Opinie o Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. w Zabrze

ALL CAPONE

pani ANIU ??głupki na niczym się nie znają ? ciekawe stwierdzenie naprawdę, dla nas najważniejsi są nasi kontrahenci i to ich zdanie dla nas się najbardziej liczy, a tak nawiasem mówiąc proszę podać nr telefonu z jakiego pani nr dzwoniła ? i adres z którego przecieka dach ?? bo my nie mamy żadnej informacji o przeciekających dachach ??? czyżby pani wymysł ??? każdy anonimowy może pisać sobie tutaj brednie a my to mamy gdzieś co kto pisze robimy swoje karawana jedzie dalej.Zapewne piszą to osoby które zostały zwolnione lub konkurencja która nie potrafi przeboleć ze firmie tak dobrze idzie mając już tyle ludzi w tak krótkim czasie ? Pamiętajcie internetowi TROLE możecie jedynie tutaj na internecie swoje żale wylewać bo w realu jesteście (usunięte przez administratora) warci BANDA CHUJA I TYLE !!!

Mirek

Anetko, a Ty pewnie wypchany portfel ;) podobno "cudze nie tuczy"? tylko co na to Prezes? ;p;p

PANI ANIA

TA FIRMA TO STRATA CZASU I PIENIĘDZY TE DWA GŁUPKI NIE ZNAJĄ SIĘ NA NICZYM A DACH PO TYGODNIU PRZECIEKA A GWARANCJA W LESIE GŁUPKI PO SPIEPRZONEJ ROBOCIE NIE ODBIERAJĄ TELEFONÓW I ROBIĄ BIEDNYCH LUDZI NA FORSĘ , NIE POLECAM , NIE POLECAM ...........

Aneta

Mirek mojej skromnej osobie wydaje mi się ze ty masz lipe ale w spodniach :D:D:D:D zapewne podpadłeś czymś bo akurat ja znam ta firme i wiem ze płaci na czas i w miarę dobrze a chłopcy są bardzo wesołe ROMKI :D Pozdrawiam Aneta

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Zatrudnię pracownikow ogólnobudowlanych? Podziel się swoimi wrażeniami!
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier elektryk
Zabrze
Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o.
mirek

lipa na amen... omijać tych dwóch typków ;) pinki i mózg, co jeden to lepsiejszy

tygrysek

jak dla mnie firma krzak....

FREDDY

Firma dobra komunikacja bardzo dobra , ze względu na wyjazd zabranice to bym tej firmy nie opuscił specjalnie dla dwóch osób :P Pozdrawiam Freddy z Zabrza :)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.?

Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Staromiejska 72
    41-800 Zabrze

Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.