Opinie o Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. w Zabrze

Tadeusz

Przykro mi że (usunięte przez administratora)starszych ludzi i ludzi którzy się nie znają na remontach.Jestescie nie solidną firma która nie potrafi doradzic nic ludzie oni wierzą że to co robicie tak ma wyglądać a potem inny fachowiec sie za głowę chwyta jak po was musi poprawic a jak mu mowie nazwę firmy to tylko sie śmieje.Mlode chłopaki a takie niesolidnie pracujecie.Byscie sie wstydzili.

Ligia

Postaram się skupić na faktach i zbiorowo odnieść do " zarzutów " i obelg które tu padły. Opinie postaram się zminimalizować bo oczywiście nie będzie ona obiektywna bo jestem partnerką Prezesa co sprawia, że nie mogę przejść obojętnie względem tego co tu przeczytałam. Z roku na rok liczba zatrudnionych w firmie jest coraz większa co świadczy o jej rozwoju. Zima czy deszcz nie sprawiają, że ludzie zostają bez pracy. W AS-BUDZIE pracuje się cały rok. Stabilnie - w godzinach 7-15. Wszystkie kontrole PiP, ZUS firma przechodzi bez zarzutu co chyba nie wymaga dodatkowego komentarza. Jeśli komuś tylko chce się pracować, to nie powinien narzekać na zarobki ( Chyba że pracownik na budowie chce zarabiać jak dyrektor banku, ja też chcę, ale zejdźmy na ziemię ). Przejdźmy do tego co hejtująchch boli najbardziej... Szef. Boss jest osobą barwną, burzliwą, bezpośrednią a nawet i czasem arogancką. Nie mniej jego pracownicy są zawsze docenieni i niech nie śmie ktoś z zewnątrz ich obrazić - idzie za nimi w ogień. Czy wymaga od nich żeby pracowali? No tak, to chyba jasne. Ale jeśli któryś ma problem - jakikolwiek - można do niego jak w dym. Tylko szczerze. Czy ma duże auto? No ma. Jaki to ma związek z pracą w tej firmie? Może i ten samochód działa na ego. Ale najwyraźniej nie tylko ego właściciela, skoro budzi takie emocje w innych. Tak na koniec... AS-BUD ma dwóch szefów. Bardzo różnych, ale tworzących silny, ah silny - idealnie dobrany duet. Uzupełniający się na każdym kroku. Który dobrał sobie wielu fachowców tworzących sprawnie działającą i rozwijającą się firmę. Będącą dobrym zakładem pracy dla tych którzy mają chęci pracować.

@Ligia

Od Prezesa firmy można oczekiwać jakiesc kultury osobistej jak jest Pani jego partnerka i ma pani na niego jakiś wplyw to prosze mu uświadomić ze zle robi obrażając ludzi bo kazdy to czyta i robi sobie opinie o firmie.Ładnie świadczy o tym że broni pani swojego partnera ale skoro ma opinie jaka ma to widocznie na taka sobie zasłużył nic się bez powodu nie dzieje

Firma kogucik !!! Same pijaczyny mały gruby(usunięte przez administratora) uważa się za Bossa a chodzi po budynkach i żebra o zlecenia !!! Mega stawki za robotę ale nie adekwatne przy wynagrodzeniu. Mijać(usunięte przez administratora) szerokim łukiem

@Izka

Iza jest wiele powodów kiedy chłopcy z innych firm chcą przejść : po 1 najważniejsze lepsze zarobki itp po 2 umowy o pracę ( tutaj widzę ze u innych firm tych małych zaznaczam to jest mało praktykowane ale tu was zaskoczę to nie tylko wina tych firm ale podatki które są przerażające przez władze (usunięte przez administratora) dają w kość tym małym firmom ) Po 3 atmosfera dajemy bardzo duży nacisk na atmosferę by nasi ludzie oprócz roboty mieli luzz w ramach normalnego rozsądku by czuli się ważni i doceniani i żebyś szedł za nimi w ogień by nikt ich nie obraził Po 4 przechodzą bo np poprzedni pracodawcy ich nie szanowali(usunięte przez administratora) Szacunku nie kupisz musisz go latami wypracować a to jest długi proces Po 5 sprzęt auta baza to są też ważne czynniki dzieki któremu ci ludzie chcą tu przyjść Po 6 informacja między sobą czyli telefony pracowników przyjętych a tych co sie zastanawiają typu jak tam u nich jest czy faktycznie ok czy nie Pozdrawiam

Cześć, mam pytanie w sprawie pracy. Ile daje pomocnikowi budowlanemu na godzinę teraz? Na rękę najlepiej wiedzieć, do tej pory tu nikt z tego co patrzę stawki dokładnej nie podał,w ogłoszeniu to samo, to jakaś tajemnica? Bardzo ciekawy jestem.

Bonny

Tak czytam opinię i nie wierzę zero konkretów odnośnie firmy tylko bełkot Proszę napisać gdzie np prace zostały zawalone adresy itp a nie piszę niejaki joker używa sformułowań typu bo autem dużym jeździ a bo straszy itp i co to ma związane z opinią firmy ? Nie znam firmy ale widzę po mieście bardzo dużo samochodów obklejonych z nazwą firmy i raczej do małych firm nie należy. BONNY

Nie rozumiem, czyli jak się zgłoszę to umowy o pracy nie dostanę? Czego się ludzie boją i czy chcą mieć te śmieciowki z powodu jakichś problemów, czy tylko taka forma zatrudnienia w firmie jest? Sorry, kolego, ale napisałeś, jakby Cie niedźwiedź gonił, teraz przetłumacz, co miałeś na myśli.

Dzieję się tu w komentarzach z tego co czytam, ale oprócz info o możliwości podwyżki to nie widzę żadnych konkretów. Robi tu ktoś jako monter ociepleń budowalnych? Jak jest? Zadowoleni z kasy i warunków? Ile stażu tu mają pracownicy? Idzie się związać z firmą na dłużej? Szukali własnie w tym miesiącu montera, wiecie czy jeszcze mam szanse podesłać cv czy etat obsadzony?

Sonel

Masz szanse złożyć swoje cv. Firma ciągle szuka wzmocnień

@Sonel

To dużo osób jeszcze potrzebują na budowy? Bo sam byłbym chętny. Zapewniają w ogóle dojazd na robotę czy we własnym zakresie trzeba wszędzie dojezdzać? Poza tym czy na start są dobre stawki?

Sonel Nowy wpis

Tak potrzebują ciągle dużo ludzi ze względu na bardzo dużo umów budowlanych. Tak zapewniają dojazd na budowę i jak i powrót :) mamy sporą flote ( kolejne auta maja leciec od nowego roku ) Stawki dobre i umowy o pracę tez możliwe Wpadnij pogadaj na live dowiesz się wszystkiego

Czytam tu, że podwyżki są tylko dla zaufanych i pracowitych pracowników. Co to znaczy - zaufanych? Czyli reszta pracowników nie miała nawet waloryzacji inflacyjnej?

BOSS

W końcu normalne pytanie to i będzie normalna odpowiedz :) Zaufani to przede wszystkim ludzie związani z nami od samego początku lub ci co w trakcie lat zyskali tez miano zaufanych poprzez swoją prace ( doświadczenie ) i swoje zaangażowanie + wiedzę w rozwiązywaniu problemów i za regularność chodzenia do pracy i za to że można na nich liczyć zawsze. Natomiast co do reszty ludzi każdy kto zasługuje na podwyżkę ją dostaje w odpowiedni sposób. Są przypadki ze u niektórych ta stawka zostaje z różnych powodów taka sama ale to widocznie nie spełniają wszystkich wymogów Firmy. Pracownicy są u nas traktowani dobrze tak uważam , chyba że ktoś próbuje kogoś zrobić za wariata to póżniej jest odpowiedz :) Pozdrawiam

Matt
@BOSS

Ja często są takie podwyżki? Przynajmniej raz w roku? Wtedy można negocjować większą kasę czy jest ustalone ileś tam procent i się tego nie przeskoczy?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Zatrudnię pracownikow ogólnobudowlanych? Podziel się swoimi wrażeniami!
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Ligia

@Ligia

Kinia
@Marek

To ile jest pensji za jedno zlecenie? Dużo zleceń w ciągu miesiąca idzie zrobić? Tak zapytam jeszcze o alkohol, szef nie wyciąga konsekwencja picia w pracy?

Boss

Dzięki (usunięte przez administratora) w końcu normalna wypowiedź a nie atakowanie z ukrycia za monitorem nawet nie przedstawiając się :( Mamy bardzo mocny skład mocne zaplecze, mocną logistyke i każdy kto orientuje się dobrze na Zabrzu to wie jak jest. Cieszy fakt że inni pracownicy z innych firm dzwonią do nas że chcą przejść bo słyszą jak działamy.

Izka
@Boss

I jak ktoś zadzwoni to wtedy zapraszają każdego na rozmowę czy telefonicznie ustala się pewne rzeczy? Tak pytając o szczegóły to jak konkretnie działacie, z jakich powodów chcą tu przyjść ludzie z innych firm?

@Izka

Nie istotne kto

Nie prawda, miałam okazję poznać pracowników firmy i samego Pana Prezesa.Uważam że wszyscy są wpożądku.Ktoś kto pisze taka rzeczy albo sam ma jakieś problemy, i bardzo małą wiedzę na temat budowlanki.

Nie istotne kto

Piszesz że firma świadczy usługi w zakresie podstawowym, czyli rozumię że posiadasz wiedzę i doświadczenie zawodowe do wystawiania takiej opini? Jeżeli nie, i byłaś tylko klientem firmy i jesteś niezadowolony z jakości ich usług ( do czego masz prawo) zawsze możesz na piśmie złożyć odpowiedni dokument do Państwowej Inspekcji Pracy albo Nadzoru Budowlanego i oni sprawdza jakość ich pracy.A nie wypisywać głupoty na forum nie mając do tego podstaw.Tak się zachowują dzieci w gimnazjum, a nie dorośli ludzie. Firma i ludzie w niej pracujący się bardzo fajni i złego słowa na nich nie powiem, bo nigdy nic nikomu złego nie zrobili.

Agnieszka Zbm Tbs

Jakim prawem oceniasz faceta po tym jakim autem jeździ albo co wypisuje na facebooku ? Przemka znam od kilkunastu lat i mogę zapewnić Cię że to bardzo dobry chłopak. As-Bud dla mnie i dla wielu pracowników ZBM to jedna z lepszych firm na Zabrzu. Pozdrawiam Agnieszka

Jak długo trwa proces awansu w AS-BUD?

S.G

proces trwa tyle ile na to będziesz zasługiwał :) wszystko zależy od ciebie

Ewka
@S.G

A czy krótko po zatrudnieniu można liczyć na jakiś awans? Czy jest jakiś określony czas, który należy przepracować, aby w ogóle mieć możliwość dostania wyższego stanowiska? Zadaję takie pytania, bo jestem osobą, która lubi progresować w szybkim tempie :D

Jakie wartości są cenione w AS-BUD?

Jacek

Chyba kpicie teraz ta wypowiedzią. W tej firmie nie cenie się w ogole pracownika. Wystarczy posłuchać od rana jak lecą z biura same (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) 25zl to dostawalem na ocieplenia chce w 2020 roku. Zresztą co się dziwić, kasę trzeba mieć na auto za pół miliona i robić mu tuningi bo ma się poczucie niskiej wartości

Dominika

Budowlaniec na dociepleniach miał 2 lata temu proponowane 18–25 zł na godz. zależy od umowy, czy o pracę czy zlecenie. Ile teraz? Chyba podwyżki inflacyjne były? Pytam dla chłopaka :)

@Dominika

Stawki ustalane są tylko na spotkaniu w siedzibie firmy. A co do podwyżek w AS-BUD są podwyżki tylko dla zaufanych i pracowitych pracowników a co do reszty jest biuro czynne od 6:30 do 15:30 tam się dowiesz wszystkiego

Olga
@Sonel

Rozumiem. A czy mogę chociaż wiedzieć, czy aktualnie firma rekrutuje budowlańców? Szukacie osób z doświadczeniem czy pomocników również?

Czy firma AS-BUD w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

sonel

tak finansuje szkolenia tylko osobom z dużym stażem :)

Żart? Jakie szkolenia?

@Jarek

pewnie zależy co byłoby potrzebne. tu pisali o osobach z dłuższym stażem czyli one na certyfikaty jakieś mogą już liczyć? a pozostali mają wybór czy firma z góry narzuca tematykę i przebieg szkoleń?

Jacek
@Maja

Żadnych szkoleń nie było nie ma i nie będzie jedynie szkolenie jakie możesz mieć to wyczyścić służbowy samochód żeby szefostwo ze swoim pieskiem pojechał sobie do Zakopanego a ten piesek To jest ten który jak to słusznie stwierdził Jarek który nosi kij na plecach

@Jacek

aha no to wy jako pracownicy jak się w tym wszystkim w praktyce odnajdujecie? skoro szkoleń nie ma a dalej tu jesteście to nie są jednak tak szczególnie wymagane? a między sobą wiedzą jakąś się wymieniacie może? Zastanawia mnie czy macie zgrany zespół

@Maja

Szkolenia mają instalatorzy i elektrycy by móc uzyskać uprawnienia a gdzie budowlańcy maja szkolenia ? Budowlańcy maja miec fach w ręku i mózg do wykonania

Jakie są warunki zatrudnienia w AS-BUD?

Sonel

Warunki umowa o pracę. Firma poszukuję sporo pracowników także warto zadzwonić:)

@Sonel

Praca przy jakiejś większej inwestycji się szykuje? ;)

@Maja

Firma ma bardzo sporo umów na roboty ogólnobudowlane. Firma się bardzo pozytywnie rozwija dzięki sprawnej logistyce ( ludzie na stanowiskach biurowych ) i także bardzo inwestują w sprzęt ( samochody rusztowania itp ) jest duże zaplecze socjalne szatnie baza Wiem co pisze bo widzę jak u innych małych firmach robią pracę (usunięte przez administratora)

@Sonel

Mój brat tam robił pół roku. Może i robotę mają, ale......Jakie inwestowanie w sprzęt? To jakaś paranoja. Dwie betoniarki na stanie i żadna sprawna, o sprzęt trzeba się prosić,nie mówiac już o towarze który ma dojechać na budowę, jeden dziadziuś który rozwojzi busem towar np na 4-5 robót,na rano słychać z biura same (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora)......... Niby pseudo kierownik który nie ma zielonego pojęcia o wykonywanej pracy chodzi jak ss z laska żeby dmuchnąć, zachowuje się jakby kij połknął. Prezes jeden jak i drugi nawet spoko, ale przez jednego Hubercika atmosfera zero. Gdyby nie to, napewno zatrudnił bym się w tej firmie. Minusem są też umowy zlecenia pomimo tego że obiecywane są zwykle umowy.

Jarek

To wcale nie chodzi o to czy Hubert sprawdza trzeźwość czy nie Bo szefostwo go o to prosi więc wykonuję to zadanie i nikt do tego by nic nie miał gdyby nie jego krętactwa zawiłości i (usunięte przez administratora)się w robotę do której w ogóle nie ma pojęcia to jest raz po drugie z tego co słyszałem to wszystkie narzędzia sobie przepisuje i nawet nie jest w stanie szefostu zgłosić że ktoś czegoś nie ma na kolejnych robotach dlatego ludzie odchodzą z pracy. Po kolejna jeśli jest taki Las Vegas to wystarczyłoby żeby dać komuś na stan i żeby ktoś był odpowiedzialny za to i sprawa by się zakończyła tak u mnie w firmie mam sprzęt swój od trzech lat i mam prawo pierwokupu nawet tego sprzętu i dbam o to jak o swoje i mnóstwo już sprzętu odkupiłem od mojej firmy. Auta służbowe u mnie w firmie też są które Pracodawca zapewnia i są przypisane do jednej osoby są zadbane a nie tak jak w firmie waszej gdzie nie można jechać zimą bo nie można odpalić bo coś się dzieje nie tak tak jak na przykład pana zapomniałem jak ma się nazywa ale chyba Edward

Jarek

Nie chodzi tutaj że sprzęt się psuje tylko chodzi o to o organizację pracy i że człowiek taki mały (usunięte przez administratora)u was w firmie ciągle jest przy łopacie i ciągle przy wiadrach i to miesza ręcznie wszystko przecież to jest paranoja jakaś a Hubercik chodzi z kijem na plecach i ma na to wyrąbane bo nie potrafi zadbać tylko chcę pokazać że on coś potrafi zrobić organizacji pracy żadnej nie ma

Adam 40

Na jaką stawkę początkową może liczyć dociepleniowiec z 20 letnim stażem?

@Adam 40

Przyjdź pogadaj i się wszystkiego dowiesz nie sądzę by ktoś z szefów ci tu odpisał ????????????

@Gepard Crew

Czyli aktualnie nie ma takiego w firmie, bo nikt nie próbował opowiedzieć?

Adam 40
@Gepard Crew

A czy tak trudno napisać że samodzielny pracownik na dociepleniach powiedzmy ma stawkę między 22 -27/h ? Kilka razy juz marnowałem czas i paliwo by na miejscu dowiedzieć się że 17zl/h a potem się zobaczy .ręce wtedy opadają.

@Maja

Ale kogo takiego? Bo nie rozumiem

@Gepard Crew

Chodziło mi o osobę z takim stażem pracy. Bo w przeciwnym razie raczej ktoś miałby jakiś punkt odniesienia co do udzielenia jakiejś odpowiedzi?

Dominika
@Adam 40

Piszesz cenne informacje, ale nie do końca zrozumiałam. Czy tą pierwszą stawkę podałeś jako rynkową, a druga to właśnie ta w As Budzie? No i nie napisałeś, gdzie tak jeździłeś, właśnie do nich?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w AS-BUD?

sonel

atmosfera i pozytywne nastawienie szefów daje bardzo duży wpływ w AS-BUD :):):)

BOLEK

Atmosfera w biurze, to jakiś spęd i nagonka. A PREZES wciska niezłą ciemnotę. Błędy spychane na pracowników i tradycyjne świrowanie pawiana.

@BOLEK

O co dokładnie chodzi, bo to co piszesz niewiele mówi. Co się takiego stalo, że tak uważasz?

Denis87

Pracowałem 5 lat w tej firmie i złego słowa nie powiem.

Na jakie benefity można liczyć w AS-BUD?

sonel

możesz liczyć na benefity spore jeśli jesteś fachowiec i oddany firmie w 100% to firma się tobą zaopiekuje dobrze :)

Iwona
@sonel

Jakie trzeba mieć doświadczenie, żeby być uznanym za fachowca?:)

@Iwona

(usunięte przez administratora) pytasz jakie doświadczenie trzeba mieć ? Być samodzielny w podejmowaniu decyzji, mieć poprostu fach w rękach tzn w skrócie mniej gadania więcej roboty. FIRMA zatrudnia coraz więcej ludzi bo coraz więcej jest umów. (usunięte przez administratora)

Iwona
@Sonel

O, coraz więcej jest umów? A na jaką umowę można tutaj liczyć - o pracę?

@Iwona

(usunięte przez administratora) Ja piszę że firma ma coraz więcej umów budowlanych, rozwija się z roku na rok a co do umów pracowniczych to firma praktykuje umowy o pracę lub zlecenia.

@Sonel

O to chyba dobre info, że rosną? A co do tych umów, to których jest więcej zleceń czy uop?

Hans86

Bardzo dobra firma z dużym zapleczem kadrowym super elewacje zrobiliście

Gabriela
@Hans86

To fajnie, a długo trwały te prace?

Hans86
@Gabriela

u nas na mikulczycach wykonali w 2 tyg (10 osób) szacun polecam bardzo fajne chłopaki

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w AS-BUD. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

sonel

Istnieje możliwość rozwoju tylko ze musisz pracować starać się ( tutaj żadnej filozofii nie ma ) wtedy naprawdę jest możliwość i dobrego zarobku i można także wykorzystywać fakt ze firma jest wielobranżowa możesz np uczyć się elektryki, możesz uczyć się instalacji i możesz po prostu uczyć się budowlanki. Uwierz mi na słowo tutaj stali pracownicy są dobrze traktowani ale zdarzają się osoby które nie szanują pracy ale tacy od razu tutaj kończą karierę i są też tacy którzy wracają ze skuloną nogą bo w innych firmach ich oszukali. Pracuje już kilka lat i powiem tak wypłaty są na czas firma tego bardzo przestrzega i tutaj nikt nie może tego firmie zarzucić ale uważam ze najpierw trzeba zacząć od samego siebie a potem wytykać błędy innym nikt tutaj nie jest doskonały

Rad-lift

Przestrzegam wszystkich przyszłych kontrahentów przed tą firmą. Nie regulują faktur, jak większość takich firm może tracą wiarygodność ale skoro się kręci to dlaczego tego nie kontynuować. Sprawa oddana do windykacji.a myślałem że skończy się polubownie.

Rad-lift
@Rad-lift

Należności uregulowano

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.?

Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Staromiejska 72
    41-800 Zabrze

Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.