzy to nie znajdą odpowiednich programistów.

@Tomek

Szczególnie, że kasa idzie z zagranicy . Tu mają taniej , pewnie nie tak jak w Bangladeszu no ale jednak ... Po prost Miro , Zbycho i Zdzicho muszą mieć kaskę na uciechy :) Odeszli z bogatych korporacji :)

Zostaw merytoryczną opinię o Arynga Poland - Łódź

• Jak się pracuje w Arynga Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Arynga Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arynga Poland
2.6/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Radwańska 56 lok. 2
    93-547 Łódź