Opinie o Firma Kurierska Geis (Geis Pl Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością) w Strykówko Mikołowska 93

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strykówko Mikołowska 93

Wkurzona

Czekam od tygodnia na przesyłkę, gdy widzę raport na stronie gdzie jest moja przesyłka co chwile są kominikaty, że odbiora nie został osiągniety? A przesylka jest jakies 200km, a potem 60 km...Mam rozumiec, że to firma kurierska w danym momencie jest nie osiegalna...? Super :).

kama998

nikomu nie radze paczka idzie 4 dni lipa

tololobolo

chce was wszystkich powiadomosc ze wszystkie paczki sa wysyłane do sortowni w strykowie a z tamtąd przesyłane do oddziałow, wiec paczka na pewno nie dojdzie na drugi dzien roboczy tylko za 2 dni albo i 3, malo tego dzisiaj na infolinii pani poinformowala mnie ze srtownia ma jakas awarie, wiec paczki wogole z tamtad nie wychodza.......tagedia niby duuza firma a najgorsze (usunięte przez administratora) czytalem cos na ten temat o strykowie, ludzie podchodzili bo malo placa wiec kto ma niby pracowac w sortowni ??? ja nie ma ludzi nie bedzie paczek na czas proste, odradzzam

pol
@tololobolo

Widzę, że pisze sama konkurencja ,więc tylko nieprawdziwe info. Paczki zwożą kurierzy z rejonów i wieczorem jadą do Strykowa i tymi samymi samochodami rano wracają do magazynów i następnego dnia są u odbiorcy. Tak to wygląda.

Baba
@tololobolo

Małą płace to fakt a teraz to nawet Ukraincy pracuje i więźniowie

wysyłka

Tolek, a co masz w umowie z pośrednikiem? Że od kogo dostajesz kasę? Od niego czy od kuriera bezpośrednio. Szukam kuriera, który przesyła bezpośrednio bez pośrednictwa, albo pośrednika co daje takA możliwość.

Mechanik

Zbyt łatwy

Brak wiedzy technicznej przełożonych

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
przyszła praca

Na jakie zarobki netto może liczyc pracownik infolinii????2500netto dają tyle?

aga
@przyszła praca

2500 netto to chyba jakieś tysiąc więcej brutto. Nie sądzę, żeby tyle płacili, ale pytanie czego szukasz, bo jak idziesz na przetrzymanie jakiegoś okresu to jak dostaniesz na początek mniej na umowę o pracę to może warto spróbować. Z tego co mówią w terenie to całkiem fajna ekipa w Strykowie jest i kierownictwo norlmalne. Ale praca na infolinii - wiadomo: "szczęśliwi" klienci itp.

pzyszła praca
@aga

ide na rozmowę, przez telefon padło pyanie ile chce zarabiać , jasne że jak najwiecej jednak nie chce przesadzic, dla mnie 2500netto względnie ale czy sie nie przestrasza

aga
@pzyszła praca

Chyba ma to niewiele wspólnego z przestraszeniem się a więcej z regułami firmy ile płaci na jakie stanowisko.

JA
@aga

Kierownictwo nie jest normalne jeśli chodzi o infolinię.

zuber
@JA

Nie jest normalne ponieważ ... ? Jakieś konkrety ?

Niebawem mam rozmowę na stanowisko Manager Sprzedaży. Powiedzcie czym zajmuje się "ta" osoba w firmie Geis? Nie mam doświadczenia w branży TSL, mimo to zostałem zaproszony.

Nie-Kandydat
@Kandydat

Naprawdę? Nie wiesz? Geis Cię znalazł "w ciemno" i zaproponował stanowisko "menedżera sprzedaży"- ot tak sam z siebie a Ty nie wiesz o co w ogóle chodzi na takim stanowisku a jednak na rozmowę pójdziesz? Powodzenia ! ;-)

@Nie-Kandydat

Nie-Kandydat Po pierwsze , nikt mi nie zaproponował stanowiska a rozmowę rekrutacyjną. Po drugie , nie wiem czym Manager Sprzedaży zajmuje się w GEIS, a nie w OGÓLE. Jeśli potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie będę bardzo wdzięczny, jeśli nie to nie pisz wcale. Dziękuję.

Nie-Kandydat
@Kandydat

Kandydat, w Twoim wpisie powyżej wszyscy mogą przeczytać, że: "Niebawem mam rozmowę na stanowisko Manager Sprzedaży" Oczywiście, że a razie nikt Ci objęcia tego stanowska nie zaproponował a jedynie rozmowę na temat objęcia tego stanowiska. Zakładam, że się uprzejmie zgodziłeś na taką rozmowę. Widzisz, ja w odróznieniu od "kandydatów" jestem "nie-kandydatem". mało tego, co nieco wiem, jak przebiegają rekrutacje w Geis - zwłaszcza na stanowiska handlowe. Nie ma raczej takiej możliwości, żeby stanowisko "menedżer sprzedaży" (nawet w formie rozmowy wstępnej) zostało zaproponowane komuś, kto nie ma pojęcia, czym menedżer sprzedaży się zajmuje (branża TSL jest w dużym stopniu ujednolicona). Najlepsze na koniec: w Geis nie ma chyba stanowiska "Menedżer Sprzedaży" ;-) Czytaj dokładnie ogłoszenia, albo słuchaj uważnie, co się do Ciebie mówi. Może masz na myśli Regionalnego Menedżera Sprzedaży (zajmie Ci chwilę, zrozumienie czym się taki ktoś zajmuje ;-) Ale bez doświadczenia w branży? Na takie miejsce? Eeeee ! Mimo wszystko, życzę sukcesu :-)

@Nie-Kandydat

I Ty piszesz że mam czytać ze zrozumieniem??? Przeczytaj swój post uważnie a Będziesz wiedział o co mi chodzi. Jestem właśnie po rozmowie kwalifikacyjnej, ale proszę ...czekam... na Twoje "co nieco wiem". Muszę Cię rozczarować ale dowiedziałem się iż jest sporo osób bez doświadczenia w TSL które dostały pracę i radzą sobie dobrze. Nie wiem czy Geis zaproponuje mi pracę gdyż postawiłem poprzeczkę wysoko (czytaj wysokie zarobki) i nie wiem czy ich na mnie stać. Wracając do moich pytań, dowiedziałem się że w GEIS " manager ds. sprzedaży" nie ma pod sobą osób podwładnych. W obecnej pracy podlega mi 40 osób a jestem "tylko" Specjalistą ds. Kluczowych Klientów. Dla poważnie zainteresowanych ( nie dotyczy NIE-KANDYDAT) powiem, że rozmowa odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Osoby rekrutujące na najwyższym poziomie. Pani Marta Rogowska z HR oraz Szef Oddziału, którego imienia i nazwiska nie pamiętam ( stres

krasula
@Kandydat

Panie, nie wiem co Ci naopowiadali, ale większość ludzi jest z branży. To specyficzna branża, w której ludzie sobie nie radzą, jak nie mają doświadczenia nabytego wcześniej kiedy była mniejsza konkurencja....i mniejsza presja.

kandydat
@krasula

Słowo kluczowe " większość" , czyli nie wszyscy prawda?

kombolot

jest nerwowo....

wozkowy

hehe Oni jak potrzeba zawsze są grzeczni moim zdaniem ludzie przewijają sie nie z powodu pracy a właśnie władzy która tam panuje

Praca Maniek

Aż tak źle w tym Jaworznie? na rozmowie ten pan kierownik o którym piszecie całkiem w porządku kulturalny i grzeczny. Jednak telefonu powrotnego odnośnie przyjęcia do pracy nie otrzymałem. Z informacji jakie znam to bardzo ludzi sie tam przewija czym to jest spowodowane? Pracą? naciskiem kierownictwa? czy kasa? prosze o info

praca jaworzno !

Proponuje poczytać opinie o Jaworznie w zakładce ET Logistik Toruń czy Warszawa. Niech sie wezmą za to bydło w biurze z Blatem na czele ! panie Ficek budź się pan albo jeszcze ktoś wyzej od pana. Pozdrawiam

Zszokowany

Obniżanie standardów, ciecia, głupota przełożonych. Nawet ukraincy już niecha pracować. Nie polecam.

koko
@Zszokowany

na jakim stanowisku pracujesz?

pozytywny
@Zszokowany

Zszokowany, popatrz na to tak: podwyższanie standardów (wreszcie), eliminacja tego co zbędne, niepotrzebne i słabe w codzienne pracy, przełożeni w końcu zaczęli analizować i wyciągać wnioski, zarówno Ukraińcy jak i Polacy muszą zrozumieć, że płaci się za jakość i efektywność. Jeżeli ktoś ciągle rozładowuje opony na sorter, co blokuje cal proces dystrybucji w paczkach to powinien się zastanowić nad sobą a nie robić zarzuty przełożonym.

tweens

a jakie zarobki na pracy na infolinii?? Pytam bo niedługo mam rozmowę na to stanowisko ?? łódź stryków

Baba
@tweens

Bez komentarza odnośnie szefostwa oraz całej tej firmy. Na zaświadczenia jakie kolwirk czeka się nie wiadomo ile. Cokolwiek załatwić szkoda słów lecz jak pracodawca bądź osoby wyższe chce coś od pracownika trzeba załatwić to w jeden dzień.

zadowolony
@Baba

Baba tak się składa, że pracowałem w 3 firmach spedycyjnych i w ostatniej fazie K-EX - teraz jest najbardziej normalnie, są problemy ale szefostwo jest wyjątkowo wporządku. Jak masz problem to możesz iść na samą grórę (kadry, dyrektor od operacji, napisz maila do Prezesa)

alicja.bienias@onet.pl

Szkoda ze ci dabile " kurierzy" nie znaja nawet takiego urzadzenia jak tel.komorkowy ktory umozliwia kontakt z klientem od tygodnia " probujecie " mi dostarczyc przesylke i nadal nie wicecie jak to zrbic brawo

jazda
@alicja.bienias@onet.pl

widocznie nie zasłużyłaś na tą przesyłke hahaha kara

alicja.bienias@onet.pl

Najgorsza firma ,kurierzy to debile i lenie nie dojezdzaja na wskazany adres a w informacji pisza ze odbiorca jest nie osiagalny prosicie o opinie pracodawcy a skad ja mam wiedziec jaki to pracodawca

tt
@alicja.bienias@onet.pl

czemu obrażasz ludzi? może Ty jesteś debilką a Twój mąż/chłopak debilem? I jak się teraz czujesz? TO NIE MIEJSCE na pisanie o terminach doręczeń, no bez jaj.

Takisobieczlowiek

Lepiej żeby ta firma została zamknięta. Poczta Polska jest szybsza od tej firmy.moja paczka wędrowała tydzień to jest niedopuszczalne . Więc ta firma jest nieżetelna niedostarcza przesyłek w umówionym czasie

anty gimbaza

Wy daremne marudy komentarze dot. waszych paczek to sobie piszcie na onecie tam gdzie jest miejsce gimbazy. Tutaj są opinie o pracodawcy czyli jak się pracuje, jakie warunki etc. a nudzenie na temat przesyłek w stylu : miało dojść wtedy a doszło kiedyś tam to nie jest własciwe miejsce.

purpurka

Beznadzieja, od tygodnia idzie do mnie przesyłka. Już była w Krakowie, Szczecinie, a teraz podobno dostarczona do Bydgoszczy, ja natomiast mieszkam w Chełmnie. Nigdy więcej!!!!!

Kolesio54

Spedytorzy w firmie GEIS mylą adresy, wysyłają przesyłki w przeciwną stronę Polski, przesyłka przychodzi po 5 - 6 dniach a na dodatek przy rozładunku porządnie "styka" się z podłożem. ŻENADA. Łeeeeeeeeeee...

Diabelnaoknie

Przesyłka wysłana do mnie w czwartek , mamy wtorek a ja nadal czekam . Jakaś porażka . Zapłaciłam 15 zł za przesyłkę "kurierską " , za która powinnam zapłacić 5 zł ^^ żenada

Kris

Rekrutacja na stanowiska biurowe w Geis Stryków totalna porażka, nie polecam, żenada, Panie ,,rekruterki" na rozmowy zapraszają dzwonią, po rozmowach kontakt się całkowicie urywa, głucha cisza, na nic nie odpowiadają.

novy
@Kris

Tylko ciekawe jak zatrudniły te kilkadziesiąt osób od których teraz pełno w Strykowie. Prawdopodobnie dwa tygodnie temu jeszcze pusto było.

Zostaw merytoryczną opinię o GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strykówko

• Jak się pracuje w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 130 ocen.

GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ