Opinie o Firma Kurierska Geis (Geis Pl Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością) w Strykówko Mikołowska 93

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strykówko Mikołowska 93

anty gimbaza

Wy daremne marudy komentarze dot. waszych paczek to sobie piszcie na onecie tam gdzie jest miejsce gimbazy. Tutaj są opinie o pracodawcy czyli jak się pracuje, jakie warunki etc. a nudzenie na temat przesyłek w stylu : miało dojść wtedy a doszło kiedyś tam to nie jest własciwe miejsce.

purpurka

Beznadzieja, od tygodnia idzie do mnie przesyłka. Już była w Krakowie, Szczecinie, a teraz podobno dostarczona do Bydgoszczy, ja natomiast mieszkam w Chełmnie. Nigdy więcej!!!!!

Kolesio54

Spedytorzy w firmie GEIS mylą adresy, wysyłają przesyłki w przeciwną stronę Polski, przesyłka przychodzi po 5 - 6 dniach a na dodatek przy rozładunku porządnie "styka" się z podłożem. ŻENADA. Łeeeeeeeeeee...

Diabelnaoknie

Przesyłka wysłana do mnie w czwartek , mamy wtorek a ja nadal czekam . Jakaś porażka . Zapłaciłam 15 zł za przesyłkę "kurierską " , za która powinnam zapłacić 5 zł ^^ żenada

Mechanik

Zbyt łatwy

Brak wiedzy technicznej przełożonych

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kris

Rekrutacja na stanowiska biurowe w Geis Stryków totalna porażka, nie polecam, żenada, Panie ,,rekruterki" na rozmowy zapraszają dzwonią, po rozmowach kontakt się całkowicie urywa, głucha cisza, na nic nie odpowiadają.

novy
@Kris

Tylko ciekawe jak zatrudniły te kilkadziesiąt osób od których teraz pełno w Strykowie. Prawdopodobnie dwa tygodnie temu jeszcze pusto było.

Odbieralam przesylke, chory system, kurier rozkazal! Mi zapłacić i podpisać po czym z łaską pozwolił otworzyć paczkę i sprawdzić jej zawartosc, poinformował również ze jeśli produkt jest uszkodzony to mam sama zapłacić za zwrot paczki . Nie polecam. Jestem na NIE !!

czarny
@Karolina

Szanowna Pani Karolino , taki system działa w każdej firmie kurierskiej.Najpierw pobranie . Potem towar należy do Pani i może Pani sprawdzi zawartośc która należy do sprzedającego nie do firmy kurierskiej a po zapłaceniu pobrania do odbiorcy. Jeśli przesyłka byłaby uszkodzona i chciałby Pani ją odesłac to trzeba zapłacic nic nie ma za darmo .Zapłaciła Pani za wysyłkę w jedną stronę .Zawsze dyspozycję wydaje płatnik tej usługi czyli z reguły jest to nadawca.... Jeszcze jedno pytanie do PANI poniżej. Czy zjada Pani pieczywo ,batonika przed kasą czy za kasą .Ja zawsze po zapłaceniu. Pani ? z postu wynika ,że przed i z przyzwyczajenia Pani się zapędziła z tym otwieraniem paczki .

jazda z premiami

Jeśli ktoś ma zapędy, aby pracować jako handlowiec to odradzam. Od marca 2017 nowy dyrektor wymyślił, że klient nowy pozyskany i prowizja otrzymana z tego tytułu zostanie w kieszeni handlowca pod warunkiem, że nowy klient będzie wspołpracował 6 miesięcy. Jeśli np. po 4 miesiącach odejdzie, zabiorą Ci premię tą, którą otrzymałeś. Przecież to jest jakaś porażka. Oczywiście z podstawy nie zabiorą bo to bezprawne, ale jak pozyskasz nowego klienta to premi nie dostaniesz bo Ci odbiorą za tamtego.

@jazda z premiami

No tak, bolesne. System, w którym otrzymujemy premie, gdy wyrabiamy co najmniej 90% planu sprzedażowego indywidualnego i 90% planu sprzedażowego na poziomie regionu, klient płaci za faktury a jego profit przekracza poziom 20% marży podstawowej byłby o wiele łatwiejszy do zaakceptowania ;-)

przewoznik

dziadostwo oszuści firma która nosi zazwe GEIS to zwykli złodzieje wynagrodzenie za prace i swiadczenie im usług to kpina Dyrektor Pan GOLEC jest znany z cięc i to jest jego zasługa brawo ale z czego utrzymac auta i ludzi,,,,,,,,,,,,,,,,

@przewoznik

Słuchaj, jeżeli jest Ci źle to zmień firmę na taką, która płaci więcej. Poza tym mam taki pomysł: pokaż ile zarobiłeś w styczniu i pokaż ile przesyłek dostarczyłeś i ile kilometrów (naprawdę) przejechałeś ? A może jednak się wściekasz bo do tej pory było mało pracy a kasa bardziej niż się zgadzała? Niech zgadnę: oddział Mościska (palety) ?

Były klient

Byłem Klientem K-ex jak i inni których znam. Wysyłałem 25-40 paczek w miesiącu. Po tych zmianach na Geis przeszedłem do konkurencji - w Geis zrobiło się totalne dziadostwo. Geis takimi jak nie jest zainteresowany - bo to drobnica ale dzięki tej drobnicy chyba nie którzy nie wiedzą ze na ilości takich jak my się zarabia. Pozdrawiam Uważam ze ta firma długo się nie utrzyma.

Kosma

Po przejściu na nowy system praca w tej firmie na własnej działalności zero opłacalności stawki na kasie w markecie lepsze ludzie nie są w stanie zarobić na koszty firmy a gdzie wynagrodzenie za pracę

Kurier

Uwaga geis obniżył zarobki kurierów za grudzień że to się w głowie nie mieści za co mamy pracować po przeliczeniu roboczogodziny wychodzą po 6 zl

lalunia

wszystko wyjdzie w praniu. Zapowiada się lepiej a jak będzie czas pokaże.

hastalavista
@lalunia

I co jest lepiej? Wiesz co masz sprzedawać i dokąd idziemy? Znów mamy "gwiazdora" a nie dyrektora. Gdyby nie obaj regionalni byłby dramat.

zorintowany
@hastalavista

podobno na prawdziwego dyrektora sprzedaży nie było firmy stać :-)

@hastalavista

Jest tak samo, albo gorzej. A daj Pan spokój !

nikolcon

płace dramat dniówki 250 zł netto trasy 280-300 km

lalunia

3 dni temu Dyrektor Handlowy zakończył karierę. Mistrz raportów, sprawdzanie GPS-ów jego hobby, słaby z niego fachowiec. W opini o firmie ET Logistik na Gowork, więcej uwag. Żegnamy i mówimy Adios Panie Dyrektorze :), szampany otwarte. Dobry handlowiec sprzedaje nie tylko ceną....słabo się znasz.

hastalavista
@lalunia

I co? Nowy będzie lepszy? Też na paczkach się tylko zna. Za tym chyba jakaś gra stoi bo kury na grzędzie ćwierkają że prezesi mają się chyba podzielić na handel i spedycję.

Alle

Jednej z zakupionych spółek przez Geis konieczna jest przebudowa strukturalna. Kilkunastu dyrektorów operacyjnych, którzy na dodatek niewiele robią, a biorą za swoją pracę niemałe pieniądze firmie Geis nie są potrzebni. Ogarnąć kilka oddziałów jest trudniej, niż doglądnąć jeden, dlatego w oddziałach brakuje doświadczonych kierowników oddziałów. Role obecnych kierowników operacyjnych powinni przejąć spedytorzy, natomiast działy obsługi klienta powinny bezpośrednio podlegać pod Kierownika oddziału. Ludzie na stanowiskach kierowniczych powinni mieć za sobą kilkuletnie doświadczenie i najlepiej wywodzić się z branży (konkurencji). Przeniesienie bowiem doświadczenia z kilku środowisk jest idealnym podłożem do zbudowania konkretnego planu działania opartego na wiedzy i praktyce.

nie polecam

Jeśli ktoś chce być handlowcem, szczerze nie polecam, ludzie odchodzą sami bo od pewnego momentu jak przyszedł do firmy jeden człowiek, dzieją się cuda. Było fajnie, pracowało się fajnie. Teraz to totalna porażka. Przykre to jest, ale prawdziwe niestety. Może wkrótce rozwinę temat, na razie się wstrzymuje, odszedłem z firmy, sam, nikt mnie nie zwolnił, ale powodów było bardzo dużo.

U-acha
@nie polecam

Uważam, że ten człowiek o którym mówisz ma dużo inteligencji w sobie... Wg mnie człowiek na swoim miejscu. Nikt Cię nie uczył, że do swojego szefa należy się dopasować? To słaba szkoła. Widocznie, to nie było Twoje miejsce. Takich ludzi z charakterem jak ten człowiek życzyłaby sobie niejedna firma. Dobrze, że odszedłeś, po prostu nie pasowałeś do tego zespołu.

miazga
@U-acha

To jest prosty chłop ktory tylko dłuzej zabawił w siodemce. o kur... padłem. raginusku to Ty piszesz czy Twoja żona którą wyrwałeś w siodemce, młoda dziwuszka z biura obslugi klienta ? To jest gość ktory zna sie tylko na paczkach, o paletach nie ma zielonego pojecia, wprowadzil raporty i chce robic z geis siodemke, ale to mu sie nie uda bo dział handlowy go wywali tak jak handlowy zrobił w jego poprzedniej firmie. Człowiek z charakterem? chyba pomyliłeś osoby

Tola
@miazga

Przeczytaj to co napisałeś, a przekonasz się, że prosty chłop to -Ty! Handlowy Siódemki był wdzięczny, że miał takiego człowieka u siebie, który z roku na rok wyrabiał ze swoją załogą ponad 100% planu - zapamiętaj to sobie - Siódemka nie upadła - Siódemka się nie sprzedała, bo była w złej kondycji - siódemka się sprzedała, bo właściciel wiedział, w którym momencie ją sprzedać, żeby nie dokładać. Sprzedał Siódemkę w najlepszym momencie jakim mógł. A MR zrobił dla Niej tyle, co Bóg dla Ciebie czyli to, że żyjesz, chodzisz, oddychasz... Przespałeś jednak i zapomniałeś się obudzić , kiedy rozdawał rozum...

wojtek
@Tola

siódemka wyrabiała plan... tak bo dawała najniższe ceny na rynku. Ja w konkurencji np mogłem dać 11 zł a siódemka dała 9 zł za paczkę lekką. Z tego co sie orientuje w ET nie ma szans na sprzedawaniem ceną jak w siódemce. Tam się miało narzędzie - niską stawkę. ET jest drogą firmą. Suus dla małych daje dużo taniej, Pekaes dla ciężkich daje dużo taniej, a Schenker dla dużych daje dużo taniej

Obcy ale widać jakiś układ
@U-acha

O sam szef napisał czy sekretarka z ......

A_u

Gdyby zrobić wewnętrzne ankiety w wykupionych przez Geis spółkach to każdy okresliłby się, że jest niedoinformowany.Taka sytuacja sprawia, że ludzie są sfrustrowani, niepewni jutra a i nastrój panuje nie najlepszy. Brak spotkań z włascicielami, brak możliwości wypowiedzenia się sprawia, że atmosfera staje się napięta i nie do wytrzymania na dłuższą metę. Sfrustrowana załoga nie pracuje wydajnie, a w takiej firmie jak spedycyjna czy kurierska nie może być miejsca na przestoje. Firmy, które nie liczyły sie ze zdaniem swoich pracowników dzisiaj już nie istnieją. W takiej atmosferze odchodzą najlepsi fachowcy, ludzie, którzy tworzyli trzon firmy i mieli największy wpływ na rozwój finansowy firmy.

SPM Poland

Przyjmiemy do pracy operatorów wózków widłowych. Praca w Bieruniu oraz Tychach. Zatrudnianie bezpośrednio pod firmą. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

ToJa

Geis na tą chwilę przypomina trochę peleton, w którym wystartowała firma ET Logistik i K-Ex. Można by powiedzieć, że na czoło wysuwa się zdecydowanie firma ET Logistik, która skupia w swoich kręgach specjalistów, ludzi,którzy wiedzą za co są odpowiedzialni, natomiast firma K-Ex powinna uporządkować swoje struktury personalne, ponieważ na dzień dzisiejszy nie wygląda to najlepiej. W czołówce peletonu widać fachowców ( jednostki), którzy wcześniej tworzyli silny trzon konkurencji, natomiast peleton zamykają maruderzy, którzy przez przypadek trafili do tego peletonu. To tak, jakby z ulicy pozbierać ludzi i stworzyć z nich drużynę piłkarską. Jedni będą sobie doskonale radzić, bo często grywali w piłkę, inni nie będą mieli pojęcia jak kopać tą piłkę, jeszcze inni zamiast piłkę będą kopać kolegów , i z takich drużyny na pewno nie będzie.

Obserwator

Myślę, że z pracą w Geis należy poczekać, aż nie ustabilizuje swojego stanowiska na rynku polskim jako pracodawca. Piszę jako obserwator przemian, które następują na wskutek wykupienia przez Geis firm K-Ex i ET Logistik. W sytuacjach przemian atmosfera z reguły jest napięta, a praca w takiej atmosferze nie sprzyja rozwojowi intelektualnemu, gdyż nie każdy te przemiany odpowiednio pojmuje. Dlatego, jeżeli chcesz się zatrudnić, to bezpośrednio w Geis. Odradzam pracy w wykupionych spółkach. Firma Geis, jeżeli uporządkuje swój rynek kurierski i spedycyjny jest w stanie stać się równorzędnym partnerem takich firm DPD czy DHL. A wtedy może stać się bardzo groźnym rywalem dla swoich przeciwników. Znak firmy Geis jest bardzo mało rozpoznawalny na rynku polskim i mało komu kojarzy się z firmą spedycyjną.

Zostaw merytoryczną opinię o GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strykówko

• Jak się pracuje w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 131 ocen.

GEIS PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ