Opinie o Geis Parcel (Geis Pl Sp. Z O.O.) w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Geis PL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geis PL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geis PL Sp. z o.o. w Sosnowiec

Pitero

Co sądzicie o GEIS Stryków???

abc
@Pitero

Pracowałem pół roku... ciężko sobie wyobrazic gorszą prace.. jeżeli nie jestes ze stałej ekipy która tam pracuje od kilku lat to traktują Cie jak intruza, wszytskiego sie trzeba uczyc samemu programów wewnetrznych itp ogólnie bardzo toksyczne środowisko nie polecam tam pracować nawet przez 5 minut

Pitero

Co sądzicie o GEIS Stryków???

abc Nowy wpis
@Pitero

elka Nowy wpis

Kiedyś już ktoś pisał i dalej to się dzieje nie potrafią zatrzymać wartościowych pracowników zaczynając od koleżanek i kolegów którzy pracują na stanowiskach administracyjno-biurowych poprzez spedycję a na magazynie kończąc , jest to tragiczne patrząc na obecny rynek pracowników,osoby odpowiedzialne za poszczególne oddziały dobrze o tym wiedzą, ale robią dobrą minę do złej gry udając że nad wszystkim panują i że jakoś to będzie,a tak naprawdę gdyby im zależało podjęli by jakikolwiek dialog z pracownikami, ludzie pójdą tam gdzie ktoś ich doceni.

Nick Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam pracę w Geis. Nie szanują pracowników, pracują tam niekompetentne osoby. Nigdy nie zdarzyło mi się pracować w bardziej toksycznej atmosferze. Kadra nie potrafi zarządzać i rozwiązywać problemów, tylko zamiata je pod dywan, udając, że nic się nie wydarzyło. W firmie pracują osoby, które mobbingują, a przełożeni i HR przyglądają się temu, czekając, aż sytuacja ustanie. Przełożeni poniżają pracowników, umniejszają im, nie dając możliwości na rozwój. Sposób ich wypowiedzi oraz ton głosu jest niemiły, wręcz agresywny. Obrażają przedstawicieli handlowych nazywając ich (usunięte przez administratora) lub(usunięte przez administratora). Rozliczają z każdej minuty pracy, nie ma czasu na wzięcie oddechu. W momencie, gdy wykonasz pracę 'po swojemu', lub chcesz przedstawić swój punkt widzenia - informują, że zostaniesz zwolniony, jeśli będziesz wykonywać pracę w inny sposób. Panuje bardzo duża dezorganizacja, bałagan. Nie stosują się także do RODO, przed rozmowami kwalifikacyjnymi wypytują o kandydatów z imienia i nazwiska oraz komentują CV. Dyskryminują ze względu na wiek. Ponadto wdrożenie pracownika jest na poziomie poniżej zera. Na rozmowach kwalifikacyjnych obiecują wiele, niestety nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Pewne osoby nie chcą w ogóle dzielić się wiedzą, ponieważ traktują nowych pracowników jako zagrożenie. Dla swojego zdrowia psychicznego radzę omijać Geis szerokim łukiem.

Dawno nie bylo mi dane mieć tak fatalnego wprowadzenia do miejsca pracy. O nauczeniu programów na których trzeba pracować - również nie wspomnę. Wszystkiego trzeba było nauczyć się samemu, albo przynajmniej próbować z większą ilością prób i błędów. Spychologia zadań przez inne działy, tłumaczenie większości rzeczy w locie na porządku dziennym. Jeśli proponuję się jakieś rozwiązania - na nic nie ma ani czasu, ani podstawy aby to wdrożyć. XXI wiek a firma momentami żyjąca w latach 90. Kontakt na lini kierownik - przełożony to również jakaś totalna abstrakcja i niewywiązywanie się ze swoich wydawałoby się „podstawowych” obowiązków. Pierwsza firma, w której o cokolwiek związanego ze stanowiskiem pracy trzeba było doszukiwać się samemu, bo osoby które powinny być odpowiedzialne do kontaktu o tym zapominają i nie uważają, aby coś było nie tak. Jednym słowem - dramat. Ilość zlecanych zadań dla jednej osoby, a tym samym jej obowiązków… i to wszystko w 8h pracy bez nadgodzin jest nawet nie śmieszne. Wynagrodzenie jest na słabym poziomie niż to, co powinno się oferować za ilość dodatkowych obowiązków zlecanych z innych działów i do nich należących plus momentami stres psychiczny związany z „wysoką” kulturą osobistą niektórych firm współpracujących. Warto szukać swojego miejsca gdzie indziej. Bo ładne hasła, które są oferowane na rozmowach po czasie są nic nie warte

Nicka

To ten typ pracodawcy co chce równać do lepszych nie czyniąc nic ku temu. Istnieją pewne wzorce w tej firmie które są raczej nie mają nic wspólnego z byciem wzorcem czy też autorytetem. Mam namyśli osoby które kierują firma czy też oddziałami, zasiedzieli KEXowi pracownicy którzy są kolem wzajemnej adoracji. Największym obrazem anty autorytetu jest sam operacyjny który na każdym kroku kładzie tą firmę a ludzie trzymają się kurczowo bo tak naprawdę on rozdaje karty. Wiedzy branżowej zero a i poziom jego kultury właśnie zaobserwowałeś na wdrożeniu, tak jest non stop. Wiem bo miałam takie same wrażenie na początku a później zrozumiałam jak to działa.

Nick Nowy wpis
@Nicka

Ogólnie mam baaaaaaaardzo duży niesmak do pewnych osób, które odpowiadały wówczas (nie wiem jak teraz) za dział obsługi oraz same kierownictwo oddziału po niektórych pracowników przyległych działów kończąc. Jeśli mają problem, aby jeden kierownik ogarniał wszystkie oddziały, w których pracują pracownicy mu podlegli - może powinni zmienić hierarchizację stanowisk. Bo słuchanie, że zawieruszył się komuś namiar do mnie, albo był zmieniany telefon i nie miał zapisanego mojego nr - serio?! To już nie wiem czy śmiać się czy płakać? Od czego jest dział kadr? Wystarczy się tam przejść i poprosić o to co trzeba. Wszystko leżało i kwiczało przysłowiowo. Wszystko to o czym piszesz niestety przykuło moją uwagę w ciągu 2 miesięcy od rozpoczęcia pracy i już wtedy była lampka o zmianie. Chociaż jakoś szło przymknąć oko na niektóre niedociągnięcia, jak był inny kierownik, który sam się zwolnił po 3 miesiącach. Po przejęciu przez kolejnego to co się zaczęło dziać…. Nic tylko skłoniło mnie to szukania czegoś innego i ucieczki w miejsce, gdzie realnie mając doświadczenie można coś proponować i jest to doceniane a nie spychane w kąt pod pretekstem - że zarząd po głębokiej analizie uznał, że proponowane zmiany są niepotrzebne a w ogóle kim jest ta osoba, która to zaproponowała?! Czyżby czasem miała więcej pomysłów na działanie niż osoby na stołkach kierowniczych? Być możne. A rotacja ludzi akurat u mnie w oddziale była lekko dramatyczna.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Geis PL Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Geis PL Sp. z o.o. dla pracy jako Dyspozytor są dla was satysfakcjonujące?

GEIS-pytanie?

Pani Doroto wiem, że zagląda Pani czasem na ten portal dowiedzieć się co rynek myśli na temat spółki Geis? Z przykrością musze stwierdzić, że naprawdę jedziemy na równi mocno pochyłej nie chodzi o wyniki jakościowe czy o koszty bo tego nie wiem bo takich wiadomości nie otrzymuje ale chodzi o atmosferę pracy i szacunek do człowieka. To co mamy teraz na magazynie i w biurze i jak wygląda komunikacją w G.Mazowieckim jak odnosi się do nas dyrektor chociaż ciężko mi przechodzi to słowo przez usta to jest wręcz poniżające dla Nas i dla kierowców. Dlaczego wszyscy odchodzą pomimo, ze czasy stają się niestabilne i z pracą jest różnie? średniowiecze jest Pan i chłopi, bezczelnie i bez najmniejszego szacunku do człowieka, szyderczy i fałszywy na każdym kroku. Jeżeli Geis będzie lekceważył i nie brał sobie do serca sygnałów od pracowników, niestety ale nie będzie komu pracować i nie będzie miał kto jeździć! Kim pracować tylko Mirkiem?

Szirak
@GEIS-pytanie?

Liczysz, że ktoś odpowie z Gejsa? pracodawcy nie zaglądają w takie portale bo nie chcą się denerwować.

Jurku, jakieś konkrety co należałoby poprawić? Merytoryka.

Jurras

Jak bys tam byl I poznal uklady to bys zapewne wiedzial. Kolesiostwo I zero pojecia o transporcie, zadnych zmian na lepsze, zadnego wyciagania wnioskow. Kto wpuszcza w siec 6metrowe przesylki paletowe na auta z winda I sie szczyci. Rozliczenia z cyklu platnosc za stop, i na dodatek promowanie ludzi bez pojecia ale za to pieknie wchodza w (usunięte przez administratora) To chyba wystarczy z tej merytoryki. Tak mozna dzialac jak Czesi pompuja kase w Polskich amatorow.

@Jurras

Jakaś negatywna zdaje się być ta cała merytoryka. Chociaż to stwierdzenie o braku pojęcia o transporcie jest zastanawiające, nie oceniasz zbyt skrajnie?

Trans
@Marzena

To zdecydowanie najbardziej kolesioska firma jaka może być. (usunięte przez administratora) Przestrzegam każdego przed pracą w tej firmie. Kierownik dystrybucji ściągnięty z Rzeszowa bo nikt tam nie chciał pracować, i teraz bardzo żałuję pochopnej decyzji.

@Trans

To jakie on niby ma tutaj warunki, że tak żałuje? Zresztą skąd o tym wiesz, jakoś blisko jesteście czy domniemasz tylko?

Trans
@Marzena

Jak chcesz to dopytaj sam, a będziesz wiedział lub wiedziała najlepiej. Pytanie o bliskość jest chyba totalnie nie na miejscu nie prawda? Wystarczy popatrzeć na wyniki i motywacje ludzi którzy są dookoła i pobyć trochę w atmosferze dystrybucji krajowej czy magazynu a sam/w wyczujesz klimat pracy. Jak poobserwujesz zachowania szanownego dyrektora, jego szacunek do pracowników i podwykonawców od sprzątaczki przez magazyniera i kierowcę to dla inteligentnej osoby nie powinno być problemu zorientować się, że coś jest nie tak, przykład idzie. Za chwile ucieknie Dominika i Bartek bo już szukają roboty i będzie pozamiatane z posprzątanym.

Student
@GEIS-pytanie?

To zdecydowanie nie jest miejsce pracy dla ludzi którzy mają do siebie szacunek. Dyrektor nie ma szacunku dla pracownika mówiąc wprost, że on rozdaje karty i masz (usunięte przez administratora) tak jak on karze. Jak pracujesz 3lata to dowiadujesz sie od niego, że trzeba mnie zwolnić bo jestem zatrudniony nie przez niego pytam jakie to ma za znaczenie? Potem się dowiedzialem, że każdy pracownik musi być jemu podporządkowany (usunięte przez administratora). Odradzam prace w Grodzisk każdemu, to złe miejsce.

@Jurras

Kompleksy przez Ciebie przemawiają. Bądź w czymś dobry to i Ty zostaniesz doceniony. To nie jest tak, że cały świat jest przeciwko Tobie a to Ty jesteś jedynym sprawiedliwym ;) Kolesiu.

WrcSti

Jak masz problemy I kompleksy to pracuje w tej firmie. A jak szukasz kolesiow to trzymaj sie przydupasow I syp z ucha, a juz niedlugo czeka cie stanowisko. No I sukcesja o ktorej nie zapominaj bo w gazetce musisz wygladac ladnie. A jak zmadrzejesz to wyjdz na rynek pracy I zobacz co mysli konkurencja o ludziach z tej firmy, tylko sie nie załam KOLeszko. Nie dlugo wszyscy bedą szukac pracy, bo z tym stylem I polityka firmy raczej sie nie utrzyma na rynku .

Narta
@WrcSti

Grube rękawice sobie ubierzcie :D po co takie dwa potężne przeciwległe sobie charaktery mają sie uszkodzić Każda firma zmaga się codzinene z problemami jak czytam te opinie na goworku, patrząc na przedmówcę i ten rynsztokowy język którym operuje to współczuję tym KOLeżkom, tym co sypią sobie z ucha (cokolwiek to znaczy haha, nie do nosa?) że takich pracowników muszą zatrudniać no i przede wszystkim zwykłym pracownikom którzy mają w swoim otoczeniu takich ludzi Ale frustrata to w tej dyskusji widze jednego, sory :D

Grzegorz
@Student

Naprawdę dostałeś informację, że możesz zostać zwolniony, bo zostałeś zatrudniony przez kogoś, kto już nie pracuje? Zastanawiam się jaki to ma realnie wpływ na obowiązki, tym bardziej jeśli ktoś dobrze je wykonuje ... W jaki sposób ma być podporządkowany?

WrcSti
@Narta

Ja tez inny wspolczuje, ze jeszcze tam pracują. Kazda firma sie rozwija w inteligentny sposob ma plan I strategie. W tym czyms zwanym spedycja maja jedynie ludzi za nic, o to tyle mają.

Mirek
@GEIS-pytanie?

mamy styczeń 2023 firma padła?

Katarzyna
@Mirek

Dlaczego miała paść? Są ku temu jakieś powody? Ile ludzi tyle opinii. Pracowałeś tam skoro pytasz czy firma padła?

Bionizy
@Katarzyna

tak, firma upadła ponieważ jakiś klaun w internecie to sugerował ???? a tu zdziwko bo jest coraz lepiej.

Waterdog
@Bionizy

Można robić zakłady ale to pewne, że ta firma nie może utrzymać się na tym rynku, konkurencja zjada pod względem kultury, zarządzania, no i z systemu informatycznego. Czym ta firma może zwojować rynek? Może po przez Janosikowe od przewoźników? Najpierw ratunkiem był covid teraz już nie ma covidu i wyniki spadają. Wizja zamkniecia czeskiego "giganta" to tylko kwestia czasu. Kto pamięta paczki ten pamięta jak przekonani byli w swojej cudownej sytuacji i przewadze konkurencyjnej, aż z dnia na dzień z godziny na godzinę się zamknęli.

Może przyszły może nie..

Witam Was Tak czytam te opinie i mam mieszane myśli...bo większość negatywnych..Chciałem wstawić solówkę do Geis Stryków ale po opiniach tutaj....hmm Podpowie ktoś jak u nich to wygląda??

KinderJoy

Geis Grodzisk Mazowiecki dopóki był poprzedni skład dystrybucji robota paliła się w rękach. Każdy wiedział co ma robic i chciało się pracować. Teraz wystawili jakiegoś (usunięte przez administratora) który nie ma zielonego pojęcia..za chwilę nie będzie czego z zbierać z tego miejsca pracy. Kto tam decyduję na górze tego nie wiem, ale brawo dla niego. Morale zerowe Czegoś podobnego nie widziałem

ExBar80
@KinderJoy

Za chwilę będzie to samo co stało się paczkami czyli ich nie ma.

Jajko
@KinderJoy

Jak widać morale poniżej kreski w każdym oddziale :-( brawo zarząd brawo! Nie zniszczcie tego w całości

OnlyMan
@Jajko

I jak to w życiu bywa długo czekać nie trzeba było wszystko jebło magazyn stoi dystrybucja nie działa morale poniżej kreski. Brawo brawo dla zarządu za za trafne decyzję i skuteczne rozwalenie. Ja zapytam gdzie są osoby zarządzające Grodziskiem na chwilę obecną jedyną osobą to sprzątaczka którą widujemy na magazynie.

Fanta_styczne
@KinderJoy

Beznadzieja, teraz to padaka, tam nie ma z kim rozmawiać, ciągle jest ktoś inny. Nawet kible są brudniejsze. Towar zaraz będzie magazynowany stał na placu, tak beznadziejnej sytuacji się nie spodziewałem. Na wyjazd z oddziału czekam ok 4H bo nikt nic nie wie, a planowanie jest totalnie z (usunięte przez administratora) Jadę na Pragę a wracam przez Żyrardów

@Fanta_styczne

To już inny świat...omijać szerokim łukiem,listopad przemeczylem ale jest fatalnie. Rozladunki do 12.00 bajzel jakich mało towar jest wszędzie dosłownie, Grodzisk utonął w ciągu miesiąca. Odważne jadą....

LewyMistrz
@KinderJoy

Brak słów. Grodzisk omijać szerokim łukiem, ludzi mają za nic, chcą być rynkowi a są bardzo do tyłu, porobilem u nich 3miechy i żałuję tego. Bardzo słaba strategia firmy, nikogo nie szanują, wogule co tam się wyprawia... Łysy dyrektor chodZi i się prostuje udając,że wsZystko jest ok, a za chwilę sam będzie powozil... Pracy jest dużo, ta firma to strata czasu

Jerzy
@LewyMistrz

Gęsi GRODZISK ...to miejsce którego nie da się opisać. Zamówiłem na święta 3 tygodnie wcześniej stół, po 3tygodniach zalegania na magazynie zaproszono mnie po odbiór osobisty. Przejechałem 80km żeby dowiedzieć się że na magAzynie jest dużo towaru i nie mogą go znaleźć, po 3H znaleźli Ale w stanie agonalnym. A kierownik się śmieje w oczy, że takich rzeczy nie zamawia się Geisem. Świetny temat do nakrecenia filmu dla Bareji.

DżagaB
@KinderJoy

(usunięte przez administratora) Pan (usunięte przez administratora) nie ma absolutnie żadnych zdolności do rozmowy z ludźmi, a co dopiero mówiąc o zarządzaniu grupa podległych zespołów. Z każdej rozmowy z tym człowiekiem wychodzę z wrażeniem coraz bardziej dobita i oszukiwana takie mam odczucia. Przewoźnicy owinęli go wokół paluszka, płaci im kokosy, a ja patrzę kiedy nastąpi kres tej firmy..., magazyn tez ma go za nic, bo i on sam wykazuje brak szacunku do ludzi. W zasadzie już tylko Piotr pozostał któremu jeszcze jakoś sie chce.

Lexus
@DżagaB

Zdecydowanie odradzam... jazda bez trzymanki, tak się tu teraz pracuję. Kto tym rządzi??? Zaproponowali mi 40zł podwyzki

Co ja patrzę
@KinderJoy

Było mi dane przez jakiś czas tam pracować to wiem co nieco jak to działa. Całkiem fajna firma ma najgorszą dystrybucję na rynku. DYREKTOR sądzi że jest najlepszy wszystko wie i wszystko widział. (usunięte przez administratora) I zatrudnia takich ludzi żeby mu w tym potakiwali. Uważa że jest bystry kreatywny i elastyczny a jest bezradny bo kompetencje dawno już się skończyły. To jedyna dystrybucja ktorej tak mocno przeszkadzają klienci ;-) Niestety geis z taką załogą niczego nie rozwinie - myślenie ze średniowiecza biznesu że to klient ma się dostosować, kłamanie na statusach, brak kontroli na magazynach. rozwalone przesyłki. Słabiutko.

GPL
@KinderJoy

Dzień Dobry, Szanowni Państwo - zwracam się tu do Administratorów tego forum - czy nie sądzicie Państwo, że niektóre wpisy w tym wątku poszły zbyt daleko i nie są już jedynie wyrażeniem swojego niezadowolenia, czy to z usług firmy, czy to z tego, co się w niej dzieje (każdy ma prawo do swojej oceny - być może ma powody do takiej a nie innej) ale atakiem personalnym na pracowników firmy, czy nawet ich oczernianiem i to w sposób, który pozawala na jednoznaczne zidentyfikowanie tych pracowników firmy? O ile wyrażenie swoich opinii - nawet bardzo subiektywnych - na temat jakości usług świadczonych przez daną firmę, czy też odnoszących się do zadowolenia / niezadowolenia z pracy w tej firmie, są sprawą jak najbardziej, w dzisiejszej "e-rzeczywistości", naturalną i nikogo nie dziwiącą, o tyle oczernianie wprost - jeszcze raz: łatwo identyfikowalnych, kluczowych dla firmy osób, zbliża się chyba już do pewniej granicy, której - z różnych powodów, również prawnych, nie powinniśmy przekraczać. Pozdrawiam GPL

Padaka
@GPL

Tak gada korpo i PiS. Zamiast się przyznać że problem jest to teksty o oszczerstwach, he he. Powodzenia ;-)

@GPL

Czyżby ktoś bał się że prawda ujrzy światło dzienne? Bardzo dobrze niech wszyscy wiedzą jak to wygląda w rzeczywistości

Prawda

A co takiego? Przecież wszystko gra i buczy i sprubuj powiedzieć że jest inaczej to dostaniesz wykład że to przez klienta.

Elżbieta
@Lexus

Do całej wypłaty? czy do dniówki?

Renii
@KinderJoy

Dyrektor (usunięte przez administratora) nie podlega to dyskusji, o tym wie każdy w każdym zakątku kraju. O nikim nie mówi się tak źle. Pytanie tylko dlaczego mimo naprawdę tragicznej renomy na którą ciężko sobie zapracował nikt nie jest w stanie nic z tym zrobić, takich ludzi potrzebuje firma?(usunięte przez administratora)

Listek
@Renii

Kiedys trafi kosa na kamień, wiem ze HR juz przestal zagladac na ten portal ale to przestroga dla wszystkich pracownikow I przewoznikow. Z ukladami ciezko jest pracowac, ludzie sami ocenią I sami sie przekonają jaka prostacka jest ta osoba. Nie mam natury mowic zle o ludziach, ale to wyjatkowo zly czlowiek, gdyby nie (usunięte przez administratora)juz dawno bylby ktos inny napewno lepszy. Dodam, ze warto zwrocic uwage na kontakty z niektorymi przewoznikami, tam moneta ląduje w kieszeni. Szkoda tego jak rozwalil ten oddzial

Legia
@KinderJoy

W 100% potwierdzam. Nie jest wesoło gdy wszyscy odchodzą przez jedną osobę.

Jarosław

Jak dali mu inne oddziały do prowadzenia to znaczy że jednak ktoś góry go docenia. Jakie trudne tematy masz na myśli? Aż tak konfliktuje się z pracownikami?

Witam Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie w Targowisku . Jaka płaca i atmosfera . Jakie godziny pracy magazynu

Inteligentny człowiek jest w stanie szybko piąć się po szczeblach kariery, polecam pracodawcę.

Kleopatra

Totalna bzdura... pniesz się po szczeblach kariery jeżeli jesteś z ustroju paczkowego i jesteś pupilem P.G, twoje zaangażowanie i Ta firma niema nic wspólnego z ambitnym rozwojem i Twoja wiedza i umiejętności schowaj pod dywan.

Koza
@Kleopatra

Co prawda to prawda... Paczka z paczki...Bez wiedzy i doświadczenia, za to z wysokim ego.

Grex

(usunięte przez administratora). Trzeba narzekać i pluć jadem. Tak się załatwia sprawy, nie jakimś tam pięciem się.

Bychara

Kolejny dyrektor oddziału wyleciał. Był za mało paczkowy czy za samodzielny i inteligentny.

Ludwika
@Bychara

A ktorego to Lysy teraz pozegnal? Czyzby znowu ktorys byl lepszy od niego, czy znowu podnozki Lysego wykazaly sie jakas paczkowa nowina? No napewno nie Lublin

@Ludwika

To lepszych od siebie wyrzuca? A może po prostu się nie sprawdzali?

Ludwika
@Kamila

No nie do końca, nie sprawdzają się Ci którzy w tej firmie chcieli coś zmienić baź coś osiągnąć, czyli bardziej ambitni. Jeżeli tylko wyróżniałaś się na tle grupy musisz do nich dorównać albo zostać wyeliminowany- takie w tej firmie panuje prawo, kto był lub jest ten wie. Jak nie będziesz kłaniał się w pas i lizał (usunięte przez administratora) osobom odpowiednim to też tak jak punkt wyżej już Ciebie nie ma, trochę tak jak za (usunięte przez administratora) ale co zrobić jak tak jest w rzeczywistości. Osobiście nikomu tej firmy nie polecam bo cofniecie się w rozwoju swoich umiejętności.

Nikt
@Ludwika

Nikt nie pozbywa się ludzi skutecznych w działaniu. To zwolnienie o którym mowa to był ukłon w kierunku podwładnych, którzy nie byli usatysfakcjonowani pracą przełożonego. Bardzo uczciwy krok. Bujną macie wyobraźnie i fałszywe przeświadczenie o kimś, kogo prawdopodobnie nawet nie znacie.

Ktoś
@Nikt

Z tego co piszesz pasuje mi do tej ukladanki 2 osoby. Jedno jest pewne ulge zrobi sie pracownikom jak pozbedzie sie ta firma innego dyrektora tego ktorego nigdy nie ma, a jak jest to Tak jakby go nie bylo. Zgadujcie ktory to?

Bychara
@Ktoś

Jeżeli to aluzja do oddziałów to Grodzisk jeżeli do centrali to drobnica-zagranica. Mam nagrodę? Ale jeżeli chodzi o Pana Wielkiego Sztywnego Dyrektora to na prawdę nie znosi bystrzejszych i inteligentniejszych a o takich nie trudno. "Bogu" z tego co mówią nie gada żadnym językiem i tylko wspomina jak to super było w Kolporterze :-) Mento z Kielec i brudnego magazynu w Mościskach. Tylko wódki i lasek brakuje do pełnego szczęścia. A jak nie ma to trzeba się wyżyć na oddziałach nie? A potem rzuca się z piąchami na integracjach. Walczak :-)

Nikt
@Ktoś

Dwie osoby? Może to były Pan Dyrektor we własnej osobie koresponduje? :D Nie, nie były to dwie osoby.

@Bychara

Kto tak się wyżywa na oddziałach? Jakiś kierownik? Nie można się dogadać żeby atmosfera się poprawiła?

Lubaszek

Niestety ale to prawda.Golec I jego ferajna laikow I przydupasów. Spady z konkurencji a Golec to brak slów

Justyna
@Lubaszek

Fascynująca dyskusja, ale chyba jednak to forum nie jest od tego, by wyrażać swoje antypatie co do konkretnych osób. Warto byłoby podać informacje, które się przydadzą komuś, kto tu szuka pracy. Na co uważać, jakie są oczekiwania, i oczywiście aktualne zarobki, może przy tej pędzącej inflacji firma dorzuciła coś do pensji.

Stachu1999

Z GRODZISKa kolejny sklad odchodzi, tym razem Karol I Daniel czyli juz nikt nie zostal z ludzi ktorzy maja jakas wiedze. Na litosc Gpl co wy robicie z tymi ludzmi, ze tak bardzo Was nie lubią? Koguta prostaka nauczcie szacunku do ludzi i kultury oraz bycia na miejscu pracy bo inaczej wszyscy odejdą.

Daniello
@Stachu1999

A Piotrek M. to jeszcze jest czy uciekł.? To jest gość!

@Stachu1999

A skąd pewnośc że ich nie lubili? Może odeszli bo chcieli spróbować gdzieś indziej albo z innych powodów?

Super

Słyszeliście już że dyrektor oddziału we Wrocławiu wyskoczył z szyn? No to ciekawe który pupil PANA DYREKTORA tu teraz się zjawi? Kolejny BMW klękający na widok JEGO MAJESTATU? Średniowiecze, feudalizm, pańszczyzna! Ale firma! ;-)

Massa
@Super

Przecież GPL doskonale wie jak to działa bo tak to wygląda od lat... A najwyższy dyrektor wyprostowany z szyderczumym uśmiechem, pewny siebie jest dumny bo wykazuje działania i ma teraz 3 msc absencji wynikowej.... Coś jest nie tak z ta firmą skoro ciągle redukuje się kluczowe osoby.

LucaTra
@Massa

GPL to jedna z firm w której szacunku nie zaznacie, a i nauczyć się czegoś w tej firmie też próżno szukać. Jest coraz to gorzej, z miesiąca na miesiąc robi się coraz ciekawiej, obserwując jak to wszystko się rozsypuje, przykro się na to Teoretycznie nigdzie nie jest dobrze, ale tutaj naprawdę nie chce się pracować. potencjał jest spory ale wszystko co fajne i kreatywne jest blokowane, albo zostaje piętro wyżej

Zorro
@Massa

Teraz to już chyba nawet nie kluczowe tylko na kogo popadnie, Najwyższy dyrektor jest przecież znany z tego że aby jedno potrafi znaczy redukować. Ludzi, przewoźników i stawki. To jak dawneij w paczce ;-) To pewnie mu zjamuje 2 godziny z dnia potem jedną godzinę spowiedż w zarządzie i jedną popisy w kadrach. Co robi z pozostałym czasem nie bardzo kto wie. Z tego co słychać wszyscy mają już dość.

@Zorro

To może ty zostaniesz dyrektorem, zobaczymy jak Ci pójdzie i ile czasu będziesz pracować?

XYZ
@Kamila

@kamila jak masz coś do zaproponowania mogę przemyśleć, ale nie w GP. Znam sposób myślenia trybów tej firmy i wybacz ale podziękuje za tą kuszącą i kolorową propozycję, jak nie tańczysz tak jak "łysy" chce to wypad. Pytanie czy masz do siebie szacunek czy też nie? Robię swoje oglądając się tylko kiedy ten słaby czeski film się skończy, chyba że LIDLa wezmą do współpracy :) :)

Spedytor

Jak jest u was z pracą w FTL? Bo tu gdzie jestem zaczyna być słabo, bo biznes spada mocno ostatnio. Można pracować zdalnie bo z Piotrkowa jestem?

Edek

Pracowałem 1,5roku w tej firmie w Grodzisku, wszystko fajne jak są pieniądze i ludzie z którymi można przyjemnie pracować. Pieniądze słabe jak na rynek spedycji (usunięte przez administratora) na dystrybucji, a na dodatek no nie ma z kim rozmawiać o rozwoju. DYREKTOR obecny (usunięte przez administratora) Śmieje się w twarz gdy przychodzisz do niego porozmawiać o pieniądzach czy innych tematach,nigdy go nie ma gdy powinien być. Karol, Bartek i Dominika fajni ludzie.

@Edek

Taka kasa jak podałeś to faktycznie niewiele jak na dystrybucje. Nie ma żadnych premii albo nadgodzin żeby dorobić? Bo o podwyżkach to już napisałeś że nie ma co marzyć.

...
@Jarosław

Nadgodziny możesz robić ale musisz pilnować, żeby Ci za nie zapłacili. O rozwoju nie ma co marzyć..

@...

A jak przepraszam tego tutaj się pilnuje?

Pracownik.

Najgorsza firma w jakiej pracowałem.(usunięte przez administratora) na stanowisku magazynier- operator wózka widłowego. Puste obietnice o podwyżkach, brak płatnych nadgodzin, pracujące SOBOTY! nie płatne dodatkowo. Spychanie na wózkowych obowiązków, które powinni wykonywać dyspozytorzy, brak jakiegokolwiek poszanowania pracownika (usunięte przez administratora) Panujący bałagan i brak organizacji pracy na Magazynie, sprawiał że wykonywanie pracy sprawiało ogromne trudności. Warunki pracy na tym magazynie pozostawiają wiele do życzenia.

Zgadnij
@Pracownik.

O to prawda.. Cała prawda.. Kierowniczek co się ślizga na tyłku tatusia.. Typowa spychologia miga się od jakiekolwiek odpowiedzialnosci.. Brak umiejętności zarządzenia pracownikami jak i również brak jakiekolwiek wiedzy na temat czasu pracy kierowców którzy tam pracują i tak jak przedmówca napisał. naprawdę wstyd mieć takiego kierownika oddziału.. Już nie wspomnę o wstydzie dla samej firmy

Luca
@Zgadnij

Co więcej można napisać gdzie dyrektorek ma swojego ptaszka który prowadzi mu jego samochody, tylko kto to będzie wiedział jak wszystko odbywa się w białych rękawiczkach. Tak jak było w paczce tak jest i teraz ręka rękę myje ręka rękę kryję. Nie mniej na rampie kierowcy wiedza jak to działa i wiedzą, a Ci co wiedzieli za dużo zostali wyeliminowani z tej gry. Szacunek, wartości, i kultura osobista w tej firmie tego nie znajdziecie, jedyne co fajnie działa to dział HR naprawdę fajne dziewczyny tam pracują.

Kierowca
@Pracownik.

Kierowcy szukają sami towaru

Ząbek

Po zebraniu opinii na temat pracy w tej firmie i traktowaniu przez Niekompetentnych przełożonych pracowników NIE POLECAM!!! W skrócie opinia zawiera informację o złym traktowaniu Kobiet w pracy, o złych warunkach sanitarnych, o nie zapewnieniu prawidłowego ocieplania pomieszczeń ze względu na oszczędności. Nie płacone dodatkowo soboty ( obowiązkowa obecność rekompensowana dniem wolnym ), praca na starym i wadliwym sprzęcie biurowym oraz magazynowym. Brak wsparcia ze strony przełożonych. Firma stawia na tradycyjne i przestarzałe metody.

@Ząbek

A jest pewność, że te wszystkie zebrane opinie faktycznie są wiarygodne? O jakie przestarzałe metody tak naprawdę tu chodzi?

Klara_wic
@Marzena

Taka jest rzeczywistość tego czesko niemieckiego konsorcjum. Coś próbują, coś chcą a zarazem nie chcą nic wyciągać wniosków z tego co w przeszłości się nie udało. W tej firmie nie liczy się jednostka z resztą jak w większości korporacji, najważniejsze jest ukrycie porażki po Geis Parcel. Czy naprawdę nikt nie łączy faktów i przyczyn upadku spółki matki, a co za tym idzie nie utożsamia z tym ludzi którzy do tego doprowadzili? Teraz Ci sami ludzi "zarządzają" na wysokich stołkach Geis Cargo co będzie z tą firmą dalej?

@Klara_wic

No a ludzie przypadkiem na błędach się nie uczą? Może jednak taki czarny scenariusz się nie sprawdzi, który sugerujesz?

Klara_wic
@Marzena

Na błędach był już czas na naukę, teraz idą tym samym trybem tym samym torem co kiedyś, hermetyczni do granic możliwości. Ta firma zepsuta jest od góry, lekkość w zarządzaniu bez przemyśleń i odpowiednich strategii dopasowanych do obecnych czasów, dlaczego ludzie którzy pracują latami odchodzą i nikt o nich nie walczy? Program sukcesji nie zapewni przyszłości tej firmie, gdyż jest to program bardziej propagandowy niż rozwojowy, wszyscy co się rzekomo rozwinęli i awansowali już nie pracują. Polityka od górna jest taka "a niech idą, znajdą się inni".

PIOXX

Magazyn w TYCHACH jest zwykłą halą bez ogrzewania i klimatyzacji. Zimą temperatura odczuwalna to pewnie ok -20 stopni. Brak bezpieczeństwa BHP. Kierownicy zmian pozwalają by wózki jezdzili bez lusterek, świateł itd. Rampy niektóre są zepsute i potrzeba 2 osób by je rozłożyć. W przypadku błędu jedna osoba traci palce. WSZYSTKO POD OKIEM KIEROWNIKA. Uwaga! Kierownik 2 zmiany nie wysyla ludzi na przerwę jeśli sami nie pójdą. Nowe osoby wogole nie chodza i jedza na wózku! Miejsce socjalne to melina na 5 osob a pracuje na zmianie ok 20. Brak mydła, papieru. Brak podwyżek. Pracujesz tydzień masz tyle samo co osoba pracują 12 lat. Na nocnej zmianie spożywa się alkohol. To tylko część historii

Krzysiek Ibisz
@PIOXX

Napisane w punkt :D BHP nie ma nic wspólnego z tym magazynem. Jeden wielki (usunięte przez administratora) magazyn wygląda jak chlew, nie posprzątane, (usunięte przez administratora) paletowe się walają na każdym kroku. Potrafili raz zamknąć toaletę na 2 tygodnie i mieć to gdzieś, że nie ma gdzie rąk umyć, przecież oni mają klucze do swojej toalety. Co do alkoholu, to jest to całkowita prawda, naj## w robocie i po robocie.

Gender09
@PIOXX

(usunięte przez administratora) widziales skoro piszesz takie historie o oddziale w Tychach! Akurat pracowałem tam w okresie wakacyjnym kiedy to wystawiles swoj marny, żałosny i przekoloryzowany komentarz. Duuuuuzo się pozmieniało w każdym aspekcie i dodam,że zacząłem tam pracę pod koniec 2020r - nadal. Na chłopski rozum idioto bjak może być ogrzewanie zimą na magazynie skoro bramy magazynowe nie są wcale zamykane bo tylko debil by zamykał i otwierał... Najwidoczniej nie byłeś, nie widziałeś i nie pracowałeś skoro z (usunięte przez administratora)piszesz takie brednie!

Gość 123

Witam Orientuje się jak atmosfera na wózkach widłowych w Strykowie ? Oraz jakie zarobki. :) Widzę ogłoszenie jest więc wolę zapytac

Janek

W Poznaniu porażka. Byłem na rozmowie o pracę wszystko było pięknie opowiedziane. 2 zmiany tylko a zarobki do ustalenia po okresie próbnym rzekomo. Na szczęście pracownicy byli bardziej prawdomówni i od razu kazali mi uciekać stąd. Kasa wszyscy podobno tyle samo a każdy jednak inna stawka zależy jak kto liże (usunięte przez administratora) dyrektora?. 3500 na start i już tak zostaje na lata podobno bez szans na awans i podwyżkę. Wszyscy jednakowo śmiali się z lidera albo grubego kierownika. Atmosfera i obowiązki nie zachęcają do pracy. Szatnia i stołówka to jedno pomieszczenie a śmierdzi jak w oborze. Nie polecam tej firmy chyba że desperatom

Jarov
@Janek

W Tychach to samo, (usunięte przez administratora) Kierownicy (usunięte przez administratora) można nawet (usunięte przez administratora)drobny towar bo w wielu miejscach nie ma kamer

Renata
@Janek

Trochę mam problem uwierzyć, że poszedłeś na rozmowę, a potem wmieszałeś się między pracowników i oni Ci tak szeroko opowiadali, jak jest źle. I co, żadnych kamer nie ma, nikt nie zauważył, że zbierasz wywiad gospodarczy?

Janek
@Renata

Aktualni pracownicy to zawsze najlepsze źródło informacji. Polecam przy szukaniu sobie pracy przez Panią. Ta firma to porażka. Poszedłem do „żółtej konkurencji” - lepsze warunki i ludzie o wiele bardziej sympatyczni, a po dwóch miesiącach awans na lidera. Perspektywa jeszcze się nie zamyka, a zespół pracuje bardzo fajnie i jest zgrany.

@Janek

No ale to faktycznie musiałeś mieć super predyspozycje, skoro po dwóch miesiącach taki awans. Gratuluję. ;) Dziwię się, że CI ludzie tam siedzą i tylko ostrzegają. Może teraz Ty im daj cynk i posłuż poradą odnośnie swojej nowej firmy? A ogólnie to zarobki tu u Ciebie porównywalne na start są tak jak tutaj pisałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Geis PL Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Geis PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geis PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geis PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Geis PL Sp. z o.o.