Opinie o Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. w Zabrze

Tytus

A jak się pracuje podczas epidemii? Dużo ograniczeń wprowadzono w związku z epidemią?

Jakie są mocne strony pracodawcy AS-BUD?

Leon zawodowiec

Mocne strony to zapewne komunikacja między pracownikiem a pracodawca, nie widać żeby pracodawca pokazywał że jest lepszy mądrzejszy hmm sądzę wręcz że pokazuje że jest proste warunki i jasny przekaz ty robisz swoje a oni robią wszystko żebyś ty miał dobrze zapewne znajdą się i też minusy ale kto ich nie ma

Zenek

Byłoby fajnie dowiedzieć się jaką macie atmosferę w pracy. Jaką umowę firma preferuje na początek?

Mc Gregor
@Zenek

atmosfera jest dobra miedzy pracownikami a pracodawcą da się naprawdę dogadać nie robią sztucznych problemów i nie robią z siebie nie wiadomo kogo po prostu robisz swoje i tez wymagasz proste

Smutne...

W tej firmie zginął człowiek,.. Nie mając na wyposażeniu odpowiednich zabezpieczeń.., spadł z wysokości i zginął. Czy warto się przyjmować do takiego DziadBudu?. Sami sobie odpowiedzcie... Wyrazy współczucia dla całej rodziny ????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Zatrudnię pracownikow ogólnobudowlanych? Podziel się swoimi wrażeniami!
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier elektryk
Zabrze
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.
Wiktor

Może wiecie czy firma prowadzi rekrutacje? Jak ona przebiega?

sonel
@Wiktor

tak prowadzą rekrutację cały czas potrzebują ludzi do pracy wystarczy zadzwonić i się wszystkiego można dowiedzieć :) i nie trzeba znać angielskiego :)

sonel
@Wiktor

tak prowadzi rekrutacje na chwile obecną :)

pipioł akson 1

czytając wasze opinie to chciałbym popracować w tej firmie widze że pracownicy trzymaja sie bossa jeba......ć hejty na wasz temat widocznie paru (usunięte przez administratora) mieliście w firmie ......bez urazy

Jerzy

Jak wygląda obecna sytuacja kadrowa oraz płacowa w firmie AS-BUD? Obecnie na rynku brakuje wielu pracowników, ale media donoszą już o nadchodzącym kryzysie i wzroście stóp procentowych. Czy uważacie, że zmiana tendencji na rynku pracy wpłynie na wzrost zainteresowania pracą w tej firmie?

Wiecie kto.

E tam,taka sobie firma. Makabry też nie ma. Zależy co robisz. Jak pomoc, to współczuję , jak fachowiec? Nie wiem. Jak coś potrafisz i nie lecisz w kulki to jest ok. Stawka średnia. Ale narobić się też musisz. Lubię atmosferę w AS-BUD za: Koledzy

Przemo-boss

Wyk coś tam coś tam .... mam prośbę tak szczerze odpowiesz mi na moje pytanie ? jak się nazywasz imię i nazwisko żebym miał pole obrony tak po ludzku powiedz kim jesteś bo oczerniasz nas TUTAJ bądz kozak wtedy przed wszystkimi na tym forum uwierz będziesz bardziej brany pod uwagę jako osoba poważna znająca realia naszej firmy no chyba ze JAJ nie masz no to ok.Na tą chwile twoja krytyka dla mnie jest mało znacząca bo wydaje mi się ze należysz do grona zwykłych krzykaczy. PS. tak dla twojej wiadomości to jestem tym bossem co siedzi komuś na plecach :D:D:D

Piotruś Pan

Wykydaylo wiekszych bredni nie słyszałem kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa tu wypisujesz ja pracuje w tej firmie 3 lata i wszystko jest w porządku, a co do reklamowania się Firmy to żle ze ich stać na REKLAMY ? jak dla mnie ok w końcu jest sezon każda firma szuka pracowników w tym okresie i co twoim tokiem myślenia mam mysleć ze to jest przemiał ? ci co lecą w ch... z pracą kończą szybko tutaj karierę i gdyby nie porządki szefostwa to byłby większy problem

Jerzy

@Kamil, Czy jesteś pewien, że Twój znajomy przekazał Ci informacje zgodne z prawdą? Z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia. Wszystko zależy od perspektywy i przyszłych wyzwań zawodowych. Może warto się zastanowić i spróbować chociaż na okresie próbnym? Każdy ma inne wymagania względem pracy. Czy nadal zastanawiasz się nad aplikacją do firmy AS-BUD?

Wykydaylo

Zanim byś Chciał się przyjąć. Zadaj im pytanie,dlaczego się tak REKLAMUJĄ i mają PRZEMIAŁ pracowników. Zamydla Tobie oczy. A Ja wam powiem tak..stawka marna,mały boss ogarnia,drugi siedzi na jego plecach. Zapytajcie o KARY!KARY!. Mimo umowy zlecenie, lub bez.. Nie przyjedziesz _200 zł hahaha ???? Unikanie Panowie..

Kamil
@Wykydaylo

-200 zł. Za nie przyjście do pracy? Miaĺem propozycje, ale znajomy tam pracował. Też nie poleca.

Jerzy

@Vatos SG, czyli razem ze stażem pracy jest możliwość uzyskania wyższego wynagrodzenia? Możesz powiedzieć, czy takie premie są częste? Jak wyglądają inne kwestie- czy pracodawca oferuje umowę o pracę? Może organizuje jakieś wyjazdy integracyjne?

Vatos SG

ODP : jest taka możliwość a jeśli chodzi o awanse to raczej nie ale bardziej forma premii :)

Gladiator GLIWICE

firma ok :)

Jacek

Dobra firma ale jak każda ma osoby zwolnione, które teraz wypisują bzdury!!!

niki minash

Firma że posmiac sie można analfabeci

PRZEMOBOSS :)
@niki minash

NIKI MINASH a konkretnie przedstaw się nam ? czemu za ukryciem rozpisujesz się na to i owo o Firmie czyżbyś był kolejną poszkodowana osobą która zamiast powiedzieć kim jest i wyrazić swoje zdanie bez spiny a nie publikuje to jako jakiś pseudonim no proszę troszkę więcej jaj by druga strona miała pole obrony a tak to dla mnie każdy komentarz jest zbędny.

PRZEMOBOSS

jOHNNY mam prośbe przedstaw się nam ? a uświadomie cie dlaczego dostałes kare ? wiesz dlaczego co niektórzy dostaja kary ? bo leca w ciula z praca nie traktuja jej powaznie nie przychodza na czas lub sa pod wpływem alkoholu i dla takich ludzi u nas miejsca nie ma i nie bedzie i żadne płaczki nie pomogą a cpo do kasy zawsze jest na czas ale kazdy ma taka stawke na jaka sobie zasłuzył widocznie byłes zwykłym pomocnikiem :D no to niestety ale i kasa mała :D

johnyy

oszusci..ich motto to pieniadze na czas!haha tu sie zgadza..lecz grosze na czas kazdy ma. za wszystko kary..i dwoch durnow..maly i tepak. tylko kretyni bez lepszego doswiadczenia tam proboja zarobic na alkohol.

ALL CAPONE

Mirek może podasz nam swoje nazwisko ??? pośmiejemy się razem co za talent z ciebie co ty na to ??bo widzę ze masz najwięcej do powiedzenia ?? a może jesteś tym Mirkiem który murował tak ze dziecko z przedszkola by lepiej pomurowała ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.?

Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Staromiejska 72
    41-800 Zabrze

Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.